55 912 aktuálních nabídek
od 913 realitních kanceláří a soukromníků
FIEDLER REALITY s.r.o. nabízí

Prodej rodinného domu 300 m²

Kšírova, Komárov, Brno (okres Brno-město)

Základní údaje

Datum vložení 22. března 2022 ID nemovitosti 18469
Plocha celková 259 m² Plocha pozemku 259 m²
Obytná plocha 300 m² Užitná plocha 300 m²
Plocha zastavěná 259 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme vícegenerační dům v Brně na ulici Kšírova. Dům je koncový, dvoupodlažní, celkově podsklepený, zastavěná plocha a nádvoří činí 259 m2.

1.PP disponuje čtyřmi místnostmi, které majitelé využívají na prádelnu, posilovnu a sklady.

V 1.NP se nachází dvě bytové jednotky 2+kk. Jedná se o zvýšené přízemí, byty mají podlahovou plochu po 43 m2. Byt vlevo má vstup do předsíně, ze které je do ulice přístupný obytný prostor s kuchyňským koutem, do dvorní části pokoj a koupelna. Dispozice druhého bytu je obdobná, vstup je přímo do obytného prostoru, který je orientovaný do dvorní části.

Ve 2.NP - podkroví je byt 4+kk o ploše 90 m2 s terasou. Všechny místnosti jsou přímo přístupné obytný prostor s kuchyní 30 m2 se vstupem na terasu, pokoje 16, 16 a 14 m2. Dispozici bytu doplňuje koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem a samostatné WC. Z předsíně je přístup do nízkého půdního prostoru, kde je umístěn bojler na ohřev vody.

Podkroví bylo vybudováno cca před 10 lety, kdy proběhlo přeložení a zateplení střechy, byly provedeny nové rozvody elektřiny v celém domě v mědi a vyměněna okna. Ze dvorní části je provedeno zateplení domu, ukončeno lepidlem. Dům je zděný, strop nad 1.NP trámový, krytina pálená.

U vstupu na dvůr se nachází WC, ze dvora je přístupná letní kuchyně, stavba přístupná ze zahrady i ze dvora může sloužit jako garáž nebo sklad a jsou zde umístěny dvě nádrže na dešťovou vodu o obsahu každá 1 m3. Pozemek za domem a vedle domu o ploše 500 m2 mají majitelé pronajat od města za roční nájemné 4000,- Kč.

Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě, el.220/380 V, městský vodovod, nová přípojka kanalizace a plynu. Každý byt má samostatný elektroměr a peletová kamna se zásobníkem a termostatem, v koupelně podkrovního bytu je podlahové vytápění.

V těsné blízkosti domu je přírodní koupaliště, dětské, fotbalové a víceúčelové hřiště, golf, minigolf, minizoo, pumptrack, bikros, skatepark, cyklostezka, autobusová zastávka a dále základní a mateřská škola, obchody a restaurace.

Nemovitosti jsou ve vlastnictví dvou fyzických osob, ihned k prodeji, k úhradě části kupní ceny lze použít úvěr.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Kšírova, Komárov, Brno (okres Brno-město)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Jarmila Pitlová
Jarmila Pitlová
Kontaktovat prodejce
FIEDLER REALITY s.r.o.
Reklama

Budete potřebovat?

Terénní, zemní, výkopové práce
Terénní, zemní, výkopové práce

Josef Uhlíř s.r.o.

Adresa: Komenského 442, Nosislav, 69164
Email: info@nakladac-brno.cz
Web: http://www.nakladac-brno.cz
TOPlist