55 906 aktuálních nabídek
od 913 realitních kanceláří a soukromníků
FIEDLER REALITY s.r.o. nabízí

Prodej rodinného domu 200 m²

Zoubkova, Nový Lískovec, Brno (okres Brno-město)

Základní údaje

Datum vložení 21. června 2022 ID nemovitosti 18492
Plocha celková 123 m² Plocha pozemku 392 m²
Obytná plocha 200 m² Užitná plocha 200 m²
Plocha zastavěná 123 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Kanalizace Veřejná kanalizace Parkování Garáž, Parkování na ulici
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji samostatně stojící dvoupodlažní rodinný dům, který je situován na konci slepé komunikace. Zastavěná plocha domem je 123m3, zahrada kole domu má výměru 269m2. Součástí prodeje je rovněž podíl id.1/2 na příjezdové komunikaci, která v tomto úseku již slouží pouze pro dva domy. Vlastníci domu využívali další pozemek u domu ve vlastnictví SMB, nyní jednají o uzavření pachtovní smlouvy, ke které mají příslib. Prodej SMB vyloučilo.

V 1.NP domu je velká hala s jednoramenným schodištěm do 2.NP, prostorná garáž pro parkování jednoho vozidla a s dostatkem místa pro uložení např. sportovních potřeb. V garáži je výlevka, zásuvky a radiátor. Na garáž navazuje klenbený sklep, což ocení milovníci vína. Dispozici podlaží doplňuje šatna s dostatkem úložného prostoru v regálech, pračkou, sušičkou a kombinovaným kotlem plynového etážového topení (Junkers). Koupelna má sprchový kout, umyvadlo, toaletu a topný žebřík.

Ve 2.NP je v centrální části podlaží umístěna kuchyně, ze které je přístup do všech dalších obytných místností a do zahrady. Na kuchyň přímo navazuje obytný prostor s balkónem. Tři další pokoje jsou prostorné, tvarem se blíží čtverci. Koupelna má vanu, umyvadlo, toaletu a topný žebřík. Velkou výhodou domu je skutečnost, že celá obytná část je v úrovni jednoho podlaží.

Již jsem se zmínila, že z kuchyňské části je po několika schodech přístupná zahrada, která je ve dvou částech zpevněná a určená k posezení a relaxaci (podlaha dřevěná a makadam). Pro zalévání či ochlazení je na fasádě domu umístěn ventil s pitnou vodou. Zbytek pozemku je zatravněn a ozeleněn. Poslední úsek příjezdové komunikace je uzavřen branou, což poskytuje bezpečí pro děti pohybující se kolem domu.

Rekonstrukce domu byla provedena v roce 2010, následně v roce 2014 střecha, terasa a kuchyňská linka. V roce 2019 byl vyměněn kotel ET.

Součástí prodeje je i část zařízení na fotodokumentaci, přesný soupis je k dispozici na vyžádání.

Nemovitosti jsou ve vlastnictví manželů, nevázne na nich žádné omezení vlastnického práva. Na úhradu části kupní ceny lze použít hypotéční úvěr.
Možnost prohlídek domu po 1.9.2022.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zoubkova, Nový Lískovec, Brno (okres Brno-město)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ing. Ivana Tošovská
Ing. Ivana Tošovská
Kontaktovat prodejce
FIEDLER REALITY s.r.o.
Reklama

Budete potřebovat?

Terénní, zemní, výkopové práce
Terénní, zemní, výkopové práce

Josef Uhlíř s.r.o.

Adresa: Komenského 442, Nosislav, 69164
Email: info@nakladac-brno.cz
Web: http://www.nakladac-brno.cz
TOPlist