55 178 aktuálních nabídek
od 899 realitních kanceláří a soukromníků
Reality Široký nabízí

Prodej rodinného domu 207 m²

U Obory, Děčín VII-Chrochvice, Děčín

Základní údaje

Datum vložení 31. srpna 2022 ID nemovitosti 2914
Plocha pozemku 394 m² Obytná plocha 180 m²
Užitná plocha 207 m² Plocha zastavěná 95 m²
Energetiká náročnost D - Méně úsporná (i) Cena nezahrnuje Provize
Dopravní spojení Vlak, MHD, Silnice Elektřina 230 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod
Způsoby vytápění Ústřední - plynové Konstrukce Jiná
Balkóny Terasa Vybavení pronájem Kuchyňská linka, Sporák, Myčka
Inženýrské sítě Telefon, Plyn Parkování Garáž, Parkování na ulici
Vlastnictví soukromé Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Řadový rodinný dům v klidné části městské čtvrti Chrochvice je připraven stát se Vaším novým domovem. V podstatě je vhodný k okamžitému užívání, nemusíte se zdržovat žádnou rekonstrukcí, jen vymalujete a můžete se nastěhovat.
Ulici U Obory naleznete na mírném kopci na konci souvislé zástavby převážně rodinných domů, obklopených udržovanými zahradami. Jde o čtvrtý dům v řadě ve slepé části ulice. Pohled na řadovou zástavbu je dokonalý, všechny domy jsou v perfektním stavebně technickém stavu, mají nové barevné fasády a pyšní se udržovanými předzahrádkami. Lepší důkaz spořádaných a bezproblémových sousedských vztahů nenajdete. Budete zde zcela obklopeni přírodou a přesto v dosahu veškeré občanské vybavenosti.
Domy mají jižním směrem dolů do údolí zcela prosklené čelní stěny a tímto směrem je orientovaná většina obytných místností. Na západ jsou orientovány zahrady se zázemím venkovních posezení a odpočinkových zón.
Technické informace: zastavěná plocha domu činí 95 m2, zahrada má 299 m2. Přízemí domu je vesměs technické, kromě předsíně a vstupní haly a má 75 m2, včetně garáže. II. NP má podlahovou plochu 88,59 m2, včetně zasklené terasy a III. NP má podlahovou plochu 75.69 m2. Dům je napojen na veřejnou dodávku pitné vody, elektrické energie, zemního plynu a odvod kanalizace. Dům byl kolaudovaný v roce 1980, ale v průběhu let byl neustále precizně udržován a průběžně rekonstruován. Dům velikostí, dispozicí a vybavením zcela odpovídá nárokům bydlení současné moderní, i vícečetné rodiny. Původní vlastník byl velký milovník přírody a myslivec a interiér domu ladil do dřeva, což je jen věcí individuálního vkusu. Styl interiéru lze jednoduše a bez větších nákladů zcela změnit.
Dispozice: I. NP(přízemí) - předsíň, vstupní hala, schodiště, garáž, technické místnosti, skladovací místnosti, prádelna se sušárnou a technickou koupelnou, schodišťové propojení se zahradou.
II. NP - schodiště, chodba, pracovna, WC, kuchyň s jídelnou a vstupem na zasklenou terasu a dále na zahradu, obývací pokoj rozšířený o původní lodžii.
III. NP - schodiště, chodba, ložnice, WC, koupelna, dětský pokoj a ložnice rozšířená o původní lodžii.
Součástí fotodokumentace jsou půdorysy II. a III. NP v původní verzi, která se později upravila pouze zasklením lodžií, čímž se zvětšila podlahová plocha místností, které s původní lodžií sousedily.
Za domem je naprosto dostačující a plně funkční zahrada. Najdete zde jak relaxační a okrasnou část s jezírkem, vzrostlou zelení zcela skrytou před sousedy tak v zadní části kout pro chov drobného domácího zvířectva, skleník a plodící ovocné stromy a keře.
Pokud se rozhodnete pro koupi této nemovitosti, získáte poctivý prostorný rodinný dům s menší, ale plně dostačující zahradou v krásné a klidné části města a výbornou dopravní dostupností veškeré občanské vybavenosti.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího dle vlastních preferencí.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

U Obory, Děčín VII-Chrochvice, Děčín
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Lenka Behinová
Lenka Behinová
Kontaktovat prodejce
Reality Široký
Reklama

Budete potřebovat?

Pokrývači
Pokrývači

Jaroslav Doktor

Adresa: Horská 1857, Varnsdorf, 40747
Email: doktor.jaroslav@seznam.cz
Web: https://www.strechy-doktor.cz/
TOPlist