38 128 aktuálních nabídek
od 879 realitních kanceláří a soukromníků
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR nabízí

Prodej rodinného domu 228 m²

Bystré, Stárkov (okres Náchod)

6 900 000 Kč
V případě více zájemců bude výběr kupujícího realizován formou aukce.

Základní údaje

Datum vložení 19. července 2021 ID nemovitosti 1329911
Plocha celková 2 274 m² Plocha pozemku 2 274 m²
Užitná plocha 228 m² Plocha zastavěná 158 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná Vlastnictví soukromé
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej domu na krásném místě v západní polovině broumovského výběžku, obec Bystré-Stárkov.
Zděný RD venkovského typu se sedlovou střechou, po celkové a rozsáhlé rekonstrukci z roku 2005, o zastavěné ploše 158 m2 a přilehlými pozemky o výměře 2.274 m2 nabízí tuto dispozici - v prvním patře vstupní chodba se schodištěm, obývací místnost s kamny na dřevo, kuchyňský kout s jídelnou, koupelna, WC, technické zázemí a vstup na krytou terasu. Kuchyň disponuje velkou kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči (el. trouba s varnou deskou, myčka nádobí, digestoř) a lednice. Jídelní stůl s židlemi a krbovými kamny na dřevo. V druhém patře 5x pokoj s kapacitou deseti lůžek, koupelna a oddělené WC. V podkroví je prostorná půda s možností realizace dalších třech pokojů a vlastního sociálního zázemí, přivedena voda i odpady (včetně stavebního povolení).
Objekt je napojen na inženýrské sítě - přípojka elektrické energie, telefonu, vody, která je vedena v zemi ze stávající studny pomocí čerpadla. Vnitřní rozvody elektro, vody a kanalizace kompletně nové (2005). V roce 2020 byl nainstalován ekoseptik (pro kanalizaci) s přepadem do potoka (dokumentace k dispozici). Odvod dešťových vod je proveden volně na terén tak, aby nedocházelo k jejich odtoku na cizí pozemky. Vytápění objektu zajišťuje elektrický kotel o výkonu max. 20 kW, který se nachází v technické místnosti 1.NP. Radiátory osazené v objektu jsou teplovodní. Příprava TUV v elektrických zásobnících o objemu 2x 200 l, které jsou umístěny společně s expanzní nádobou opět v technické místnosti 1.NP. Zde se také nachází jedna odtoková gula.
V roce 2018 byly kolem celého domu instalovány hromosvody, vyměněny všechny komínové trubky s připojením na kamna na dřevo. Střecha verandy byla v roce 2020 kompletně obnovena zinkovou střechou.
Po technické stránce je dům na vysoké úrovni a aktuálně nevyžaduje žádné další opravy či investice do rekonstrukce. Součástí je prostorná terasa s posezením a krbem. Na pozemku se nachází sklípek, který je vsazen do přilehlé stráně. Jedinečná možnost pořídit si vlastní bydlení k rekreaci, trvalému bydlení, nebo investičnímu záměru ( krátkodobé pronájmy ) v lokalitě CHKO Broumovsko.
V případě zájmu Vám zdarma zajistíme nabídku financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pro více informací, sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti. Doporučujeme! Ev. číslo: 635372. Bližší informace Vám sdělí Vojtěch Hakl, 734 699 780, 734 699 780, hakl@dumrealit.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Bystré, Stárkov (okres Náchod)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR
Reklama
TOPlist