55 216 aktuálních nabídek
od 901 realitních kanceláří a soukromníků
Centrum aukcí.cz s.r.o. nabízí

Dražba rodinného domu 150 m²

Varnsdorf (okres Děčín)

Fotky 3
Cena na dotaz
Vyvolávací cena dražby

Základní údaje

Datum vložení 30. listopadu 2022 ID nemovitosti 105483INS
Plocha celková 4 564 m² Plocha pozemku 4 564 m²
Užitná plocha 150 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Konstrukce Jiná Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

RD s pozemky, Varnsdorf
K prodeji pozemky: zastavěná plocha a nádvoří o výměře 57m2, kde stojí RD s č..; trvale travní porost o výměře 2229m2, zahrada o výměře 1149m2, orná půda o výměře 462m2, orná půda o výměře 623m2 a zahrada o výměře 44m2.
,Při „prodeji“ nemovitosti z insolvenčního řízení se všeobecně může jednat o jednoduchý proces, kde se díky takovému „prodeji“ může kupující dostat k velmi výhodné kupní ceně.
Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního rejstříku, bez součinnosti účastníků Insolvenčního řízení. Ocenění nemovitosti je převzato z údajů Insolvenčního rejstříku. Tato inzerce nemusí vždy znamenat to, že předmětná nemovitost se musí aktuálně zpeněžit, nebo že je aktuálně určena ke zpeněžení. Prezentace byla vytvořena se záměrem umožnit potencionálním zájemcům předložit jejich nabídku kupní ceny přímo Insolvenčnímu správci. Služby spojené s poskytnutím dalších informací ke konkrétním detailům insolvenčního řízení jsou zpoplatněny dle ceníku služeb společnosti, který je k dispozici před registrací k požadované službě. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na e-mail insolvence@s-drazby.cz. Uváděné informace se mohou lišit od aktuálního stavu samotného insolvenčního řízení vzhledem k informacím, které nebyly doposud v insolvenčním rejstříku zveřejněny
V případě potřeby zajištění financování, Vám můžeme pomoci najít řešení.

Nemovitost nabízí

 Centrum insolvencí
Centrum insolvencí
Kontaktovat prodejce
Centrum aukcí.cz s.r.o.
Reklama

Budete potřebovat?

Pokrývači
Pokrývači

Jaroslav Doktor

Adresa: Horská 1857, Varnsdorf, 40747
Email: doktor.jaroslav@seznam.cz
Web: https://www.strechy-doktor.cz/
TOPlist