47 132 aktuálních nabídek
od 961 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Living nabízí

Prodej vily 543 m²

Osvobození, Kamenický Šenov (okres Česká Lípa), Česko

19 990 000 Kč
Včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize realitní kanceláře.

Základní údaje

Datum vložení 31. srpna 2023 ID nemovitosti 371213
Plocha pozemku 2 151 m² Užitná plocha 543 m²
Plocha zastavěná 280 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Dopravní spojení Autobus, Silnice Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod
Způsoby vytápění Ústřední - plynové Konstrukce Jiná
Inženýrské sítě Telefon, Internet Ochrany omezení CHKO
Parkování Parkoviště Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Rádi bychom Vám představili výjimečnou vilu Kamenickém Šenově o dispozici 10+1 a celkové užitné ploše 543 m2 s pozemkem o celkové výměře 2.151 m2. Jedná se bezpochyby o zcela mimořádnou nabídku jedné z nejzajímavějších staveb v Kamenickém Šenově, která se nachází nedaleko sklářského muzea v ulici Osvobození vedoucí z náměstí T. G. Masaryka.

Kamenický Šenov je menší město na severu Čech v Libereckém kraji, které leží na hranici dvou krajinných celků – Českého středohoří a Lužických hor, jež jsou zároveň stejnojmennými chráněnými krajinnými oblastmi.

Městská vila z počátku 20. století má udržovanou zahradu o celkové výměře téměř 1.900 m2 (bez zastavěné plochy). Vila byla nákladně a vkusně zrekonstruována a to včetně na přání vyrobených svítidel, která vhodně doplňují honosné a velmi prostorné interiéry.
Vila je situována v klidné části Kamenického Šenova a disponuje třemi podlažími - dvě podlaží jsou obytná a v suterénu je sklepní prostor.

Nemovitost doposud slouží pro čistě soukromé účely, nicméně kromě vysoce nadstandardního a velkorysého bydlení by mohla být případně využita i pro různé komerční záměry. Je dobře přístupná z ulice Osvobození a zároveň má zadní vjezd z ulice Školní. Kamenický Šenov leží přibližně 100 km na sever od Prahy, cesta sem trvá asi hodinu a půl. Zároveň je to zhruba na polovině cesty mezi krajskými městy Libercem a Ústí nad Labem.

Půdorysné dispozice jsou patrné z přiložených vizualizací jednotlivých podlaží. Zároveň je možné si vilu prohlédnout a projít prostřednictvím 3D vituální prohlídky. Na našich webových stránkách potom naleznete úplnou fotogalerii.

Zahrada je udržovaná a velmi dobře doplňuje výjimečnost samotné stavby. Může sloužit pro rodinnou relaxaci a odpočinek a rovněž dokáže nabídnout potenciál v případě komerčního využití.

Vila se nabízí včetně stávajícího zařízení a je připojena na veškeré inženýrské sítě.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás telefonicky nebo prostřednictvím odpovědního formuláře a my se Vám ozveme pro domluvení termínu prohlídky.

Pozn: V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Nemovitost nabízí

RE/MAX Living
Reklama
TOPlist