40 227 aktuálních nabídek
od 876 realitních kanceláří a soukromníků
1. opavská realitka s.r.o. nabízí

Prodej vily 150 m²

Hlavní, Brumovice (okres Opava)

2 800 000 Kč
Návštěvník
2399
Již prohlíželo tuto nemovitost

Základní údaje

Datum vložení
17. června 2020
ID nemovitosti
20169
Plocha celková
927 m²
Plocha pozemku
150 m²
Plocha obytná
150 m²
Plocha užitná
150 m²
Plocha zastavěná
393 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví
soukromé
Stav objektu
Dobrý

Popis nemovitosti

Prodej prvorepublikové vily se zřetelným Geniem-loci. Prodávající je přímým potomkem stavitele vily. Tento výjimečný objekt byl postaven mezi 1. a 2. světovou válkou majitelem stolařství a dcerou tehdejšího starosty Brumovic. Součástí prodávající nemovitosti je rozlehlá zahrada navozující dojem parku. Stavebně technický stav objektu od sklepa až po půdu je dokonalý, průběžně majitelem renovovaný. Přilehlé hospodářské objekty jsou udržovány. Současný stav objektu motivuje zájemce k modifikaci budovy s cílem vytvoření dokonalého bydlení na půdorysu stavby z roku 1930.
Vila je cca z 80% podsklepena, jsou zde technické místnosti se shozem na dřevo, uhlí, plynovým kotlem a kotlem na dřevo, sklepy na uskladnění ovoce a zeleniny. Ze sklepa je vstup do dvora. V mezipatře mezi I NP a sklepem je koupelna s WC.
I NP vily - vstup, zádveří, WC, chodba se vstupem do II NP a do sklepa, jídelna, místnost kuchyně a 3 pokoje, které mají vlastní vstupy, ale jsou i mezi sebou průchozí.
II. NP - chodba se vstupem na půdu, koupelna s WC. Jídelna, místnost kuchyně a 3 pokoje mají stejné umístění jako v I NP.
III NP - prostorná půda s eventuálním využitím pro vestavbu.
Vila je postavena z cihel a má kamennou podezdívku. Okna jsou převážně renovovaná dřevěná- kastlíková nebo zdvojená a z malé části též plastová s orientací na východ, jih a západ zajišťující celodenní prosvětlení domu. Krytina střechy je eternitová šablona, vytápění je ÚT plynovým kotlem, nebo kotlem na dřevo. Podlahy - dlažba, parkety, PVC. renovovaný komín se třemi průduchy. Voda - obecní vodovod, nebo vlastní studna. Dešťová voda svedena do potoka, odpadní vody do septiku.
Za domem je dvůr se studnou a zděnou hospodářskou budovou o ploše 80 m2. Hospodářská budova má nový krov, krytinu a svody.
Pozemek celkem 927 m2.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Hlavní, Brumovice (okres Opava)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

1. opavská realitka s.r.o.
Reklama
TOPlist