55 900 aktuálních nabídek
od 913 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Břeclav, - okres
okres Břeclav
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Prodej bytů Břeclav

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 2 100 000 Kč do 12 053 250 Kč

Ceny bytů v okrese Břeclav

Cena bytů na prodej v okrese Břeclav se momentálně pohybuje od 2 100 000 Kč do 12 053 250 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 10 062 Kč do 57 750 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 61 997 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 71 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v okrese Břeclav.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Břeclav?

Na trhu v Břeclavi jsou v současné době nejpočetnější byty 3+1 (19) v cenách od 3 000 000 Kč, následují byty 2+1 (13) od 2 600 000 Kč, byty 2+kk (7) od 3 597 650 Kč, byty 3+kk (7) od 4 545 000 Kč, byty 4+kk (4) od 5 495 000 Kč, byty 1+1 (2) od 2 990 000 Kč, byty 4+1 (2) od 3 449 000 Kč, byty 5+1 a více (1) od 5 991 825 Kč a byty 1+kk a garsoniéry (1) od 2 100 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v okrese Břeclav, je byt v obci Mikulov, který má obytnou plochu 120 m2.

Lokality bytů k prodeji

V okrese Břeclav nabízíme byty v celkem 12 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů v Břeclavi (23), Prodej bytů v Hustopečích (10), Prodej bytů v Mikulově (9), Prodej bytů ve Valticích (3), Prodej bytů ve Velkých Pavlovicích (2), Prodej bytů v Šitbořicích (2), Prodej bytů v Moravské Nové Vsi (1), Prodej bytů v Brodě nad Dyjí (1), Prodej bytů v Dolních Věstonicích (1), Prodej bytů v Podivíně (1), Prodej bytů v Boleradicích (1), Prodej bytů v Křepicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Břeclav sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Brno-venkov, Vyškov, Hodonín, Znojmo a Brno-venkov.

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (16), centrum (14), sídliště (5), okraj obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (8). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Břeclavi s garáží (3) nebo byty v Břeclavi s parkovacím stáním (9).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (13) a 2. patře (16), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (14). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Břeclav na prodej byty v bezvadném stavu (24), v dobrém stavu (13), novostavby (8), po rekonstrukci (5), k rekonstrukci (3).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v Břeclavi dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Břeclav nabízejí nejčastěji zděné byty (25). V nabídce k prodeji jsou také panelové byty (11), jiné byty (8) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce bytů v okrese Břeclav

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v okrese Břeclav také k dispozici 2 byty v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Břeclav dle inzerenta:

V Břeclavi a okolí pochází 56 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: ERA for Live (7), REALITY PRORADOST s.r.o. (5), RE/MAX Delta (5), M&M reality holding a.s. (5), MEGARON REALITY (3), CENTURY 21 Česká republika (3), BEHO REAL PRO s.r.o. (2), Broker Consulting, a.s. (2), NEXT REALITY GROUP a.s. (2) a Home 4 People (2).

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v okrese Břeclav?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Břeclav 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Břeclavi?

V okrese Břeclav působí 165 realitních makléřů, spadajících pod 77 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: David Raus realitní služby Brno, Liška Real s.r.o. Bílovice nad Svitavou, Profimakléřky s.r.o. Brno, Spolehlivá realitka s.r.o. Brno, Reality Hynštová Blansko, REALmix s.r.o. Brno, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, 1. Nonstop Reality Jihlava, Multicont reality Vyškov a REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Břeclav

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Dagmar Novotná, Ivana Sychrová, Lucie Opatřilová, Mgr. Soňa Koníčková, Lenka Julínková, MgA. Iryna Zotenko, Jan Jordán, Jan Vystoupil, Petr Vaněk a Martin Veverka.

Nejvíce nemovitostí v okolí Břeclavi nabízí Dagmar Novotná (41). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+1, 49m2, Břeclav - Poštorná

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu bytové jednotky 2+1 v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 49 m2, nacházející se v předměstské části Břeclavi, Poštorná. K tomuto bytu navíc náleží balkon a dva sklepy. Tento byt s dispozicí 2+1 se nachází…

Prodej bytu 3+1, 68m2, Moravská Nová Ves, Luční

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi bytu o dispozicích 3+1 v 2. patře bytového domu v klidné části obce Moravská Nová Ves. Byt má vstupní chodbu, samostatné vstupy do všech místností - 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyň, koupelna s vanou a WC. Na bytě proběhla…

Prodej bytu 3+kk, 78m2, Hustopeče, Brněnská

ERA for Live

Praktický mezonetový byt 3+kk, s nádherným výhledem z obýváku, je umístěn ve dvorní části bytového domu, na ulici Brněnská a je součástí kompletně hotové novostavby bytového domu o celkem 11 bytech, s kvalitním vybavením a nízkou energetickou náročností (v…

Prodej bytu 3+1, 74m2, Břeclav, U Jánského dvora

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytové jednotky o dispozici 3+1 v 3.NP cihlového domu bez výtahu v centru Břeclavi. Před nedávnem prošel byt zdařilou rekonstrukcí a kdy byla také instalována klimatizace do obývacího pokoje. Byt je dispozičně řešen následovně: vstupní…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 30m2, Břeclav - Charvátská Nová Ves, Na Valtické

RIVA REALITY s.r.o.

Nabízíme byt v osobním vlastnictví 1+kk o velikosti 30m2 v cihlovém domě na ul. Na Valtické, Břeclav - Charvátská Nová Ves. Podkrovní bytová jednotka o velikosti 30 m2 je ideální pro startovní bydlení, popřípadě jako investiční byt.…

Prodej bytu 2+1, 51m2, Mikulov, 22. dubna

Nabízíme Vám k prodeji byt 2+1 o celkové ploše 51 m? v 2. NP. revitalizovaného cihlového domu na ulici 22.dubna ve městě Mikulov. Jednotka se skládá ze dvou průchozích pokojů, vstupní chodby, kuchyně, samostatné toalety, koupelny a je v původním stavu. Díky…

Prodej bytu 2+1, 51m2, Mikulov, 22. dubna

Frami Real

Nabízíme k prodeji byt v Mikulově o dispozici 2+1. Byt se nachází v přízemí. Vytápění lokální plyn, ohřev vody el. bojlerem, plastové okna. K bytu jsou také 2 sklepy.

Prodej bytu 2+1, 127m2, Mikulov, ČSČK

CENTURY 21 Česká republika

Krásně, světlý byt v Mikulově na ulici ČSČK. Bydlení v 1.patře (2.NP) cihlového domu s veškerou občanskou vybaveností nabízí skvělý investiční potenciál = dobrá pronajímatelnost, ale je též vhodný pro mladou rodinu. Aktuální dispozice 2+1 je možné jednoduchým způsobem…

Prodej bytu 4+kk, 168m2, Mikulov, Nová

Česká Společnost Realitní / FRESH REALITY FINANCE

Exkluzívně nabízíme nadstandardní podkrovní byt 4+kk s podlahovou plochou 168 m2. Byt se nachází v centru města Mikulov s krásným výhledem na zámek ve 4.NP. Byt vznikl z půdy cihlového bytového domu a rozkládá se po celé jeho délce více než 24…

Prodej bytu 3+1, 81m2, Valtice, Zámecká

Zprostředkujeme Vám ve výhradním zastoupení prodej bytu s dispozicí 3+1 na ulici Lázeňská ve Valticích 250 metrů od zámku. Majitel nabízí možnost si byt pronajmout a koupi zrealizovat do půl roku, s tím že hrazené nájemné bude již součástí kupní ceny. Byt…

Dražba bytu 2+1, 54m2, Břeclav

Centrum aukcí.cz s.r.o.

Bytový dům, ve kterém se oceňovaná bytová jednotka nachází, je řadový krajní, má 3 vchody. Stavba je panelové konstrukce, s osmi nadzemními podlažími pod plochou střechou. Výtah je instalován. Bytový dům je v užívání cca 45 let. Stavba je po revitalizaci (nová okna, zateplení).Bytová…

Vyvolávací cena: 2.083.333,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Dražba bytu 2+1, 54m2, Břeclav, Slovácká

e-drazby.cz s.r.o.

Dne 07.12.2022 v 10:30 hod. se koná dražba pod 143 EX 00473/22-023, kterou pořádá Exekutorský úřad Frýdek-Místek, soudní exekutor JUDr. Jiří Trojanovský, na adrese Potoční 1094, 738 01 Frýdek-Místek, prostřednictvím elektronického systému dražeb na adrese okdrazby.cz těchto…

Vyvolávací cena: 2.083.333,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 2+1, 53m2, Mikulov, 22. dubna

Prodej suterénního bytu o dispozici 2+1. Byt se nachází v cihlovém domě v historickém městě Mikulov, okres Břeclav. Celková plocha činí 53,08 m2. Podlahová plocha bytu 50,45 m2. Lokální plynové topení, ohřev vody elektrickým bojlerem, plastové okna.…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Hustopeče, Okružní

Prodej krásného bytu v Hustopečích u Brna 2+1, po kompletní rekonstrukci, zařízená krásná kuchyně. Byt se prodává sse zařízenou kuchyní a šatnou. Balkon je situován do klidné části Hustopečí s krásným výhledem na Pálavu. Na bytu neváznou žádné dluhy a je tedy…

Prodej bytu 3+1, 82m2, Valtice, Zámecká

Nabízíme ve výhradním zastoupení prodej kompletně zrekonstruovaného bytu 3+1 ,který je 150m od zámku ve Valticích s  celkovou podlahovou plochou 82 m2s příslušenstvím. Majitel nabízí možnost si byt pronajmout a koupi zrealizovat do půl roku,s tím že hrazené nájemné…

Prodej bytu 2+kk, 53m2, Břeclav, Bří. Mrštíků

Broker Consulting, a.s.

Nabízíme Vám krásný byt 2+kk v cihlovém domě v Břeclavi.Byt o výměře 53m2 se nachází ve čtvrtém podlaží domu. Je zde neprůchozí ložnice s vestavěnými skříněmi a kuchyň propojena s prostorným obývacím pokojem s balkonem. V kuchyni je zrekonstruovaná…

Prodej bytu 3+1, 70m2, Břeclav - Charvátská Nová Ves, Na Valtické

Nabízíme k prodeji světlý byt o dispozici 3+1 s balkónem. Bytová jednotka o užitné ploše 70 m2 se nachází v 5. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem. Byt je ve velmi dobrém, udržovaném stavu. Jedná se o zajímavou investiční příležitost…

Prodej bytu 3+1, 70m2, Boleradice

Hledáte byt k trvalému užívání nebo k investici? Nabízíme vám světlý prostorný byt 3+1 v Boleradicích, který je možné financovat hypotékou a s financováním vám rádi pomůžeme. Byt s užitnou plochou 70 m2 se nachází ve 2. nadzemním podlaží se zavedenou…

Prodej bytu 4+kk, 90m2, Hustopeče, Brněnská

ERA for Live

Nabízený volný velký byt 3+kk, s možností úpravy na 4+kk ( či na 4+1 ) v Hustopečích, na ulici Brněnská je součástí hotové novostavby cihlového bytového domu, s kvalitním vybavením a nízkou energetickou náročností (v kategorii B – velmi úsporná). Nádherně…

Prodej bytu 3+kk, 76m2, Hustopeče, Gen. Peřiny

Keller Williams Czech Republic

Pokud hledáte byt, který Vám nabízí klid, veškerý komfort pro rodinný život, Pálavu za rohem, ale zároveň i velice dobrou dostupnost do Brna, pravděpodobně jste nalezli svůj nový domov.Byt o dispozici 3+kk (Podlahová plocha 68,76 m2, balkón…


TOPlist