52 160 aktuálních nabídek
od 897 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Mělník, - okres
okres Mělník
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Prodej bytů Mělník

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 1 499 999 Kč do 9 900 000 Kč

Ceny bytů v okrese Mělník

Cena bytů na prodej v okrese Mělník se momentálně pohybuje od 1 499 999 Kč do 9 900 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 7 187 Kč do 47 433 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 62 514 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 55 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v okrese Mělník.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Mělník?

Na trhu v Mělníku jsou v současné době nejpočetnější byty 2+kk (28) v cenách od 1 499 999 Kč, následují byty 3+1 (18) od 2 780 000 Kč, byty 2+1 (18) od 1 790 000 Kč, byty 1+1 (12) od 1 990 000 Kč, byty 3+kk (11) od 3 900 000 Kč, byty 4+kk (4) od 5 290 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (3) od 2 480 000 Kč, byty 5+kk (1) od 8 999 000 Kč, byty 5+1 a více (1) od 4 850 000 Kč a byty 4+1 (1) od 4 120 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v okrese Mělník, je byt za cenu 6 490 000 Kč v obci Kralupy nad Vltavou, který má obytnou plochu 134 m2.

Lokality bytů k prodeji

V okrese Mělník nabízíme byty v celkem 15 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů v Neratovicích (31), Prodej bytů v Kralupech nad Vltavou (31), Prodej bytů v Mělníce (16), Prodej bytů v Býkvi (3), Prodej bytů v Lužci nad Vltavou (3), Prodej bytů ve Střemech (2), Prodej bytů v Dřínově (2), Prodej bytů v Kostelci nad Labem (2), Prodej bytů v Olovnici (1), Prodej bytů v Úžicích (1), Prodej bytů v Mšeně (1), Prodej bytů v Malém Újezdě (1), Prodej bytů v Liblicích (1), Prodej bytů v Liběchově (1), Prodej bytů v Tišicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Mělník sousedí 7 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Česká Lípa, Mladá Boleslav, Praha-východ, Kladno, Litoměřice, Pardubice a Pardubice.

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (29), klidná část obce (25), sídliště (10), okraj obce (4).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (34). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Mělníku s garáží (5) nebo byty v Mělníku s parkovacím stáním (3).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (12) a 2. patře (15), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (41). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (17). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Mělník na prodej byty v bezvadném stavu (31), v dobrém stavu (28), po rekonstrukci (14), k rekonstrukci (11), novostavby (7), rozestavěné (3).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v Mělníku dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Mělník nabízejí nejčastěji panelové byty (38). V nabídce k prodeji jsou také zděné byty (25), jiné byty (4), montované byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Nabídka bytů v okrese Mělník dle inzerenta:

V Mělníku a okolí pochází 97 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (15), Aktivreality (12), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (7), BURDAREALITY Ing.arch. Petr Burda (5), CENTURY 21 Česká republika (4), Stars reality (4), NEXT REALITY GROUP a.s. (3), Realitní kancelář STING, s.r.o. (3), DUNA HOUSE (3) a Finpos realitní kancelář (3).

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v okrese Mělník?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Mělník 6 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Mělníku?

V okrese Mělník působí 241 realitních makléřů, spadajících pod 97 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Oleksandr Hychka Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Mělník

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ing.arch.Petr Burda, Viktor Janovský, Radek Lachman, Ing. Jíří Šíma, David Horáček, Lenka Machutová, Ivo Loskot, Kovářová Gabriela, Müller Jiří a Lukáš Polák.

Nejvíce nemovitostí v okolí Mělníka nabízí Ing.arch.Petr Burda (14). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+kk, 63m2, Kralupy nad Vltavou, sídl. U Cukrovaru

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje atraktivní nabídku prodeje bytu 3+kk s lodžií a sklepem v osobním vlastnictví v Kralupech nad Vltavou. Plocha bytu je 63,26 m2 a nachází se v 7. patře panelového domu s výtahem. Výhled je na nově vybudovaný Park…

Prodej bytu 2+kk, 40m2, Neratovice, 28. října

Alexiss Group s.r.o.

Nabízíme Vám exkluzivně prodej bytu v osobním vlastnictví, 2+kk, 40 m2, v ulici 28.října, Neratovice. Byt se nachází ve 4. patře (5. nadzemní podlaží) panelového domu s výtahem, dům i byt je s bezbariérovým přístupem. Celková plocha bytu činí…

Prodej bytu 2+kk, 35m2, Neratovice, Kojetická

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej družstevního bytu o současné dispozici 1+kk (34,75m2) v Neratovicich, ul. Kojetická. Byt o původní dispozici (zapsán v prohlášení vlastníka nemovitosti) 2+kk byl kompletně zrekonstruován, vybourány byly příčky mezi pokoji, zvětšena byla…

Prodej bytu 2+1, 67m2, Lužec nad Vltavou, Mělnická

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodeji bytu 2+1 o velikosti 67 m2, který se nachází v Lužci nad Vltavou v rodinném domě. Byt se skládá ze vstupní chodby, z prostorné kuchyně, kde je kuchyňská linka, z koupelny, kde je vana a toaleta,…

Prodej bytu 2+kk, 38m2, Neratovice, Na Výsluní

Nabízíme Vám k prodeji družstevní byt 2+kk o velikosti 38m2. Bytová jednotka se nachází v 6.nadzemním podlaží panelového domu, ul. Na Výsluní v Neratovicích. Vchodovými dveřmi se vstupuje do předsíně s vestavěnými skříněmi, odkud je vstup do koupelny, samostatného…

Prodej bytu 2+kk, 53m2, Mělník, Oldřicha Wenzla

Nabízíme možný prodej bytu, dispozičně řešený jako 2+kk. V prostorné chodbě je vestavěná skříň a vstupy na wc a do koupelny. Dále se vchází do pokoje, který je spojen s kuchyňským koutem a je orientovaný na západ. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou se…

Prodej bytu 4+kk, 126m2, Kralupy nad Vltavou, Vrchlického

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej bytové jednotky 4+kk o celkové výměře 126 m2 v ul. Vrchlického v Kralupech nad Vltavou. Jedná se o zděný bytový dům s dvorkem, z kterého je vstup do bytu. Byt je mezonetový a prošel rekonstrukcí.…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 37m2, Mělník, Kokořínská

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej bytu 1+kk v právě stavěném multifunkčním domě, rezidenci Triple-house na Mělníku. Předpokládaný termín dokončení je do poloviny roku 2022. Cena je kompletně dokončený byt včetně podlah, dveří, obkladů a dlažeb koupelny, vany, wc,…

Prodej bytu 2+1, 58m2, Neratovice

BURDAREALITY Ing.arch. Petr Burda

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji družstevní byt 2+1 ve 3. patře (4. nadzemní podlaží) cihlového domu v Neratovicích. Dům má zateplenou a odizolovanou spodní část, zrekonstruované sklepy a nové rozvody ve sklepě. Celková plocha bytu činí 58,19 m2

Prodej bytu 2+1, 55m2, Neratovice, Mládežnická

Nabízím k prodeji družstevní byt 2+1 v Neratovicích, ul. Mládežnická. Výměra bytu 55,41m2. Jedná se o byt nedaleko centra, ale v klidné oblasti. Jedná se o jedenáctipatrový panelový dům. Dům je zateplen, plastová okna, dva výtahy. Byt se nachází v 7. patře domu.…

Prodej bytu 2+kk, 44m2, Kostelec nad Labem, Na Sídlišti

Nabízím k prodeji zrekonstruovaný byt 2+kk v osobním vlastnictví o výměře 44,9m2 v panelovém domě v klidné části města. Byt se nachází v prvním patře. Dispozice bytu: předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem (25m2), ložnice (10m2), koupelna a samostatné WC.…

Prodej bytu 2+kk, 39m2, Kralupy nad Vltavou, sídl. Hůrka

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytové jednotky 2+kk s lodžií, o výměře 39,5 m2 na sídlišti Hůrka v Kralupech nad Vltavou. Byt je v osobním vlastnictví, prošel celkovou rekonstrukcí a změnou dispozice. Nachází se ve 2.patře panelového domu.…

Prodej bytu 3+1, 74m2, Kralupy nad Vltavou, Havlíčkova

Stars reality

Stars reality Vám zprostředkují prodej bytu 3+1 s lodžií přes dva pokoje, 74m2, komorou, garáží 16m2 a podílem na společném oploceném pozemku, kde jsou další parkovací stání a malé dětské hřiště, vše v osobním vlastnictví, v centru města Kralupy nad Vltavou, okres…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 29m2, Kralupy nad Vltavou, Šafaříkova

Stars reality

Stars reality Vám zprostředkují prodej bytu 1+kk o výměře 29 m2 v obci Kralupy n.Vlt. ul. Šafaříkova. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí, zatepleného cihlového domu. Byt je po kompletní rekonstrukci. Má plastová okna se žaluziemi, zděné jádro, novou koupelnu, novou…

Prodej bytu 3+1, 86m2, Střemy

CENTURY 21 Česká republika

Krásné bydlení na dosah kokořínských lesů, s výhledem na horu Říp a přitom v blízkosti města Mělník je ideální pro mladý pár či rodinu. Soubor tří domů nabízí neskutečný klid s dětským hřištěm, posezením i s parkovacím stáním před domem.Pěkně zrekonstruovaný…

Prodej bytu 2+kk, 41m2, Neratovice, Kojetická

REMAX ALFA

Nabídka družstevního bytu v Neratovicích, v Kojetické ulici. Byt 2kk se nachází v nejhornějším, 8. patře dobře udržovaného, špičkově zatepleného panelového domu, díky němuž dosahuje energetickou náročnost třídy "B" tedy "Velmi úsporná". Byt samotný má celkem 40,88m2, přímo…

Prodej bytu 1+1, 34m2, Neratovice, Na Výsluní

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví 1+1 o velikosti 34,7 m2 + sklep 1,6 m2. Byt se nachází 1. patře v panelovém domě s výtahem v obci Neratovice, ulice Na výsluní. Bytová jendotka je v původním, udržovaném stavu. Rozměry…

Prodej bytu 3+1, 85m2, Neratovice, nám. Republiky

REMAX ALFA

Dovolujeme si Vám nabídnout družstevní byt o dispozici 3+1, položený v centrální části města, nám. Republiky č.p. 992 v panelovém bytovém domě. Byt se nachází v posledním 7. podlaží. V domě je osobní výtah. Byt se skládá z chodby, WC, koupelny, dvou ložnic, obývacího…

Prodej bytu 1+1, 46m2, Mělník, Nemocniční

Myšák Reality

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi byt s lodžií v osobním vlastnictví - koupi lze řešit prostřednictvím hypotečního úvěru - s jeho vyřízením Vám, v případě zájmu, rádi pomůžeme. Vnitřní dispozice bytu je řešena jako 1+1 s tím, že kuchyně je umístěna…

Prodej bytu 3+1, 66m2, Neratovice, Dr. E. Beneše

Aktivreality

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 3+1 o velikosti 66 m2 z čehož je 6 m2 lodžie a sklep. Bytová jednotka se nachází v 1 NP s výtahem panelového domu ul. Dr. E. Beneše.Hlavní dveře bytu vedou do předsíně, odkud je vstup…


TOPlist