51 882 aktuálních nabídek
od 899 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Upřesnit požadovanou lokalitu
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Pozemky na prodej Plzeňsko

Aktuálně se zde cena pozemků k prodeji pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč

Ceny pozemků v České republice

Cena pozemků na prodej v České republice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 4,84 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od několika tisíc Kč do 518 501 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější pozemky k prodeji v České republice.

Jaké jsou pozemky na prodej na našem trhu?

Na trhu v České republice jsou v současné době nejpočetnější stavební parcely (3084) v cenách od 0 Kč, následují zemědělská půda (1896) od 21 600 Kč, ostatní pozemky (959) od 20 100 Kč, louky (799) od 22 500 Kč, zahrady (710) od 26 250 Kč, komerční pozemky (632) od 35 200 Kč, lesy (500) od 11 180 Kč a vodní plochy (31) od 40 000 Kč.

Typy pozemků

Stavební pozemky nebo také stavební parcely umožňují stavbu domu (zastavěná plocha a nádvoří). Zemědělský pozemek zahrnuje ornou půdu, zahradu, louku (trvalý travní porost), ale také například ovocný sad či vinici nebo chmelnici. Dalším specifickým druhem pozemku je lesní pozemek. Samostatnou kapitolou jsou vodní plochy. Pokud se konkrétní pozemek nevejde do jedné z výše uvedených kategorií, uvádí se jako ostatní plocha.

Při koupi pozemku si prostudujte územní plán

Typ pozemku, uváděný při jeho prodeji, není jedinou věcí, kterou je třeba sledovat. Důležité je také plánované využití, definované územním plánem obce. V plánu můžete najít informaci o tom, že současná orná půda bude využita pro výstavbu. Dejte si pozor i na různá omezení výstavby.

Lokality pozemků k prodeji

V České republice nabízíme pozemky v celkem 99 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej pozemků v Praze (145), Prodej pozemků v Brně (69), Prodej pozemků v Ostravě (63), Prodej pozemků v Plzni (57), Prodej pozemků v Ústí nad Labem (56), Prodej pozemků v Karviné (45), Prodej pozemků v Olomouci (44), Prodej pozemků v Liberci (41), Prodej pozemků ve Vracově (37), Prodej pozemků v Děčíně (35), Prodej pozemků v Karlových Varech (34), Prodej pozemků v Chebu (33), Prodej pozemků v Bzenci (33), Prodej pozemků v Českých Budějovicích (33), Prodej pozemků v Jeřmanicích (32).

Developerské projekty a novostavby

V případě, že preferujete novostavby a nemovitosti v rámci developerských projektů, pak si v České republice a okolí můžete aktuálně vybrat z těchto nabídek:

Atraktivní pozemek v obchodní zóně ul. Strakonická České Budějovice

Atraktivní pozemek v obchodní zóně

Lokalita: ul. Strakonická České Budějovice
Ceny od 6 000 Kč
Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek v obchodní zóně v příměstí Českých Budějovic v sousedství obchodního domu Sconto, Albert, McDonald, na sousedním pozemku se nachází rozsáhlá myčka automobilů.
Více detailů k projektu Atraktivní pozemek v obchodní zóně.

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny Mýto u Rokycan, lokalita

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny

Lokalita: Mýto u Rokycan, lokalita "U Sladovny"
Ceny od 3 062 000 Kč
V Mýtě u Rokycan, v lokalitě U Sladovny připravila firma IKO stavby s.r.o. výstavbu obytné lokality. Záměrem bylo vytvořit ucelený, kvalitní obytný komplex, kde návrh zástavby vychází z požadavků specifikovaných územním plánem. Objekty jsou komponovány s ohledem na místní podmínky.
Více detailů k projektu Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny.

Dražby a aukce pozemků v České republice

Kromě pozemků standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v České republice také k dispozici 291 pozemků v dražbě či v aukci.

Nabídka pozemků v České republice dle inzerenta:

V České republice pochází 8565 pozemků z nabídky realitních kanceláří a 46 pozemků jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde pozemky k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (2415), FondRealit.cz (636), ORCA ESTATE a.s. (627), Přímý prodej půdy s.r.o. (264), Správa TOP realit s.r.o. (217), CENTURY 21 Česká republika (202), BIDLI reality, a.s. (153), BO! reality a finance (128), Broker Consulting, a.s. (125) a Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (119). Dalších 46 pozemků je nabízených přímo od majitele bez realitky.

Prodej pozemků podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy pozemků:

Turistické oblasti

Vybírat své pozemky můžete v těchto atraktivních lokalitách: Beskydy, Blatensko, České Středohoří, České Švýcarsko, Českomoravská vrchovina, Český les, Chodsko, Chřiby, Doksy - Máchovo jezero, Dolní Berounka, Jeseníky, Jihočeské rybníky, Jizerské hory, Kaplicko, Křivoklátsko, Krkonoše, Krušné hory, Lužické hory, Pálava, Podkrkonoší, Podyjí, Posázaví, Pošumaví, Povodí Orlice, Přesticko, Slovácko, Střední Vltava, Šumava, Táborsko, Valašsko, Západočeské Lázně, Třeboňsko, Javorníky, Lednicko-valticko, Lipno, Český ráj, Novohradské hory, Ostravsko, Českokrumlovsko, Opavsko, Plzeňsko, Brněnsko, Polabí, Bílé Karpaty, Hostýnské vrchy, Adršpašsko, Babiččino údolí a Blaník.

Jak najít vhodný pozemek na prodej v České republice?

Pokud máte konkrétní představu pozemku, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný pozemek na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v České republice 711 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví pozemek podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout pozemek v České republice?

V České republice působí 2000 realitních makléřů, spadajících pod 880 realitních kanceláří, které můžete oslovit.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v České republice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ivana Sychrová, Lucie Opatřilová, Martin Vacek, David Machač, Ing. Daniel Rapák, Veronika Kůrková, Soňa Piatková, Thijs Ramp, Romana Marhounová a Anette Stoszková.

Pokud chcete prodat či pronajmout pozemek vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej stavebního pozemku, 505m2, Plzeň - Valcha

BIDLI reality, a.s.

Jedinečnost pozemku tkví v jeho umístění v klidné zástavě. Na parcele momentálně probíhají práce na připojení inženýrských sítí. Vše zajišťuje stávající majitel a kompletní dokončení je naplánováno v první polovině roku 2023. -Rozloha 505 m2 -Nádherná okolní…

Prodej stavebního pozemku, 1228m2, Třemošná

WOW Reality s.r.o.

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 1228m2 v obci Třemošná vzdálené necelých 10 minut jízdy autem z Plzně. Ideální místo pro vytvoření nového bydlení na klidném místě v blízkosti přírody a přitom v dosahu veškeré občanské…

4.285.720,-, (3.490,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 648m2, Starý Plzenec

NOVIS reality s.r.o.

Nabízíme Vám pozemek vedený dle územního plánu obce jako zahrada, na kterém je možnost výstavby rekreačního objektu o zastavitelné ploše 25 m2. Zahrada je dobře přístupná z veřejné komunikace a vzdálená od Olympie Plzeň cca 3 min, od Starého Plzence cca 5 min.…

Prodej ostatní, 18126m2, Plzeň - Bolevec, Bolevec

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možnou koupi podílu ideální jedné poloviny na  souboru pozemků o celkové výměře 18 261 m čtv., které se rozkládají v okrese Plzeň město , kat. území Bolevec. Skladba pozemků: zkratka ÚP = územní plán vodní plocha - mokřad 2 845…

6.344.100,-, (350,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, Plzeň

Nabízíme prodej pozemku o výměře 680 m? v Plzni. Přístup k nemovitosti je po obecní komunikaci. Z hlediska územního plánu je uvedený pozemek součástí plochy bydlení venkovského typu, která je určena zejména pro bydlení. Elektřina a kanalizace je v příjezdové…

Prodej stavebního pozemku, 1960m2, Třemošná

WOW Reality s.r.o.

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemky v obci Třemošná v klidné a velmi žádané lokalitě v již existující zástavbě rodinných domů. Obec Třemošná je od Plzně vzdálena necelých 10 minut jízdy autem. Ideální místo pro vytvoření nového bydlení na klidném místě…

9.702.000,-, (4.950,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 381m2, Plzeň

RE/MAX InterCora

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 381m2 v klidné části Plzně, čtvrť Slovany (Světovar). Na tomto pozemku se v současné době nachází udržovaná zahrada s 2 sousedícími garážemi a k nim připojeným objektem určeným pro uložení, uskladnění věcí. Na zahradě…

Prodej stavebního pozemku, 501m2, Rokycany, Na Husinci

EasyHomes Reality

Nabízím k prodeji stavební pozemek o výměře 501m2 v ulici Na Husinci v Rokycanech. Nachází se ve skvělé lokalitě ve slepé ulici a blízko centra Rokycan. Pozemek možný pro okamžitou…

3.440.000 Kč (6.866,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 705m2, Chotíkov

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi stavebního pozemku o ploše 705m2 na pěkném místě v Plzni Chotíkově. Pozemek se nachází na kraji obce s dobrou dostupností. Ev. číslo: 637337. Bližší informace Vám sdělí JUDr. Martin Raba, 734 699 888, top.plzen@dumrealit.cz

Prodej stavebního pozemku, 809m2, Blovice, Tržní

Krásný pozemek vhodný na stavbu RD v klidné lokalitě obce Blovice u fotbalového hřiště. Pozemek je zčásti svažitý, poté rovinatý. Vzadu na pozemku teče potok. Nyní je pozemek zastavěn menším rodinným domem v horším technickém stavu, který je vhodný k rekonstrukci.…

1.590.000 Kč (1.965,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zemědělské půdy, 5030m2, Kyšice

Přímý prodej půdy s.r.o.

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji lukrativní spoluvlastnické podíly na exkluzivních zemědělských pozemcích ležících v katastrálním území Kyšice u Plzně v okrese Plzeň-město, kraj Plzeňský. K prodeji je spoluvlastnický podíl o velikosti 1/4 na pozemcích parc. č.…

Prodej zemědělské půdy, 14544m2, Kyšice

Přímý prodej půdy s.r.o.

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji lukrativní spoluvlastnické podíly na exkluzivních zemědělských pozemcích ležících v katastrálním území Kyšice u Plzně v okrese Plzeň-město, kraj Plzeňský. K prodeji je spoluvlastnický podíl o velikosti 1/4 na pozemcích parc. č.…

Prodej ostatní, 3587m2, Plzeň - Křimice

BYTY Západ, s.r.o.

Nabízíme k prodeji pozemek 3 587m2 v obci Křimice. V současné době je pozemek veden jako ostatní plocha.

681.530,-, (190,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 964m2, Třemošná - Záluží

BYTY Západ, s.r.o.

Nabízíme k prodeji stavební pozemek (964m2) na pěkném slunném místě na okraji obce Záluží u Třemošné - 15min jízdy od Plzně. Pozemek je územním plánem určen ke stavbě RD, lze se připojit na elektřinu, kanalizaci a vodu cca. 40m. Případnou hypotéku zdarma…

5.999.000 Kč (6.223,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej ostatní, 17473m2, Plzeň - Severní Předměstí, Luční

BYTY Západ, s.r.o.

Exkluzivně nabízíme pozemek o rozloze 17 473m2. Pozemek se nachází v Plzni na Roudné ulice Luční. V současné době je pozemek veden jako orná půda. Vhodné jako investice.

6.115.550,-, (350,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zemědělské půdy, 7183m2, Kyšice

Přímý prodej půdy s.r.o.

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji lukrativní spoluvlastnické podíly na exkluzivních zemědělských pozemcích ležících v katastrálním území Kyšice u Plzně v okrese Plzeň-město, kraj Plzeňský. K prodeji je spoluvlastnický podíl o velikosti 1/4 na pozemcích parc. č.…

Prodej stavebního pozemku, 535m2, Dýšina, Přátelství

BIDLI reality, a.s.

Jedinečnost projektu tkví v ideální rozloze samostatných pozemků a jejich umístění. Ke všem parcelám plánujeme do konce r. 2023 přivést elektřinu, vodovod a kanalizaci, včetně zhotovení veškeré komunikace. Výstavba může být zahájena ihned, jelikož v ceně každého pozemku…

Aktualizováno
4.413.750 Kč (8.250,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, Blovice

Nabízíme k prodeji pozemek v žádané lokalitě v Blovicích. Jedná se rekreační zástavu dle UP s regulativem max zastavěná plocha 20% a výška zástavby max 1-2NP+ podkroví včetně. Výměra celé parcely činní 1579 m2. Pro více informací kontaktujte makléře.

Prodej stavebního pozemku, 794m2, Dýšina, Přátelství

BIDLI reality, a.s.

Jedinečnost projektu tkví v ideální rozloze samostatných pozemků a jejich umístění. Ke všem parcelám plánujeme do konce r. 2023 přivést elektřinu, vodovod a kanalizaci, včetně zhotovení veškeré komunikace. Výstavba může být zahájena ihned, jelikož v ceně každého pozemku…

6.113.800 Kč (7.700,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 621m2, Dýšina, Přátelství

BIDLI reality, a.s.

Jedinečnost projektu tkví v ideální rozloze samostatných pozemků a jejich umístění. Ke všem parcelám plánujeme do konce r. 2023 přivést elektřinu, vodovod a kanalizaci, včetně zhotovení veškeré komunikace. Výstavba může být zahájena ihned, jelikož v ceně každého pozemku…

4.968.000 Kč (8.000,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

TOPlist