52 010 aktuálních nabídek
od 900 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Upřesnit požadovanou lokalitu
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Pozemky na prodej Posázaví

Aktuálně se zde cena pozemků k prodeji pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč

Ceny pozemků v České republice

Cena pozemků na prodej v České republice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 4,84 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od několika tisíc Kč do 518 501 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější pozemky k prodeji v České republice.

Jaké jsou pozemky na prodej na našem trhu?

Na trhu v České republice jsou v současné době nejpočetnější stavební parcely (3084) v cenách od 0 Kč, následují zemědělská půda (1896) od 21 600 Kč, ostatní pozemky (959) od 20 100 Kč, louky (799) od 22 500 Kč, zahrady (710) od 26 250 Kč, komerční pozemky (632) od 35 200 Kč, lesy (500) od 11 180 Kč a vodní plochy (31) od 40 000 Kč.

Typy pozemků

Stavební pozemky nebo také stavební parcely umožňují stavbu domu (zastavěná plocha a nádvoří). Zemědělský pozemek zahrnuje ornou půdu, zahradu, louku (trvalý travní porost), ale také například ovocný sad či vinici nebo chmelnici. Dalším specifickým druhem pozemku je lesní pozemek. Samostatnou kapitolou jsou vodní plochy. Pokud se konkrétní pozemek nevejde do jedné z výše uvedených kategorií, uvádí se jako ostatní plocha.

Při koupi pozemku si prostudujte územní plán

Typ pozemku, uváděný při jeho prodeji, není jedinou věcí, kterou je třeba sledovat. Důležité je také plánované využití, definované územním plánem obce. V plánu můžete najít informaci o tom, že současná orná půda bude využita pro výstavbu. Dejte si pozor i na různá omezení výstavby.

Lokality pozemků k prodeji

V České republice nabízíme pozemky v celkem 99 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej pozemků v Praze (145), Prodej pozemků v Brně (69), Prodej pozemků v Ostravě (63), Prodej pozemků v Plzni (57), Prodej pozemků v Ústí nad Labem (56), Prodej pozemků v Karviné (45), Prodej pozemků v Olomouci (44), Prodej pozemků v Liberci (41), Prodej pozemků ve Vracově (37), Prodej pozemků v Děčíně (35), Prodej pozemků v Karlových Varech (34), Prodej pozemků v Chebu (33), Prodej pozemků v Bzenci (33), Prodej pozemků v Českých Budějovicích (33), Prodej pozemků v Jeřmanicích (32).

Developerské projekty a novostavby

V případě, že preferujete novostavby a nemovitosti v rámci developerských projektů, pak si v České republice a okolí můžete aktuálně vybrat z těchto nabídek:

Atraktivní pozemek v obchodní zóně ul. Strakonická České Budějovice

Atraktivní pozemek v obchodní zóně

Lokalita: ul. Strakonická České Budějovice
Ceny od 6 000 Kč
Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek v obchodní zóně v příměstí Českých Budějovic v sousedství obchodního domu Sconto, Albert, McDonald, na sousedním pozemku se nachází rozsáhlá myčka automobilů.
Více detailů k projektu Atraktivní pozemek v obchodní zóně.

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny Mýto u Rokycan, lokalita

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny

Lokalita: Mýto u Rokycan, lokalita "U Sladovny"
Ceny od 3 062 000 Kč
V Mýtě u Rokycan, v lokalitě U Sladovny připravila firma IKO stavby s.r.o. výstavbu obytné lokality. Záměrem bylo vytvořit ucelený, kvalitní obytný komplex, kde návrh zástavby vychází z požadavků specifikovaných územním plánem. Objekty jsou komponovány s ohledem na místní podmínky.
Více detailů k projektu Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny.

Dražby a aukce pozemků v České republice

Kromě pozemků standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v České republice také k dispozici 291 pozemků v dražbě či v aukci.

Nabídka pozemků v České republice dle inzerenta:

V České republice pochází 8565 pozemků z nabídky realitních kanceláří a 46 pozemků jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde pozemky k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (2415), FondRealit.cz (636), ORCA ESTATE a.s. (627), Přímý prodej půdy s.r.o. (264), Správa TOP realit s.r.o. (217), CENTURY 21 Česká republika (202), BIDLI reality, a.s. (153), BO! reality a finance (128), Broker Consulting, a.s. (125) a Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (119). Dalších 46 pozemků je nabízených přímo od majitele bez realitky.

Prodej pozemků podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy pozemků:

Turistické oblasti

Vybírat své pozemky můžete v těchto atraktivních lokalitách: Beskydy, Blatensko, České Středohoří, České Švýcarsko, Českomoravská vrchovina, Český les, Chodsko, Chřiby, Doksy - Máchovo jezero, Dolní Berounka, Jeseníky, Jihočeské rybníky, Jizerské hory, Kaplicko, Křivoklátsko, Krkonoše, Krušné hory, Lužické hory, Pálava, Podkrkonoší, Podyjí, Posázaví, Pošumaví, Povodí Orlice, Přesticko, Slovácko, Střední Vltava, Šumava, Táborsko, Valašsko, Západočeské Lázně, Třeboňsko, Javorníky, Lednicko-valticko, Lipno, Český ráj, Novohradské hory, Ostravsko, Českokrumlovsko, Opavsko, Plzeňsko, Brněnsko, Polabí, Bílé Karpaty, Hostýnské vrchy, Adršpašsko, Babiččino údolí a Blaník.

Jak najít vhodný pozemek na prodej v České republice?

Pokud máte konkrétní představu pozemku, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný pozemek na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v České republice 711 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví pozemek podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout pozemek v České republice?

V České republice působí 2000 realitních makléřů, spadajících pod 880 realitních kanceláří, které můžete oslovit.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v České republice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ivana Sychrová, Lucie Opatřilová, Martin Vacek, David Machač, Ing. Daniel Rapák, Veronika Kůrková, Soňa Piatková, Thijs Ramp, Romana Marhounová a Anette Stoszková.

Pokud chcete prodat či pronajmout pozemek vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej ostatní, 380m2, Ondřejov - Třemblat, Třemblat

Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemku o ploše 380m2 obec Ondřejov část obce Třemblat na Praze východ. Jedná se o pozemek p.č. 1309/8 v k.ú. Třemblat, obec Ondřejov, způsob využití - ostatní komunikace. V případě zájmu neváhejte nás kontaktovat. Ev.…

Prodej stavebního pozemku, 2915m2, Vlašim - Bolina

Finpos realitní kancelář

Nabízíme k prodeji soubor stavebních parcel o výměře 2.915m v obci Bolinka ve svahu kopce Loreta. Na kraji pozemku jsou kompletní přípojky pro kanalizaci, vodu a elektřinu. Dle územního plánu je možné na pozemcích postavit až tři samostatné rodinné domy, čtyři…

Prodej stavebního pozemku, 889m2, Týnec nad Sázavou - Čakovice, Čakovice

Reality 11 Vám zprostředkují pozemek o velikosti 889 m2 pro stavbu domu v obci Čakovice ukryté v srdci přírodního parku Hornopožárský les. Čakovice jsou vesnice v okrese Benešov. Od roku 2006 jsou součástí města Týnec nad Sázavou. Nacházejí se v údolí…

4.499.900 Kč (5.062,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 528m2, Chocerady

NRG International Realty s.r.o.

Hledáte pozemek s opravdu dostupnou cenou, sympatickou velikostí a minimální náročností na venkovní práce? Máme pro Vás pozemek určený k bydlení v krásné lokalitě Posázaví, v klidné části obce Chocerady s výbornou dostupností na D1. Veškeré inženýrské sítě…

Prodej stavebního pozemku, 2952m2, Ledeč nad Sázavou, Růžová

CENTURY 21 Česká republika

Nabízíme vám pozemek pro výstavbu samostatného rodinného domu přímo v centru města Ledeč nad Sázavou. Pozemek o celkové výměře 2.952 m2 má úchvatný výhled na Hrad Ledeč nad Sázavou a řeku Sázavu. Je zde hotová projektová dokumentace a započaté řízení…

Novinka
5.600.000 Kč (1.897,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 4281m2, Kostelec nad Černými lesy

Zprostředkujeme vám prodej krásného a rozsáhlého stavebního pozemku ve vyhledávané a klidné lokalitě Kostelec nad Černými lesy. Tento pozemek je jedinečný nejen svou velikostí, polohou (cca 30 km východně od Prahy) ale i umístěním v samotné obci. Pozemek o rozloze…

30.823.200,-, (7.200,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 558m2, Říčany

Ve výhradním zastoupení majitelů vám nabízíme k prodeji stavební pozemek v Říčanech – Radošovicích. Rozloha pozemku je 558 m². Pozemek je rovinatý, oplocený nachází se v klidné ulici v okrajové zástavbě rodinných domů a v dostupné vzdálenosti od zastávky…

7.533.000 Kč (13.500,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zemědělské půdy, 6973m2, Ondřejov - Třemblat, Třemblat

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku 6973 m2 v obci Ondřejov, části Třemblat, okr. Praha-východ. Dle územního plánu větší část pozemku momentálně určena pro zemědělské účely, malá část jako lesní porost. Pozemek se nachází nad obcí v lokalitě \"Botič\"…

Prodej stavebního pozemku, 507m2, Kamenice - Těptín, Višňovka II

RE/MAX Anděl

Dovolte mi nabídnout Vám ke koupi zasíťovaný pozemek v zeleni, v obci Kamenice -Těptín. Pozemek je mírně svažitý, obklopený zelení, na pozemku stojí přízemní chata s dispozicí 2+kk. Pozemek i chata jsou napojeny na elektřinu, rozvod vody a veřejnou…

3.190.000 Kč (6.292,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 868m2, Louňovice

iRealitka.cz

Prodej stavebního pozemku o celkové výměře 868 m2 v obci Louňovice (okr. Praha-východ). Jedná se o rohový pozemek rovinatého čtvercového tvaru. Pozemek je určen k výstavbě rodinného domu, zastavitelnost pozemku je 30%. Přípojky inženýrských sítí - vodovod,…

Prodej stavebního pozemku, 987m2, Senohraby, Krátká

Nabízíme k prodeji exkluzivní stavební pozemek o celkové výměře 987 m2. Pozemek leží v zástavbě rodinných domů na krásném a klidném místě v obci Senohraby, ve vyhledávané lokalitě v blízkosti Prahy. K pozemku náleží 1/3 cesty,…

8.000.000 Kč (8.105,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 878m2, Kostelec nad Černými lesy, Sportovní

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji stavební pozemek v krásném a klidném prostředí v blízkosti lesa na západním okraji města Kostelec nad Černými lesy. Tento pozemek se nachází v části obce Kostelec nad Černými lesy v nove? vznikaji?ci? lokalite? Ke…

Prodej stavebního pozemku, 875m2, Kostelec nad Černými lesy, Sportovní

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji stavební pozemek v krásném a klidném prostředí v blízkosti lesa na západním okraji města Kostelec nad Černými lesy. Tento pozemek se nachází v části obce Kostelec nad Černými lesy v nove? vznikaji?ci? lokalite? Ke…

Prodej stavebního pozemku, 894m2, Kostelec nad Černými lesy, Sportovní

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji stavební pozemek v krásném a klidném prostředí v blízkosti lesa na západním okraji města Kostelec nad Černými lesy. Tento pozemek se nachází v části obce Kostelec nad Černými lesy v nove? vznikaji?ci? lokalite? Ke…

Prodej stavebního pozemku, 650m2, Vlašim - Domašín

CENTURY 21 Česká republika

Dovolujeme si Vám nabídnou prodej stavebního pozemku na severovýchodě Vlašimi - v krásné oblasti Belvedéru v Domašíně. Obdélníková parcela o výměře 650 m2 je situovaná, na mírně skloněném rovinném jižně orientovaném pozemku. Připojení je…

3.250.000 Kč (5.000,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1000m2, Vlašim - Domašín

CENTURY 21 Česká republika

Dovolujeme si Vám nabídnou prodej celkem osmi stavebních parcel na severovýchodě Vlašimi - v krásné oblasti Belvedéru v Domašíně. Obdélníkové parcely o výměře 900 m2 nebo 1.000 m2 jsou situované, na mírně skloněném rovinném jižně…

Aktualizováno
4.990.000 Kč (4.990,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 900m2, Vlašim - Domašín

CENTURY 21 Česká republika

Dovolujeme si Vám nabídnou prodej celkem osmi stavebních parcel na severovýchodě Vlašimi - v krásné oblasti Belvedéru v Domašíně. Obdélníkové parcely o výměře 900 m2 nebo 1.000 m2 jsou situované, na mírně skloněném rovinném jižně…

4.491.000 Kč (4.990,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1391m2, Tehovec, U Mototechny

NRG International Realty s.r.o.

Pozemek ležící při silnici spojující Říčany a Mukařov nabízí hezké místo pro bydlení díky bezprostřední blízkosti Janovického lesa nabízejícího relaxační území s nepřeberným množstvím cyklotras Ladova kraje a současně díky své poloze má velký potenciál pro dnes velmi moderní spojení…

Prodej zemědělské půdy, 2736m2, Vyžlovka

Správa TOP realit s.r.o.

Nabízíme Vám ke koupi pozemky v katastrálním území Vyžlovka, LV 338, podíl 1/6 o výměře 2736 m2. Jedná se o prodej podílu, nikoliv 100% vlastnictví. Parcela č. 244/1 - o výměře 13814 m2 (orná půda) Parcela č. 257 - o výměře…

Prodej zemědělské půdy, 22599m2, Říčany

Správa TOP realit s.r.o.

Nabízíme Vám ke koupi pozemek v katastrálním území Říčany u Prahy, LV 2025 o výměře 22599 m2. Parcela č. 623/24 - o výměře 5085 m2 (orná půda) Parcela č. 623/25 - o výměře 10002 m2 (orná půda) Parcela č. 638…


TOPlist