52 010 aktuálních nabídek
od 900 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Upřesnit požadovanou lokalitu
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Pozemky na prodej Přesticko

Aktuálně se zde cena pozemků k prodeji pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč

Ceny pozemků v České republice

Cena pozemků na prodej v České republice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 4,84 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od několika tisíc Kč do 518 501 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější pozemky k prodeji v České republice.

Jaké jsou pozemky na prodej na našem trhu?

Na trhu v České republice jsou v současné době nejpočetnější stavební parcely (3084) v cenách od 0 Kč, následují zemědělská půda (1896) od 21 600 Kč, ostatní pozemky (959) od 20 100 Kč, louky (799) od 22 500 Kč, zahrady (710) od 26 250 Kč, komerční pozemky (632) od 35 200 Kč, lesy (500) od 11 180 Kč a vodní plochy (31) od 40 000 Kč.

Typy pozemků

Stavební pozemky nebo také stavební parcely umožňují stavbu domu (zastavěná plocha a nádvoří). Zemědělský pozemek zahrnuje ornou půdu, zahradu, louku (trvalý travní porost), ale také například ovocný sad či vinici nebo chmelnici. Dalším specifickým druhem pozemku je lesní pozemek. Samostatnou kapitolou jsou vodní plochy. Pokud se konkrétní pozemek nevejde do jedné z výše uvedených kategorií, uvádí se jako ostatní plocha.

Při koupi pozemku si prostudujte územní plán

Typ pozemku, uváděný při jeho prodeji, není jedinou věcí, kterou je třeba sledovat. Důležité je také plánované využití, definované územním plánem obce. V plánu můžete najít informaci o tom, že současná orná půda bude využita pro výstavbu. Dejte si pozor i na různá omezení výstavby.

Lokality pozemků k prodeji

V České republice nabízíme pozemky v celkem 99 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej pozemků v Praze (145), Prodej pozemků v Brně (69), Prodej pozemků v Ostravě (63), Prodej pozemků v Plzni (57), Prodej pozemků v Ústí nad Labem (56), Prodej pozemků v Karviné (45), Prodej pozemků v Olomouci (44), Prodej pozemků v Liberci (41), Prodej pozemků ve Vracově (37), Prodej pozemků v Děčíně (35), Prodej pozemků v Karlových Varech (34), Prodej pozemků v Chebu (33), Prodej pozemků v Bzenci (33), Prodej pozemků v Českých Budějovicích (33), Prodej pozemků v Jeřmanicích (32).

Developerské projekty a novostavby

V případě, že preferujete novostavby a nemovitosti v rámci developerských projektů, pak si v České republice a okolí můžete aktuálně vybrat z těchto nabídek:

Atraktivní pozemek v obchodní zóně ul. Strakonická České Budějovice

Atraktivní pozemek v obchodní zóně

Lokalita: ul. Strakonická České Budějovice
Ceny od 6 000 Kč
Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek v obchodní zóně v příměstí Českých Budějovic v sousedství obchodního domu Sconto, Albert, McDonald, na sousedním pozemku se nachází rozsáhlá myčka automobilů.
Více detailů k projektu Atraktivní pozemek v obchodní zóně.

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny Mýto u Rokycan, lokalita

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny

Lokalita: Mýto u Rokycan, lokalita "U Sladovny"
Ceny od 3 062 000 Kč
V Mýtě u Rokycan, v lokalitě U Sladovny připravila firma IKO stavby s.r.o. výstavbu obytné lokality. Záměrem bylo vytvořit ucelený, kvalitní obytný komplex, kde návrh zástavby vychází z požadavků specifikovaných územním plánem. Objekty jsou komponovány s ohledem na místní podmínky.
Více detailů k projektu Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny.

Dražby a aukce pozemků v České republice

Kromě pozemků standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v České republice také k dispozici 291 pozemků v dražbě či v aukci.

Nabídka pozemků v České republice dle inzerenta:

V České republice pochází 8565 pozemků z nabídky realitních kanceláří a 46 pozemků jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde pozemky k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (2415), FondRealit.cz (636), ORCA ESTATE a.s. (627), Přímý prodej půdy s.r.o. (264), Správa TOP realit s.r.o. (217), CENTURY 21 Česká republika (202), BIDLI reality, a.s. (153), BO! reality a finance (128), Broker Consulting, a.s. (125) a Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (119). Dalších 46 pozemků je nabízených přímo od majitele bez realitky.

Prodej pozemků podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy pozemků:

Turistické oblasti

Vybírat své pozemky můžete v těchto atraktivních lokalitách: Beskydy, Blatensko, České Středohoří, České Švýcarsko, Českomoravská vrchovina, Český les, Chodsko, Chřiby, Doksy - Máchovo jezero, Dolní Berounka, Jeseníky, Jihočeské rybníky, Jizerské hory, Kaplicko, Křivoklátsko, Krkonoše, Krušné hory, Lužické hory, Pálava, Podkrkonoší, Podyjí, Posázaví, Pošumaví, Povodí Orlice, Přesticko, Slovácko, Střední Vltava, Šumava, Táborsko, Valašsko, Západočeské Lázně, Třeboňsko, Javorníky, Lednicko-valticko, Lipno, Český ráj, Novohradské hory, Ostravsko, Českokrumlovsko, Opavsko, Plzeňsko, Brněnsko, Polabí, Bílé Karpaty, Hostýnské vrchy, Adršpašsko, Babiččino údolí a Blaník.

Jak najít vhodný pozemek na prodej v České republice?

Pokud máte konkrétní představu pozemku, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný pozemek na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v České republice 711 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví pozemek podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout pozemek v České republice?

V České republice působí 2000 realitních makléřů, spadajících pod 880 realitních kanceláří, které můžete oslovit.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v České republice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ivana Sychrová, Lucie Opatřilová, Martin Vacek, David Machač, Ing. Daniel Rapák, Veronika Kůrková, Soňa Piatková, Thijs Ramp, Romana Marhounová a Anette Stoszková.

Pokud chcete prodat či pronajmout pozemek vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej zahrady, 522m2, Přeštice

Už dlouho hledáte klidný pozemek, zahradu, kde budete chtít relaxovat a zároveň být v Přešticích? Nabízíme na prodej krásnou, upravenou zahradu o výměře 522m2 s pěkným přístupem k řece Úhlavě v rozmanité krajině přeštického Vícova, kousek od kostela sv. Ambrože.…

Prodej stavebního pozemku, 5000m2, Spálené Poříčí

Investiční příležitost - nabídka pozemku určeného územním plánem k výstavbě rodinných domů. Pozemek se nachází na okraji obce a bezprostředně navazuje na stávající zástavbu. K prodeji je cca polovina pozemku, která je dle platného ÚP určena k okamžité výstavbě:…

9.500.000,-, (1.900,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 7654m2, Klatovy - Otín

MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o.

Pozemek zařazený v ÚP pro výstavbu rodinných domů je situovaný na východní straně obce poblíž zámku. Nezasíťovaný pozemek o celkové výměře 7.654m2 je rozdělen na 7 parcel a přístupovou komunikaci. Výměry parcel činí 851m2 - 1190m2 V obci se předpokládá…

7.900.000 Kč (1.032,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 648m2, Starý Plzenec

NOVIS reality s.r.o.

Nabízíme Vám pozemek vedený dle územního plánu obce jako zahrada, na kterém je možnost výstavby rekreačního objektu o zastavitelné ploše 25 m2. Zahrada je dobře přístupná z veřejné komunikace a vzdálená od Olympie Plzeň cca 3 min, od Starého Plzence cca 5 min.…

Prodej stavebního pozemku, 809m2, Blovice, Tržní

Krásný pozemek vhodný na stavbu RD v klidné lokalitě obce Blovice u fotbalového hřiště. Pozemek je zčásti svažitý, poté rovinatý. Vzadu na pozemku teče potok. Nyní je pozemek zastavěn menším rodinným domem v horším technickém stavu, který je vhodný k rekonstrukci.…

1.590.000 Kč (1.965,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 922m2, Přeštice

Naše společnost Vám nabízí exkluzivně k prodeji pěknou, udržovanou zahradu s bezprostředním přístupem k řece Úhlavě a krásným výhledem do okolí o celkové výměře 922 m2 v obci Přeštice, ulice Vícov. Na pozemku se nachází zděná chata o velikosti…

Prodej stavebního pozemku, Blovice

Nabízíme k prodeji pozemek v žádané lokalitě v Blovicích. Jedná se rekreační zástavu dle UP s regulativem max zastavěná plocha 20% a výška zástavby max 1-2NP+ podkroví včetně. Výměra celé parcely činní 1579 m2. Pro více informací kontaktujte makléře.

Prodej stavebního pozemku, 9884m2, Starý Plzenec

Správa TOP realit s.r.o.

Nabízíme Vám ke koupi pozemek v katastrálním území Starý Plzenec, LV 2513 o výměře 9884 m2. Pozemek dle územního plánu (ÚP) spadá do tří různých ploch, konkrétně do SM (plochy smíšené obytné - městské, cca 1200 m2), OS (občanské vybavení - sport,…

Prodej zemědělské půdy, 5637m2, Starý Plzenec

Správa TOP realit s.r.o.

Nabízím prodej pole v k.ú Starý Plzenec, LV 318 o celkové výměře 5637 m2. Jedná se o podíl 1/2. Na pozemky je přístup přes pozemky vlastnící Plzeňský kraj. Bez provize RK, prodej od přímého vlastníka. V případě dotazů kontaktujte info@levnepole.cz

Prodej louky, 25894m2, Blovice - Komorno

Správa TOP realit s.r.o.

Nabízím prodej louky v k.ú Komorno, LV 117 o celkové výměře 25894 m2. Na pozemky je přístup přes pozemky vlastnící Plzeňský kraj. Bez provize RK, prodej od přímého vlastníka.

Prodej louky, 62196m2, Starý Plzenec

Správa TOP realit s.r.o.

Nabízím prodej louky v k.ú Starý Plzenec, č.p. 89/4, 734/1, 762/3, 762/4, 1637, 1937 a 1938 o celkové výměře 62196 m2. Na pozemky je přístup přes pozemky vlastnící město. Bez provize RK, prodej od přímého vlastníka. V případě dotazů kontaktujte info@levnepole.cz

Prodej zemědělské půdy, 15876m2, Blovice

Správa TOP realit s.r.o.

Nabízím prodej pole v k.ú Blovice, č.p. 346/1, 355/16 a 372/73 o celkové výměře 15876 m2. Na pozemky je přístup přes pozemky vlastnící město. Bez provize RK, prodej od přímého vlastníka. V případě dotazů kontaktujte info@levnepole.cz

Prodej stavebního pozemku, Blovice

Nabízíme pro prodeji pozemek s chatou v klidné chatové lokalitě v Blovicích. Pozemek má výměru 1579 m?. Příjezdová silnice je udržovaná i v zimě a nabízí se zde možnost žití na trvalý pobyt. Pro více informací kontaktujte makléře.

Prodej komerčního pozemku, 5653m2, Klatovy

Nabízíme k prodeji komerční pozemek v Klatovech v komerční zóně - ulice K Pile. Pozemek o velikosti 5 653 m2 - dle územního plánu plocha zastavitelná, rozvojová - vhodné k výrobní, průmyslové činnosti, možná též činnost…

Prodej stavebního pozemku, 495m2, Klatovy

TAURUM reality s.r.o.

Představuji vám k prodeji pozemek o výměře 495 m2 využitelný pro rekreaci či bydlení v okrajové a klidné části Klatov, kousek od Křesťanského vršku. Samostatná webová stránka: https://pozemek-klatovy.cz Na pozemku stojí chatička 12 m2

1.375.000 Kč (2.778,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 926m2, Starý Plzenec - Sedlec

LA PIETRA s.r.o.

Nabízíme k prodeji velmi pěkný pozemek v obci Sedlec u Starého Plzence o celkové výměře 926 m2. Pozemek je rovinatý, nachází se v malé obytné zóně obklopené lesem, je situován mezi dvěma již dokončenými rodinnými domy. Jedná se o klidné místo nad lesem,…

Prodej zemědělské půdy, 1232007m2, Klatovy

Realitní samoobsluha s.r.o.

Nabízíme exklusivně k prodeji soubory zemědělských pozemků v okrese Klatovy. Převážná většina je kvalitní orná půda (89 ha), menší část trvalý travní porost (25 ha) a ostatní plocha (9 ha). Jedná se celkem o devět katastrálních území: Břežany, Černíč u Hradešic,…

50.512.287,-, (41,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zemědělské půdy, 11065m2, Starý Plzenec

Na prodej orná půda o výměře 11065 m² v obci Starý Plzenec. Na prodej pozemek parc. č. 1984 v katastrálním území Starý Plzenec. Výměra 7635 m² je charakterizována kódem BPEJ 5.38.46. Jedná se tedy o kambizemě, rankery, litozemě převážně na středních svazích…

Prodej zemědělské půdy, 11384m2, Starý Plzenec

Broker Consulting, a.s.

Na prodej soubor zeměděských pozemků v Plzni, jen několik metrů od Obchodního centra Olympia a dálnice D5. Pozemek je rovinatý a napojený na veřejnou komunikaci. Aktuálně jej lze využívat pouze pro zemědělské účely, nicméně lokalita a postupný rozvoj města Plzně z něj…

Prodej stavebního pozemku, 211m2, Přeštice, Komenského

AG bydleni.cz, s.r.o.

AGbydleni.cz vám nabízí v exkluzivním zastoupení majitele prodej pozemku o rozloze 211 m2, který je přístupný po obecní komunikaci z ulice 5. května. Pozemek je oplocený, včetně posuvných garážových vrat. Na pozemku je hrubá stavba garáže, která není do katastru…

1.590.000 Kč (7.536,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

TOPlist