Funkce uživatele
Region
mapa

15 484 875 Kč

Hypotéku?
  • 7 287 Kč za m²
Hypotéku?

Do oblíbených
Do oblíbených

67 947 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Základní informace

Cena nezahrnuje Provize
Datum vložení včera
Plocha pozemku 2 125 m²
Konstrukce Jiná
Cena 15 484 875 Kč
ID nemovitosti 828846
Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

Pozemek je obdélníkového tvaru, 2120 m2, rozměry (cca 19 x 110 m) s výhledem na moře a záliv, nachází se ve výborné lokalitě a má přímý přístup na pozemek z 5,5 m siroké komunikace.Moznost přikoupení sousedního pozemku, celkem 3310 m2.Pozemek se nachází v zóně výstavby pro úcely převázně bydlení, povolená stavba je bytový dům, který můze mít suterén nebo přízemí, dvě nadzemní podlazí a obytné podkroví o maximální výsce 9 m (moznost vybudování suterénu).V objektu mohou být maximálně 4 byty (vcetně jednotek bytového typu z druhé ruky).Pozemek má výbornou dopravní dostupnost a je vhodný pro výstavbu podnikatelské budovy, druhá řada od moře je 40m.Pro vsechny dalsí informace jsme vám k dispozici.