Funkce uživatele
Region
mapa

14 334 050 Kč

Hypotéku?
  • 14 476 Kč za m²

Nemovitost nabízí
Michal Riedel

62 897 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Základní informace

Cena nezahrnuje Provize
Datum vložení předevčírem
Plocha pozemku 990 m²
Konstrukce Jiná
Cena 14 334 050 Kč
ID nemovitosti 416934
Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

Rogoznica, Razanj, obdélníkový stavební pozemek v první řadě u moře, o rozloze 990 m2.Pozemek se nachází ve výborné poloze, orientovaný na jih a je určený k výstavbě rodinného domu nebo vily.Přístupová cesta je hned vedle pozemku, zpevněná, a veškerá infrastruktura je k dispozici (elektřina, voda).Možnost kotvení lodě (motorového člunu) na bezpečném kotvišti před domem, kde se nachází chráněná zátoka.Další informace na vyžádání.