48 283 aktuálních nabídek
od 962 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Činžovní domy
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Brno
V okruhu
Brno
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Činžovní domy na prodej, obec Brno

Aktuálně se zde cena činžovních domů k prodeji pohybuje od 14 750 000 Kč do 129 000 000 Kč

Ceny činžovních domů v obci Brno

Cena činžovních domů na prodej v obci Brno se momentálně pohybuje od 14 750 000 Kč do 129 000 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,19 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 64 722 Kč do 566 045 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější činžovní domy k prodeji v obci Brno.

Jaké jsou domy na prodej v obci Brno?

Na trhu v Brně jsou v současné době různé druhy domů, kdy nejpočetnější jsou rodinné domy (55) v cenách od 1 999 800 Kč, následují chaty (14) od 447 000 Kč, činžovní domy (6) od 14 750 000 Kč, domy na klíč (2) od 1 503 000 Kč a vily (2) od 19 990 000 Kč.

Stav činžovního domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro obec Brno na prodej nabízeny činžovní domy v dobrém stavu (2), v bezvadném stavu (2), po rekonstrukci (2).

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší činžovní dům, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům za cenu 14 750 000 Kč v obci Brno, který má obytnou plochu 230 m2.

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém činžovní dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v obci Brno se dají právě teď najít činžovní domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 4044 m2 má činžovní dům v obci Brno. Naopak nejmenší pozemek o výměře 248 m2 získáte při koupi činžovního domu v obci Brno za cenu 17 680 000 Kč.

Lokality činžovních domů k prodeji

V obci Brno nabízíme činžovní domy v celkem 5 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Činžovní domy na prodej v Židenicích (2), Činžovní domy na prodej v Černovicích (1), Činžovní domy na prodej v Maloměřicích (1), Činžovní domy na prodej v Brnu-městě (1), Činžovní domy na prodej v Jundrově (1).

Činžovní domy si můžete vybrat také dle městských částí: Činžovní domy na prodej MČ Brno-Židenice (2), Činžovní domy na prodej MČ Brno-Černovice (1), Činžovní domy na prodej MČ Brno-Maloměřice a Obřany (1), Činžovní domy na prodej MČ Brno-střed (1), Činžovní domy na prodej MČ Brno-Jundrov (1).

Poloha činžovního domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají činžovní domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého činžovního domu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Prodej činžovních domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha činžovního domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru činžovních domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti činžovních domů k prodeji v obci Brno uvádějí následující informace: centrum (3), klidná část obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Nabídka činžovních domů v obci Brno dle inzerenta:

V Brně a okolí pochází 6 činžovních domů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde činžovní domy k prodeji inzerují tyto realitky: MICHNA REALITY & PARTNEŘI, s.r.o. (1), OK REAL (1), HOME Hunters, s.r.o. (1), REALITY PRORADOST s.r.o. (1), David Holub - BRAVO REALITY (1), a REALmix s.r.o. (1),.

Jak najít vhodný činžovní dům na prodej v obci Brno?

Pokud máte konkrétní představu činžovního domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný činžovní dům na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví činžovní dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout činžovní dům v Brně?

V obci Brno působí 6 realitních makléřů, spadajících pod 6 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: JRS real s.r.o. Brno, Multicont reality Vyškov, REALmix s.r.o. Brno, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno a REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Brno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Bc. Eva Romportlová, Michala Hvězdová, Ing. David Celnar, Jakub Šepel, Jaroslav Jakubec, Magdaléna Véberová, Tomáš Hofírek, Ing. Michaela Čermáková, Nikola Musálková a Andrea Tipoa.

Nejvíce nemovitostí v okolí Brna nabízí Lukáš Michna (1). Pokud chcete prodat či pronajmout činžovní dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Brzy budeme mít nové ČESKÉREALITY, které můžete vyzkoušet již nyní Vyzkoušet
Počet rodinných domů na prodej: 7

Prodej činžovního domu, Brno, Přímá

Prodej nájemního domu, 220 m?, Brno, ul. Přímá

Prodej činžovního domu, 230m2, Brno - Černovice, Slámova

OK REAL

Bytový dům s možností půdní vestavby - Brno - Černovice

Prodej činžovního domu, Brno - Židenice, Klíny

REALmix s.r.o.

Prodej domu se třemi byty a zahradou, terasou a garáží, UP 212m2 + zahrada 113m2, ul. Klíny, Brno - Židenice

Prodej činžovního domu, Brno - Židenice, Čelakovského

MICHNA REALITY & PARTNEŘI, s.r.o.

Prodej, Dům, 3 bytové prostory, 258 m2 - Brno - Židenice

Prodej činžovního domu, 1956m2, Brno - Jundrov, Gellnerova

Ojedinělá investiční nabídka - prodej souboru dvou rodinných domů, jednoho nájemního domu a pozemku pro další výstavbu, v klidné slepé ulici v jedné z nejvyhledávanějších částí Brna. Perfektní pozice nabízených nemovitostí kloubí jak dostupnost přírody - 5 minut chůze…


TOPlist