55 191 aktuálních nabídek
od 899 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Mariánské Lázně
V okruhu
Mariánské Lázně
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Rodinné domy na prodej, Mariánské Lázně

Aktuálně se zde cena domů k prodeji pohybuje od 3 000 000 Kč do 50 000 000 Kč

Ceny domů v obci Mariánské Lázně

Cena domů na prodej v obci Mariánské Lázně se momentálně pohybuje od 3 000 000 Kč do 50 000 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 14 374 Kč do 239 563 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější domy k prodeji v obci Mariánské Lázně.

Jaké jsou domy na prodej v obci Mariánské Lázně?

Na trhu v Mariánských Lázních jsou v současné době nejpočetnější rodinné domy (15) v cenách od 3 000 000 Kč, následují činžovní domy (5) od 7 990 000 Kč.

Jaký dům koupit a na co si dát pozor?

Při výběru domu myslete na to, že zde budete žít svůj celý, každodenní život. Co to znamená?

Představte si, že zde vy i vaši potomci každý den vstávají a dopravují se do školy, zaměstnání, do kroužků. Je dům dopravně dostupný pro všechny členy domácnosti (a zůstane takový, až děti začnou chodit na střední školu a vy změníte práci)? Bude dům obytný i na stáří, nebo se kvůli schodům a koupelně stane příliš bariérovým? V novém domově budete trávit léto i zimu, představte si údržbu zahrady a zeleně, odklízení sněhu a podobně, abyste nebyli nepříjemně překvapeni.

V úvahu berte také dispozice domu, které hrají svou roli. Přízemní dům je nebo se může upravit jako bezbariérový, patrový dům nabízí více místa i na malém pozemku. Řadový dům může přinášet určitou ztrátu soukromí, ale je obvykle levnější než samostatně stojící domy.

Stav domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro obec Mariánské Lázně na prodej nabízeny domy v bezvadném stavu (10), v dobrém stavu (5), k rekonstrukci (3), rozestavěné (1), po rekonstrukci (1).

Nemovitosti před rekonstrukcí nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších domech, ale třeba novostavbách. Před koupí dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka. Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda je v pořádku střešní krytina a krovy, parapety a okapy, podlahy. Zkontroluje třeba statiku domu, přepočítá obytnou plochu. Má nemovitost všechny nutné revize, je kolaudovaná, není zde nežádoucí zatížení služebností? Užitečné je také ujištění, že je dům pojistitelný, tedy že například splňuje požadavky na požární bezpečnost nebo nestojí v povodňové zóně.

Existuje také služba inspekce nemovitostí. Inspektor je certifikovaný odborník a najde v domě i skryté vady. Zvažte, zda se vám nevyplatí si jej pozvat.

Na koupi domu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší dům, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům za cenu 6 550 000 Kč v obci Mariánské Lázně, který má obytnou plochu 226 m2.

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v obci Mariánské Lázně se dají právě teď najít domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 2573 m2 má dům za cenu 43 000 000 Kč v obci Mariánské Lázně. Naopak nejmenší pozemek o výměře 247 m2 získáte při koupi domu v obci Mariánské Lázně za cenu 3 000 000 Kč.

Velký pozemek u domu přináší určitou svobodu. Můžete zde mít zahradu, posezení, bazén, hřiště pro děti nebo domek s dílnou, můžete zde mít výběh pro psa. Otázkou je, zda něco z toho chcete, potřebujete a zda budete mít dostatek času a prostředků na údržbu.

Malý pozemek vám sice nedává mnoho prostoru kolem domu, ale nevyžaduje tolik údržby. Záleží také na okolí daného pozemku: pokud sousedíte s malými pozemky s rodinnými domy v satelitním městečku, můžete přijít o soukromí. Uprostřed přírody malý pozemek vlastně ani nevadí.

Lokality domů k prodeji

V obci Mariánské Lázně nabízíme domy v celkem 3 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Domy na prodej v Úšovicích (12), Domy na prodej v Hamrníkách (5), Domy na prodej v Mariánských Lázních (2).

Poloha domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého domu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Pro majitele automobilu je určitě důležitá vlastní garáž u nemovitosti nebo možnost pohodlného parkování v místě bydliště. Před pořízením domu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Prodej domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti domů k prodeji v obci Mariánské Lázně uvádějí následující informace: klidná část obce (7), centrum (3).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Orientace domu na pozemku

Věnujte pozornost tomu, jak a kde je samotný dům situovaný v rámci pozemku. Ideálně by příjezd k domu měl být ze severu a zde by měly být také vstupní prostory, chodby, schodiště, WC a podobné místnosti v domě. Nejcennější část vašeho pozemku je ta na jih od domu. Zde se nachází klidová zóna, kdy právě sem chcete mít orientovány hlavní obytné místnosti domu.

Koupě domu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Mariánské Lázně nabízejí nejčastěji zděné domy (14). V nabídce k prodeji jsou také montované domy (1), jiné domy (1) či domy s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Zděný dům je tradiční volbou pro stavbu domu. Novější domy této konstrukce jsou energeticky nenáročné, podobně jako dřevostavby. U kamenných domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění. Záleží ovšem také na stavu zateplení konkrétní nemovitosti.

Prodej domů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce domů v obci Mariánské Lázně

Kromě domů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Mariánských Lázních také k dispozici i dům v dražbě či v aukci.

Nabídka domů v obci Mariánské Lázně dle inzerenta:

V Mariánských Lázních a okolí pochází 20 domů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde domy k prodeji inzerují tyto realitky: Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (8), M&M reality holding a.s. (5), Broker Consulting, a.s. (1), BIDLI reality, a.s. (1), Realitní kancelář Sedláček s.r.o. (1), Realitní samoobsluha s.r.o. (1), RE/MAX Glorion (1), RK23 - Realitní Kancelář (MUZOR s.r.o.) (1), a INSTINKT REALITY s.r.o. (1).

Prodej domů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy domů:

Jak najít vhodný dům na prodej v obci Mariánské Lázně?

Pokud máte konkrétní představu domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný dům na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Mariánské Lázně 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout dům v Mariánských Lázních?

V obci Mariánské Lázně působí 53 realitních makléřů, spadajících pod 29 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Alena Kubinčanová Cheb, OTTE Reality Plzeň, Realitní kancelář Sedláček s.r.o. Sokolov, MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o. Kašperské Hory, Fidox s.r.o. Klatovy, Realitní kancelář Rebellion s.r.o. Františkovy Lázně, Realitní kancelář SALZMANN Plzeň, HARVILLA - REALITY s.r.o. Plzeň, REAL CHEB reality s.r.o. Cheb a Loyd - reality, spol. s r.o. Karlovy Vary.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Mariánské Lázně

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Lucie Bulvasová, Edita Kostrounová, Monika Veberová, Martin Sládek, Karel Marek, Hubert Krejčí, Josef Zakrzewski, Karel Janovec, Mirek Reindl a Jindřich Mottl.

Nejvíce nemovitostí v okolí Chebu nabízí Lucie Bulvasová (32). Pokud chcete prodat či pronajmout dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 21

Prodej rodinného domu, 596m2, Mariánské Lázně - Hamrníky, třída Vítězství

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej velkého rodinného domu s možností komerčního využití v Mariánských Lázních, městská část Hamrníky. Objekt je po generální rekonstrukci. V 1.NP se nacházejí 4 hostinské pokoje (penzion) s 11 lůžky (3x2-lůžkový pokoj, 1x5-lůžkový pokoj). Každý…

Prodej činžovního domu, 1200m2, Mariánské Lázně - Hamrníky, Školní

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje investiční příležitost s již vydaným stavebním povolením projektu apartmánového domu s až 15 apartmány v Mariánských Lázních. Projekt je koncipován jako nástavba stávající budovy umístěné na pozemku o rozloze 1246 m2

Prodej rodinného domu, 468m2, Mariánské Lázně - Hamrníky, Čapkova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej řadového rodinného domu v atraktivní lokalitě Hamrníky, Mariánské Lázně. Městská část Hamrníky je vyhledávanou částí lázeňského města a tvoří zde tzv. satelitní městečko rodinných domů. Jedná se o zděný, řadový objekt vystavěný v roce 1980.…

Prodej rodinného domu, 712m2, Mariánské Lázně - Hamrníky, Zelená

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu v Mariánských Lázních, městská část Hamrníky. Jedná se o samostatně stojící objekt situovaný ve vilové čtvrti na vlastním oploceném pozemku. Okna jsou nová plastová s el. roletama. Podlahová plocha činí…

Prodej činžovního domu, 590m2, Mariánské Lázně, Lidická

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje investiční příležitost a sice koupi činžovního domu v centru města Mariánské Lázně. V podsklepené budově o celkové rozloze 590 m2 je celkem 5 bytových jednotek. Plocha pozemku včetně zastavěné plochy a zahrady je…

Prodej rodinného domu, 276m2, Mariánské Lázně - Úšovice, Škroupova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného řadového domu o celkové rozloze cca 200 m2 v atraktivní části města Mariánské Lázně v Úšovicích. Celková plocha pozemku činí 276 m2 z čehož 149 m2 tvoří zastavěná plocha a nádvoří…

Prodej rodinného domu, 2573m2, Mariánské Lázně - Úšovice, Pod Panoramou

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rezidence Ráchil (vystavěno v r. 1920, kompletní rekonstrukce v r. 2008). Lze využít jako rodinná rezidence popř. penzion. Budova leží na pozemku o vel. 2573m2. Objekt leží pouze 400 m od Hlavní třídy. Toto místo poskytuje svým…

Prodej rodinného domu, 790m2, Mariánské Lázně - Úšovice, Palackého

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi rodinného domu o dispozici 3+1 určeného k rekonstrukci v městské části Úšovice v Mariánských Lázních. Podsklepený dům obklopuje pozemek o celkové rozloze 790 m2 který je přístupný jak z ulice Palackého tak zezadu…

Prodej činžovního domu, Mariánské Lázně, Komenského

Broker Consulting, a.s.

Prodej víceúčelového domu v centru Mariánských Lázních v ulici Komenského. Nemovitost je zděné konstrukce o 4 nadzemní podlaží a 1 podzemní podlaží s celkovým počtem 8 samostatných jednotek. Všechny prostory jsou aktuálně obsazeny. Investiční nemovitost je dlouhodobě…

Prodej činžovního domu, 476m2, Mariánské Lázně - Úšovice, Na Průhonu

INSTINKT REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji činžovní bytový dům, který se nachází v blízkosti centra Mariánských Lázní, v ulici Na Průhonu na vlastním pozemku o velikosti 476m2. V bytovém domě je 7 bytů. V 1. PP se nacházejí sklepní prostory domu. V 1.NP se nachází bytová jednotka…

Prodej rodinného domu, Mariánské Lázně - Úšovice, 1. máje

RK23 - Realitní Kancelář (MUZOR s.r.o.)

Prodej řadového rodinného domu s garáží a s přístavbou, kde se nachází samostatný byt 1+1 v klidné části Mariánských Lázních na ul. 1. máje. Dům je dispozičně řešen jako 6+1, působí prostorným a světlým dojmem, kde většina pokojů je směřována na jih. Na domě byly…

Prodej rodinného domu, 476m2, Mariánské Lázně - Úšovice, Na Průhonu

Realitní kancelář Sedláček s.r.o.

Nabízíme prodej ½ ideálního podílu bytového domu v Mariánských Lázních – Úšovicích s pozemkem 476 m2. Stavba se nachází v klidné části obce, obklopena rodinnými domy a penziony. Dům má centrální vchod a schodiště a celkem sedm bytových…

Prodej rodinného domu, Mariánské Lázně

Prodej luxusní, čtyřpodlažní vily o podlahové ploše 460 m?, která se nachází v klidné části Mariánských Lázní navazující na park a přilehlé lesy. Vila je plně vybavena veškerým nábytkem a spotřebiči vyrobených na zakázku, je zde vlastní wellness s bazénem, parní…

Prodej rodinného domu, Mariánské Lázně - Hamrníky

RE/MAX Glorion

Nabízím k prodeji samostatně stojící dvoupodlažní rodinný dům na pozemku 247 m2 v centru obce Hamrníky u Mariánských Lázní. V objektu byla započatá rekonstrukce současným majitelem dle projektu. V rámci rekonstrukce se předpokládá výstavba dvou bytů…

Prodej činžovního domu, Mariánské Lázně, Pod Panoramou

Prodej čtyřpodlažní vily o užitné ploše 544 m (zastavěná plocha 183 m?), která se nachází v klidné rezidenční části Mariánských Lázní (UNESCO), Pod Panoramou s možností prodeje na splátky! Vlastnické právo bude převedeno na kupujícího kupní smlouvou, a až 80%…

Prodej rodinného domu, Mariánské Lázně, Palackého

Realitní samoobsluha s.r.o.

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji dvougenerační vilu s dvougaráží a zahradou v lukrativní části Mariánských Lázní - Úšovice, ul. Palackého. Dům, garáž i zahrada prošli v letech 2020 - 2022 kompletní nákladnou rekonstrukcí. Předmětem prodeje je dvoupodlažní…

Dražba rodinného domu, 651m2, Mariánské Lázně - Hamrníky

RD Hamrníky, podíl 4/16 K prodeji tyto nemovitosti na více LV: katastrální území Úšovice - k prodeji pozemek veden jako zastavěná plocha a nádvoří o výměře 621m2, kde stojí RD s č.p., a pozemek veden jako zahrada o výměře 319m2; katastrální území Úšovice…

Vyvolávací cena: 1.000.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, Mariánské Lázně, U Zastávky

Prodej rodinného domu v tiché, klidné části Úšovic. Dům je velmi zajímavě řešen, kdy v přízemí je velká kuchyně s jídelnou a obývací částí s krbem, řešena jako jeden velký, vzdušný prostor. Koupelna, WC pro hosty, šatna, technická místnost, ložnice, to jsou další místnosti…

Prodej rodinného domu, Mariánské Lázně, Palackého

Prodej rodinného domu v rezidenční části Mariánských Lázní s pěti apartmány a zahradou. Nachází se zde 4.nadzemní a 1.podzemní podlaží. V prvním podlaží nalezneme prostorný apartmán s kuchyní a koupelnou. Druhé a třetí podlaží disponuje dvěma apartmány…

Prodej rodinného domu, Mariánské Lázně, Palackého

Prodej vícegeneračního rodinného domu s možností podnikání v Mariánských Lázních - Úšovicích. Dům prošel rekonstrukcí cca před 20 lety a je stále průběžně udržovaný. V přízemí se nachází byt 2+1, v prvním patře 2+1 s terasou a v podkroví menší byt 1+kk.…


TOPlist