Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

Pronájem bytů Praha - Bubeneč

Právě teď můžete vybírat z 32 bytů k pronájmu Více informací

Ceny bytů v části obce Praha Bubeneč

Cena bytů k pronájmu v části obce Praha Bubeneč se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 135 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v části obce Praha Bubeneč.

Jaké jsou byty k pronájmu v části obce Praha Bubeneč?

Na trhu v Bubenči jsou v současné době nejpočetnější byty 2+kk (11) v cenách od 20 500 Kč, následují byty 3+kk (5) od 29 000 Kč, byty 3+1 (4) od 36 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (4) od 20 000 Kč, byty 5+1 a více (3) od 69 000 Kč, byty 4+1 (2) od 38 000 Kč, byty 5+kk (1) od 38 000 Kč, byty 2+1 (1) od 26 000 Kč a byty 1+1 (1) od 21 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v části obce Praha Bubeneč, je byt za cenu 135 000 Kč za měsíc , který má obytnou plochu 324 m2.

Lokality bytů na pronájem

Vyfiltrovat si byty v Praze lze dle hlavních městských obvodů: Byty k pronájmu Praha 5 (272), Byty k pronájmu Praha 4 (212), Byty k pronájmu Praha 1 (144), Byty k pronájmu Praha 10 (136), Byty k pronájmu Praha 9 (131), Byty k pronájmu Praha 3 (112), Byty k pronájmu Praha 8 (110), Byty k pronájmu Praha 6 (107), Byty k pronájmu Praha 2 (97), Byty k pronájmu Praha 7 (59).

V Praze nabízíme byty v celkem 94 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty k pronájmu v Smíchově (123), Byty k pronájmu ve Vinohradech (109), Byty k pronájmu v Novém Městě (94), Byty k pronájmu v Žižkově (65), Byty k pronájmu v Nuslích (54), Byty k pronájmu v Košířích (49), Byty k pronájmu v Holešovicích (49), Byty k pronájmu v Libni (46), Byty k pronájmu v Malé Straně (43), Byty k pronájmu ve Vršovicích (41), Byty k pronájmu ve Stodůlkách (35), Byty k pronájmu v Bubenči (32), Byty k pronájmu v Karlíně (29), Byty k pronájmu v Michli (27), Byty k pronájmu ve Vysočanech (27), Byty k pronájmu v Krči (26), Byty k pronájmu ve Strašnicích (25), Byty k pronájmu v Břevnově (25), Byty k pronájmu v Chodově (25), Byty k pronájmu v Modřanech (24), Byty k pronájmu v Kobylisích (23), Byty k pronájmu v Hloubětíně (21), Byty k pronájmu v Hlubočepech (21), Byty k pronájmu ve Starém Městě (21), Byty k pronájmu v Záběhlicích (20), Byty k pronájmu v Dejvicích (19), Byty k pronájmu v Josefově (18), Byty k pronájmu v Letňanech (14), Byty k pronájmu ve Střížkově (13), Byty k pronájmu v Kamýku (13), Byty k pronájmu v Braníku (12), Byty k pronájmu v Hájích (12), Byty k pronájmu v Jinonicích (11), Byty k pronájmu v Podolí (11), Byty k pronájmu v Hostivaři (11), Byty k pronájmu v Bohnicích (10), Byty k pronájmu v Proseku (9), Byty k pronájmu v Čakovicích (8), Byty k pronájmu v Troji (7), Byty k pronájmu v Hradčanech (7), Byty k pronájmu v Horních Měcholupech (7), Byty k pronájmu ve Vokovicích (7), Byty k pronájmu ve Veleslavíně (7), Byty k pronájmu v Horních Počernicích (6), Byty k pronájmu ve Střešovicích (6), Byty k pronájmu v Řepech (6), Byty k pronájmu v Kbelích (5), Byty k pronájmu v Ruzyni (4), Byty k pronájmu v Uhříněvsi (4), Byty k pronájmu v Dolních Měcholupech (4), Byty k pronájmu v Malešicích (4), Byty k pronájmu v Šeberově (4), Byty k pronájmu ve Zličíně (4), Byty k pronájmu ve Velké Chuchli (3), Byty k pronájmu v Černém Mostu (3), Byty k pronájmu v Radlicích (3), Byty k pronájmu ve Vinoři (3), Byty k pronájmu v Hostavicích (3), Byty k pronájmu v Třebonicích (3), Byty k pronájmu v Zbraslavi (3), Byty k pronájmu ve Vyšehradě (3), Byty k pronájmu v Liboci (3), Byty k pronájmu v Komořanech (2), Byty k pronájmu v Motole (2), Byty k pronájmu v Hodkovičkách (2), Byty k pronájmu v Nebušicích (2), Byty k pronájmu v Libuši (2), Byty k pronájmu v Klánovicích (2), Byty k pronájmu v Radotíně (2), Byty k pronájmu v Pitkovicích (2), Byty k pronájmu v Dolních Chabrech (2), Byty k pronájmu v Kunraticích (2), Byty k pronájmu v Újezdě nad Lesy (2), Byty k pronájmu v Dubči (2), Byty k pronájmu v Cholupicích (2).

Byty si můžete vybrat také dle městských částí: Byty k pronájmu MČ Praha 5 (219), Byty k pronájmu MČ Praha 1 (143), Byty k pronájmu MČ Praha 4 (124), Byty k pronájmu MČ Praha 3 (112), Byty k pronájmu MČ Praha 8 (107), Byty k pronájmu MČ Praha 10 (100), Byty k pronájmu MČ Praha 2 (97), Byty k pronájmu MČ Praha 6 (96), Byty k pronájmu MČ Praha 9 (74), Byty k pronájmu MČ Praha 7 (59), Byty k pronájmu MČ Praha 12 (41), Byty k pronájmu MČ Praha 11 (36), Byty k pronájmu MČ Praha 13 (35), Byty k pronájmu MČ Praha 15 (18), Byty k pronájmu MČ Praha 14 (15).

Jak vybrat byt na pronájem podle vlastností a lokality

Pro hlavní město Prahu a její okolí je důležitá dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, při cestách přes centrum města je zásadní dobré napojení na MHD nebo metro (31). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Bubenči s garáží (4) nebo byty v Bubenči s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (10) a 2. patře (6), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (12). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro část obce Praha Bubeneč k pronájmu byty v bezvadném stavu (17), po rekonstrukci (9), novostavby (4), v dobrém stavu (2).

Nájem bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v části obce Praha Bubeneč nabízejí nejčastěji jiné byty (12). V nabídce na pronájem jsou také zděné byty (11), skeletonové byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů v části obce Praha Bubeneč dle inzerenta:

V Bubenči a okolí pochází 0 bytů z nabídky realitních kanceláří a 32 bytů jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: Česká EuV Commercial s.r.o. (13), Home Sweet Home real s.r.o. (4), RE/MAX Partner (3), LeoReal Uherské Hradiště (2), RE/MAX Anděl (1), EVROPA realitní kancelář (1), Elite Management, realitní společnost s.r.o. (1), Miroslava Zemanová - reality (1), NEXT REALITY GROUP a.s. (1) a KUZO Partners s.r.o. (1). Dalších 32 bytů je nabízených přímo od majitele bez realitky.

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v části obce Praha Bubeneč?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v části obce Praha Bubeneč 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem či notifikací upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků.

Jak prodat či pronajmout byt v Bubenči?

V části obce Praha Bubeneč působí 1189 realitních makléřů, spadajících pod 333 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: FINAL 25 Reality s.r.o. Praha, JB Exclusive Properties s.r.o. Tábor, Schramm Invest s.r.o Nový Jičín, RE/MAX All Up Lety, Reality Biliková Lázně Toušeň, Jiří Turek Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, RE/MAX Drive Benešov, REALITY PRORADOST s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Doporučení realitní makléři v části obce Praha Bubeneč

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Martina Nielsen, Eliška Tichá, Ilona Fanfrdlová, Filip Sloupenský, Oksana Turri, Zuzana Humpálová, Veronika Kováčová, Pavlína Prokešová, Aleš Vladař a Bc. Igor Chotinskij.

Nejvíce nemovitostí v okolí Prahy nabízí Bezrealitky s.r.o (216). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Skrýt
Doporučeno Doporučeno před 3 dny

Pronájem bytu 2+kk 63 m² Praha Bubeneč, Lotyšská

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu výjimečně zdařilý byt o dispozici 2+kk a užitné ploše cca 60 m², umístěný v 1. nadzemním podlaží klidného cihlového domu v prestižní lokalitě Praha 6 – Bubeneč. Byt prošel kompletní a velmi kvalitní rekonstrukcí a je připraven k užívání novými nájemníky. Rekonstrukce byla navržena s důrazem na čisté linie, nadčasové materiály a maximální funkčnost prostoru

Doporučeno Doporučeno před 4 dny

Pronájem bytu 2+kk 41 m² Praha Bubeneč, Verdunská

Mimořádné místo s dokonalou dostupností, možností vyžití a zároveň mimořádná nabídka pěkného bytu k pronájmu. K dispozici od 1.7.2026. Světlý a zařízený byt nedaleko metra Dejvická. V mezonetu (jako 1.patro/2.NP) s výhledem do udržované velké zahrady za domem, která je k užívání nájemníkům domu. Vybavení - viz fota, jen bez osobních věcí. Každopádně: skříň a postel v ložnici, sedačka v pokoji, veš

Doporučeno Doporučeno před 5 dny

Pronájem bytu 2+kk 63 m² Praha Bubeneč, Lotyšská

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu výjimečně zdařilý byt o dispozici 2+kk a užitné ploše cca 60 m², umístěný v 1. nadzemním podlaží klidného cihlového domu v prestižní lokalitě Praha 6 – Bubeneč. Byt prošel kompletní a velmi kvalitní rekonstrukcí a je připraven k užívání novými nájemníky. Rekonstrukce byla navržena s důrazem na čisté linie, nadčasové materiály a maximální funkčnost prostoru

Doporučeno Doporučeno před 5 dny

Pronájem bytu 2+kk 57 m² Praha Bubeneč, Vítězné náměstí

Victoria Palace: Vaše nová adresa na nejlepším místě Prahy 6 Hledáte bydlení, které nereflektuje pouze standard, ale skutečný životní styl? Nabízíme k pronájmu exkluzivní byt 2+kk v právě dokončeném, architektonicky unikátním projektu Victoria Palace přímo na Vítězném náměstí. Toto je příležitost pro ty, kteří nehledají jen „byt“, ale chtějí se stát součástí nejprestižnější adresy v Dejvicích. De

Pronájem bytu 3+kk 94 m² Praha Bubeneč, Národní obrany

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu krásný, nadstandardně světlý byt o velkorysé ploše 93,5 m², který se nachází ve velmi žádané a klidné lokalitě v ulici Národní obrany na Praze 6. Tato nemovitost v sobě snoubí prostornost, dostatek přirozeného světla a prestižní adresu v těsné blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Srdcem celého bytu je prostorný obývací pokoj s moderním kuchyňským koutem,

Pronájem bytu 3+kk 73 m² Praha Bubeneč, dr. Zikmunda Wintra

Nabízíme k pronájmu slunný byt 3+kk, 73 m2, ve 3. NP cihlového domu s výtahem, v žádané lokalitě Bubeneč, ulice dr. Zikmunda Wintra. Byt sestává ze vstupní haly, ze které se vchází do tří samostatných pokojů. Dva pokoje jsou situované do klidného dvora, jeden do ulice, která je také velmi klidná. Na halu navazuje kuchyňský kout, vybavený sporákem s troubou a lednicí s mrazákem. Koupeln

Pronájem bytu 1+1 55 m² Praha Bubeneč, Eliášova

Pronájem bytu 1+1 v oblíbené lokalitě Praha 6 – Bubeneč, 5 minut chůze od metra Dejvická Nabízím k dlouhodobému pronájmu světlý a prostorný byt 1+1 o podlahové ploše 54,5 m², umístěný ve 3. nadzemním podlaží udržovaného činžovního domu v žádané čtvrti Dejvice. Byt je k nastěhování ihned. Byt tvoří velkorysý obývací pokoj vybavený manželskou postelí, nočním stolkem, dvěma komodami, pracovním

Pronájem bytu 2+kk 50 m² Praha Bubeneč, Šmeralova

V zastoupení majitele vám nabízíme tento slunný byt 2+kk o ploše 50 m² s možností parkování ve dvoře bytového domu. Dům s výtahem je jen několik minut chůze od tramvajové zastávky Letenské náměstí či oblíbeného parku Stromovka. Útulný a světlý byt disponuje vstupní předsíní s vestavěnou skříní, prostorným obývacím pokojem s kuchyňskou linkou a ložnicí. Na ložnici navazuje praktická technická

Pronájem bytu 3+1 130 m² Praha Bubeneč, U akademie

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný, mezonetový byt 3+1, 130 m2 s terasou o velikosti 10 m2 směřující do klidného vnitrobloku ve 4. a 5. patře kompletně zrekonstruovaného bytového domu s výtahem, v lukrativní pražské čtvrti Praha 7 - Bubeneč. Dispozice bytu: vstupní hala se šatnou, obývací pokoj, plně vybavená kuchyň se spotřebiči (sklokeramická varná deska, elektrická trouba

Pronájem bytu 5+1 a více 324 m² Praha Bubeneč, Mlýnská

Nabízíme k pronájmu jedinečný designový byt o celkové ploše 324 m2. K bytu náleží terasa s krásným výhledem na zahradu. Byt se nachází v ulici Mlýnská, Praha 6 - Bubeneč a je situován v 4. patře krásné residence přímo sousedící s parkem Stromovka. Moderní byt sestává ve spodním patře z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem s vestavěnými spotřebiči (myčka, sklo-keramická var

Pronájem bytu 1+kk a garsoniéry 37 m² Praha Bubeneč, Mlýnská

Nabízíme k pronájmu prostorný moderní byt o dispozici 1+kk a celkové ploše 37 m2 + 20 m2 terasa. Byt se nachází v ulici Mlýnská, Praha 6 – Bubeneč a je situován ve 1. patře historické budovy v těsné blízkosti parku Stromovka. Byt sestává z prostorného pokoje s moderním kuchyňským koutem s vestavěnými spotřebiči (myčka, sklo-keramická varná deska, lednice, mikrovlnná trouba),

Pronájem bytu 1+kk a garsoniéry 37 m² Praha Bubeneč, Mlýnská

K okamžitému pronájmu nabízíme světlý byt v 1. nadzemním podlaží rezidence Císařský mlýn. Byt se skládá z předsíně, koupelny se sprchovým koutem a kuchyně, která je plně vybavena všemi spotřebiči. Kuchyně je zároveň propojena s obývacím pokojem s výhledem do privátního vnitrobloku rezidence a nabízí přístup na soukromou terasu. V bytě najdete také mnoho úložného prostoru.Nájemcům je za

Pronájem bytu 5+1 a více 324 m² Praha Bubeneč, Mlýnská

Nabízíme vám k pronájmu jedinečný mezonetový byt v bezprostřední blízkosti Stromovky, který se nachází v ikonické čtvrti Bubeneč. Byt je situován ve 4. nadzemním podlaží rezidence Císařský mlýn. Jedná se o mezonet s podlahovou plochou 324 m2, který s dispozicí 6+kk nabízí nezaměnitelné bydlení v jedné z nejoblíbenějších pražských čtvrtí.Ve spodním patře bytu naleznete prosto

Pronájem bytu 3+1 93 m² Praha Bubeneč, U zeměpisného ústavu

Nabízíme k pronájmu příjemný, prostorný byt dispozice 3+1 plocha 93m2 / + balkon 4 m2, situovaný ve 2. nadzemním podlaží udržovaného domu v lokalitě Praha 6, ulice U Zeměpisného ústavu 2/683. Byt se vyznačuje velmi praktickým dispozičním řešením, kdy všechny pokoje jsou neprůchozí a přístupné z velkorysé vstupní haly, která tvoří přirozené centrum bytu a nabízí dostatek prost

Pronájem bytu 2+kk 58 m² Praha Bubeneč, Vítězné náměstí

K dlouhodobému pronájmu nabízíme moderně zařízený byt 2+kk o velikosti 57,5 m2, který se nachází ve 3. nadzemním podlaží prestižní rezidence Victoria Palace na Vítězném náměstí.Dispozice zahrnuje vstupní halu, koupelnu s vanou a toaletou, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelní částí a samostatnou ložnici s vestavěnými skříněmi. Velkým benefitem je lodžie o vel

Pronájem bytu 1+kk a garsoniéry 36 m² Praha Bubeneč, Vítězné náměstí

K dlouhodobému pronájmu nabízíme moderní byt 1+kk o velikosti 35 m2, který se nachází ve 2. nadzemním podlaží prestižní rezidence Victoria Palace na Vítězném náměstí.Byt je kompletně nový a vybavený dle vizualizací – k dispozici je komfortní obývací část s kuchyňským koutem, chytře oddělená spací zóna a koupelna se sprchovým koutem. Velkým bonusem je terasa o velikosti 4,5 m

Pronájem bytu 3+1 130 m² Praha Bubeneč, U akademie

Nabízíme k pronájmu světlý nezařízený mezonetový byt 3+1 (130 m2 ). Byt se nachází ve čtvtém a pátém nadzemním podlaží historického činžovního domu s výtahem v oblíbené lokalitě Prahy 7- Bubeneč, ulice U Akademie. Byt se nachází přímo u vstupu do parku Stromovka. Byt disponuje vstupní chodbou, obývací pokoj, kuchyně s plně vybavenou moderní kuchyňskou linkou (lednice, trouba, sporák, m

Pronájem bytu 3+1 129 m² Praha Bubeneč, U akademie

K pronájmu nabízíme mezonetový byt o dispozici 3+1 a celkové ploše 130 m2 s terasou o 10 m2, situovaný v 5. patře udržovaného domu s výtahem, v bezprostřední blízkosti parku Stromovka.Byt je řešen jako dvoupodlažní, což přináší přirozené oddělení denní a klidové části a zároveň pocit vzdušnosti a prostoru. K dispozici je kuchyňská linka se spotřebiči, dvě koupelny se sp

Pronájem bytu 2+1 60 m² Praha Bubeneč, Na výšinách

K okamžitému pronájmu vám nabízíme světlý byt o dispozici 2+1 situovaný v historickém činžovním domě u stadionu oblíbené Sparty. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží (vyvýšené přízemí) a prošel kompletní rekonstrukcí.Dispozici bytu tvoří prostorná vstupní chodba, dvě samostatné neprůchozí místnosti orientované do ulice a kuchyňský kout umístěný v chodbě. Kuchyň je částečně vybavena a

Pronájem bytu 4+1 120 m² Praha Bubeneč, Puškinovo náměstí

K okamžitému pronájmu Vám nabízíme prostorný plně zařízený mezonetový byt situovaný na Puškinově náměstí v oblíbené rezidenční lokalitě Praha - Bubeneč. Byt se nachází v činžovním domě po rekonstrukci s výtahem do patra.V prvním podlaží bytu se nachází vstupní hala, prostorný obývací pokoj, samostatná vybavená kuchyně na míru s jídelnou a samostatná toaleta. Prostor nabízí také možnost až dv