55 132 aktuálních nabídek
od 901 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Kroměříž, - okres
okres Kroměříž
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byty k pronájmu Kroměříž

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 22 000 Kč

Ceny bytů v okrese Kroměříž

Cena bytů k pronájmu v okrese Kroměříž se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 22 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v okrese Kroměříž.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese Kroměříž?

Na trhu v Kroměříži jsou v současné době nejpočetnější byty 2+1 (4) v cenách od 10 000 Kč, následují byty 1+kk a garsoniéry (4) od 5 700 Kč, byty 2+kk (2) od 11 000 Kč, byty 1+1 (2) od 8 500 Kč, byty 3+kk (2) od 14 000 Kč, byty 5+1 a více (1) od 17 000 Kč, byty 3+1 (1) od 14 000 Kč a byty 4+1 (1) od 22 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v okrese Kroměříž, je byt za cenu 17 000 Kč za měsíc , který má obytnou plochu 195 m2.

Lokality bytů na pronájem

V okrese Kroměříž nabízíme byty v celkem 3 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů v Kroměříži (14), Pronájem bytů v Hulíně (2), Pronájem bytů v Holešově (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Kroměříž sousedí 8 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Přerov, Vsetín, Zlín, Uherské Hradiště, Hodonín, Vyškov, Prostějov a Olomouc.

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (4), sídliště (2), klidná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Kroměříži s garáží nebo byty v Kroměříži s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře a 2. patře (1), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (3). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Kroměříž k pronájmu byty v bezvadném stavu (9), v dobrém stavu (4), po rekonstrukci (3), k rekonstrukci (1).

Nájem bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Kroměříž nabízejí nejčastěji panelové byty (7). V nabídce na pronájem jsou také zděné byty (6), jiné byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů v okrese Kroměříž

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Kroměříži také k dispozici i byt v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Kroměříž dle inzerenta:

V Kroměříži a okolí pochází 17 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: Realitní společnost ZVONEK, s.r.o. (9), M&M reality holding a.s. (2), CENTURY 21 Česká republika (2), NEXT REALITY GROUP a.s. (1), RE Partners (1), REALITY PRORADOST s.r.o. (1), a PROGRESUNION (1),.

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v okrese Kroměříž?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Kroměříž 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Kroměříži?

V okrese Kroměříž působí 134 realitních makléřů, spadajících pod 64 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: David Raus realitní služby Brno, Liška Real s.r.o. Bílovice nad Svitavou, Profimakléřky s.r.o. Brno, Spolehlivá realitka s.r.o. Brno, Reality Hynštová Blansko, REALmix s.r.o. Brno, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, Multicont reality Vyškov, 1. Nonstop Reality Jihlava a REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Kroměříž

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Lucie Opatřilová, Ivana Sychrová, Petr Sedlařík, Karel Mičulka, Veronika Kalousková, Pavel Výrostek, Jana Zatloukalová, Drahomír Vančík, Veronika Kůrková a Marek Zdráhal.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kroměříže nabízí Lucie Opatřilová (28). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 2+kk, 65m2, Chropyně, K. H. Máchy

Nabízíme k pronájmu moc hezký byt 2+kk, 65 m2, v novostavbě domu na ulici K. H. Máchy v Chropyni. Byt je nadstandardně a kompletně vybavený, nachází se v přízemí a náleží k němu zahrada o velikosti 115 m2 a také…

Pronájem bytu 3+1, 88m2, Holešov, Sušilova

CENTURY 21 Česká republika

Pronájem prostorného, nově zrekonstruovaného bytu 3+1, 88 m2 v RD s parkovacím místem v centru Holešova. V kuchyni je instalována nová kuchyňská linka s elektrickou troubou, plyn. sporákem a myčkou. Tři větší pokoje, prostorná koupelna, samostatná…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 28m2, Kroměříž

CENTURY 21 Česká republika

Nabízíme dlouhodobý pronájem bytu 1+kk (28m2) bez balkónu v bytovém domě na ulici Oskol v Kroměříži. Byt se nachází v 6.NP a je vybaven sociálním zařízením ( sprchový kout a wc), kvalitními podlahovými PVC krytinami, kuchyňskou linkou a el.sporákem. Blízká…

Pronájem bytu 3+kk, 87m2, Kroměříž, Nádražní

Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.

Nabízíme pronájem bytu 3+kk (87 m2) s balkonem v 1. patře menšího bytového domu na ul. Nádražní, Kroměříž. Byt je po rekonstrukci z r. 2018 - kuchyňská linka, koupelna se sprchovým koutem, plovoucí podlahy a dlažba, plastová okna, wc samostatně. Vytápění je…

Aktualizováno
14.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+1, 35m2, Kroměříž, Spáčilova

Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.

Nabízíme byt 1+1 (35 m2) s prostornou lodžií v 5. patře panelového domu v KM na ul. Spáčilova. Byt je v původním, ale dobře udržovaném stavu, bez zařízení. Vytápění vl. kotelnou v domě. Výhodou je prostorná lodžie s krásným výhledem. Komora k bytu…

Aktualizováno
9.300,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+kk, 46m2, Hulín, Družba

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu byt s dispozicí 2+kk na ulici Družba v Hulíně, nedaleko Kroměříže. Byt se nachází ve druhém nadzemním patře panelového domu s výtahem, jeho součástí je zasklená lodžie a sklepní kóje. Je částečně zařízený, vybavený kuchyňskou…

Aktualizováno
14.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 28m2, Kroměříž, Oskol

Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.

Pronájem bytu 1+kk po úpravách na sídlišti Oskol v Kroměříži. Byt v 8. patře, s balkonem, s dispozicí na západní stranu. Kuchyňská linka, elektrický sporák, koupelna se sprchovým koutem. Výtah. Parkování před domem. Nízké náklady na bydlení. Vhodný pro 1 os.…

Aktualizováno
9.150,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+1, 50m2, Kroměříž, Vrobelova

Chcete bydlet v klidné lokalitě, plné zeleně a úžasnou dostupností k veškeré občanské vybavenosti? Neváhejte si pronajmout byt 2+1 na ulici Vrobelova. Bytová jednotka o velikosti 54 m2 s krásným výhledem na Kroměříž disponuje prostornou chodbou,…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 37m2, Kroměříž, U Sýpek

Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.

Nabízíme pronájem zděného bytu 1+KK po kompletní rekonstrukci (r.2018) v klidné lokalitě v blízkosti centra města. Dispozice - vstupní chodba s vestavěnou skříní, velká koupelna se sprchovým koutem a obývací pokoj s kuchyňským koutem. K bytu náleží sklep. Za domem…

Pronájem bytu 2+1, 57m2, Kroměříž, Denkova

RE Partners

Pronájem bytu 2+1 57m2 s lodžií v šestém patře panelového domu, ulice Denkova v Kroměříži. Dispozice bytu: byt sestává z chodby, šatny, obývacího pokoje se vstupem do lodžie, kuchyně, ložnice, koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Vybavení: plovoucí podlahy…

Pronájem bytu 5+1 a více, 195m2, Kroměříž, Vodní

Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.

Nabízíme pronájem prostorného mezonetového bytu o velikosti 6+1 (cca 195 m2) s terasou v centru města Kroměříž, ulice Vodní. Byt se nachází v prvním patře zděného domu v pěší zóně a tvoří jej kuchyně včetně kuchyňské linky, 6 pokojů (některé jsou průchozí), šatna, 2…

Aktualizováno
17.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+1, 33m2, Kroměříž, Francouzská

Pronájem zrekonstruovaného plně vybaveného bytu ve 4. patře revitalizovaného domu s výtahem na ulici Francouzská. Dispozičně nabízí kuchyň s plynovým sporákem, pokoj, z kterého je vstup do prostorné lodžie, koupelny se sprchovým koutem a WC. Veškerá občanská…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 28m2, Kroměříž, Oskol

Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.

Pronájem bytu 1+kk po úpravách na sídlišti Oskol v Kroměříži. Byt v 8. patře. Kuchyňská linka, elektrický sporák, koupelna se sprchovým koutem. Výtah. Parkování před domem. Nízké náklady na bydlení., nájem 5800kč / měs., zálohy a služby 2350 kč měs., el. 1.000kč měs.,…

Pronájem bytu 3+kk, 92m2, Kroměříž, Kojetínská

Nabízíme k pronájmu, s možností budoucího odkoupení v následujících letech za předem dohodnutou prodejní cenu, nádherný zrekonstruovaný byt 3+kk s 92 m2 podlahových ploch, (původně byt 4+1), v blízkosti centra v Kroměříži. Byt se nachází v 2.…

Aktualizováno
16.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+1, 53m2, Kroměříž, Spáčilova

Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.

Nabízíme pronájem pěkného bytu o velikosti 2+1 s lodžií v Kroměříži, ulice Spáčilova. Byt se nachází v prvním patře panelového domu, který prošel kompletní revitalizací. Samotný byt je také po celkové rekonstrukci (zděné jádro s vanou, plastová okna, plovoucí podlahy).…

Aktualizováno
13.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 4+1, 150m2, Kroměříž, Husovo náměstí

Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.

Pronájem reprezentativního bytu s dispozicí 4+1 o podlahové ploše 150 m2 s terasou v centru města Kroměříže. Byt je kompletně a nadstandardně vybavený, ihned k nastěhování. Osobní koupelna v ložnici je s masážní vanou, pro hosty se sprchovým…


TOPlist