56 035 aktuálních nabídek
od 917 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Uherské Hradiště, - okres
okres Uherské Hradiště
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byty k pronájmu Uherské Hradiště

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 16 000 Kč

Ceny bytů v okrese Uherské Hradiště

Cena bytů k pronájmu v okrese Uherské Hradiště se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 16 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v okrese Uherské Hradiště.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese Uherské Hradiště?

Na trhu v Uherském Hradišti jsou v současné době nejpočetnější byty 3+kk (5) v cenách od 9 000 Kč, následují byty 2+kk (5) od 11 400 Kč, byty 1+1 (4) od 10 000 Kč, byty 3+1 (4) od 11 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (2) od 10 000 Kč a byty 2+1 (1) od 12 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v okrese Uherské Hradiště, je byt za cenu 15 438 Kč za měsíc , který má obytnou plochu 90 m2.

Lokality bytů na pronájem

V okrese Uherské Hradiště nabízíme byty v celkem 8 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů v Uherském Hradišti (10), Pronájem bytů v Uherském Brodě (5), Pronájem bytů v Nivnici (1), Pronájem bytů ve Kněžpoli (1), Pronájem bytů v Polešovicích (1), Pronájem bytů v Břestku (1), Pronájem bytů v Bánově (1), Pronájem bytů v Bojkovicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Uherské Hradiště sousedí 3 okresy, můžete tedy rozšířit hledání o okres Kroměříž, Zlín a Hodonín.

Jak vybrat byt na pronájem podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (7), okraj obce (3), centrum (2), sídliště (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (11). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Uherském Hradišti s garáží (1) nebo byty v Uherském Hradišti s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (5) a 2. patře (7), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (1). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Uherské Hradiště k pronájmu byty v bezvadném stavu (6), v dobrém stavu (5), novostavby (5), po rekonstrukci (3).

Nájem bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Uherské Hradiště nabízejí nejčastěji zděné byty (10). V nabídce na pronájem jsou také panelové byty (4), jiné byty (2) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů v okrese Uherské Hradiště

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Uherském Hradišti také k dispozici i byt v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Uherské Hradiště dle inzerenta:

V Uherském Hradišti a okolí pochází 21 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o. (6), LeoReal Uherské Hradiště (3), Realitní kancelář STING, s.r.o. (2), REAL PREMIUM, s.r.o. (2), EM REALITY (1), COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. (1), EXPLICIT REALITY (1), K domovu, s.r.o. (1), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (1) a M&M reality holding a.s. (1).

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v okrese Uherské Hradiště?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Uherské Hradiště 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Uherském Hradišti?

V okrese Uherské Hradiště působí 103 realitních makléřů, spadajících pod 48 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: David Raus realitní služby Brno, Liška Real s.r.o. Bílovice nad Svitavou, Profimakléřky s.r.o. Brno, Reality Hynštová Blansko, Spolehlivá realitka s.r.o. Brno, REALmix s.r.o. Brno, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, 1. Nonstop Reality Jihlava, Multicont reality Vyškov a REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Uherské Hradiště

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Lucie Opatřilová, Ivana Sychrová, Jiří Tomaňa, Karel Mičulka, Martin Holcner, Radim Vacula, Veronika Kůrková, Roman Vyklický, Ing. Petr Fojtík a Michaela Koryčánková.

Nejvíce nemovitostí v okolí Uherského Hradiště nabízí Lucie Opatřilová (33). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 2+kk, 85m2, Uherské Hradiště - Mařatice, Sokolovská

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje ve výhradním zastoupení majitele k pronájmu novostavbu nadstandardního cihlového bytu 2+kk o ploše 85 m2 + 5 m2 lodžie v Uherském Hradišti. Byt je nově vybudovaný. K dispozici je moderní klimatizace, která…

Pronájem bytu 2+kk, 55m2, Uherské Hradiště, Zahrádky

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízíme exkluzivně k pronájmu zcela nový byt 2+kk v nově postaveném bytovém domě ve Štěpnicích vedle nemocnice. Byt se nachází ve 1NP cihlového bytového domu s bezbariérovým přístupem a výtahem. Plocha bytu činí 55m2. Dispozice bytu: vstupní chodba – zádveří…

Pronájem bytu 3+kk, 55m2, Uherské Hradiště - Mařatice, 1. máje

LeoReal Uherské Hradiště

Nabízím pronájem atypického přízemního bytu 3+kk v Mařaticích. Byt se nachází v přízemních prostorech se dvěma menšími pokojíky a kuchyní s pokojem. Nájemné včetně kompletního inkasa s internetem je 13000,-. Při podpisu smlouvy se platí vratná kauce ve výši…

Pronájem bytu 1+1, 33m2, Uherské Hradiště, Stará Tenice

LeoReal Uherské Hradiště

Nabízím pronájem bytu 1+1 se dvěma lodžiemi v centru Uh.Hradiště ve Staré Tenici. Byt se nachází v 1NP bytového domu, je vybaven kuchyňskou linkou, v koupelně vana, k dispozici prostorný sklep. Byt má vlastní plynový kotel na ohřev vody a topení. Nájemné činí…

Pronájem bytu 3+1, 70m2, Uherský Brod

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme k pronájmu podkrovní byt dispozičně 3+1 s balkonem, ve 4.patře bez výtahu v klidné části Uherského Brodu. Byt je vybaven nábytkem, kuchyňskou linkou, ledničkou a pračkou. Byt má klimatizaci, předokenní rolety, plastová okna.…

Pronájem bytu 3+kk, 75m2, Břestek

LeoReal Uherské Hradiště

Nabízíme pronájem částečně vybaveného bytu 3+kk, 75 m2, v přízemí rodinného domu v Břestku u Uherského Hradiště. Byt je nově zrekonstruován, nová kuchyňská linka se spotřebiči, koupelna se sprchovým koutem. Součástí pronájmu je i nábytek. Vytápění plynem,…

Pronájem bytu 3+1, 71m2, Uherský Brod, Komenského

REAL PREMIUM, s.r.o.

Nabízíme k možnému pronájmu nový byt 3+1, přímo v centru města Uherský Brod. Luxusní bytová jednotka o podlahové ploše 71m2 je umístěna ve 2.NP, nově vybudovaného polyfunkčního domu. Vybavení bytu: kuchyňská linka v bílém lesku vč spotřebičů zn. BLOOMBERG (varná deska,…

Pronájem bytu 3+kk, 63m2, Uherský Brod, Okružní

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3kk, podlahová plocha cca 63 m2. Bytový dům je po rekonstrukci, v okolí se nachází výborná občanská vybavenost, parkovat lze u domu či v jeho blízkosti. Byt se nachází ve druhém…

Aktualizováno
12.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 3+kk, 90m2, Uherské Hradiště - Mařatice, Verbířská

JUSTO Česká republika

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím k pronájmu mezonetový byt 3+kk s podlahovou plochou 89,60 m² a s velkou terasou o výměře 30,53 m². Celý byt i s terasou má tedy dohromady plochu 120,13 m² a je umístěn ve 3. a 4. NP bytového…

Pronájem bytu 3+kk, 132m2, Polešovice, Salajka

Reality GAIA, spol. s r.o.

Hledáte pěkné bydlení v klidu a bez sousedů? Máme pro Vás zajímavou nabídku velkometrážního bytu v centru obce Polešovice s terasou o velikosti 3+kk a s výměrou 107 m². Dispozice bytu: prostorná chodba, kuchyně spojená s jídelnou a obývacím pokojem se…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 28m2, Uherské Hradiště

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme pronájem bytu dispozičně 1kk v 1.patře bytového domu. Byt je po částečné rekonstrukci vybavený kuchyňskou linkou, pračkou a nábytkem. K nastěhování je od 1.12.2022. Parkování je možné před domem. Sklep není k dispozici. Cena měsíčního…

Pronájem bytu 2+kk, 63m2, Uherské Hradiště - Sady, Jabloňová

REAL PREMIUM, s.r.o.

Nabízíme pronájem krásného bytu o velikosti 2+kk v Uherském Hradišti, ulice Jabloňová. Prostorný byt o rozloze 63 m2 (včetně balkonu a sklepu) je situovaný ve 3. podlaží (s výtahem) cihlového bytového domu. Byt je k pronájmu včetně vybavení : kuchyňská…

Aktualizováno
13.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 3+1, 69m2, Kněžpole

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k pronájmu slunný byt, který se nachází v obci Kněžpole cca 7 km od Uherského Hradiště. Byt se nachází v prvním patře budovy. Dispozice bytu je tvořena dvěma neprůchozími pokoji, velkým obývacím pokojem, kuchyní, koupelnou a samostatným WC.…

Pronájem bytu 1+1, 40m2, Uherský Brod, Revoluční

K domovu, s.r.o.

S pověřením majitele vám nabízíme k pronájmu hezký, útulný byt 1+1 v Uherském Brodě, okr. Uherské Hradiště. Byt, který nabízíme k pronájmu o velikosti 1+1 a s obytnou podlahovou plochou cca 40 m2, se nachází ve 2.NP panelového domu. Byt je po částečné…

Pronájem bytu 2+kk, 45m2, Uherské Hradiště

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízíme exkluzivně k pronájmu byt 2+kk v bytovém domě ve Štěpnicích vedle nemocnice se sklepem a balkonem. Plocha bytu 45 m2, plocha balkonu 7 m2. Byt se nachází v 2NP. Vybavení bytu: předsíň s vestavěno skříní, koupelna s WC (vana…

Pronájem bytu 3+1, 71m2, Nivnice, Sídliště

EXPLICIT REALITY

Nabízím Vám prostorný byt k pronájmu 3+1 ve velmi dobrém stavu. Objekt se nachází na perfektním místě v obci Nivnice a jeho velkou dominantou je obývací pokoj propojený s lodžií a velký sklep.- celková plocha 81 m2- užitná plocha 71 m2- lodžie 3 m2

Pronájem bytu 2+kk, 55m2, Uherský Brod

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Nabízíme Vám k pronájmu kompletně zařízený a zrekonstruovaný byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+kk a přibližné užitné ploše 55 m2. Jednotka se nachází v přízemí bytového domu, který je taktéž po kompletní rekonstrukci. Bytový dům je zateplen…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 30m2, Uherské Hradiště

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízíme exkluzivně k pronájmu byt 1+kk v novostavbě bytového domu ve Štěpnicích v novém areálu vedle nemocnice. Byt se nachází v 3NP cihlového bytového domu s bezbariérovým přístupem a výtahem. Plocha bytu činí 30,5m2. Dispozice bytu: vstupní chodba, koupelna se…

Aktualizováno
10.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+1, 35m2, Bojkovice

EM REALITY

Nabízíme pronájem bytu 1+1 na ulici Čtvrť 1. Máje v Bojkovicích. Byt je o celkové ploše 34,85 m? s krásnou a prostornou lodžií. Nachází se v 1. NP cihlového domu bez výtahu. Součástí bytu je kuchyňská linka, částečně vybavený obývací pokoj. Ohřev vody je řešen bojlerem…

Pronájem bytu 1+1, 30m2, Uherské Hradiště

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízíme exkluzivně k pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt 1+1 v panelovém domě na ul. Za Alejí. Byt prošel celkovou rekonstrukcí: /nová zděná koupelna, kompletní nová elektřina, nová kuchyň, nové WC/. Byt se nachází v 1NP panelového domu bez výtahu. Plocha bytu činí…


TOPlist