55 887 aktuálních nabídek
od 913 realitních kanceláří a soukromníků
FIEDLER REALITY s.r.o. nabízí

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Kamechy, Bystrc, Brno (okres Brno-město)

Fotky 4

Základní údaje

Datum vložení 2. května 2022 ID nemovitosti 18483
Obytná plocha 83 m² Užitná plocha 83 m²
Energetiká náročnost B - Velmi úsporná (i) Vlastnictví soukromé
Stav objektu Rozestavěný

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme byt 3+kk ve výstavbě s balkonem, terasou a dvěma garážovými stáními v Brně na rozhraní katastrálních území Bystrc a Žebětín. Byt se nachází ve 2.NP bytového domu a jeho podlahová plocha je 67,8 m2 + příslušenství.

Vstup je do předsíně, ze které je přístupný obytný prostor s kuchyňským koutem 25 m2, pokoj 14 m2, koupelna s vanou, umyvadlem a místem na pračku a samostatné WC. Jeden pokoj 12m2 je přístupný z obytného prostoru. Na terasu o ploše 9 m2 je vstup z jednoho z pokojů a na balkon z obytného prostoru. K bytu náleží sklep umístěný v suterénu domu. Součástí prodeje jsou dvě garážová stání v zakladačích suterénu domu. Byt je nabízen jako nezařízený, vybavený jen zařizovacími předměty koupelny a WC. Je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady).

Termín dokončení bytového domu je stanoven na květen 2024. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, byt lze použít jako zástavu úvěru. Po kolaudaci bude byt převeden do vlastnictví klienta s podílem na společných částech domu, zastavěném pozemku a pozemku vnitrobloku. V Bystrci je výborná občanská vybavenost - základní školy, gymnázium, zdravotní střediska i jednotliví lékaři, obchody, v blízkosti domu se nachází Albert, mateřská škola, pizzerie, dětské skupiny, jezdecký klub, apod. Více informací najdete na našich stránkách v sekci Developerské projekty.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Kamechy, Bystrc, Brno (okres Brno-město)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Jarmila Pitlová
Jarmila Pitlová
Kontaktovat prodejce
FIEDLER REALITY s.r.o.
Reklama

Budete potřebovat?

Terénní, zemní, výkopové práce
Terénní, zemní, výkopové práce

Josef Uhlíř s.r.o.

Adresa: Komenského 442, Nosislav, 69164
Email: info@nakladac-brno.cz
Web: http://www.nakladac-brno.cz
TOPlist