50 121 aktuálních nabídek
od 943 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+kk
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Brno
V okruhu
Brno
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 3+kk na prodej, obec Brno

Aktuálně se zde cena bytů 3+kk k prodeji pohybuje od 5 500 000 Kč do 19 240 000 Kč

Ceny bytů 3+kk v obci Brno

Cena bytů 3+kk na prodej v obci Brno se momentálně pohybuje od 5 500 000 Kč do 19 240 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,39 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 24 680 Kč do 86 335 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v této obci se pohybuje kolem 102 710 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 71 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 3+kk k prodeji v obci Brno.

Jaké jsou byty na prodej v obci Brno?

Na trhu v Brně jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (60) v cenách od 3 630 000 Kč, následují byty 3+kk (60) od 5 500 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (43) od 2 199 000 Kč, byty 3+1 (38) od 4 950 000 Kč, byty 2+1 (32) od 4 200 000 Kč, byty 4+kk (24) od 6 590 000 Kč, byty 1+1 (11) od 2 689 000 Kč, byty 5+1 a více (5) od 8 490 000 Kč, byty 4+1 (4) od 6 250 000 Kč, byty 5+kk (3) od 12 950 000 Kč, pokoje (1) od 11 250 000 Kč a ostatní byty (1) od 7 949 000 Kč.

Lokality bytů 3+kk k prodeji

V obci Brno nabízíme byty 3+kk v celkem 23 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty 3+kk na prodej v Židenicích (10), Byty 3+kk na prodej v Trnité (7), Byty 3+kk na prodej v Žebětíně (6), Byty 3+kk na prodej ve Veveří (5), Byty 3+kk na prodej v Ponavě (4), Byty 3+kk na prodej v Bosonohách (3), Byty 3+kk na prodej v Maloměřicích (3), Byty 3+kk na prodej v Králově Poli (2), Byty 3+kk na prodej v Husovicích (2), Byty 3+kk na prodej v Komárově (2), Byty 3+kk na prodej v Bystrci (2), Byty 3+kk na prodej v Slatině (1), Byty 3+kk na prodej v Horních Heršpicích (1), Byty 3+kk na prodej v Černých Polích (1), Byty 3+kk na prodej v Zábrdovicích (1).

Byty 3+kk si můžete vybrat také dle městských částí: Byty 3+kk na prodej MČ Brno-střed (13), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Židenice (10), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Žebětín (6), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Královo Pole (6), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-jih (4), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-sever (3), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Bosonohy (3), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Maloměřice a Obřany (2), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Bystrc (2), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Jehnice (1), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Slatina (1), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Nový Lískovec (1), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Řečkovice a Mokrá Hora (1), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Černovice (1).

Jak vybrat byt 3+kk k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 3+kk nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (37), klidná část obce (17), rušná část obce (1), sídliště (1), polosamota (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 3+kk v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (30). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 3+kk k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 3+kk a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+kk pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+kk se zajištěným parkováním, tedy byty 3+kk v Brně s garáží (3) nebo byty 3+kk v Brně s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu 3+kk se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+kk v 1. patře (17) a 2. patře (12), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (20). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+kk v 6. a vyšším poschodí (6). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+kk s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+kk: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Brno na prodej byty 3+kk novostavby (26), v bezvadném stavu (15), po rekonstrukci (9), rozestavěné (5), v dobrém stavu (3).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 3+kk v Brně dle vlastnictví

Byty 3+kk zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 3+kk v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 3+kk se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 3+kk podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Brno nabízejí nejčastěji zděné byty 3+kk (36). V nabídce k prodeji jsou také jiné byty 3+kk (11), skeletonové byty 3+kk, panelové byty 3+kk (1) či byty 3+kk s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 3+kk v obci Brno dle inzerenta:

V Brně a okolí pochází 59 bytů 3+kk z nabídky realitních kanceláří a 1 byt 3+kk je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde byty 3+kk k prodeji inzerují tyto realitky: CENTURY 21 Česká republika (9), GAUTE, a.s. (6), BRAVIS REALITY s.r.o. (6), Broker Consulting, a.s. (5), QARA s.r.o. (5), AvrioReal, s.r.o. (3), FIEDLER REALITY s.r.o. (3), MS-INVEST a.s. (3), Frami Real (3) a REALITY PRORADOST s.r.o. (3). Další byt 3+kk je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 3+kk na prodej v obci Brno?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+kk, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+kk na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Brno 5 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+kk podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+kk v Brně?

V obci Brno působí 49 realitních makléřů, spadajících pod 29 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: JRS real s.r.o. Brno, Reality Hynštová Blansko, REALmix s.r.o. Brno, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, 1. Nonstop Reality Jihlava a REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Brno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Petr Vyskočil, Thijs Ramp, Michala Hvězdová, Lukáš Man, Roman Sledzinski, Petr Měsíček, Jan Valko, Filip Celnar Palác Trnitá, Jaroslav Jakubec a Josef Bajar.

Nejvíce nemovitostí v okolí Brna nabízí (6). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+kk vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+kk, 85m2, Brno - Husovice, náměstí Republiky

REALmix s.r.o.

Prodej, byt 3+kk po kompletní rekonstrukci, CP bytu 75m2 + dva balkóny (2+8m2), sklep 4m2, nám. Republiky, Brno - Husovice

Prodej bytu 3+kk, 73m2, Brno - Žebětín, Lišejníková

FIEDLER REALITY s.r.o.

Prodej dokončeného bytu 3+kk se dvěma balkony v Brně - Bystrci.

Prodej bytu 3+kk, 79m2, Brno - Bystrc, Chvalovka

FIEDLER REALITY s.r.o.

Prodej bytu 3+kk s terasou a balkonem ve výstavbě v Brně - Bystrci

Prodej bytu 3+kk, 101m2, Brno - Žebětín, Sentická

Prodej bytu 3+kk s garážovým stáním, 74 m2 - Brno - Žebětín

Prodej bytu 3+kk, 65m2, Brno - Ponava, Dělostřelecká

Prodej bytu 3+kk, 65m2+ předzahrádka 72m2 - Brno - Ponava

Prodej bytu 3+kk, 98m2, Brno - Slatina, Kigginsova

MICHNA REALITY & PARTNEŘI, s.r.o.

Prodej, Byty 3+kk, 163 m2, Zahrada, Garáž - Brno - Slatina

Prodej bytu 3+kk, 92m2, Brno - Trnitá, Trnitá

Prodej novostavby bytu 3+kk s balkónem, Palác Trnitá, (B4/09.03)

Aktualizováno
10.350.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 3+kk, 94m2, Brno - Ponava, Sportovní

iRealitka.cz

Nabízíme prodej novostavby bytu o dispozici 3+kk s balkonem a dvěma garážovými stáními, který se nachází v rezidenčním projektu Ponava City situovaném v Brně, části města Ponava, na ul. Sportovní. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a je umístěna…

Prodej bytu 3+kk, 85m2, Brno - Veveří, Dřevařská

CENTURY 21 Česká republika

Prodej krásného bytu 3+kk po rekonstrukci, 85 m2, ul. Dřevařská

Prodej bytu 3+kk, 62m2, Brno - Husovice, Netušilova

CENTURY 21 Česká republika

Prodej 3kk s terasou vytápěného tepelným čerpadlem


TOPlist