51 797 aktuálních nabídek
od 896 realitních kanceláří a soukromníků

Novostavby a developerské projekty

Počet nalezených novostaveb: 83
Nové byty Olomouc - Byty Šibeník 2.etapa

Zahajujeme prodej 2. etapa projektu Nový Šibeník. Nové byty Šibeník - 2. etapa výstavby navazuje na úspěšnou první etapu, ve které byly postaveny 3 bytové domy v městské části Olomouce - Nová Ulice na ulici tř. Jiřího Pelikána

Lokalita: Olomouc, Třída Jiřího Pelikána

Cena na dotaz
VÝSTAVBA 44 RD KOMORNÍ HRÁDEK U CHOCERAD

Dovolujeme si představit, společně s developerskou společností SIG Development, nový projekt výstavby rodinných domů v obci Komorní Hrádek u Chocerad, okres Praha-východ.

Lokalita: Chocerady

od 7 900 000 Kč
REZIDENCE VRÁTO - NA PĚŠINĚ

Jedná se o developerský projekt REZIDENCE VRÁTO - NA PĚŠINĚ od skupiny LIVEST, které čítá celkem 8 dvojdomů - vily 5+kk, 6+kk a byty 2+kk a 3+kk.

Novinka: vzorový dům je komplet hotový a můžete si ho přijít prohlédnout každý týden v úterý 9:00-13:00 a čtvrtek 13:00-16:30-rezervace není nutná.

Lokalita: Vráto

Cena na dotaz
Nové byty Benátky nad Jizerou

Moderní soubor bytových domů roste na nádherném jižním prosluněném svahu města Benátek, s překrásným výhledem na zámek.

Lokalita: Benátky nad Jizerou II, Pražská

od 2 991 450 Kč
Nové byty v Chrášťanech

Moderní soubor bytových domů vyrostl v blízkosti nákupního centra Metropole – Zličín a konečné trasy metra B.

Lokalita: Chrášťany, V Chaloupkách

od 7 348 500 Kč
Rodinné domy CITADELA 16

Představujeme vám výjimečný projekt Citadela 16, moderní bydlení budoucnosti pro komfortní rodinný život.

Lokalita: Praha, V Hrobech

Cena na dotaz
Byty Uhlířské Janovice

Projekt Byty Uhlířské Janovice se bude skládat ze tří etap. V každé etapě bude postaven jeden bytový dům, který má tři nadzemní podlaží, 18 bytů (každé patro 6 bytů).

Lokalita: Uhlířské Janovice

od 2 274 480 Kč
Rezidence Juliana II

Projekt JULIANA II nabízí možnost pohodlného městského bydlení v blízkosti přírody s výborným dopravním spojením do centra Brna. Výstavba dvou bytových domů navazuje na úspěšnou první etapu realizovanou v letech 2016 – 2017.

Lokalita: Brno, Líšeňská

od 4 420 000 Kč
Nové bydlení Letohrad

Nabízíme celkem 7 rodinných řadových domů a 47 bytů rozmístěných v nízkých bytových domech v Letohradu. V obou případech se jedná o nízkoenergetické dřevostavby. Díky tomu můžeme nabídnout nižší náklady na vytápění, což v dnešní době každý uvítá. Dispozice domů jsou 4+kk či 5+kk s rozlohou od 133 do 155 m2. Byty mají dispozice od 1+kk do 4+kk a rozlohu mezi 34 a 82 m2.


Projekt je rozdělen do dvou etap a první z nich zahrnující rodinné domy bude dokončena v létě 2023. Bytové domy budou realizovány během let 2023 a 2024.

Lokalita: Letohrad, U Biatlonu

od 9 960 000 Kč
Bydlení v jahodách

V současné době realizujeme výstavbu ZTV (základní technickou vybavenost), která umožní realizaci nových rodinných domů ve městě Vodňany, které se nachází v okrese Strakonice v Jihočeském kraji, 30km severozápadně od Českých Budějovic na řece Blanici.

Lokalita: Vodňany II

Cena na dotaz
Slunečný vrch

Nový developerský projekt Slunečný vrch, který už sám o sobě napovídá, že se jedná o poklidné prostředí, plné slunce, pohody a odpočinku.

Lokalita: Kaplice, Polní

Cena na dotaz
Rodinné domy Ledňáček

Projekt Rodinné domy Ledňáček Závraty, nabízí rodinné bydlení v klidném prostředí malebné jihočeské krajiny, v blízkosti CHKO Blanský les a přesto pouhých 10 minut autem od centra Českých Budějovic.

Lokalita: Závraty

Cena na dotaz
Nové byty Zlín, Park Tower

Posledních 6 volných bytů - Park Tower Zlín, bydlení s nádechem Ameriky

Unikátní bytový projekt Park Tower vzniká na exkluzivní adrese v samotném srdci města Zlína na ulici Lorencova s přímým napojením na hlavní třídu Tomáše Bati. V blízkosti PARK TOWERU se nachází park s nově zrekonstruovaným dětským hřištěm vybaveným nejmodernějšími herními prvky. V těsné blízkosti najdete veškerou občanskou vybavenost - mateřskou školku, školu, Městské divadlo, Městské lázně, nákupní centrum Zlaté jablko.

Bytový projekt Vám nabízí možnost výběru bytů v rámci všech dispozic, nebo luxusní apartmány navržené do posledního detailu. 

Lokalita: Zlín, Lorencova

Cena na dotaz
Villa resort Lužické zahrady

Villa Resort Lužické zahrady představuje výjimečné residenční bydlení v privátní uzavřené lokalitě s důrazem na luxus, bezpečnost a zdravý styl života.

Lokalita: Libišany

od 9 101 250 Kč
Byty Novohradská

Nabízíme prodej bytů ve výstavbě s termínem dokončení 6/2023. Byty se nacházejí v atraktivní lokalitě města, v místní části Mladé s kompletními službami pro občanskou obslužnost v dosahu (MHD, autobus, vlak, dálnice, školy, školky, služby).

Lokalita: České Budějovice 6, Novohradská, 1039/74 č.p.

Cena na dotaz
ZAHÁJENO!! Výstavba a parcelace, bungalovy i sam. parcely, 3-5+kk, Hosín, parcely od 750 m2

ZAHÁJENO!! Výstavba a parcelace, bungalovy i sam. parcely, 3-5+kk, Hosín, parcely od 750 m2

Lokalita: Hosín

Cena na dotaz
Slánský Mlýn

Představujeme Vám nový koncept architektonického řešení města budoucnosti, projekt Slánský Mlýn, který zcela mění představu o tom, jak budou vypadat rezidenční čtvrti. 

Lokalita: Slaný, Lázeňská

od 3 239 500 Kč
Prodej bytu 3+1 68 m² s balkonem + zahrádka

0

Lokalita: Třebechovice pod Orebem, Habrmanova, 1104 č.p.

Cena na dotaz
Bytový dům ASTRA

Na výběr je mezi klimatizovanými byty 2+KK a 3+KK s lodžií různé podlahové plochy. Každý byt disponuje svým vlastním sklepem a parkovacím místem.

Lokalita: Sezimovo Ústí, náměstí Tomáše Bati, 423/4 č.p.

od 4 169 330 Kč
TOPlist