50 978 aktuálních nabídek
od 902 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Upřesnit požadovanou lokalitu
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Pozemky na prodej

Aktuálně se zde cena pozemků k prodeji pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč

Ceny pozemků v České republice

Cena pozemků na prodej v České republice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 4,84 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od několika tisíc Kč do 518 501 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější pozemky k prodeji v České republice.

Jaké jsou pozemky na prodej na našem trhu?

Na trhu v České republice jsou v současné době nejpočetnější stavební parcely (3084) v cenách od 0 Kč, následují zemědělská půda (1896) od 21 600 Kč, ostatní pozemky (959) od 20 100 Kč, louky (799) od 22 500 Kč, zahrady (710) od 26 250 Kč, komerční pozemky (632) od 35 200 Kč, lesy (500) od 11 180 Kč a vodní plochy (31) od 40 000 Kč.

Typy pozemků

Stavební pozemky nebo také stavební parcely umožňují stavbu domu (zastavěná plocha a nádvoří). Zemědělský pozemek zahrnuje ornou půdu, zahradu, louku (trvalý travní porost), ale také například ovocný sad či vinici nebo chmelnici. Dalším specifickým druhem pozemku je lesní pozemek. Samostatnou kapitolou jsou vodní plochy. Pokud se konkrétní pozemek nevejde do jedné z výše uvedených kategorií, uvádí se jako ostatní plocha.

Při koupi pozemku si prostudujte územní plán

Typ pozemku, uváděný při jeho prodeji, není jedinou věcí, kterou je třeba sledovat. Důležité je také plánované využití, definované územním plánem obce. V plánu můžete najít informaci o tom, že současná orná půda bude využita pro výstavbu. Dejte si pozor i na různá omezení výstavby.

Lokality pozemků k prodeji

V České republice nabízíme pozemky v celkem 99 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej pozemků v Praze (145), Prodej pozemků v Brně (69), Prodej pozemků v Ostravě (63), Prodej pozemků v Plzni (57), Prodej pozemků v Ústí nad Labem (56), Prodej pozemků v Karviné (45), Prodej pozemků v Olomouci (44), Prodej pozemků v Liberci (41), Prodej pozemků ve Vracově (37), Prodej pozemků v Děčíně (35), Prodej pozemků v Karlových Varech (34), Prodej pozemků v Chebu (33), Prodej pozemků v Bzenci (33), Prodej pozemků v Českých Budějovicích (33), Prodej pozemků v Jeřmanicích (32).

Developerské projekty a novostavby

V případě, že preferujete novostavby a nemovitosti v rámci developerských projektů, pak si v České republice a okolí můžete aktuálně vybrat z těchto nabídek:

Atraktivní pozemek v obchodní zóně ul. Strakonická České Budějovice

Atraktivní pozemek v obchodní zóně

Lokalita: ul. Strakonická České Budějovice
Ceny od 6 000 Kč
Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek v obchodní zóně v příměstí Českých Budějovic v sousedství obchodního domu Sconto, Albert, McDonald, na sousedním pozemku se nachází rozsáhlá myčka automobilů.
Více detailů k projektu Atraktivní pozemek v obchodní zóně.

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny Mýto u Rokycan, lokalita

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny

Lokalita: Mýto u Rokycan, lokalita "U Sladovny"
Ceny od 3 062 000 Kč
V Mýtě u Rokycan, v lokalitě U Sladovny připravila firma IKO stavby s.r.o. výstavbu obytné lokality. Záměrem bylo vytvořit ucelený, kvalitní obytný komplex, kde návrh zástavby vychází z požadavků specifikovaných územním plánem. Objekty jsou komponovány s ohledem na místní podmínky.
Více detailů k projektu Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny.

Dražby a aukce pozemků v České republice

Kromě pozemků standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v České republice také k dispozici 291 pozemků v dražbě či v aukci.

Nabídka pozemků v České republice dle inzerenta:

V České republice pochází 8565 pozemků z nabídky realitních kanceláří a 46 pozemků jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde pozemky k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (2415), FondRealit.cz (636), ORCA ESTATE a.s. (627), Přímý prodej půdy s.r.o. (264), Správa TOP realit s.r.o. (217), CENTURY 21 Česká republika (202), BIDLI reality, a.s. (153), BO! reality a finance (128), Broker Consulting, a.s. (125) a Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (119). Dalších 46 pozemků je nabízených přímo od majitele bez realitky.

Prodej pozemků podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy pozemků:

Turistické oblasti

Vybírat své pozemky můžete v těchto atraktivních lokalitách: Beskydy, Blatensko, České Středohoří, České Švýcarsko, Českomoravská vrchovina, Český les, Chodsko, Chřiby, Doksy - Máchovo jezero, Dolní Berounka, Jeseníky, Jihočeské rybníky, Jizerské hory, Kaplicko, Křivoklátsko, Krkonoše, Krušné hory, Lužické hory, Pálava, Podkrkonoší, Podyjí, Posázaví, Pošumaví, Povodí Orlice, Přesticko, Slovácko, Střední Vltava, Šumava, Táborsko, Valašsko, Západočeské Lázně, Třeboňsko, Javorníky, Lednicko-valticko, Lipno, Český ráj, Novohradské hory, Ostravsko, Českokrumlovsko, Opavsko, Plzeňsko, Brněnsko, Polabí, Bílé Karpaty, Hostýnské vrchy, Adršpašsko, Babiččino údolí a Blaník.

Jak najít vhodný pozemek na prodej v České republice?

Pokud máte konkrétní představu pozemku, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný pozemek na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v České republice 711 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví pozemek podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout pozemek v České republice?

V České republice působí 2000 realitních makléřů, spadajících pod 880 realitních kanceláří, které můžete oslovit.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v České republice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ivana Sychrová, Lucie Opatřilová, Martin Vacek, David Machač, Ing. Daniel Rapák, Veronika Kůrková, Soňa Piatková, Thijs Ramp, Romana Marhounová a Anette Stoszková.

Pokud chcete prodat či pronajmout pozemek vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej stavebního pozemku, 1126m2, Tábor

Irena Krigarová

Nabízím prodej stavební parcely se stavebním povolením, vše již povolené, obec Ratibořské Hory nedaleko Tábora směr Vožice. Rohová stavební velká parcela na rovině, 1.126m2 se prodává již se stavebním povolením, s projektem na rodinný dům. Již není potřeba žádné běhání po úřadech.…

TIP makléře
2.702.400,-, (2.400,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej louky, 2582m2, Drevníky

RE/MAX Power

Pozemek, jehož profil právě přitáhl vaši pozornost, si jí určitě zaslouží a jejím travnatý pozemek v KÚ Slovanská Lhota, okres Příbram ve Středočeském kraji. K prodeji je pozemek o výměře 2582 m², který je prodáván jako celek skládající se z pozemků par.č.…

Prodej stavebního pozemku, 1500m2, Načeradec

RE/MAX Power

Máte zájem o koupi exkluzivního stavebního pozemku v lokalitě Načeradec s krásným výhledem na horu Blaník? Máme pro vás jedinečnou příležitost nabýt tohoto pozemku, který je jediným stavebním pozemkem v okolí a je poslední ze tří možných. Pozemek o velikosti…

5.985.000,-, (3.990,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1420m2, Sedlec

ERA Premiéra

ERA Reality Premiéra nabízí exkluzivně prodej stavebního pozemku o velikosti 1420 m2, který se nachází v okrajové části vesnice Malé Chrášťany. Hledáte místo pro výstavbu rodinného domu, které bude tak trochu jiné ? Vesnici Malé Chrášťany možná zatím neznáte,…

Prodej zemědělské půdy, 3014m2, Brniště

LILAN s.r.o.

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 3014m2 v katastrálním území Hlemýždí. Jedná se trvalý travní porost, dle územního plánu plochy zemědělské. Přístup z obecní komunikace. Vhodný pro chov hospodářských zvířat, nebo na investici. Pro více informací kontaktujte makléře

Novinka
400.000 Kč (133,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1509m2, Břehov

ERA Premiéra

Aktualizace ceny ! Stavební pozemek s nádherným výhledem o velikosti 1509 m2 za cenu 3 950 000 Kč ! ERA Reality Premiéra nabízí exkluzivně prodej stavebního pozemku v obci Břehov, který je kompletně připraven k výstavbě rodinného domu. Hledáte…

Prodej louky, 5360m2, Dolní Dvořiště - Rychnov nad Malší

ERA Premiéra

ERA REALITY PREMIÉRA exkluzivně nabízí prodej na sebe navazujících pozemků v nádherné lokalitě u obce Rychnov nad Malší. Celková výměra pozemků cca 10 000 m2. Prodej pozemků pouze jako celek. Předmětem prodeje jsou pozemky : parc.č. 966/6 ( ostatní plocha…

Prodej stavebního pozemku, 893m2, Zliv, Na Hobiznách

ERA Premiéra

Nová cena ! ERA Reality Premiéra exkluzivně nabízí prodej stavebního pozemku. Místo, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost a dopravíte se sem skvěle i vlakem - to je Zliv. Krátká dojezdová vzdálenost na Hlubokou ( 5 km ) a do Českých Budějovic ( 16 km ) dělá…

4.100.000 Kč (4.591,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zemědělské půdy, 85012m2, Dolní Dobrouč - Horní Dobrouč

Nabízíme Vám zprostředkování prodej pozemků o celkové výměře 85012 m², které se nachází v malé vesničce Horní Dobrouč v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Pozemky jsou dle katastru nemovitostí vedeny jako trvalý travní porost, orná půda, lesní pozemek…

Prodej stavebního pozemku, 1120m2, Liberec - Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, K Mojžíšovu prameni

S&L a partners s.r.o.

Nabízíme k prodeji výjimečný pozemek o velikosti 1 120 m2 v Liberci. Tento pozemek je umístěn v klidné, zelené čtvrti Vratislavice nad Nisou, která se stává oblíbenou mezi rodinami s dětmi. V docházkové vzdálenosti najdete veškeré potřebné občanské…

2.900.000 Kč (2.589,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej ostatní, 10000m2, Mladá Boleslav - Jemníky

DM Reality

Dle územního plánu jsou zařazeny do ploch \"Smíšené zóny Szpou\". Ve výhledovém období jsou využitelné mimo jiné pro územní rozvoj města. V současné době se jedná o zajímavou investici.

15.000.000,-, (1.500,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zemědělské půdy, 15166m2, Horní Bukovina

DM Reality

Nyní jsou pozemky vedeny jako orná půda a trvalý travní porost. Jedná se o zajímavou investici do budoucna.

2.274.900,-, (150,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1000m2, Rapotín, Jižní

Broker Consulting, a.s.

Nabízíme k prodeji prostorný stavební pozemek v klidné lokalitě Rapotína, který se nachází v těsné blízkosti malebných hor i termálních lázní.Jedná se prakticky o periferii Šumperka, takže jste stále v blízkosti veškeré občanské vybavenosti.Pozemek o rozloze…

Novinka
2.390.000 Kč (2.390,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1161m2, Číčenice

Realitní kancelář LOYAL

Exkluzivně nabízíme prodej pozemku k bydlení o ploše 1161 m2 v k.ú. Číčenice, okr. Strakonice. Pozemek se nachází na okraji lesa na polosamotě asi 1,5 km za obcí. Součástí pozemku je zemědělská stavba bez čísla popisného (bývalá drůbežárna), která je…

Prodej stavebního pozemku, 467m2, Přehořov

Realitní kancelář LOYAL

Ve výhradním zastoupení nabízíme pozemek k výstavbě rodinného domu o celkové ploše 467 m2, který nachází v obci Přehořov, místní část Hrušova Lhota. Parcela leží na hezkém místě na okraji obce, obklopena přírodní zelení, s výhledem na les a do…

Prodej stavebního pozemku, 1303m2, Václavovice

Rádi bychom vám nabídli velmi pěkný, rovinatý pozemek v oblíbené lokalitě obce Václavovice, který nabízíme k prodeji. Celková výměra pozemku činí 1303 m2, a dle platného územního plánu je určen k výstavbě, například rodinného domu. Přístup k pozemku je…

Novinka
2.996.900,-, (2.300,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1244m2, Cvikov

RE/MAX Living

Hledáte pozemek pro váš dům a chcete bydlet na venkově a zároveň na dobře dostupném místě? Nabízíme Vám atraktivní zastavitelný pozemek o ideální výměře 1.244 m2, který se nachází v částečně již zastavěné, okrajové části obce Lindava. Lindava je částí…

2.350.000 Kč (1.889,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1403m2, Hlásná Třebaň, Trubská

Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemku o výměře 1403 m2, který se nachází v obci Hlásná Třebaň. Pozemek je rovinatý a nachází se v klidné části obce. Na pozemek je přivedena elektřina a voda. Hrad Karlštejn je pouhých 6 km na kole daleko…

Prodej ostatní, 7344m2, Beroun - Beroun-Hostim

Správa TOP realit s.r.o.

Nabízíme Vám ke koupi pozemek v katastrálním území Hostim u Berouna, LV 142 o výměře 7344 m2. Parcela č. 463/13 - o výměře 7344 m2 (ostatní plocha) Jsme přímí majitelé pozemku, neplatíte tedy žádnou provizi. Zajišťujeme rychlý prodej…

Novinka
550.000 Kč (75,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zemědělské půdy, 8640m2, Bystřice pod Hostýnem - Bílavsko

Správa TOP realit s.r.o.

Nabízíme Vám ke koupi pozemek v katastrálním území Bílavsko, LV 106 o výměře 8640 m2. Parcela č. 2331 - o výměře 8640 m2 (orná půda) Jsme přímí majitelé pozemku, neplatíte tedy žádnou provizi. Zajišťujeme rychlý prodej - připravíme…

Novinka
399.000 Kč (46,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 838m2, Jaroslavice, Znojemská

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Jaroslavice o celkové výměře 836 m2. Na pozemku se v současnosti nachází historický rodinný dům po částečné rekonstrukci, který je pronajatý za 11 500 kč/měsíc. K domu je uděleno stavební povolení na kompletní…

Novinka
3.500.000 Kč (4.177,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

TOPlist