52 239 aktuálních nabídek
od 899 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Upřesnit požadovanou lokalitu
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Pozemky na prodej

Aktuálně se zde cena pozemků k prodeji pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč

Ceny pozemků v České republice

Cena pozemků na prodej v České republice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 4,84 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od několika tisíc Kč do 518 501 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější pozemky k prodeji v České republice.

Jaké jsou pozemky na prodej na našem trhu?

Na trhu v České republice jsou v současné době nejpočetnější stavební parcely (3084) v cenách od 0 Kč, následují zemědělská půda (1896) od 21 600 Kč, ostatní pozemky (959) od 20 100 Kč, louky (799) od 22 500 Kč, zahrady (710) od 26 250 Kč, komerční pozemky (632) od 35 200 Kč, lesy (500) od 11 180 Kč a vodní plochy (31) od 40 000 Kč.

Typy pozemků

Stavební pozemky nebo také stavební parcely umožňují stavbu domu (zastavěná plocha a nádvoří). Zemědělský pozemek zahrnuje ornou půdu, zahradu, louku (trvalý travní porost), ale také například ovocný sad či vinici nebo chmelnici. Dalším specifickým druhem pozemku je lesní pozemek. Samostatnou kapitolou jsou vodní plochy. Pokud se konkrétní pozemek nevejde do jedné z výše uvedených kategorií, uvádí se jako ostatní plocha.

Při koupi pozemku si prostudujte územní plán

Typ pozemku, uváděný při jeho prodeji, není jedinou věcí, kterou je třeba sledovat. Důležité je také plánované využití, definované územním plánem obce. V plánu můžete najít informaci o tom, že současná orná půda bude využita pro výstavbu. Dejte si pozor i na různá omezení výstavby.

Lokality pozemků k prodeji

V České republice nabízíme pozemky v celkem 99 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej pozemků v Praze (145), Prodej pozemků v Brně (69), Prodej pozemků v Ostravě (63), Prodej pozemků v Plzni (57), Prodej pozemků v Ústí nad Labem (56), Prodej pozemků v Karviné (45), Prodej pozemků v Olomouci (44), Prodej pozemků v Liberci (41), Prodej pozemků ve Vracově (37), Prodej pozemků v Děčíně (35), Prodej pozemků v Karlových Varech (34), Prodej pozemků v Chebu (33), Prodej pozemků v Bzenci (33), Prodej pozemků v Českých Budějovicích (33), Prodej pozemků v Jeřmanicích (32).

Developerské projekty a novostavby

V případě, že preferujete novostavby a nemovitosti v rámci developerských projektů, pak si v České republice a okolí můžete aktuálně vybrat z těchto nabídek:

Atraktivní pozemek v obchodní zóně ul. Strakonická České Budějovice

Atraktivní pozemek v obchodní zóně

Lokalita: ul. Strakonická České Budějovice
Ceny od 6 000 Kč
Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek v obchodní zóně v příměstí Českých Budějovic v sousedství obchodního domu Sconto, Albert, McDonald, na sousedním pozemku se nachází rozsáhlá myčka automobilů.
Více detailů k projektu Atraktivní pozemek v obchodní zóně.

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny Mýto u Rokycan, lokalita

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny

Lokalita: Mýto u Rokycan, lokalita "U Sladovny"
Ceny od 3 062 000 Kč
V Mýtě u Rokycan, v lokalitě U Sladovny připravila firma IKO stavby s.r.o. výstavbu obytné lokality. Záměrem bylo vytvořit ucelený, kvalitní obytný komplex, kde návrh zástavby vychází z požadavků specifikovaných územním plánem. Objekty jsou komponovány s ohledem na místní podmínky.
Více detailů k projektu Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny.

Dražby a aukce pozemků v České republice

Kromě pozemků standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v České republice také k dispozici 291 pozemků v dražbě či v aukci.

Nabídka pozemků v České republice dle inzerenta:

V České republice pochází 8565 pozemků z nabídky realitních kanceláří a 46 pozemků jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde pozemky k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (2415), FondRealit.cz (636), ORCA ESTATE a.s. (627), Přímý prodej půdy s.r.o. (264), Správa TOP realit s.r.o. (217), CENTURY 21 Česká republika (202), BIDLI reality, a.s. (153), BO! reality a finance (128), Broker Consulting, a.s. (125) a Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (119). Dalších 46 pozemků je nabízených přímo od majitele bez realitky.

Prodej pozemků podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy pozemků:

Turistické oblasti

Vybírat své pozemky můžete v těchto atraktivních lokalitách: Beskydy, Blatensko, České Středohoří, České Švýcarsko, Českomoravská vrchovina, Český les, Chodsko, Chřiby, Doksy - Máchovo jezero, Dolní Berounka, Jeseníky, Jihočeské rybníky, Jizerské hory, Kaplicko, Křivoklátsko, Krkonoše, Krušné hory, Lužické hory, Pálava, Podkrkonoší, Podyjí, Posázaví, Pošumaví, Povodí Orlice, Přesticko, Slovácko, Střední Vltava, Šumava, Táborsko, Valašsko, Západočeské Lázně, Třeboňsko, Javorníky, Lednicko-valticko, Lipno, Český ráj, Novohradské hory, Ostravsko, Českokrumlovsko, Opavsko, Plzeňsko, Brněnsko, Polabí, Bílé Karpaty, Hostýnské vrchy, Adršpašsko, Babiččino údolí a Blaník.

Jak najít vhodný pozemek na prodej v České republice?

Pokud máte konkrétní představu pozemku, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný pozemek na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v České republice 711 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví pozemek podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout pozemek v České republice?

V České republice působí 2000 realitních makléřů, spadajících pod 880 realitních kanceláří, které můžete oslovit.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v České republice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ivana Sychrová, Lucie Opatřilová, Martin Vacek, David Machač, Ing. Daniel Rapák, Veronika Kůrková, Soňa Piatková, Thijs Ramp, Romana Marhounová a Anette Stoszková.

Pokud chcete prodat či pronajmout pozemek vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet pozemků na prodej: 10602

Prodej zemědělské půdy, 22293m2, Vysoká Lhota

Přímý prodej půdy s.r.o.

Hledáte vhodnou investiční příležitost jak zhodnotit své volné finance a zároveň se chcete bránit zvyšující se inflaci? Máme pro Vás řešení! Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout k prodeji pozemky v katastrálním území Brná, Kámen u Pacova, Věžná a Vysoká Lhota v okrese…

Novinka
891.720 Kč (40,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zemědělské půdy, 33823m2, Dolní Habartice

Přímý prodej půdy s.r.o.

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji lukrativní zemědělské pozemky ležící v KÚ Dolní Habartice, okres Děčín v Ústeckém kraji K prodeji jsou pozemky o celkové výměře 33 823 m, které jsou prodávány jako celek bez spoluvlastníků. Konkrétně se jedná o pozemky parc. č. 1964…

Novinka
1.244.000 Kč (37,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 505m2, Plzeň - Valcha

BIDLI reality, a.s.

Jedinečnost pozemku tkví v jeho umístění v klidné zástavě. Na parcele momentálně probíhají práce na připojení inženýrských sítí. Vše zajišťuje stávající majitel a kompletní dokončení je naplánováno v první polovině roku 2023. -Rozloha 505 m2 -Nádherná okolní…

Prodej stavebního pozemku, 1005m2, Chyše, Lubenecká

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi krásného slunného stavebního pozemku o rozloze 1005 m2 v malebném městečku Chyše u Karlových Varů u silnice Lubenecká přístupného přímo ze silnice. Připojení elektřiny u společnosti ČEZ je již vyřízeno a na…

Prodej stavebního pozemku, 20115m2, Mutějovice - Lhota pod Džbánem

Velká zemědělská usedlost se stavebními pozemky na vás čeká v obci Lhota pod Džbánem na Rakovnicku. Kromě mnoha hospodářských budov nemovitost nabízí pozemky o celkové ploše asi 20 000 m2, z toho 3/4 jsou stavební. Bývalá zemědělská usedlost ve Lhotě…

Novinka
15.530.000 Kč (772,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Dražba stavebního pozemku, 5449m2, Bernartice

e-drazby.cz s.r.o.

Nabízíme k prodeji formou elektronické aukce pozemek pro výstavbu skládající se ze 4 pozemků na sebe navazujících o celkové výměře 5449m2 v Městysu Bernartice, okres Písek. Pozemky jsou vedený v územním plánu jako obytná zóna pro rodinné domy. Pozemky jsou mírně…

Novinka
Vyvolávací cena: 6.800.000,- Kč, (1.248,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Dražba stavebního pozemku, 2735m2, Lhenice

e-drazby.cz s.r.o.

Nabízíme k prodeji formou elektronické aukce pozemek pro výstavbu o výměře 2.735m2 v obci Třešňový Újezdec nedaleko obce Lhenice. Pozemek je orientován na jih a je zde absolutní klid s nádherným výhledem. K pozemku je vybudována zpevněná příjezdová cesta…

Novinka
Vyvolávací cena: 1.690.000,- Kč, (618,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 840m2, Chotoviny

V krásné a klidné lokalitě obce Chotoviny vznikne moderní rodinný dům typu bungalov s letní terasou a velkorysým řešením obývacího prostoru od dispozici 4+kk se dvěma koupelnami, příjemnou zahradou orientovanou směrem do krajiny. Celková plocha pozemku včetně zastavěné plochy je…

Prodej stavebního pozemku, 367m2, Všestary - Menčice, K údolí raků

REMAX ALFA

Nabízíme exkluzivně k prodeji pozemek o výměře 367 m2 pro stavbu menšího domku nebo chaty. Na pozemku se nachází studna a na hranici pozemku elektřina. Pozemek se nachází ve Všestarech - Menčicích v zastavěné části obce umožňující výstavbu. Obec…

Novinka
2.700.000 Kč (7.357,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zemědělské půdy, Tlučná, Hlavní

Prodej komerčního pozemku o celkové ploše 3 625 m2, který se dle územního plánování nachází v zastavitelné ploše - území výrobní - lokalita 1 - výrobní průmysl. Jedná se o zastavitelnou plochu navazující na výrobní zónu v Nýřanech.…

Prodej stavebního pozemku, Havířov, Hornická

Nabízíme prodej pozemku určeného ke stavbě rodinného domu. Pozemek je oplocený, navazuje na obecní cestu, na pozemku se nachází zděná garáž. Je možnost napojení na elektřinu, veřejný vodovod, plyn i veřejnou kanalizaci.

Prodej lesa, Miřetice

Nabízíme Vám k prodeji 100% podíl lesního pozemku. Nachází se v katastrálním území Švihov poblíž Chrudimi. Parcelní čísla 401 a 464/4 s celkovou výměrou 14.437m2. Lesní pozemek nebyl těžený. Na pozemku se převážně nachází 20-30 let starý porost smrku. Porost není napadený…

Prodej stavebního pozemku, Čímice

Nabízíme k prodeji pozemek s platným stavebním povolením k výstavbě rodinného domu. Celková výměra činí 4.515 m2. Pozemek se nachází v obci Čímice, která je vzdálena pouhých 8,5 km od města Sušice a nalezneme v ní veškerou občanskou vybavenost. Čímice…

Prodej stavebního pozemku, 5165m2, Obecnice

Exkluzivně nabízíme na prodej lukrativní stavební pozemek v Katastrálním území obce Obecnice, parcelní číslo 831/188, o celkové ploše 5.165 m. V Územním plánu obce je veden jako pozemek určený pro výstavbu rodinného bydlení. Pozemek se nachází v okrajové části obce se…

Novinka
10.400.000 Kč (2.014,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1565m2, Lomnice nad Lužnicí, Tyršova

Exkluzivně nabízíme na prodej lukrativní stavební pozemek v Katastrálním území Lomnice nad Lužnicí o celkové ploše 1565 m. V Územním plánu obce je veden jako pozemek určený pro výstavbu rodinného a smíšeného bydlení. Pozemek se nachází v okrajové části obce se…

Novinka
3.521.250 Kč (2.250,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej komerčního pozemku, Ostrava

Nabízíme k prodeji, areál bývalého lihovaru v městské části Ostravy - Radvanice, jehož celková výměra činí 4252 m2. Objekt je vhodný k vybudování sídla firmy, skladu, výrobě. Dle územního plánu jsou pozemky určeny k bydlení, občanského vybavení, službám,…

Prodej zemědělské půdy, 14551m2, Chýnov, Zámecká

Exkluzivně nabízíme na prodej soubor zemědělských pozemků o celkové výměře 14.551m v Katastrálním území obce Chýnova u Tábora, a v Katastrálním území obce Nové Vsi u Chýnova, v okrese Tábor. Předmětem prodeje je ideální polovina výměry 15 pozemků ve dvou…

Novinka
775.000 Kč (53,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, Veltěže

Nabízíme k prodeji pozemek s číslem parcely 319/23, o výměře 1402 m? v KÚ obce Veltěže, okres Louny. Pozemek je rovinatý a slunný. Leží na okraji obce, navazuje na zástavbu, přístup je možný přímo z obecní komunikace. Podél pozemku vede plyn. Elektřina, voda…

Prodej louky, Ostrava

Nabízíme k prodeji pozemek s celkovou výměrou 3875 m2, pozemek není ve sklonu. Rozdělení pozemku je dáno dle listu vlastnictví. Parcela s výměrou cca 335 m2, která která je dle listu vlastnictví označena jako stavební, další parcely jsou vedeny…

Prodej zahrady, 738m2, Český Krumlov

Nabízíme k prodeji k prodeji oplocenou terasovitou zahradu o výměře 738 m2 v Českém Krumlově, lokalita Latrán – Pod Hřbitovem. Na pozemek je přivedena voda z veřejného vodovodu, jiné sítě zde nejsou. K pozemku i na pozemek samotný se dá zajet…

Novinka
1.410.000 Kč (1.911,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

TOPlist