46 900 aktuálních nabídek
od 932 realitních kanceláří a soukromníků

Novostavby a developerské projekty

Počet nalezených novostaveb: 146
Velvaria

Vysoce kultivovaný parkový areál jižně od projektu Velvaria Residence Vás přenese z každodenních povinností rovnou do přírody. Vodní plocha samočisticího jezírka, altány, lavičky a tenisový kurt se zázemím navodí atmosféru odpočinku ať už toho aktivního, nebo pasivního. Areál se stane též žádaným prvkem při tvorbě krajiny a rozšíření zelených ploch mezi zastavěnými územími obcí Horoměřice a Statenice.

Lokalita: Horoměřice, Velvarská, 1152 č.p.

Cena na dotaz
Nízkoenergetické bungalovy Jiřice

0

Lokalita: Jiřice u Miroslavi

Cena na dotaz
Kolčavka

Projekt KOLČAVKA je citlivě zasazen do stále atraktivnějšího, žádaného a vizuálně exponovaného území. Svojí jednoduchostí a architektonickou kultivovaností propojuje a doplňuje existující historickou i novodobou zástavbu. KOLČAVKA půdorysně sleduje stopu stávajících objektů a respektuje jejich stoupající římsovou linii. Na straně druhé, design projektu odpovídá moderní okolní zástavbě.

Lokalita: Praha, Nad Kolčavkou

od 4 196 895 Kč
Rezidence Lázeňský park

Zkušený developer s četnými realizacemi luxusních rezidenčních bytů v Praze a Českých Budějovicích nabízí k prodeji do osobního vlastnictví nadstandardní byty 1+k.k., 2+k.k. a 3+k.k. ve zděném třípatrovém bytovém domě v krásném prostředí nedaleko lázní Aurora v ulici Lázeňská.

Lokalita: Třeboň, Lázeňská

od 7 513 722 Kč
Byty Beroun

Moderní projekt v západní části Berouna. Byty mají velkorysé výměry, každý má balkon nebo terasu a v ceně parkovací místo ve společné garáži. Budova zaujme unikátním designem.

Lokalita: Beroun

Cena na dotaz
Green Park Klokoty Tábor

Novostavby řadových domů se nacházejí v klidné lokalitě na okraji lesa a zároveň v docházkové vzdálenosti najdeme kompletní občanskou vybavenost.

Lokalita: Tábor

od 4 700 000 Kč
Stavební pozemky Hluboká n. Vltavou

Vítejte v Hluboké nad Vltavou! Právě zde vzniká harmonická rezidenční lokalita se 17 stavebními parcelami. Dali jsme si za cíl vytvořit klidnou lokalitu s velkorysými pozemky, které jsou uspořádány tak, aby poskytly dostatek soukromí a možností pro výstavbu vysněného domova.

Lokalita: Hluboká nad Vltavou

Cena na dotaz
PRODEJ STAVEBNÍCH PARCEL 971 - 1.441 M2, LIPÍ U Č. BUDĚJOVIC

parcely Lipí

Lokalita: Lipí

Cena na dotaz
DOMY Polkovice | Rodinné domy na klíč

Individuální výstavba rodinných domů na klíč se zahradou v Polkovicích. Pro více informací nás kontaktujte.

Lokalita: Polkovice

Cena na dotaz
SENIOR RESORT HLUBOKÁ, nabídka bytů 1kk - 3kk

SENIOR RESORT HLUBOKÁ

Lokalita: Hluboká nad Vltavou

Cena na dotaz
SENIOR RESORT HLUBOKÁ - byty 1+kk až 3+kk

SENIOR RESORT HLUBOKÁ - byty 1+kk až 3+kk

Lokalita: Hluboká nad Vltavou

Cena na dotaz
V. etapa VILADOMY ROUDNÉ V PRODEJI

Developerský projekt

Lokalita: Roudné, Za Dvořáků

Cena na dotaz
Maison 1832 Lofts

O Praze se říká, že je to matka měst. Ale ještě lépe ji vystihuje: Praha stověžatá. Jen při pohledu z výšky však můžete tento přívlastek nejlépe ocenit. Představujeme vám proto jedinečný projekt Maison 1832 Lofts, který nabízí 12 luxusních jednotek v nejvyšších patrech secesní budovy na Praze 2.

Lokalita: Praha, Tyršova

od 9 985 900 Kč
Prime Vršovice

Na rozhraní tradičních pražských čtvrtí Vršovic a Vinohrad naleznete projekt Prime Vršovice, který nabízí účelné jednotky vhodné nejenom pro vlastní využití, ale i jako bezpečnou investici pro další pronájem. Původní budova, umístěná v klidné ulici Bajkalská, po své rekonstrukci nabídne 68 jednotek o dispozici 1+kk.

Lokalita: Praha, Bajkalská

od 3 556 924 Kč
Nový Lipník NOVÉ BYTY

Etapa III. zahrnuje výstavbu bytových domů s nabídkou 30 bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk, dále následuje výstavba 14 bungalovů a 2 dvojdomy. Exkluzivně nabízíme výstavbu nových bytů v blízkosti historické části města Lipníku nad Bečvou. Výstavba je situována na jižním mírně svažitém a ohraničeném pozemku zaručujícím dostatek soukromí s pěkným výhledem. Není zde žádná průjezdná komunikace a obyvatelům bude navíc k odpočinku sloužit i nový městský park v sousedství. Vše je tak jako stvořené nejen pro rodinné bydlení. V rámci projektu vzniknou nové byty a domy určené k prodeji. Podle přání klienta bude také možné před dokončením upravovat dispozice v jednotlivých bytech, případně si vybrat z několika předem připravených variant vnitřního vybavení. Zahájení výstavby jaro 2022. Bytové domy, bungalovy i dvojdomy jsou již v nabídce. Bližší informace vám rádi osobně poskytnou naši prodejní specialisté Naďa Čunderlová a Radka Můčková.

Lokalita: Lipník nad Bečvou I-Město, Na Výsluní

od 2 594 256 Kč
NOVÉ DOMY VILAPARK, BRODEK U PROSTĚJOVA

Nabízené novostavby jsou prostorné, výborně architektonicky zpracované rodinné domy

zapadající do koncepce moderního

bydlení s promyšlenou dispozicí, které si můžete „ušít na míru“.

Momentálně si můžete vybrat ze 3 typů domů označených jako P2 (P2A, P2B, P2C, P2D), S4 a 3RD (3RDA, 3RDB). Vzhledem k nastartování další etapy projektu, jejíž výstavba započne na jaře 2024, spustíme za nedlouho i rezervace pro domy typu 5RD. 

Hledáte moderní, elegantní a technicky vyspělé bydlení v klidném prostředí blízko přírody s vynikající dostupností do okolních měst? Pak jsou pro vás naše domy to pravé. Domy jsou výborně architektonicky zpracované. Standard domů je nastaven formou finančních budgetů, což skýtá kupujícím téměř volný výběr povrchů a zařizovacích předmětů. Dům si ušijete tzv. na míru. Nesmírnou přidanou hodnotou tohoto projektu je aktivní spolupráce s developerem, pro kterého není problém cokoliv, je-li to v souladu s projektovou dokumentací, stavebním pov

Lokalita: Brodek u Prostějova

od 7 800 000 Kč
RODINNÉ DOMY PECKA DOMY MOHELNICE

Chcete bydlet v novém, aktuálně dostavěném domě, který si zařídíte přesně podle Vašich představ? Soubor 16 rodinných dvoupodlažních řadových dvojdomů nabízí zajímavě řešené dispozice 4+kk, které překvapí disponujícím prostorem. Domy jsou v klidné domkové čtvrti Mohelnice a nabízí moderní, nízkoenergetické bydlení. 


Lokalita: Mohelnice, Dlouhá

od 6 094 215 Kč
STAVEBNÍ POZEMKY PARK RESORT UNIČOV

Developer nabízí jedinečnou možnost rezidenčního bydlení v nově vznikající domkové čtvrti. Nejen velikostí pozemků, ale i strategickou polohou je tento projekt atraktivní investiční příležitostí. Ke koupi Vám v první etapě nabízíme kompletně připravené stavební pozemky. V druhé etapě bude probíhat výstavba rodinných domů samostatných, ale i řadových.

Unikátní území ve městě Uničov nabízí v ETAPĚ I. 11 samostatných připravených stavebních pozemků. Výběr velikosti pozemků je od krásných 703,2 m2 až po 1146,7 m2. V ETAPĚ I. jsou ke koupi pozemky 10 – 14, 27 – 32.

Prodej mají na starost realitní specialisté Naďa Čunderlová a Ing. Michal Richtr.

Lokalita: Uničov, Šumperská

od 1 940 000 Kč
NOVÉ BYTY REZIDENCE PLUMLOVSKÁ PROSTĚJOV

PRÁVĚ VZNIKÁ UNIKÁTNÍ PROJEKT NOVÉ BYTY PLUMLOVSKÁ. Představujeme Vám komorní rezidenční projekt, vznikající v příjemné upravené lokalitě města Prostějov. Tradiční domková čtvrť je obohacena o území zeleně Kolářových sadů, které se rozprostírají nedaleko. Netradiční moderní architektura domu nabízí možnost moderního bydlení. Dva domy, jeden se 4.NP a druhý nízkopodlažní se 2.NP tvoří uzavřený vnitroblok a jsou charakterizovány prostornými balkony, lodžiemi a terasami. Projekt disponuje byty o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk. 

K dispozici nechybí nabídka možnosti garáží nebo parkovacího stání. 

Vnitřní uzavřený areál nabízí majitelům bytů soukromí a místo pro vybudování odpočinkové venkovní zóny. 

Tento projekt mají v nabídce náš prodejní tým Naďa Čunderlová a Radka Můčková.

Lokalita: Prostějov, Plumlovská

od 2 561 034 Kč
RODINNÉ DOMY ÚSTÍN u Olomouce

NOVÉ BYDLENÍ ZA HUMNY!

BYDLET MŮŽETE IHNED.

Skvělá lokalita, pouhých 10 minut do centra metropole Olomouc se nachází novostavby rodinných domů Ústín. Do prostředí bylo zasazeno 19 nízkonákladových nemovitostí z nichž 6 nemá ještě svého majitele. 

Promyšlené dispoziční řešení domů je 4+kk, 3+kk, velkorysý obývací prostor, samozřejmostí je terasa, zahrada a garáž. Zájemci jistě ocení klidné a bezpečné prostředí, umístění domů a polohu obce, ale i zajímavé výhledy na Jeseníky a Velký Kosíř.

Lokalita: Ústín

od 9 734 000 Kč
TOPlist