51 959 aktuálních nabídek
od 895 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 1+kk, garsoniera
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Zlín
V okruhu
Zlín
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byt 1+kk, garsoniera na prodej, obec Zlín

Aktuálně se zde cena bytů 1+kk a garzoniér k prodeji pohybuje od 2 360 000 Kč do 3 703 624 Kč

Ceny bytů 1+kk a garzoniér v obci Zlín

Cena bytů 1+kk a garzoniér na prodej v obci Zlín se momentálně pohybuje od 2 360 000 Kč do 3 703 624 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 11 307 Kč do 17 745 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v této obci se pohybuje kolem 73 328 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 75 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 1+kk a garsoniéry k prodeji v obci Zlín.

Jaké jsou byty na prodej v obci Zlín?

Na trhu ve Zlíně jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+kk (22) v cenách od 4 390 000 Kč, následují byty 2+kk (18) od 3 290 000 Kč, byty 2+1 (16) od 2 690 000 Kč, byty 3+1 (16) od 3 050 000 Kč, byty 4+1 (8) od 4 400 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (8) od 2 360 000 Kč, byty 4+kk (5) od 4 990 000 Kč, byty 1+1 (2) od 2 400 000 Kč, byty 5+1 a více (1) od 4 990 000 Kč a byty 5+kk (1) .

Lokality bytů 1+kk a garzoniér k prodeji

V obci Zlín nabízíme byty 1+kk a garsoniéry v celkem 4 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty 1+kk a garsoniéry na prodej ve Zlíně (4), Byty 1+kk a garsoniéry na prodej v Přílukách (2), Byty 1+kk a garsoniéry na prodej v Prštném (1), Byty 1+kk a garsoniéry na prodej v Mladcové (1).

Jak vybrat byt 1+kk a garzoniéru k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 1+kk a garsoniéry nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (6), sídliště (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 1+kk a garzoniéru v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (7). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 1+kk a garzoniéry k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 1+kk a garzoniéru a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 1+kk a garzoniéry pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 1+kk a garsoniéry se zajištěným parkováním, tedy byty 1+kk a garsoniéry ve Zlíně s garáží (2) nebo byty 1+kk a garsoniéry ve Zlíně s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 1+kk a garzoniéry se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 1+kk a garsoniéry v 1. patře a 2. patře (2), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (5). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 1+kk a garsoniéry v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 1+kk a garzoniérami s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 1+kk a garzoniéry: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Zlín na prodej byty 1+kk a garsoniéry novostavby (4), v bezvadném stavu (2), v dobrém stavu (1), po rekonstrukci (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 1+kk a garsoniéry ve Zlíně dle vlastnictví

Byty 1+kk a garsoniéry zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 1+kk a garzoniéra v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 1+kk a garsoniéry se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Nabídka bytů 1+kk a garzoniér v obci Zlín dle inzerenta:

VE Zlíně a okolí pochází 8 bytů 1+kk a garzoniér z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 1+kk a garsoniéry k prodeji inzerují tyto realitky: AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o. (6), KAPITOL REALITY (1), a BO! reality a finance (1),.

Jak najít vhodný byt 1+kk a garzoniéru na prodej v obci Zlín?

Pokud máte konkrétní představu bytu 1+kk a garzoniéry, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 1+kk a garzoniéru na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Zlín 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 1+kk a garzoniéra podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 1+kk a garzoniéru ve Zlíně?

V obci Zlín působí 14 realitních makléřů, spadajících pod 9 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: David Raus realitní služby Brno, Liška Real s.r.o. Bílovice nad Svitavou, Profimakléřky s.r.o. Brno, Spolehlivá realitka s.r.o. Brno, Reality Hynštová Blansko, REALmix s.r.o. Brno, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, Multicont reality Vyškov, 1. Nonstop Reality Jihlava a REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Zlín

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Michal Bartl, Mgr. Miroslav Zvonek, Filip Zvonek, Lucie Opatřilová, Karolína Vypušťáková, Pavla Jahodová, Ivana Sychrová, Drahomír Vančík, Jana Kavač Bardodějová a Veronika Kůrková.

Nejvíce nemovitostí v okolí Zlína nabízí (5). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 1+kk a garzoniéru vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 47m2, Zlín - Příluky, Broučkova

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízím k prodeji byt 1+kk umístěný ve 3. NP Rezidence Bartoška ve Zlíně s prostornou terasou o celkové ploše 47,7 m2 (36,40 m2 + 11,3 m2 terasa). Byt byl dokončen v roce 2021 a skládá se ze vstupní chodby,…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 46m2, Zlín - Příluky, Broučkova

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

V zastoupení klienta nabízím k prodeji krásný byt o dispozici 1+kk (36,40 m2) s prostornou terasou ve 4. NP novostavby bytového domu na Rezidenci Bartoška v ulici Broučkova ve Zlíně. Byt byl dokončen v roce 2021, skládá se ze vstupní chodby, obývacího…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 36m2, Zlín - Mladcová, Mokrá II

BO! reality a finance

BO! Vám nabízí k prodeji byt 1+kk, který se nachází na ulici Mokrá II, Zlín. Byt o celkové ploše 36 m² se nachází v přízemí domu, dispozičně je řešen jako předsíň s úložným prostorem, koupelna s WC, kde se nachází pračka a sušička, obývací prostor…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 42m2, Zlín, Fügnerovo nábřeží

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Prostorná bytová jednotka v osobním vlastnictví 1+kk o výměře téměř 42 m2 je umístěna v jedné z nejatraktivnějších lokalit Zlína - na Fügnerově nábřeží, v bezprostřední blízkosti cyklostezky u řeky Dřevnice, vzrostlé zeleně a současně vší…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 28m2, Zlín, Kúty

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

V exkluzivním zastoupení klienta vám nabízíme prodej útulného bytu 1+KK o velikosti 28m2 . Bytová jednotka je v krásné části Zlína v lokalitě Kúty. Je zde výborná dostupnost veškeré infrastruktury. Jednotka samotná prošla rekonstrukcí kuchyně, koupelny a oken. Celkově je byt bez…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 27m2, Zlín - Prštné, Svat. Čecha

Nabízíme na prodej byt 1+kk v městské části Zlín-Prštné, ulice Svatopluka Čecha.Byt se nachází ve 2.NP a má nová plastová okna. Dům je zateplen. Jedná se o byt v klidné lokalitě s výbornou dostupností do centra Zlína MHD, vlakem i autem.Pokud hledáte…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 41m2, Zlín, Nad Stráněmi

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízíme ke koupi nový byt 1+kk v 5.NP nově vznikajícího bytového komplexu apartmány Stráně. Byt má celkovou výměru 40,92m2 a skládá se z vstupní chodby, pokoje s výstupem na terasu, kuchyňského koutu, samostatné toalety, koupelny se sprch. koutem nebo vanou,…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 33m2, Zlín, Nad Stráněmi

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízíme ke koupi nový byt 1+kk v 5.NP nově vznikajícího bytového komplexu apartmány Stráně. Byt má celkovou výměru 33,44m2 a skládá se z vstupní chodby, pokoje s výstupem na terasu, kuchyňského koutu, samostatné toalety, koupelny se sprch. koutem nebo vanou,…


TOPlist