56 149 aktuálních nabídek
od 926 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Zlín
V okruhu
Zlín
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Prodej bytů, obec Zlín

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 2 150 000 Kč do 10 995 000 Kč

Ceny bytů v obci Zlín

Cena bytů na prodej v obci Zlín se momentálně pohybuje od 2 150 000 Kč do 10 995 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 10 301 Kč do 52 680 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v této obci se pohybuje kolem 72 648 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 75 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v obci Zlín.

Jaké jsou byty na prodej v obci Zlín?

Na trhu ve Zlíně jsou v současné době nejpočetnější byty 3+1 (23) v cenách od 3 390 000 Kč, následují byty 2+1 (22) od 2 790 000 Kč, byty 3+kk (22) od 5 214 416 Kč, byty 2+kk (18) od 2 799 000 Kč, byty 4+1 (10) od 3 800 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (8) od 2 150 000 Kč, byty 4+kk (5) od 4 990 000 Kč, byty 1+1 (4) od 2 300 000 Kč, byty 5+1 a více (1) od 5 190 000 Kč a byty 5+kk (1) .

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v obci Zlín, je byt za cenu 10 309 368 Kč , který má obytnou plochu 161 m2.

Lokality bytů k prodeji

V obci Zlín nabízíme byty v celkem 6 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty na prodej ve Zlíně (90), Byty na prodej v Malenovicích (10), Byty na prodej v Kudlově (6), Byty na prodej v Mladcové (3), Byty na prodej v Prštném (2), Byty na prodej v Přílukách (1).

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (44), centrum (19), sídliště (8).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (55). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty ve Zlíně s garáží (26) nebo byty ve Zlíně s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (15) a 2. patře (18), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (52). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (7). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Zlín na prodej byty novostavby (44), v bezvadném stavu (35), v dobrém stavu (18), po rekonstrukci (9), k rekonstrukci (7).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty ve Zlíně dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Zlín nabízejí nejčastěji zděné byty (53). V nabídce k prodeji jsou také panelové byty (25), jiné byty (3), montované byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce bytů v obci Zlín

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v obci Zlín také k dispozici 2 byty v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v obci Zlín dle inzerenta:

VE Zlíně a okolí pochází 114 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o. (46), M&M reality holding a.s. (13), NEXT REALITY GROUP a.s. (12), Česká Společnost Realitní / Nemovitosti Pozemky (6), Elite real service s.r.o. (6), MAJK-VM s.r.o. (4), CENTURY 21 Česká republika (4), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (4), REALITY PRORADOST s.r.o. (3) a EXPLICIT REALITY (3).

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v obci Zlín?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Zlín 15 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt ve Zlíně?

V obci Zlín působí 82 realitních makléřů, spadajících pod 32 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: David Raus realitní služby Brno, Liška Real s.r.o. Bílovice nad Svitavou, Profimakléřky s.r.o. Brno, Spolehlivá realitka s.r.o. Brno, Reality Hynštová Blansko, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, 1. Nonstop Reality Jihlava, Multicont reality Vyškov a REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Zlín

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Mgr. Miroslav Zvonek, Michal Bartl, Filip Zvonek, Lucie Opatřilová, Pavla Jahodová, Karolína Vypušťáková, Jana Kavač Bardodějová, Ivana Sychrová, Drahomír Vančík a Veronika Kůrková.

Nejvíce nemovitostí v okolí Zlína nabízí Mgr. Miroslav Zvonek (27). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 4+1, 92m2, Zlín, Santražiny

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje ve výhradním zastoupení majitele prodej bytu o dispozici 4+1 v osobním vlastnictví. Jedná se o velkometrážní byt s celkovou plochou 92m2 s nezapočtenou plochou balkónu. Je umístěn ve 4. NP z celkových 4 s nově vybudovaným…

Prodej bytu 2+1, 56m2, Zlín, Štefánikova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně koupi cihlového bytu 2+1 ležícího téměř v samém centru Zlína na ulici Štefánikova. Byt o podlahové ploše s příslušenstvím 62,58 m2 umístěný v posledním 3. nadzemním podlaží je dispozičně velmi dobře řešen. Ze vstupní…

Prodej bytu 4+1, 80m2, Zlín, Středová

Zprostředkujeme Vám prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví ve Zlíně na ulici Středová. Celková užitná plocha bytu je 80m2. Byt je po celkové rekonstrukci, kdy bylo provedeno: kompletní elektro, voda, odpady, plastová okna, podlahy, zárubně a interiérové dveře, koupelna…

Prodej bytu 2+1, 66m2, Zlín, Havlíčkovo nábřeží

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zděného bytu 2+1, o ploše 66 m2, s dvěmi balkóny, v oblíbené a klidné části Zlína na Havlíčkově nábřeží. Byt v OV je situován v 2.NP, má 2 balkóny, jeden ze vstupem z kuchyně s jídelnou, druhý…

Prodej bytu 1+1, 42m2, Zlín, U Trojáku

KRÁSA BYDLENÍ

Exkluzivní prodej panelového bytu v OV o celkové výměře 36 m2 na ulici U Trojáku. Byt je situovaný na jihovýchodní stranu s výhledem do zeleně. Plastová okna. Lino. Kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou a elektrickou troubou.…

Prodej bytu 4+1, 81m2, Zlín, Okružní

prodej bytové jednotky 4+1 na sídlišti Jižní Svahy ve Zlíně. Bytová jednotka s nachází v pátém patře panelového domu na ulici Okružní. Byt prošel citlivou rekonstrukcí, kdy byly rekonstruovány veškeré rozvody, koupelna, kuchyně, podlahy dveře. Součástí prodeje je…

Prodej bytu 5+1 a více, 97m2, Zlín, Křiby

Česká Společnost Realitní / Nemovitosti Pozemky

Nabídka prostorného, tzv. dvougeneračního bytu, o dispozici 5+1 s balkonem ve 3.NP, ulice Křiby, Zlín. Celková plocha činí 99 m2, balkon, sklep. Byt prošel v roce 2019 celkovou rekonstrukcí - zděné jádro, podlahy, nové dveře, kuchyňská linka, nové…

Prodej bytu 3+1, 69m2, Zlín, Padělky I

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Chcete bydlet kousek od centra města, abyste se dostali kamkoliv pěšky, abyste nemuseli vozit děti do kroužků autem a abyste si mohli užívat kino, divadlo a jinou zábavu plnými doušky? Zároveň byste si ale chtěli užívat klid na zahradě, mít kam vypustit děti bez toho, aniž…

Prodej bytu 3+1, 75m2, Zlín - Malenovice, Tyršova

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

V exkluzivním zastoupení klienta vám nabízíme prodej útulného bytu 3+1 po celkové rekonstrukci. Bytová jednotka s celkovou užitnou plochou 74,45 m2 se prodává včetně zařízení dle fotografií kromě osobních věcí, lednice, mikrovlnné trouby a TV. Bytová jednotka je naprosto…

Prodej bytu 3+1, 77m2, Zlín, Obeciny XI

Avenir Reality, s.r.o.

V exkluzivním zastoupení vám nabízíme k prodeji byt ve Zlíně na ulici Obeciny XI.Byt o ploše 67 m2 a dispozicí 3+1, balkonem o ploše 4,2 m2 a velkým zděným sklepem o ploše 10,25 m2, se nachází v prvním…

Prodej bytu 2+kk, 66m2, Zlín

Elite real service s.r.o.

Posledních 6 volných bytů s panoramatickým výhledem na Zlín a okolí. Elite real service s.r.o., Vám nabízí prodej nové bytové jednotky 2+kk C 5.2 v 5. NP v unikátním projektu Park Tower Zlín s nadčasovou baťovskou architekturou. Dispozice 2+kk je pouze orientační,…

Prodej bytu 3+kk, 105m2, Zlín

Elite real service s.r.o.

Posledních 6 volných bytů s panoramatickým výhledem na Zlín a okolí. Elite real service s.r.o., Vám nabízí prodej nové bytové jednotky 3+kk A 9.1 v 9. NP v unikátním projektu Park Tower Zlín s nadčasovou baťovskou architekturou. Bytový projekt nabízí luxusní…

Prodej bytu 3+kk, 113m2, Zlín

Elite real service s.r.o.

Posledních 6 volných bytů s panoramatickým výhledem na Zlín a okolí. Elite real service s.r.o., Vám nabízí prodej nové bytové jednotky 3+kk C 5.1 v 5. NP v unikátním projektu Park Tower Zlín s nadčasovou baťovskou architekturou. Dispozice 3+kk je pouze orientační,…

Prodej bytu 2+1, 54m2, Zlín

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízíme k prodeji byt v centru města Zlína. Byt má dispozici 2+1 a jeho podlahová plocha je 54 m2. Byt se nachází v 1.NP, okna ložnice a obývacího pokoje jsou orientovány do zahrady, která je součástí domu a je možné ji využívat. V bytě byla…

Prodej bytu 2+1, 58m2, Zlín, Padělky III

CENTURY 21 Česká republika

Nabízíme prodej bytu 2+1 v OV na ul. Padělky III ve Zlíně. Byt se nachází v 5.NP revitalizovaného panelového domu bez výtahu. Jednotka je částečně zrekonstruovaná, dobře dispozičně řešena se zděným jádrem a má plastová okna. K bytu náleží sklep.Zajistíme výhodné…

Prodej bytu 4+kk, 90m2, Zlín, Moravská

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Prostorná bytová jednotka 4+kk je situována v posledním patře, v pěkné lokalitě Zlína, blízko všem odpočinkovým aktivitám i potřebné infrastruktuře - JS, Moravské ulice. Tři obytné pokoje jsou orientovány západním směrem, obývací pokoj, kuchyň a koupelna východním. Všechny…

Prodej bytu 2+1, 54m2, Zlín, Sadová

Nabízíme k prodeji cihlový byt 2+1 v samém centru města Zlína na ulici Sadová. Jednotka v původním stavu o velikosti 54 m? je situovaná v prvním patře bytového domu s vlastní zahradou ve vnitro bloku. Dům se nachází hned vedle parku Komenského a kousek…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Zlín

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+1 ve Zlíně, ulice Lazy. Byt se nachází v 1.NP revitalizovaného zděného domu. Byt prošel částečnou rekonstrukcí: nová elektřina, plastová okna a rozvody vody. Dispozice bytu: vstupní chodba, zděná koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyň…

Prodej bytu 2+1, 62m2, Zlín, Dětská

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízíme prodej nadstandardního a kompletně zrekonstruovaného bytu 2+1 s velkou lodžií, který se nachází v lokalitě Zlín - ul. Dětská. Celý byt je světlý a prostorný. Skládá se z prostorné vstupní chodby, kuchyně s jídelnou, ložnice s velkými vestavěnými…

Prodej bytu 3+1, 62m2, Zlín, Okružní

Avenir Reality, s.r.o.

V exkluzivním zastoupení vám nabízíme k prodeji byt o dispozici 3+1 ve Zlíně na Jižních Svazích, na ulici Okružní. Byt o ploše 62 m2 + lodžie o ploše 3,8 m2 se nachází v 1. nadzemním podlaží osmi patrového domu, který je po…


TOPlist