52 282 aktuálních nabídek
od 897 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Opava
V okruhu
Opava
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 3+1 na prodej, obec Opava

Aktuálně se zde cena bytů 3+1 k prodeji pohybuje od 2 533 000 Kč do 5 500 000 Kč

Ceny bytů 3+1 v obci Opava

Cena bytů 3+1 na prodej v obci Opava se momentálně pohybuje od 2 533 000 Kč do 5 500 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 12 136 Kč do 26 352 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v této obci se pohybuje kolem 50 547 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 71 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 3+1 k prodeji v obci Opava.

Jaké jsou byty na prodej v obci Opava?

Na trhu v Opavě jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+1 (25) v cenách od 2 533 000 Kč, následují byty 2+1 (10) od 2 100 000 Kč, byty 2+kk (9) od 1 990 000 Kč, byty 3+kk (8) od 3 360 000 Kč, byty 4+1 (5) od 3 818 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (3) od 1 560 000 Kč, byty 1+1 (2) od 1 500 000 Kč, byty 4+kk (2) od 3 500 000 Kč a ostatní byty (2) od 4 390 000 Kč.

Lokality bytů 3+1 k prodeji

V obci Opava nabízíme byty 3+1 v celkem 5 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty 3+1 na prodej v Předměstí (14), Byty 3+1 na prodej v Kateřinkách (8), Byty 3+1 na prodej v Městě (1), Byty 3+1 na prodej v Jaktaři (1), Byty 3+1 na prodej v Kylešovicích (1).

Byty 3+1 si můžete vybrat také dle městských částí: Byty 3+1 na prodej MČ Opava (nečleněná část města) (23).

Jak vybrat byt 3+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 3+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (7), sídliště (6), klidná část obce (5), okraj obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 3+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (10). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 3+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 3+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 3+1 v Opavě s garáží nebo byty 3+1 v Opavě s parkovacím stáním (2).

Před pořízením bytu 3+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+1 v 1. patře (8) a 2. patře (3), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (6). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+1 v 6. a vyšším poschodí (3). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Opava na prodej byty 3+1 v bezvadném stavu (10), v dobrém stavu (8), po rekonstrukci (4), k rekonstrukci (2).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 3+1 v Opavě dle vlastnictví

Byty 3+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 3+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 3+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 3+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Opava nabízejí nejčastěji panelové byty 3+1 (10). V nabídce k prodeji jsou také zděné byty 3+1 (6), jiné byty 3+1 (3), montované byty 3+1 (1) či byty 3+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů 3+1 v obci Opava

Kromě bytů 3+1 standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v obci Opava také k dispozici 2 byty 3+1 v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů 3+1 v obci Opava dle inzerenta:

V Opavě a okolí pochází 25 bytů 3+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 3+1 k prodeji inzerují tyto realitky: 1. opavská realitka s.r.o. (6), M&M reality holding a.s. (4), ByrFin Real Estate (3), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (3), JOLK REALITY (2), Broker Consulting, a.s. (2), Reality Dobrý den (2), BO! reality a finance (1), AZET Reality (1) a Realitní kancelář STING, s.r.o. (1).

Jak najít vhodný byt 3+1 na prodej v obci Opava?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Opava 2 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+1 v Opavě?

V obci Opava působí 23 realitních makléřů, spadajících pod 13 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Opava

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ing. Jarmila Špirutová, Tomáš Kořistka, Zbyněk Kunz, Renáta Gratzová, Pavlina Lichá, Karolína Kunzlová, Radek SVOBODA, Jana Martínková, Ing. Pavel Sollich a Ing. Daniel Bachmann.

Nejvíce nemovitostí v okolí Opavy nabízí (6). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+1, 75m2, Opava - Kateřinky, Ratibořská

Velmi ráda Vám zprostředkuji prodej bytu o dispozici 3+1 s celkovou užitnou plochou cca 75 m2. Tato bytová jednotka se nachází v 7. NP osmipodlažního panelového domu na Ratibořské ulici v Opavě- Kateřinkách. Byt disponuje třemi obytnými místnostmi, kuchyní,…

Prodej bytu 3+1, 114m2, Opava - Předměstí, Tyršova

V zastoupení majitele Vám naše společnost prezentuje bytovou jednotku o dispozici 3+1 o podlahové ploše 114 m2 v osobním vlastnictví, lokalita Opava-Předměstí, ul. Tyršova. Třípokojový byt se zahradou je umístěn ve druhém nadpodlaží (první patro) ze dvou…

Prodej bytu 3+1, 62m2, Opava, Štefánikova

Hledáte v Opavě bydlení pro svou rodinu nebo výjimečně zrekonstruovaný byt s pracovnou? Chcete mít nízké náklady na bydlení, preferujete dobrou dostupnost služeb, školy/školky v blízkosti, klidné okolí nebo bezproblémové parkování? Nabízíme Vám prostorný byt 3+1 s balkónem…

Prodej bytu 3+1, 80m2, Opava - Předměstí, Olomoucká

Velmi ráda Vám zprostředkuji prodej prostorného bytu v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 a užitné ploše 80m2. Tento byt se nachází v 1. NP třípodlažního bytového domu na Olomoucké ulici v Opavě. Byt disponuje obývacím pokojem, prostornou kuchyní, dvěma…

Prodej bytu 3+1, 64m2, Opava - Město, Kolářská

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej slunného bytu o dispozici 3+1 s balkonem o podlahové ploše 64m2, jež se nachází na ulici Kolářská v samém centru města Opavy. Bytová jednotka v osobním vlastnictví je umístěna ve 2.NP dvoupodlažního cihlového domu…

Prodej bytu 3+1, 52m2, Opava - Předměstí, Englišova

Reality Dobrý den

Prodáme podkrovní byt 3+1 v cihlové zástavbě na ulici Englišova v Opavě. Byt má nové podlahy, kuchyňskou linku, plastová okna. Vlastní plynové ústřední topení. K bytu je možno dokoupit půdní a nadpůdní prostory o výměře 120 m2. K bytu náleží veliký…

Prodej bytu 3+1, 95m2, Opava, Olomoucká

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme Vám ke koupi bytovou jednotku 3+1 o výměře 95 m2, včetně parkovacího stání, v Opavě na ulici Olomoucká. Bytová jednotka je situována ve zvýšeném přízemí bytového cihlového domu nedaleko centra a je v původním technickém stavu. Dispozice:…

Dražba bytu 3+1, 76m2, Opava - Kylešovice

Byt 3+1, Kylešovice Bytová jednotka se nachází v domě panelové konstrukce, ve 4. NP.Její dispozice je 3+1. Užitná plocha bytu je 75,36m2. K bytu náleží lodžie, která se nezapočítává do užitné plochy jednotky. ,Při „prodeji“ nemovitosti z insolvenčního řízení se všeobecně…

Vyvolávací cena: 1.122.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 3+1, 77m2, Opava - Kylešovice, Liptovská

1. opavská realitka s.r.o.

Nabízíme prodej bytu 3+1, 77m2, s lodžií v Opavě na ul. Liptovská. Byt se nachází v 1. patře panelového domu s výtahem. Dům je po celkové revitalizaci včetně výtahu, který zastavuje přímo u bytu. Dům nemá revitalizační úvěr a do fondu oprav se platí 1.040,-kč. Byt…

Prodej bytu 3+1, 73m2, Opava - Předměstí, Ovocná

ByrFin Real Estate

Zvažujete koupi vlastního bydlení, nebo hledáte investiční příležitost? Jste rodina s dětmi, která potřebuje prostor? Tak právě pro Vás je tahle nabídka. Nabízíme nyní byt v Opavě o dispozici 3+1 s balkónem k prodeji! Byt se nachází na ulici Ovocná, ve 2. patře…

Prodej bytu 3+1, 65m2, Opava - Kateřinky, Antonína Sovy

1. opavská realitka s.r.o.

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s lodžií a komorou na ulici Antonína Sovy v Opavě - Kateřinkách. Byt prošel v roce 2006 částečnou rekonstrukcí - nová dřevěná okna, nová koupelna a WC, nová kuchyňská linka. Byt je velmi dobře dispozičně řešen, v bytě je…

Prodej bytu 3+1, 76m2, Opava - Předměstí, Veleslavínova

Broker Consulting, a.s.

Nově nabízíme k prodeji byt 3+1 se společnou zahradou v samotném centru města Opavy na ulici Veleslavínova. Byt je v osobním vlastnictví a nachází se v 1. nadzemním podlaží cihlového domu. Byt je bez jakýkoliv závazků a lze jej hradit hypotečním úvěrem. Byt je po…

Prodej bytu 3+1, 98m2, Opava - Předměstí, Provaznická

1. opavská realitka s.r.o.

Nabízíme prodej velkého, nově zrekonstruovaného bytu 3+1 s balkónem v Opavě na ul. Provaznická. Byt se nachází ve 2. patře cihlového domu bez výtahu. Majitelé mají u domu pronajaté 2 parkovací místo, které můžou přenechat novým majitelům bytu. Byt prošel nákladnou, velmi…

Prodej bytu 3+1, 70m2, Opava - Předměstí, Englišova

Reality Dobrý den

Prodáme byt v cihlové zástavbě na Englišově ulici v Opavě. Jedná se o rekonstruovanou bytovou jednotku 3+1 situovanou ve II. NP revitalizovaného bytového domu v atraktivní lokalitě opavského předměstí. Podlahové topení v kuchyni a koupelně, klimatizace,…

Prodej bytu 3+1, 70m2, Opava - Kateřinky, Šrámkova

1. opavská realitka s.r.o.

Nabízíme prodej bytu 3+1 o velikosti 70 m2, ul. Šrámkova, Opava. Byt je situován v přízemí panelového domu s výtahem, je po částečné revitalizaci. V bytě se nachází předsíň, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, kuchyně s kuchyňskou linkou, koupelna se…

Dražba bytu 3+1, 72m2, Opava - Kylešovice, Vaníčkova

Byt 3+1, Opava-Kylešovice. Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního rejstříku, bez součinnosti účastníků Insolvenčního řízení. Ocenění nemovitosti je převzato z údajů Insolvenčního rejstříku. Dle údajů z Insolvenčního rejstříku je…

Vyvolávací cena: 2.777.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 3+1, 75m2, Opava - Předměstí, Jaselská

Broker Consulting, a.s.

Nově nabízíme ke koupi byt 3+1 (75m2) v osobním vlastnictví, který se nachází v revitalizovaném panelovém domě na ulici Jaselská. Byt je díky své poloze (2. nadzemní podlaží) dobře izolován. Interiér bytu je určen k celkové rekonstrukci, vyměněna jsou pouze plastová okna.…

Prodej bytu 3+1, 69m2, Opava - Předměstí, Krnovská

1. opavská realitka s.r.o.

Nabízíme prodej bytu 3+1 s lodžií v Opavě na ul. Krnovská. Byt se nachází v 5. patře panelového domu s výtahem. Dům je po celkové revitalizaci včetně výtahu, bez revitalizačního úvěru. Dům je bezbariérový a výtah zastavuje přímo na patře u bytu. V bytě…

Prodej bytu 3+1, 75m2, Opava - Kateřinky, Ratibořská

JOLK REALITY

Zájemcům o bydlení poblíž hlavní tepny Opavy - Kateřinek na okraji sídliště s výhledem do centra města vzdáleného cca 7 minut nabízíme dispozičně zajímavý a vkusně uspořádaný byt 3+1 v 6. NP panelového domu, který byl nedávno revitalizován do podoby se…

Prodej bytu 3+1, 102m2, Opava - Jaktař, Šebelova

JOLK REALITY

Milovníkům periferie města venkovského typu s bohatou zelení a potůčkem vinoucím se kolem domu o dvou bytových jednotkách nabízím právě jednu z nich v osobním vlastnictví, a to se samostatným vstupem, chodbou a elegantním schodištěm spojujícím dvě podlaží…


TOPlist