55 977 aktuálních nabídek
od 916 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 5+kk
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Kladno, - okres
okres Kladno
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 5+kk na prodej Kladno

Aktuálně se zde cena bytů 5+kk k prodeji pohybuje od 5 590 000 Kč do 12 083 000 Kč

Ceny bytů 5+kk v okrese Kladno

Cena bytů 5+kk na prodej v okrese Kladno se momentálně pohybuje od 5 590 000 Kč do 12 083 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 26 783 Kč do 57 893 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 73 082 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 59 m2.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Kladno?

Na trhu v Kladně jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (61) v cenách od 2 190 000 Kč, následují byty 3+1 (59) od 2 500 000 Kč, byty 3+kk (39) od 3 400 000 Kč, byty 2+1 (38) od 1 900 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (21) od 2 098 800 Kč, byty 1+1 (20) od 2 190 000 Kč, byty 4+1 (11) od 3 990 000 Kč, byty 4+kk (11) od 4 990 000 Kč, byty 5+kk (2) od 5 590 000 Kč a byty 5+1 a více (1) od 7 850 000 Kč.

Lokality bytů 5+kk k prodeji

Byty 5+kk nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt 5+kk a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 5+kk pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 5+kk se zajištěným parkováním, tedy byty 5+kk v Kladně s garáží nebo byty 5+kk v Kladně s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 5+kk se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 5+kk v 1. patře a 2. patře (1), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (1). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 5+kk v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 5+kk s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 5+kk: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Kladno na prodej byty 5+kk po rekonstrukci (1), rozestavěné (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 5+kk v Kladně dle vlastnictví

Byty 5+kk zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 5+kk v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 5+kk se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Nabídka bytů 5+kk v okrese Kladno dle inzerenta:

V Kladně a okolí pochází 2 byty 5+kk z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 5+kk k prodeji inzerují tyto realitky: NRG International Realty s.r.o. (1) a BIDLI reality, a.s. (1).

Jak najít vhodný byt 5+kk na prodej v okrese Kladno?

Pokud máte konkrétní představu bytu 5+kk, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 5+kk na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 5+kk podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 5+kk v Kladně?

V okrese Kladno působí 2 realitních makléřů, spadajících pod 2 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, ECON REAL s.r.o. Praha, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Středočeské reality, spol. s r.o. Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Reality Biliková Lázně Toušeň.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Kladno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Irena Hřibová, Dominik Ondrůšek, LL.M., Radek Janatka, Otto Rudovský, Veronika Kohoutová, Monika Tyleová, Bronislav Zámiš, Zbyněk Jaroš, Eva Vondrová a Jana Nekvinda Vraštilová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kladna nabízí Štěpán Vlček (1). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 5+kk vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 5+kk, 122m2, Kladno - Kročehlavy

BIDLI reality, a.s.

Akce do 31.12.2022: Až 12 měsíců bydlení zdarma nebo voucher na kuchyňskou linku! Společnost Bidli nabízí k prodeji nové bytové jednotky s parkovacím stáním v rámci developerského projektu Byty Americká Kladno (bytyamericka.cz). Byty ve velikostech 1+kk, 2+kk, 3+kk,…

Prodej bytu 5+kk, 90m2, Kladno - Dubí, Hradčanská

NRG International Realty s.r.o.

Nově zrekonstruovaný byt o dispozici 5+kk s dvěmi koupelnami je ideální bydlení pro větší rodinu nebo jako vhodnou investici. Byt se skládá z prostorného obávacího pokoje s kuchyňským koutem a jídelnou. Dále je zde prostorná ložnice a další tři pokoje.…


TOPlist