55 643 aktuálních nabídek
od 917 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Kladno, - okres
okres Kladno
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Prodej bytů Kladno

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 1 900 000 Kč do 12 083 000 Kč

Ceny bytů v okrese Kladno

Cena bytů na prodej v okrese Kladno se momentálně pohybuje od 1 900 000 Kč do 12 083 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 9 103 Kč do 57 893 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 73 140 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 59 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v okrese Kladno.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Kladno?

Na trhu v Kladně jsou v současné době nejpočetnější byty 2+kk (60) v cenách od 2 190 000 Kč, následují byty 3+1 (59) od 2 500 000 Kč, byty 3+kk (39) od 3 400 000 Kč, byty 2+1 (37) od 1 900 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (21) od 1 950 000 Kč, byty 1+1 (21) od 2 190 000 Kč, byty 4+1 (11) od 3 990 000 Kč, byty 4+kk (11) od 4 990 000 Kč, byty 5+kk (1) od 12 083 000 Kč a byty 5+1 a více (1) od 7 850 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v okrese Kladno, je byt za cenu 7 850 000 Kč , který má obytnou plochu 181 m2.

Lokality bytů k prodeji

V okrese Kladno nabízíme byty v celkem 20 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů v Kladně (187), Prodej bytů v Slaném (37), Prodej bytů v Dolanech (6), Prodej bytů ve Stochově (5), Prodej bytů v Unhošti (4), Prodej bytů ve Velvarech (4), Prodej bytů v Libušíně (3), Prodej bytů v Hostouni (3), Prodej bytů v Řisutech (1), Prodej bytů v Tuřanech (1), Prodej bytů v Pcherách (1), Prodej bytů ve Knovízi (1), Prodej bytů v Jedomělicích (1), Prodej bytů v Ledcích (1), Prodej bytů v Černuci (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Kladno sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Litoměřice, Mělník, Praha-západ, Beroun, Rakovník a Louny.

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (79), centrum (66), sídliště (33), okraj obce (12), samota (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (66). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Kladně s garáží (20) nebo byty v Kladně s parkovacím stáním (10).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (66) a 2. patře (38), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (83). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (31). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Kladno na prodej byty v bezvadném stavu (91), v dobrém stavu (65), po rekonstrukci (47), novostavby (22), rozestavěné (19), k rekonstrukci (13).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v Kladně dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Kladno nabízejí nejčastěji panelové byty (86). V nabídce k prodeji jsou také zděné byty (84), jiné byty (26), montované byty (6) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce bytů v okrese Kladno

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v okrese Kladno také k dispozici 2 byty v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Kladno dle inzerenta:

V Kladně a okolí pochází 261 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: RE/MAX G8 Reality Kladno (40), M&M reality holding a.s. (35), BIDLI reality, a.s. (26), CENTURY 21 Česká republika (22), Jaroš Real Estate s.r.o. (17), NEXT REALITY GROUP a.s. (14), DUNA HOUSE (9), EUFI – Holding a.s. (8), Orbisreality - člen DRK ČR (6) a KOMFORT REALITY s.r.o. (5).

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v okrese Kladno?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Kladno 24 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Kladně?

V okrese Kladno působí 335 realitních makléřů, spadajících pod 114 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Kladno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Irena Hřibová, Dominik Ondrůšek, LL.M., Otto Rudovský, Radek Janatka, Veronika Kohoutová, Monika Tyleová, Bronislav Zámiš, Jana Nekvinda Vraštilová, Bc Lukáš Holeček a Eva Vondrová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kladna nabízí Irena Hřibová (25). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 35m2, Slaný, Lázeňská

EUFI – Holding a.s.

Přímý prodej od developera. Developerská společnost EUFI vám nabízí nový projekt Slánský Mlýn, který se nachází v těsné blízkosti hranic Prahy-Západ. 1KK…

Prodej bytu 3+1, 75m2, Kladno, Anglická

Vánoční sleva 55000 Kč již v ceně ceně! Nabízíme k prodeji hezký velký byt 3+1 v Kladně- Kročehlavech v Anglické ulici v panelovém domě. Dům je osazen plastovými okny a nově zateplen. Byt je udržovaný, světlý, s výbornou dostupností veškeré občanské vybavenosti.…

Prodej bytu 1+1, 32m2, Kladno, Kyjevská

Hledáte startovací, nebo investiční byt ke kompletní rekonstrukci? Tak právě jeden takový pro Vás mám v Kladně Rozdělově, několik let neobývané 1+1, kde na 29m2 najdete vše co je potřeba. Po vstupu do bytu se ocitneme na menší chodbě, kde je šikovně vestavěná skříň.…

Prodej bytu 2+kk, 62m2, Kladno - Rozdělov, Rakovnická

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji moderně navrženou bytovou jednotku 2+kk o celkové užitné ploše 62m2. Bytová jednotka je po kompletní rekonstrukci. Dispoziční řešení -  zádveří z kterého je vstup do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, následuje vstup do koupelny se sprchovým…

Prodej bytu 3+kk, 76m2, Kladno - Rozdělov, Rakovnická

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji moderně navrženou bytovou jednotku 3+kk o celkové užitné ploše 75,6m2. Bytová jednotka je po kompletní rekonstrukci. Dispoziční řešení -  zádveří z kterého je vstup do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, následuje vstup do koupelny se…

Prodej bytu 4+kk, 163m2, Kladno - Rozdělov, Rakovnická

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji moderně navrženou bytovou jednotku 4+kk o celkové užitné ploše 163m2. Bytová jednotka je po kompletní rekonstrukci. Dispoziční řešení - vstup do haly s obývacím pokojem a kuchyňským koutem z kterého následují vstupy do koupelny s vanou…

Prodej bytu 3+1, 73m2, Kladno - Kročehlavy, Vitry

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme prodej prostorného bytu 3+1 v osobním vlastnictví o výměře 73 m2 v klidné a zeleně obrostlé lokalitě Kladno, ul. Vitry. Při vstupu do bytové jednotky se nalezneme v prostorné chodbě, ze které jsou jednotlivé vstupy do zbylých…

Prodej bytu 1+1, 35m2, Kladno - Kročehlavy, Obránců míru

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej slunného bytu o velikosti 1+1, užitné ploše 35m2 v panelovém bytovém domě o 7 NP a 1x PP (zde zabezpečené sklepy a prostory na uložení kol a kočárků). Dům je po celkové revitalizaci, dobré parkování, měřáky na vodu i teplo, nízké poplatky. Bytová…

Prodej bytu 3+1, 78m2, Kladno - Kročehlavy, náměstí Sítná

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej mezonetového bytu s dvěma lodžiemi a sklepem s celkovou užitnou plochou 78 m2 , v panelovém domě 6.p. Kladno-Sítná. Nemovitost prošla částečnou rekonstrukcí. ( plastová okna, zateplení, výtahy, kam. systém atd. ) Dominantou bytu je obývací pokoj…

Prodej bytu 1+1, 43m2, Kladno, Na vyhaslém

BO! reality a finance

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o výměře 43,4 m². Nachází se v 1. patře (2. podlaží) v zatepleném zděném bytovém domě na adrese Na Vyhaslém 3177, Kladno. Byt je rozdělen na jeden samostatný pokoj a kuchyň. Z chodby je dostupné také…

Prodej bytu 2+1, 53m2, Slaný, Vítězná

Exkluzivně nabízíme ke koupi byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a výměře 53,5 m2 se dvěma lodžiemi, který se nachází v samotném centru města Slaný – Vítězná ulice. Byt je umístěný ve 3. poschodí panelového domu s výtahem po kompletní…

Prodej bytu 1+1, 27m2, Kladno - Kročehlavy, Plzeňská

RE/MAX Anděl

Nabízíme k prodeji byt v 6.NP panelového domu s výtahem, vlastním uzamykatelným kumbálem před vchodem do bytu a možností užívaní prostorné lodžie na patře patřící do společných prostor domu. Byt je v původním udržovaném stavu ihned volný k nastěhování.…

Prodej bytu 2+1, 54m2, Kladno - Kročehlavy, Havanská

BHJV spol. s r.o.

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku v osobním vlastnictví v žádané a klidné lokalitě, Kladno - Kročehlavy, ul. Havanská, dispozice bytové jednotky je 2+1/B o obytné ploše 54m2 a nachází se v prvním (druhém nadzemním) podlaží panelového domu…

Prodej bytu 2+kk, 42m2, Kladno - Kročehlavy, Štěpánská

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízím ke koupi výjimečný byt 2+kk s celkovou výměrou podlahové plochy 50 m2, z toho je 7 m2 prostorná lodžie. Byt disponuje sklepem a komorou a je po velice zdařilé moderní rekonstrukci. Dům je zateplený s novou fasádou, kde je…

Prodej bytu 3+kk, 84m2, Tuřany

Jaroš Real Estate s.r.o.

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji krásný, velice světlý a prostorný byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+kk s celkovou podlahovou plochou 83,77m2 s parkovacím stáním, společnou lodžií a zahrádkou. Podlahová plocha bytu činí 70,41m2, sklep 12m2 a komora…

Prodej bytu 4+1, 84m2, Kladno - Kročehlavy, Litevská

Jaroš Real Estate s.r.o.

Chtěla bych vám nabídnout ke koupi byt o dispozici 4+1 a velikosti 84 m2. Byt se nachází v panelovém domě, ve druhém NP ze dvanácti. Dům je zateplen, má novou fasádu, nové výtahy, plastová okna a vstupní dveře. Byt má lodžii…

Prodej bytu 2+kk, 43m2, Kladno, Na vyhaslém

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízím ke koupi krásný slunný byt 2+kk ve velmi žádané části města Kladna, Ostrovec - Na Vyhaslém. Byt má podlahovou plochu 42 m2, náleží k němu lodžie, která má 3,6 m2, komoru na chodbě 1 m2 a sklep. Byt má zděné jádro,…

Prodej bytu 1+1, 28m2, Kladno, U výtopny

Prodej bytu 1+1 v cihlovém domě, 31 m2 vč. sklepa o ploše 4 m2. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží ze tří. V bytě jsou plastová okna orientovaná na západ, ostatní prvky bytu jsou v původním stavu. Dům je zateplen, nová fasáda,…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 33m2, Kladno - Kročehlavy, Švýcarská

BHJV spol. s r.o.

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku v osobním vlastnictví, Kladno - Kročehlavy, ul. Švýcarská v 5. nadzemním podlaží panelového domu. Byt je dispozičně řešen jako 1+kk, ale v současné době je pokoj přepažen příčkou a vznikla dispozice 2+kk. Byt má výměru 34m2.…

Prodej bytu 1+1, 31m2, Kladno, Míru

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej bytu o dispozici 1+1 velikosti 30m2 v 2.NP cihlového domu v ulici Míru Kladno. Dispozice bytu je předsíň, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a společným wc, kuchyně a pokoj. V pokojích je plovoucí podlaha, okna původní. K bytu náleží sklep…

Prodej bytu 3+kk, 76m2, Kladno - Rozdělov

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej moderně navržené bytové jednotky 3+kk o celkové užitné ploše 75,6m2. Bytová jednotka po kompletní rekonstrukci se nachází v domě, který v současné době prochází dokončovacími pracemi. Dispoziční řešení - zádveří z kterého je vstup do obývacího pokoje…


TOPlist