46 928 aktuálních nabídek
od 932 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Kladno, - okres
okres Kladno
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Prodej bytů Kladno

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 1 430 000 Kč do 14 342 000 Kč

Ceny bytů v okrese Kladno

Cena bytů na prodej v okrese Kladno se momentálně pohybuje od 1 430 000 Kč do 14 342 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,19 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 6 275 Kč do 62 932 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 72 455 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 94 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v okrese Kladno.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Kladno?

Na trhu v Kladně jsou v současné době nejpočetnější byty 3+kk (26) v cenách od 2 032 500 Kč, následují byty 2+kk (26) od 1 430 000 Kč, byty 3+1 (25) od 3 500 000 Kč, byty 2+1 (17) od 2 700 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (12) od 1 750 000 Kč, byty 4+kk (9) od 2 220 000 Kč, byty 4+1 (6) od 3 890 000 Kč, byty 5+kk (3) od 11 849 999 Kč a byty 1+1 (3) od 2 100 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v okrese Kladno, je byt za cenu 4 800 000 Kč v obci Buštěhrad, který má obytnou plochu 985 m2.

Lokality bytů k prodeji

V okrese Kladno nabízíme byty v celkem 18 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů v Kladně (76), Prodej bytů v Slaném (21), Prodej bytů ve Stochově (4), Prodej bytů ve Velvarech (4), Prodej bytů v Klobukách (3), Prodej bytů v Tuřanech (3), Prodej bytů v Hostouni (3), Prodej bytů v Dolanech (2), Prodej bytů ve Vinařicích (2), Prodej bytů ve Zlonicích (1), Prodej bytů v Buštěhradě (1), Prodej bytů v Chržíně (1), Prodej bytů v Poštovicích (1), Prodej bytů v Jedomělicích (1), Prodej bytů v Kamenných Žehrovicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Kladno sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Litoměřice, Mělník, Praha-západ, Beroun, Rakovník a Louny.

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (49), centrum (44), sídliště (8), okraj obce (3).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (49). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Kladně s garáží (15) nebo byty v Kladně s parkovacím stáním (3).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (33) a 2. patře (27), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (33). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (8). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Kladno na prodej byty v bezvadném stavu (38), novostavby (30), v dobrém stavu (27), po rekonstrukci (17), rozestavěné (10), k rekonstrukci (5).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v Kladně dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Kladno nabízejí nejčastěji panelové byty (39). V nabídce k prodeji jsou také jiné byty (25), zděné byty (24), skeletonové byty či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce bytů v okrese Kladno

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v okrese Kladno také k dispozici čtyři byty v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Kladno dle inzerenta:

V Kladně a okolí pochází 127 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: Jaroš Real Estate s.r.o. (15), BIDLI reality, a.s. (13), RE/MAX G8 Reality Kladno (12), CENTURY 21 Česká republika (12), M&M reality holding a.s. (11), EBM Partner, s.r.o. (9), NEXT REALITY GROUP a.s. (7), GEPARD REALITY / Absoluta Real (6), KOMFORT REALITY s.r.o. (3) a Orbisreality - člen DRK ČR (3).

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v okrese Kladno?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Kladno 17 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Kladně?

V okrese Kladno působí 257 realitních makléřů, spadajících pod 115 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AZ Homestaging Praha, Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, LOUDA REALITY a.s. Choťánky, ECON REAL s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Kladno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Petr Čížek, Dominik Ondrůšek, LL.M., Edita Kaiserová, Radek Janatka, Silvie Žižková, Thijs Ramp, Jan Frank, Daniel Šilhán, Jakub Jiránek a Michal Preisler.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kladna nabízí Petr Čížek (19). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+kk, 49m2, Kladno - Kročehlavy

CENTURY 21 Česká republika

Prodej bytu 2+kk s parkovacím stáním a  sklepem, 49 m2, Varšavská - Kladno

Prodej bytu 2+1, 54m2, Kladno, Brjanská

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej bytu 2+1, 51 m2, ulice Brjanská - Kladno

Prodej bytu 2+1, 117m2, Kladno, K nemocnici

Prodej nadstandardního bytu 2+1 s terasou, zahradou v RD, Kladno, ul. K Nemocnici.

Prodej bytu 3+1, 125m2, Stochov, Ve dvojdomkách

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej mezonetového bytu OV 3+kk, 2+0 /terasa/ 75m2 +50m2, pozemek 423 m2, Ve Dvojdomkách, Stochov. okr Kladno

Prodej bytu 4+1, 86m2, Kladno, Václava Rabase

Reality 11 Vám zprostředkují koupi prostorného bytu o dispozici 4+1 v centru Kladna o velikosti 86 m2 (s lodžiemi a sklepem celkem 99 m2), nedaleko obchodního centra Central Kladno. K půdorysu klasické bytové jednotky 3+1 s neprůchozími pokoji…

Prodej bytu 2+kk, 74m2, Kladno - Kročehlavy, Vrchlického

Myšák Reality

?Kladno, to je to město! Možná vám to tak nepřipadá, ale bydlení v Kladně je jedna z nejchytřejších věcí, co můžete udělat. Za polovinu pražské ceny dostanete nadstandardní ?2?+kk , které má vše co ke spokojenému životu potřebujete a navíc s jistotou, že každých…

Prodej bytu 2+kk, 72m2, Kladno - Kročehlavy, Vrchlického

Myšák Reality

Možná vám to tak nepřipadá, ale bydlení v Kladně je jedna z nejchytřejších věcí, co můžete udělat. Za polovinu pražské ceny dostanete nadstandardní 2+kk , které má vše co ke spokojenému životu potřebujete a navíc s jistotou, že každých 15 minut jede vlak…

Prodej bytu 3+kk, 148m2, Kladno - Kročehlavy, Vrchlického

Myšák Reality

Kladno, to je to město! Možná vám to tak nepřipadá, ale bydlení v Kladně je jedna z nejchytřejších věcí, co můžete udělat. Za polovinu pražské ceny dostanete nadstandardní 3+kk , které má vše co ke spokojenému životu potřebujete a navíc s jistotou, že každých 15…

Prodej bytu 3+kk, 73m2, Chržín - Budihostice

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt dispozice 3+kk v osobním vlastnictví v 1. patře cihlového domu v obci Chržín – Budihostice. K bytu přísluší garáž, vnější komora na společné chodbě, zděná sklepní kóje a podíl na pozemcích u domu, které je možné…

Prodej bytu 3+1, 94m2, Ledce

Prodej bytu 3+1/L (93,5 m2), Ledce u Kladna

Prodej bytu 2+1, 51m2, Stochov, S. K. Neumanna

Prodej bytu 2+1, 51m2, Stochov, S.K. Neumanna 396

Prodej bytu 3+1, 70m2, Kladno, M. Švabinského

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje krásný byt 3+1 70 m2 se zasklenou lodžií ve třetím patře rekonstruovaného panelového domu s výtahem přímo v centru Kladna. Byt prošel rekonstrukcí jádra, snižovaly se stropy s novým bodovým osvětlením, je vyměněna nová kuchyně…

Prodej bytu 3+1, 70m2, Kladno - Kročehlavy, Bulharská

Prodej bytu 3+1, 70 m2, Kladno - Kročehlavy, ul. Bulharská

Prodej bytu 3+1, 74m2, Kladno - Kročehlavy, Mostecká

Byt 3+kk/L, 67 m2, OV, původní stav, ul. Mostecká, Kladno

Prodej bytu 2+kk, 52m2, Kladno - Kročehlavy, Generála Selnera

Prodej bytu 2+kk s balkonem, výměra 50 m2, Kladno, Generála Selnera 3259.

Prodej bytu 3+kk, 75m2, Libušín, Svatojiřská

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej bytu 3+kk/OV/B 75m2, půda, sklep, kolna, ul. Svatojiřská - Libušín

Prodej bytu 3+1, 83m2, Kladno

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej bytu 3+1/OV/L 83,3m2 Václava Rabase - Kladno

Prodej bytu 4+1, 83m2, Kladno

KOMFORT REALITY s.r.o.

Nabízíme ke koupi byt o velikosti 4+1/L, 83,20m2, ul. Čs. armády, Kladno. Byt se nachází ve 9. patře panelového domu. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s kombinovaným sporákem. Původní bytové jádro. Může zůstat veškeré vybavení bytu. Okna jsou plastová, podlahy…


TOPlist