55 936 aktuálních nabídek
od 916 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 4+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Kladno, - okres
okres Kladno
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 4+1 na prodej Kladno

Aktuálně se zde cena bytů 4+1 k prodeji pohybuje od 3 990 000 Kč do 8 377 000 Kč

Ceny bytů 4+1 v okrese Kladno

Cena bytů 4+1 na prodej v okrese Kladno se momentálně pohybuje od 3 990 000 Kč do 8 377 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 19 117 Kč do 40 136 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 73 082 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 59 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 4+1 k prodeji v okrese Kladno.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Kladno?

Na trhu v Kladně jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (61) v cenách od 2 190 000 Kč, následují byty 3+1 (59) od 2 500 000 Kč, byty 3+kk (39) od 3 400 000 Kč, byty 2+1 (38) od 1 900 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (21) od 2 098 800 Kč, byty 1+1 (20) od 2 190 000 Kč, byty 4+1 (11) od 3 990 000 Kč, byty 4+kk (11) od 4 990 000 Kč, byty 5+kk (2) od 5 590 000 Kč a byty 5+1 a více (1) od 7 850 000 Kč.

Lokality bytů 4+1 k prodeji

V okrese Kladno nabízíme byty 4+1 v celkem 2 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 4+1 v Kladně (10), Prodej bytů 4+1 v Slaném (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 4+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Kladno sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Litoměřice, Mělník, Praha-západ, Beroun, Rakovník a Louny.

Jak vybrat byt 4+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 4+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (4), klidná část obce (3), sídliště (1), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 4+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (5). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 4+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 4+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 4+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 4+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 4+1 v Kladně s garáží (2) nebo byty 4+1 v Kladně s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu 4+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 4+1 v 1. patře (2) a 2. patře (3), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (5). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 4+1 v 6. a vyšším poschodí (3). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 4+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 4+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Kladno na prodej byty 4+1 v bezvadném stavu (4), po rekonstrukci (3), k rekonstrukci (2), v dobrém stavu (2).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 4+1 v Kladně dle vlastnictví

Byty 4+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 4+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 4+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Nabídka bytů 4+1 v okrese Kladno dle inzerenta:

V Kladně a okolí pochází 11 bytů 4+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 4+1 k prodeji inzerují tyto realitky: CENTURY 21 Česká republika (3), RE/MAX 4 You (1), NEXT REALITY GROUP a.s. (1), Reality 11 (1), DUNA HOUSE (1), M&M reality holding a.s. (1), Findeo reality s.r.o. (1), Jaroš Real Estate s.r.o. (1), a Orbisreality - člen DRK ČR (1).

Jak najít vhodný byt 4+1 na prodej v okrese Kladno?

Pokud máte konkrétní představu bytu 4+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 4+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 4+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 4+1 v Kladně?

V okrese Kladno působí 10 realitních makléřů, spadajících pod 9 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, ECON REAL s.r.o. Praha, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Kladno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Irena Hřibová, Dominik Ondrůšek, LL.M., Radek Janatka, Otto Rudovský, Veronika Kohoutová, Monika Tyleová, Bronislav Zámiš, Zbyněk Jaroš, Eva Vondrová a Jana Nekvinda Vraštilová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kladna nabízí Petr Vošmík (2). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 4+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 4+1, 84m2, Kladno - Kročehlavy, Litevská

Jaroš Real Estate s.r.o.

Chtěla bych vám nabídnout ke koupi byt o dispozici 4+1 a velikosti 84 m2. Byt se nachází v panelovém domě, ve druhém NP ze dvanácti. Dům je zateplen, má novou fasádu, nové výtahy, plastová okna a vstupní dveře. Byt má lodžii…

Prodej bytu 4+1, 76m2, Kladno, Václava Rabase

CENTURY 21 Česká republika

Dovoluji si Vám nabídnout prodej prostorného + světlého bytu o velikosti 4+1, 76 m2 s výhledem v obci Kladno - centrum, ulice Václava Rabase. Byt po rekonstrukci se nachází v 2. patře panelového domu. K bytu náleží zasklená lodžie a sklep. Pokoje…

Prodej bytu 4+1, 92m2, Kladno, Fráni Šrámka

CENTURY 21 Česká republika

Nabízím Vám k prodeji velmi hezký slunný byt s dispozicí 4+1/L o výměře 84,5 m2 + 7m2 lodžie v okrajové části města Kladna - Rozdělov. Byt je po kompletní rekonstrukci (2000), nachází se v 5.N.P. ze 8.N.P. panelového bytového domu po kompletní…

Prodej bytu 4+1, 92m2, Kladno, Fráni Šrámka

Exkluzivně přináším nabídku prodeje jedinečného bytu o dispozici 4+1 s lodžií, nacházející se ve 2. nadzemním podlaží panelového domu. Při rychlém jednání o koupi nemovitosti poskytne majitel zájemci výraznou slevu z aktuální prodejní ceny nemovitosti. Byt prošel kompletní…

Prodej bytu 4+1, 86m2, Kladno, Václava Rabase

Reality 11 Vám zprostředkují koupi prostorného bytu o dispozici 4+1 v centru Kladna o velikosti 86 m2 (s lodžiemi a sklepem celkem 99 m2), nedaleko obchodního centra Central Kladno. K půdorysu klasické bytové jednotky 3+1 s neprůchozími pokoji…

Prodej bytu 4+1, 96m2, Kladno - Kročehlavy, Estonská

Nabízím prodej bytu 4+1 se zasklenou lodžií o rozloze 96 m2 včetně lodžie (7 m2) v Kladně Kročehlavech. Byt je v jedenáctém podlaží dvanáctipodlažního panelového domu s dvěma výtahy. Dům prošel rozsáhlou revitalizací: zateplení, nové lodžie, stoupačky…

Prodej bytu 4+1, 163m2, Kladno, Žižkova

CENTURY 21 Česká republika

Rádi bychom Vám nabídli k prodeji velkoryse řešený, podkrovní mezonetový byt s dispozicí 4+1 a užitnou plochou 162,81 m2 ve starší zástavbě v centru Kladna. Dům v Žižkově ulici byl velmi pěkně zrekonstruován, v přízemí najdete květinářství Bellis,…

Prodej bytu 4+1, 83m2, Kladno, Čs. armády

RE/MAX 4 You

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím ke koupi prostorný byt o dispozici 4+1 s lodžií ve vyhledávané lokalitě města Kladna. Byt se nachází v 9. patře desetipatrového panelového domu s bezbariérovým přístupem. Dům prošel kompletní revitalizací, zateplená fasáda, nová…

Prodej bytu 4+1, 78m2, Slaný, Na Dolíkách

Findeo reality s.r.o.

Findeo Reality s.r.o. nabízí exkluzivní prodej prostorného bytu v pátém patře panelového domu po kompletní revitalizaci v atraktivní lokalitě ve Slaném. Klidná část města bllízko centra se snadným přístupem do přírody a školkou a nákupním střediskem u domu. Byt…

Prodej bytu 4+1, 106m2, Kladno - Švermov, Na šibenci

DUNA HOUSE

Nabízíme k prodeji byt 4+1 v rodinném domě o 3 bytech v Kladně. K bytu je podíl na pozemku ve výši 635 m2 a dílna. Dům se nachází v klidné části města a má 3 bytové jednotky. Byt o velikosti 106 m2 je…

Prodej bytu 4+1, 105m2, Kladno, Na šibenci

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 4+1, 105 m2, v domě o třech bytech. Dům i byty procházejí generální rekonstrukcí, včetně zateplení, nových oken, podlah, stěn, rozvodů vody, elektra včetně nového připojovacího místa. Vytápění domu a ohřev teplé užitkové…


TOPlist