Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region

Dispozice a stáří

Dispozice
Stáří inzerátu
Kraje
Praha
Zahraniční
Kraje
Praha
Zahraničí

Cena a plocha

Umístění objektu
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Rozšířené hledání

Prodej pozemků Ostrava

.Aktuálně se zde cena pozemků k prodeji pohybuje od 65 000 Kč do 50 400 000 Kč Více informací

Ceny pozemků v obci Ostrava

Cena pozemků na prodej v obci Ostrava se momentálně pohybuje od 65 000 Kč do 50 400 000 Kč. Průměrná cena stavebního pozemku se v této obci pohybuje kolem 2 656 Kč/m2, zahrady okolo 386 Kč/m2 a u zemědělského pozemku je to 35 Kč/m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější pozemky k prodeji v obci Ostrava.

Jaké jsou pozemky na prodej v obci Ostrava?

Na trhu v Ostravě jsou v současné době nejpočetnější stavební parcely (24) v cenách od 1 272 600 Kč, následují louky (6) od 65 000 Kč, zemědělská půda (5) od 246 169 Kč, ostatní pozemky (4) od 91 000 Kč, komerční pozemky (3) od 20 500 000 Kč a zahrady (3) od 399 000 Kč.

Typy pozemků

Stavební pozemky nebo také stavební parcely umožňují stavbu domu (zastavěná plocha a nádvoří). Zemědělský pozemek zahrnuje ornou půdu, zahradu, louku (trvalý travní porost), ale také například ovocný sad či vinici nebo chmelnici. Dalším specifickým druhem pozemku je lesní pozemek. Samostatnou kapitolou jsou vodní plochy. Pokud se konkrétní pozemek nevejde do jedné z výše uvedených kategorií, uvádí se jako ostatní plocha.

Při koupi pozemku si prostudujte územní plán

Typ pozemku, uváděný při jeho prodeji, není jedinou věcí, kterou je třeba sledovat. Důležité je také plánované využití, definované územním plánem obce. V plánu můžete najít informaci o tom, že současná orná půda bude využita pro výstavbu. Dejte si pozor i na různá omezení výstavby.

Lokality pozemků k prodeji

V obci Ostrava nabízíme pozemky v celkem 17 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Pozemky na prodej v Radvanicích (4), Pozemky na prodej v (4), Pozemky na prodej v Porubě (3), Pozemky na prodej ve Staré Bělé (2), Pozemky na prodej v (2), Pozemky na prodej v Proskovicích (2), Pozemky na prodej v Petřkovicích (2), Pozemky na prodej ve Lhotce (1), Pozemky na prodej v Kunčičkách (1), Pozemky na prodej ve Výškovicích (1), Pozemky na prodej v Bartovicích (1), Pozemky na prodej v (1), Pozemky na prodej v Michálkovicích (1), Pozemky na prodej v Hrabové (1), Pozemky na prodej v Nové Bělé (1).

Pozemky si můžete vybrat také dle městských částí: Pozemky na prodej MČ Ostrava-Radvanice a Bartovice (2), Pozemky na prodej MČ Ostrava-Poruba (2), Pozemky na prodej MČ Ostrava-Stará Bělá (2), Pozemky na prodej MČ Slezská Ostrava (2), Pozemky na prodej MČ Ostrava-Michálkovice (1), Pozemky na prodej MČ Ostrava-Hrabová (1), Pozemky na prodej MČ Ostrava-Svinov (1), Pozemky na prodej MČ Ostrava-Petřkovice (1), Pozemky na prodej MČ Ostrava-Lhotka (1).

Dražby a aukce pozemků v obci Ostrava

Kromě pozemků standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v obci Ostrava také k dispozici tři pozemky v dražbě či v aukci.

Nabídka pozemků v obci Ostrava dle inzerenta:

V Ostravě a okolí pochází 45 pozemků z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde pozemky k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (8), MojePole.cz (5), BO! reality a finance (4), FondRealit.cz (4), Comfort reality CZ, s.r.o. (3), STING Reality s.r.o. (3), REALITY PRORADOST s.r.o. (2), HVB Real Estate s.r.o. (2), NEXT REALITY GROUP a.s. (2) a Investuj do pole (2).

Prodej pozemků podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy pozemků:

Jak najít vhodný pozemek na prodej v obci Ostrava?

Pokud máte konkrétní představu pozemku, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný pozemek na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Ostrava 6 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem či notifikací upozorní, pokud se v nabídce objeví pozemek podle vašich požadavků.

Jak prodat či pronajmout pozemek v Ostravě?

V obci Ostrava působí 224 realitních makléřů, spadajících pod 66 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Doporučení realitní makléři v obci Ostrava

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Petra Pozsgai, Matěj Ježek, Matěj Spilko, Martin Krentuš, Pavel Kubín, Kateřina Vlachopulosová, Magdaléna Véberová, Roman Kučera, Jiřina Hlavenková a Kristina Krpcová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Ostravy-město nabízí Petra Pozsgai (40). Pokud chcete prodat či pronajmout pozemek vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej louky 12 053 m² Ostrava

Nabízím k prodeji soubor pozemků do v katastrálních územích Košatka nad Odrou, Jistebník a Proskovice v okresech Ostrava-město a Nový Jičín. Pozemky jsou vhodné pro přímé hospodaření nebo jako lukrativní investiční příležitost. Katastrální území se nacházejí jihozápadně od Ostravy. Předmětem prodeje jsou: - 100 % výměry na pozemcích parc. č. 1454/16 a 2439 zapsaných na LV 127 v KÚ Jistebník,

Doporučeno před 12 hodinami

Prodej stavební parcely Ostrava

Nabízíme ke koupi pozemek o rozloze 4042 m?, s přístupem z ul. Bartovická, s podílem na příjezdové komunikaci, který je dle územního plánu určen pro výstavbu rodinných domů a je situován v klidném a příjemném prostředí s rychlým přístupem do přírody a zároveň dostatečnou blízkostí k místním občanským vybavenostem. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru, bezplatně zpracuje náš hypoteční a ú

Doporučeno včera

Prodej zahrady Ostrava

Nabízíme k prodeji udržovanou a slunnou zahradu o rozloze 228 m? s letní chatou, prostornou pergolou a skleníkem. Nachází se v zahrádkářské osadě ve Vyškovicích s vynikající městskou dostupností. Zahrádka je ideální volbou pro ty, kteří hledají místo k odpočinku od městského shonu v malé dojezdové vzdálenosti. Noví majitelé mohou začít využívat nemovitost ihned bez nutnosti dalších investic. Na po

Doporučeno předevčírem

Prodej stavební parcely Ostrava, Televizní

Unikátní příležitost pro vaše budoucí bydlení. Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 2079m? v oblíbené a klidné části obce Lhotka u Ostravy. Díky již zavedeným sítím - elektřina, voda, kanalizace - můžete ihned začít s realizací vašeho vysněného domova. Pozemek se nachází v lokaci s vynikající dostupností do centra Ostravy, avšak zároveň nabízí poklidné a přátelské prostředí pro

Doporučeno před 4 dny

Prodej stavební parcely 950 m² Ostrava,

Nabízíme pozemek o rozloze 950 m2 v prestižní vilové čtvrti v exkluzivní městské části Krásné Pole. Tento jedinečný pozemek nabízí vzácnou kombinaci klidného prostředí s nádherným výhledem. Poloha: Vilová čtvrť v exkluzivní městské části Krásné Pole. Rozloha pozemku: 950m2 Okolí: Pouze jeden přímý soused, což zaručuje klid a soukromí. Výhody: • Nádherný výhled: Pozemek nabí

Doporučeno před 5 dny

Prodej stavební parcely Ostrava, Újezdní

Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek k bydlení, který se nachází v klidné části Ostravy Bartovic na ulici Újezdní. Najdete zde ideální místo pro realizaci vašeho vysněného domova. Pozemek má celkovou plochu 1643m?, což z něj činí vynikající příležitost pro budoucí vlastníky hledající místo pro bydlení s pohodlím, klidem a soukromím. Tento pozemek nabízí dostatek prostoru pro výstavbu domu s okras

Prodej stavební parcely 841 m² Ostrava, Navrátilova

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k možné koupi stavební pozemek v Ostravě Svinově na ul.Navrátilova. Pozemek je územním plánem určen k výstavbě RD či službám, je v klidné části obce, je rovinou, aktuálně je součástí rozlehlé zahrady, přístup přímo z místní asfaltové komunikace a vlastní nově vzniklé přístupové cestě cca 25 m dlouhé (pozemek se nachází v druhé řadě místní zástavby). Vešker

Prodej komerčního pozemku 904 m² Ostrava, Dobrovolského

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k prodeji lukrativní multifunční/komerční/ pozemek situovaný ve Slezské Ostravě nad Bazaly, příjezd z ul.Dobrovolského a U Staré elektrárny (ul. Dobrovolského je slepou ulicí pro několik prvorepublikových vil). Dle ÚP se pozemky nacházejí v zastavěném území, kde jsou součástí "plochy zastavěných stabilizovaných", způsob využití "bydlení v rodinných domech

Prodej stavební parcely Ostrava, Junácká

Na okraji Ostravy, ve vyhledávané městské části Stará Bělá, vám nabízíme zajímavý pozemek na ulici Junácká. Ač v této chvíli, dle fotografií, to tak nevypadá, po dokončení výstavby rodinných domů v okolí slepé ulice, tento pozemek, na jejím konci dostatek soukromí i hezké výhledy až po Beskydy skýtá. Stavební pozemek o výměře 964 m2 může být až z 30% zastavěn a na něm rodinný dům až o d

Prodej zahrady 1 264 m² Ostrava,

Prodej pozemku o celkové ploše 1 264 m2 se zděnou chatou s balkónem o zastavěné ploše 28 m2. Pozemek je dle územního plánu v zastavitelném území a je veden jako zahrada. V chatce o dvou podlažích s podkrovím je elektřina, voda a plyn je na hranici pozemku. Jedná se o lokalitu na okraji Ostravy v městské části Petřkovice s dostupností veškeré občanské vybavenosti.

Prodej stavební parcely 6 263 m² Ostrava, Haškova

Jedná se o prodej stavebního pozemku o velikosti 6263m2. Je vhodný k developerskému záměrů a prodává se pouze vcelku. Pozemek se nachází ve velmi klidné lokalitě v Ostravě - Radvanicích. Veškerá občanská vybavenost je do 5 min. autem a vzdálenost do centra Ostravy je 13 min. Bližší informace u makléřky. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N104275.

Prodej stavební parcely 2 453 m² Ostrava, Hluboká

Chcete si postavit dům v hezké, klidné a tiché lokalitě v blízkosti přírody a zároveň 5 min autem od Ostravy a 500 m do centra obce, tzn., že v blízkosti veškeré občanské vybavenosti včetně MHD? A nejlépe, aby tento pozemek byl již nachystám k výstavbě, tzn., že již má veškeré inženýrské sítě na pozemku, má asfaltovou příjezdovou cestu a ještě je již oplocený? A dokonce i již měl schv

Prodej zemědělské půdy 7 459 m² Ostrava

Hledáte vhodnou investiční příležitost jak zhodnotit své volné finance a zároveň se chcete bránit zvyšující se inflaci? Investujte bezpečně do zemědělské půdy. Nabízím k prodeji půdu na zemědělských pozemcích ležících v těsné blízkosti města Ostravy - konkrétně její části Poruba. Jde o prodej spoluvlastnické 1/3 na pozemcích parc. č. 2210/1, 2210/4, 2210/5, 2211, 2212/1, 2212/3, 2229/338, 2022/1

Prodej zemědělské půdy Ostrava

Exkluzivní novinka momentálně nestavebního pozemku, aktuálně evidovaného jako orná půda. Pro developery a další se však už nyní může jednat o mimořádně zajímavou investiční příležitost do budoucna, při změně územního plánu. Přístup na pozemek je zajištěn z ulice Příměstská. Jedná se o velice atraktivní lokalitu na hranici mezi Polankou nad Odrou a Ostravou-Svinov. Cena k jednání!

Prodej louky Ostrava

Nabízíme k prodeji souvislý, rovinatý pozemek s rozlohou 3950 m? na okraji obce Proskovice. Větší část pozemku (3780 m?) tvoří trvalý travní porost, který je územním plánem označen jako louka. Na ni navazuje menší lesní pozemek (170 m?) určený k plnění funkce krajinné zeleně. Příjezd na pozemek je po nezpevněné obecní komunikaci. V případě zájmu o koupi pozemku nebo informace neváhejte a kontaktuj

Prodej stavební parcely 1 550 m² Ostrava,

Nabízíme k prodeji rovinatý pozemek, územním plánem určený pro bydlení. Je zde možné vystavět rodinný dům až o třech bytových jednotkách, nebo bytový dům o čtyřech nadzemních podlažích. Zajímavá příležitost pro developera, nebo stavební firmu, zabývající se touto výstavbou. Jedná se o výměru cca 1550 m2, která bude řešena novým geometrickým plánem. Klidná lokalita, v blízkosti MHD. Vodo

Prodej louky 1 137 m² Ostrava,

BO! Vám nabízí ke koupi dva pozemky evidované v KN jako manipulační plocha, mezi Černým potokem a řekou Ostravicí, v blízkosti Outlet arény Moravia. Pozemky jsou zarostlé náletovými dřevinami a jsou veřejně přístupné. Pozemek p. č. 1098 – ostatní plocha, evidovaná výměra 980 m², způsob využití – manipulační plocha. Pozemek p. č. 1117 – ostatní plocha, evidovaná výměra 157 m², způsob vy

Prodej stavební parcely 1 120 m² Ostrava

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi pozemek určený dle územního plánu k výstavbě rodinného domu. Pozemek se nachází v Ostravě Bartovicích, na ul. Za Školkou. Jedná se o slunný pozemek, jehož celková rozloha činí 1 120 m². Inženýrské sítě se nachází na kraji pozemku (voda, elektřina a plyn). Příjezd k pozemku je po obecní asfaltové komunikaci. Zaujala Vás tato nabídka? Pokud ano, neváhejte zav

Prodej stavební parcely 4 672 m² Ostrava

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi pozemek určený dle územního plánu k výstavbě rodinného domu. Pozemek se nachází v Ostravě Bartovicích, na ul. Šenovská. Jedná se o slunný pozemek, jehož celková rozloha činí 4 672 m², z toho stavebního je cca 2 800 m². Pozemek je možno koupit vcelku nebo také pouze jeho část. Inženýrské sítě se nachází v blízkosti pozemku (voda, elektřina a plyn). Pří

Prodej stavební parcely 1 063 m² Ostrava,

Nabízíme k prodeji stavební parcelu ve velice klidné lokalitě v Ostravě - Bartovicích. Tato parcela o velikosti 1063m2 bude oddělena z parcely která má celkový rozměr 2126m2. Příjezd k parcele je po asfaltové komunikaci. Přípojka vody a elektřiny je na hranici pozemku. Pozemek je rovinatý s mírným sklonem ke konci parcely. Okolí je plné zeleně a pasoucích se koní. Tato lokali

Prodej louky 8 822 m² Ostrava

Prodáváme zemědělskou půdu v katastrálním území Proskovice, které spadá pod Ostravu, v Moravskoslezském kraji. Předmětem prodeje je půda na parcelách číslo: 617/1, 739/169, 739/173, 739/222, 745/7, 745/36, 798/16, 800/72, 804/32, 807/30 a 818/32 zapsaných na listu vlastnictví č. 798. Celková výměra je 8 822 m2 ve skladbě: lesní pozemek 202 m2, trvalý travní porost 8 284 m