Funkce uživatele
Region
mapa

6 067 500 Kč

Hypotéku?
  • 9 685 Kč za m²
Hypotéku?

Do oblíbených
Do oblíbených

26 624 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Základní informace

ID nemovitosti F11689
Plocha celková 627 m²
Datum vložení 8. prosince 2025
Plocha pozemku 627 m²
Cena 6 067 500 Kč

Popis nemovitosti

CRIKVENICA - Luxusní investice - stavební pozemek s projektem vily a bazénu Prodává se stavební pozemek o rozloze 627 m² s předloženým stavebním povolením a kompletním projektem na výstavbu samostatně stojící vily A1 na dvou podlažích s bazénem a prostornou střešní terasou. Pozemek se nachází na mimořádně atraktivním místě nad hlavní silnicí, pouhých 450 metrů od moře a slavné pláže Crni mol, a nabízí krásný panoramatický výhled na moře. Je obklopen moderními vilami s bazény, což dále zdůrazňuje exkluzivitu a hodnotu této nabídky. Navržená vila A1 má celkovou čistou obytnou plochu 276,54 m² a kapacitu pro více než 14 osob. Skládá se ze šesti prostorných ložnic, každá s vlastní koupelnou, což z této nemovitosti činí na trhu mimořádně vzácnou. V přízemí se nachází elegantní obývací pokoj se dvěma lůžky, moderní kuchyň, toaleta se sprchovým koutem, ložnice s koupelnou, bazén se strojovnou, krytá terasa a tři parkovací místa. V prvním patře je navrženo dalších pět ložnic s vlastními koupelnami, chodba, prádelna a lodžie, zatímco na střeše se nachází prostorná terasa s působivým výhledem na moře a okolí. Infrastruktura je plně zajištěna - pozemek má připojení k městskému vodovodu, elektřinu HEP (připojení placené), asfaltovou příjezdovou cestu a pouliční osvětlení. Stavební povolení bylo podáno 17. června 2025 a veškerá projektová dokumentace je k dispozici k nahlédnutí. Existuje také možnost koupě dvou sousedních stavebních pozemků s projekty a jednoho nestavebního pozemku o celkové rozloze 2 688 m², což představuje vynikající příležitost pro investory nebo kupující, kteří chtějí vybudovat exkluzivní vilový komplex. Tato nemovitost je dokonalou kombinací luxusu, soukromí a výjimečné lokality s výhledem na moře a s moderním projektem a kompletní dokumentací je na crikvenickém trhu raritou.