50 164 aktuálních nabídek
od 943 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Kladno
V okruhu
Kladno
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Rodinné domy na prodej, obec Kladno

Aktuálně se zde cena domů k prodeji pohybuje od 2 740 000 Kč do 36 000 000 Kč

Ceny domů v obci Kladno

Cena domů na prodej v obci Kladno se momentálně pohybuje od 2 740 000 Kč do 36 000 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,39 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 12 295 Kč do 161 541 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější domy k prodeji v obci Kladno.

Jaké jsou domy na prodej v obci Kladno?

Na trhu v Kladně jsou v současné době nejpočetnější rodinné domy (36) v cenách od 2 740 000 Kč, následují činžovní domy (4) od 10 500 000 Kč, historické objekty (1) a vily (1) od 19 950 000 Kč.

Jaký dům koupit a na co si dát pozor?

Při výběru domu myslete na to, že zde budete žít svůj celý, každodenní život. Co to znamená?

Představte si, že zde vy i vaši potomci každý den vstávají a dopravují se do školy, zaměstnání, do kroužků. Je dům dopravně dostupný pro všechny členy domácnosti (a zůstane takový, až děti začnou chodit na střední školu a vy změníte práci)? Bude dům obytný i na stáří, nebo se kvůli schodům a koupelně stane příliš bariérovým? V novém domově budete trávit léto i zimu, představte si údržbu zahrady a zeleně, odklízení sněhu a podobně, abyste nebyli nepříjemně překvapeni.

V úvahu berte také dispozice domu, které hrají svou roli. Přízemní dům je nebo se může upravit jako bezbariérový, patrový dům nabízí více místa i na malém pozemku. Řadový dům může přinášet určitou ztrátu soukromí, ale je obvykle levnější než samostatně stojící domy.

Stav domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro obec Kladno na prodej nabízeny domy v bezvadném stavu (13), v dobrém stavu (8), rozestavěné (7), k rekonstrukci (6), po rekonstrukci (6), novostavby (1).

Nemovitosti před rekonstrukcí nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších domech, ale třeba novostavbách. Před koupí dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka. Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda je v pořádku střešní krytina a krovy, parapety a okapy, podlahy. Zkontroluje třeba statiku domu, přepočítá obytnou plochu. Má nemovitost všechny nutné revize, je kolaudovaná, není zde nežádoucí zatížení služebností? Užitečné je také ujištění, že je dům pojistitelný, tedy že například splňuje požadavky na požární bezpečnost nebo nestojí v povodňové zóně.

Existuje také služba inspekce nemovitostí. Inspektor je certifikovaný odborník a najde v domě i skryté vady. Zvažte, zda se vám nevyplatí si jej pozvat.

Na koupi domu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší dům, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům za cenu 19 950 000 Kč v obci Kladno, který má obytnou plochu 330 m2.

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v obci Kladno se dají právě teď najít domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 1658 m2 má dům za cenu 13 400 000 Kč v obci Kladno. Naopak nejmenší pozemek o výměře 109 m2 získáte při koupi domu v obci Kladno za cenu 2 740 000 Kč.

Velký pozemek u domu přináší určitou svobodu. Můžete zde mít zahradu, posezení, bazén, hřiště pro děti nebo domek s dílnou, můžete zde mít výběh pro psa. Otázkou je, zda něco z toho chcete, potřebujete a zda budete mít dostatek času a prostředků na údržbu.

Malý pozemek vám sice nedává mnoho prostoru kolem domu, ale nevyžaduje tolik údržby. Záleží také na okolí daného pozemku: pokud sousedíte s malými pozemky s rodinnými domy v satelitním městečku, můžete přijít o soukromí. Uprostřed přírody malý pozemek vlastně ani nevadí.

Lokality domů k prodeji

V obci Kladno nabízíme domy v celkem 5 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Domy na prodej v Kladně (17), Domy na prodej v Dubí (11), Domy na prodej ve Švermově (9), Domy na prodej v Kročehlavách (4), Domy na prodej v Rozdělově (1).

Poloha domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého domu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Pro majitele automobilu je určitě důležitá vlastní garáž u nemovitosti nebo možnost pohodlného parkování v místě bydliště. Před pořízením domu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Prodej domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti domů k prodeji v obci Kladno uvádějí následující informace: centrum (15), klidná část obce (12), okraj obce (8).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Orientace domu na pozemku

Věnujte pozornost tomu, jak a kde je samotný dům situovaný v rámci pozemku. Ideálně by příjezd k domu měl být ze severu a zde by měly být také vstupní prostory, chodby, schodiště, WC a podobné místnosti v domě. Nejcennější část vašeho pozemku je ta na jih od domu. Zde se nachází klidová zóna, kdy právě sem chcete mít orientovány hlavní obytné místnosti domu.

Koupě domu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Kladno nabízejí nejčastěji jiné domy (21). V nabídce k prodeji jsou také zděné domy (10), kamenné domy (1) či domy s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Zděný dům je tradiční volbou pro stavbu domu. Novější domy této konstrukce jsou energeticky nenáročné, podobně jako dřevostavby. U kamenných domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění. Záleží ovšem také na stavu zateplení konkrétní nemovitosti.

Prodej domů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Nabídka domů v obci Kladno dle inzerenta:

V Kladně a okolí pochází 42 domů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde domy k prodeji inzerují tyto realitky: BIDLI reality, a.s. (7), RE/MAX G8 Reality Kladno (6), QARA s.r.o. (4), CENTURY 21 Česká republika (3), Broker Consulting, a.s. (2), REMAX ALFA (2), M&M reality holding a.s. (2), RE/MAX 4 you II (1), KOMFORT REALITY s.r.o. (1) a Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (1).

Prodej domů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy domů:

Jak najít vhodný dům na prodej v obci Kladno?

Pokud máte konkrétní představu domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný dům na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Kladno 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout dům v Kladně?

V obci Kladno působí 133 realitních makléřů, spadajících pod 60 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AZ Homestaging Praha, Reality Biliková Lázně Toušeň, Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, LOUDA REALITY a.s. Choťánky, ECON REAL s.r.o. Praha, Oleksandr Hychka Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Kladno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Petr Čížek, Dominik Ondrůšek, LL.M., Thijs Ramp, Radek Janatka, Lukáš Hajník, Daniel Šilhán, Ing. Marek Kotík, Eva Vondrová, Silvie Žižková a Ing. Petr Hrubý.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kladna nabízí Thijs Ramp (12). Pokud chcete prodat či pronajmout dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 44

Prodej rodinného domu, 133m2, Koleč

DEFIRE, spol. s r.o.

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům Az13 o dispozici 5 + KK, obytná plocha 132,5 m2 + kryté stání na auto s pozemkem o celkové výměře 520 m2. Jedná se o moderní rodinný dům řadového bydlení s vlastním pozemkem. Dům je…

Prodej činžovního domu, Kladno, Poděbradova

Prodej nájemního domu, 1143 m?, Kladno, ul. T. G. Masaryka

Prodej rodinného domu, 441m2, Kladno, Ivana Olbrachta

prodej bytového domu v ulici Ivana Olbrachta, v historickém jádru města Kladno. Dům byl postaven ve 2. polovině 19. století a pak byl postupně přestavován. Ve 20. století proběhla rekonstrukce uličního průčelí, rekonstrukce střešního pláště, přestavba a dostavba dvorní…

Prodej činžovního domu, 213m2, Kladno, Komenského

Středně velký a stabilní činžovní dům s novou střechou v centru Kladna

Prodej činžovního domu, 498m2, Kladno, Osvoboz. pol. vězňů

Velký a kompletně pronajatý činžovní dům s byty a nebytovými prostory v centru Kladna

Prodej činžovního domu, 173m2, Kladno, T. G. Masaryka

Menší činžovní dům s velkým potenciálem v centru Kladna

Prodej činžovního domu, Kladno, T. G. Masaryka

Reality 89 s.r.o.

nabízí, prodej, vícegenerační dům T. G. Masaryka 107, Kladno

Prodej rodinného domu, Kladno - Kročehlavy, M. Majerové

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej RD 5+kk/G 180m2, pozemek 307m2, Kladno - Kročehlavy

Prodej rodinného domu, 250m2, Kladno, Cyrila Boudy

Při koupi této nemovitosti můžete využít dotační program "Oprav dům po babičce", který je určený na komplexní renovace starších budov. Její výše je až do hodnoty 1.000.000 Kč + další bonusy. Více info zašleme. Proto vám představujeme jedinečnou možnost vlastnit secesní dům plný historie…

Prodej rodinného domu, Kladno - Švermov, Dolní

RD 4+KK, 97m2, pozemek 434m2, Dolní ul., Kladno – Hnidousy

Prodej rodinného domu, Kladno - Dubí, V. Doubnera

Rodinný dům 4+1 v perspektivní lokalitě v Kladně - Dubí

Prodej rodinného domu, Kladno, Závišova

REMAX ALFA

Rodinný dům s užitnou plochou cca 190 m2 v ulici Závišova v Kladně.

Aktualizováno
10.990.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, 290m2, Kladno, Klikorkova

BHJV spol. s r.o.

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům vhodný k podnikání s užitnou plochou cca 290m2 a pozemkem o celkové výměře 908m2 v klidné části města Kladna, část Bresson, ul. Klikorkova. Prostor je rozdělen na 3 části a velkou výhodou tohoto objektu je,…

Prodej rodinného domu, Kladno, Rud. Jonáše

Prodej rodinného domu, 130 m?, Kladno, ul. Rud. Jonáše

Prodej rodinného domu, 170m2, Kladno - Švermov, Svažitá

Exkluzivní prodej podsklepeného RD 4+1, Švermov, Kladno

Prodej rodinného domu, 321m2, Kladno - Švermov, Nerudova

Reality PROSTOR s.r.o.

Exkluzivně nabízíme prodej rodinného domu, se zastavěnou plochou 135m2, pozemkem 321m2, ul. Nerudova, Kladno - Švermov.

Prodej vily, 330m2, Kladno, Pavlisova

Prodej rodinné vily s bytovými jednotkami, Kladno město

Prodej rodinného domu, Kladno - Kročehlavy, Kozinova

REALITY PRO TEBE

Prodej rodinného domu (282m2), pozemek 324m2, Kladno, ul. Kozinova

Prodej rodinného domu, Kladno

Prodej rodinného domu 4+kk se zahradou 467m2 v obci Kladno.


TOPlist