48 256 aktuálních nabídek
od 961 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 1+kk, garsoniera
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec České Budějovice
V okruhu
České Budějovice
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byt 1+kk, garsoniera k pronájmu, obec České Budějovice

Aktuálně se zde cena bytů 1+kk, garsonek na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 14 000 Kč

Ceny bytů 1+kk, garsonek v obci České Budějovice

Cena bytů 1+kk, garsonek k pronájmu v obci České Budějovice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 14 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 1+kk a garsoniéry na pronájem v obci České Budějovice.

Jaké jsou byty k pronájmu v obci České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (54) v cenách od 4 500 Kč, následují byty 1+kk a garsoniéry (33) od 5 500 Kč, byty 1+1 (21) od 6 500 Kč, byty 3+1 (18) od 11 000 Kč, byty 2+1 (18) od 9 500 Kč, byty 3+kk (9) od 12 500 Kč, pokoje (6) od 4 500 Kč, byty 4+1 (3) od 10 500 Kč, byty 5+kk (1) od 6 950 Kč a byty 4+kk (1) od 16 000 Kč.

Lokality bytů 1+kk, garsonek na pronájem

V obci České Budějovice nabízíme byty 1+kk a garsoniéry v celkem 7 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty 1+kk a garsoniéry k pronájmu v Českých Budějovicích 3 (12), Byty 1+kk a garsoniéry k pronájmu v Českých Budějovicích 2 (8), Byty 1+kk a garsoniéry k pronájmu v Českých Budějovicích 1 (4), Byty 1+kk a garsoniéry k pronájmu v Českých Budějovicích 6 (3), Byty 1+kk a garsoniéry k pronájmu v Českých Budějovicích 7 (2), Byty 1+kk a garsoniéry k pronájmu v Českých Budějovicích 4 (2), Byty 1+kk a garsoniéry k pronájmu v Českých Budějovicích 5 (1).

Jak vybrat byt 1+kk a garzoniéru na pronájem podle vlastností a lokality

Byty 1+kk a garsoniéry nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (18), klidná část obce (7), zástavba rd (1), sídliště (1), rušná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 1+kk a garzoniéru v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (27). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 1+kk a garzoniéry na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 1+kk a garzoniéru a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 1+kk a garzoniéry pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 1+kk a garsoniéry se zajištěným parkováním, tedy byty 1+kk a garsoniéry v Českých Budějovicích s garáží nebo byty 1+kk a garsoniéry v Českých Budějovicích s parkovacím stáním (7).

Před pořízením bytu 1+kk a garzoniéry se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 1+kk a garsoniéry v 1. patře (12) a 2. patře (10), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (5). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 1+kk a garsoniéry v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 1+kk a garzoniérami s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 1+kk a garzoniéry: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec České Budějovice k pronájmu byty 1+kk a garsoniéry novostavby (14), v bezvadném stavu (11), v dobrém stavu (5), po rekonstrukci (3).

Nájem bytu 1+kk a garzoniéry podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci České Budějovice nabízejí nejčastěji zděné byty 1+kk a garsoniéry (28). V nabídce na pronájem jsou také panelové byty 1+kk a garsoniéry (1), skeletonové byty 1+kk a garsoniéry (1), jiné byty 1+kk a garsoniéry (1) či byty 1+kk a garsoniéry s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 1+kk, garsonek v obci České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 31 bytů 1+kk, garsonek z nabídky realitních kanceláří a 2 byty 1+kk a garsoniéry jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde byty 1+kk a garsoniéry na pronájem inzerují tyto realitky: RK Realvize s.r.o. (7), Kontakt servis CZ s.r.o. (4), BEVISTA s.r.o. (4), HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. (3), HALO reality, s.r.o. (2), (2), Cebras spol. s r.o. (2), SORENT - CB s.r.o. (1), RE/MAX Dynamic (1) a Jochmann reality s.r.o. (1). Další 2 byty 1+kk a garsoniéry jsou přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 1+kk a garzoniéru k pronájmu v obci České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu bytu 1+kk a garzoniéry, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 1+kk a garzoniéru k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci České Budějovice 7 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 1+kk a garzoniéra podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 1+kk a garzoniéru v Českých Budějovicích?

V obci České Budějovice působí 28 realitních makléřů, spadajících pod 27 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, AD REALITY České Budějovice, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal & Šandera s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Petr Šťavíček, Romana Marhounová, Radek Kujal, Aneta Hanzlíková, Klára Šašková, Milan Pouzar, Eva Kasandová, Ing. Lenka Marešová, Jan Kubeš a Mgr. Monika Němcová, MBA.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Ing. Lenka Marešová (7). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 1+kk a garzoniéru vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Brzy budeme mít nové ČESKÉREALITY, které můžete vyzkoušet již nyní Vyzkoušet

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 35m2, České Budějovice - České Budějovice 4, U Smaltovny 116/1

Pronájem vybaveného bytu 1+kk, garsoniery, 35m2 ke krátkodobému i dlouhodobému bydlení.

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 36m2, České Budějovice - České Budějovice 1, Česká 197/16

Pronájem unikátního bytu v historickém centru Č. Budějovic. Ve vnitrobloku, přízemí se společnou zahradou / dvorkem.

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 45m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Lidická tř.

HALO reality, s.r.o.

Prostorný byt u nemocnice s vlastním parkovacím stáním. Pronájem bytu v nové výstavbě 1+kk, 3.patro s výtahem, 45m, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, + samostatný pokoj 6,3 m2 bez oken využíván jako prostorná šatna, terasa orientovaná na jih mimo…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 25m2, České Budějovice - České Budějovice 1, Hradební 216/33

Pronájem nezařízené garzonky v historickém centru Českých Budějovic za cenu 9000 Kč + 2500 Kč zálohy na energie.

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 20m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Branišovská 1800/36a

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích. NEJEN PRO STUDENTY!

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 45m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Spojovací

Kontakt servis CZ s.r.o. - člen DRK ČR

Ráda bych Vám nabídla k pronájmu útulný, podkrovní byt 1+kk o rozloze 40 m2, který se může stát vaším novým domovem. Nachází se ve 4. patře bytového domu s výtahem v klidné ulici Spojovací v Českých Budějovicích, což zajišťuje klidné a pohodové…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 52m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Lidická tř.

Kontakt servis CZ s.r.o. - člen DRK ČR

K dlouhodobému pronájmu nabízíme velice pěkný byt 1+KK s obytnou plochou 42m2. Nachází se na 3. podlaží bytového domu s výtahem, ulice Lidická tř., České Budějovice. K bytu náleží prostorná terasa 7m2, sklep 3m2 a velkou devizou je vlastní parkovací místo ve dvoře…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 34m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Rudolfovská tř.

Zprostředkujeme Vám pronájem bytu 1+kk v centru ČB s výtahem. Jedná se o nový bytový dům s možností parkování ve dvorním traktu za 1200,-Kč/měsíc. Kuchyňská linka je vybavena lednicí, myčkou, indukční deskou, elektrickou troubou. Lodžie po celé šířce jednotky…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 26m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Žižkova tř.

RK Realvize s.r.o.

Pronájem nového bytu 1+kk na Žižkově tř. v Českých Budějovicích (ev. č. 311)

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 34m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Rudolfovská tř.

RK Realvize s.r.o.

Pronájem krásného nového bytu o dispozici 1+kk se ŠATNOU na Rudolfovské tř. v REZIDENCI U PRINCE (ev.č. 503)

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 40m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Rudolfovská tř.

RK Realvize s.r.o.

Pronájem krásného nového bytu o dispozici 1+kk se ŠATNOU A LODŽIÍ na Rudolfovské tř. v REZIDENCI U PRINCE (ev.č. 303)

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 26m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Žižkova tř.

RK Realvize s.r.o.

Pronájem nového bytu 1+kk na Žižkově tř. v Českých Budějovicích (ev. č. 309)

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 25m2, České Budějovice - České Budějovice 1, Hroznová

INSTINKT REALITY s.r.o.

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu byt 1+kk, který se nachází v kompletně zrekonstruovaném domě, v historickém srdci Českých Budějovic, 2 minuty chůze od náměstí Přemysla Otakara II., přímo u Černé věže a katedrály svatého Mikuláše. Byt se skládá ze vstupní chodby,…

Aktualizováno
9.500,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 39m2, České Budějovice - České Budějovice 1, Dr. Stejskala

HALO reality, s.r.o.

Nabízíme pronájem prostorného bytu v 1.patře historického bytového domu vedle náměstí Přemysla Otakara II.. byt o velikosti 39 m2 je vytápěn novým elektrokotlem, v bytě dřevěné vyvýšené spaní nad kuchyňskou linkou (el. trouba, varná deska), na podlaze parkety,…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 39m2, České Budějovice - České Budějovice 1, Široká

Cebras spol. s r.o.

Pronájem prostorného 1+kk o výměře cca 40 m2 pouhých 100 metrů od hlavního náměstí !


TOPlist