Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region

Realitní kanceláře, realitky okres Litoměřice

Dobrá Realitka

Naše realitní kancelář působí na českém trhu již od roku 1997. Svým klientům přinášíme kompletní služby spojené s nákupem a prodejem nemovitostí. Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníků. Dobrá realitka má své nabídce byty, domy, rekreační objekty a pozemky, které se mohou stát domovem pro vás a vaši rodinu.

Nemovitosti
28
Makléři
1
Detail
VOYTA reality s.r.o.

Společnost VOYTA reality s.r.o. Vám nabízí poctivé a férové realitní služby a k tomu veškerý právní, finanční a poradenský servis. Vsaďte na naši slušnost a lidské jednání. Individuální přístup u nás není jen otřepanou frází. Každý z našich klientů je jiný a každému se také věnujeme osobně. Nesoustředíme se na množství realizovaných obchodních případů, ale na dokonalé provedení každého z nich. Díky mnohaletým zkušenostem z oboru víme, jak pro vás najít nejvýhodnější řešení a udělat maximum pro vaši spokojenost. Pracujeme po celém území České republiky.

Nemovitosti
28
Makléři
4
Detail
AGENTURA REPRE - reality s.r.o.

Hlavním předmětem podnikání společnosti je realitní činnost. Realitní kancelář vznikla jako jedna z prvních v litoměřickém okrese v roce 1992. Svoji činnost soustřeďujeme především na Ústecký kraj s důrazem na okres Litoměřice. Aktivně působíme také v Praze a Středočeském kraji.

Nemovitosti
17
Makléři
4
Detail
Iveta Homolová, MBA    Next - HOME

Iveta Homolová, MBA Next - HOME

100 %

Průměr hodnocení makléřů

Od roku 2010 jsem pracovala jako makléřka ve větší realitní kanceláři v Ústí nad Labem. V roce 2012 se mé působení přesunulo na pobočku do Litoměřic, v roce 2013 vznikla samostatná RK Next-HOME. Ohledně právního a finančního servisu spolupracuji se specialisty v jejich oboru. Nabízím prodeje i pronájmy nemovitostí, advokátní úschovu, cenové nabídky, podklady pro dědická řízení. Zakládám si na individuálním jednání a dlouhodobých a kvalitních vztazích s klienty. Působím v Ústeckém kraj a Praze.

Nemovitosti
4
Makléři
1
Detail
Petra Suchá

V oblasti realit chceme nabídnout víc než jen zprostředkování prodeje či pronájmu a proto našim klientům pomáháme řešit i běžné problémy kolem administrace nebo údržby nemovitosti. Oblast našeho působení je převážně Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj a Praha.

Nemovitosti
6
Makléři
1
Detail