Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region

Realitní kanceláře, realitky okres Ústí nad Labem

FINOSA REALITY

Zprostředkováváme prodej, nákup a pronájem nemovitostí, provádíme veřejné dražby dobrovolné, zajistíme kompletní právní servis, provádíme oceňování nemovitosti a jejich správu, provádíme privatizaci bytového fondu, poskytujeme poradenstvím v oblasti investic.

Nemovitosti
44
Makléři
3
Detail
Lucie Walterová - Hypoteam

Jsme realitní a hypoteční kancelář zaměřující se na zprostředkování nemovitostí, kancelář s 15 letou praxí v oboru realit a financování. Rádi Vám pomůžeme s prodejem či pronájmem vaší nemovitosti, poptáváme také pro klienty nemovitosti ke koupi, pronájmu a zároveň jim poskytujeme profesionální služby včetně zajištění financování. Snažíme se pro klienty zařídit kompletní servis služeb včetně zprostředkování také rekonstrukce nemovitosti.

Nemovitosti
15
Makléři
1
Detail
SARTO Reality

Člen Asociace realitních kanceláří České republiky. Certifikovaný realitní makléř zajišťuje: veškeré realitní služby, správu a pronájem nemovitostí, výkup nemovitostí, vyplacení záloh kupních cen, expresní vyřízení exekucí a závazků, poradenství v oblasti exekucí, dražeb a nucených prodejů, zajištění právních služeb.

Nemovitosti
14
Makléři
2
Detail
GEPARD REALITY / Motyčka Reality a Finance

Náš cíl je vaše 100% spokojenost a bezpečí. Nespokojíme se s málem a proto spolupracujeme s prověřenými profesionály z oblastí právních služeb, finančního poradenství, pojišťovnictví a dalších oborů. Jsme dynamická, rostoucí a inovativní společnost postavená na týmu špičkových realitních makléřů, kteří vám na míru a ochotně zařídí servis při koupi, prodeji nebo pronájmu vaší nemovitosti.

Nemovitosti
4
Makléři
1
Detail
ASTORIE a.s.

Celorepubliková síť pojišťovacích poradců. Nabízíme pojišťovnictví, stavební spoření, penzijní připojištění, úvěry, hypotéky a reality. Jsme výhradním partnerem společností Kooperativa pojišťovna, Pojišťovna České spořitelny, a dalších pojišťoven.

Nemovitosti
0
Makléři
0
Detail
CENTURY 21 4fin Reality

Jsme franšízová síť realitních kanceláří největší a nejstarší realitní franšízové sítě na světě CENTRURY 21®. Naší snahou je být leadrem trhu v kvalitě služeb a inovacích na realitním trhu a udávat tak směr. Poskytujeme podporu pro makléře a franšízanty, od školení přes marketing a realitní systém, až po tvorbu nových projektů, které mají zvyšovat úspěch našich kanceláří.

Nemovitosti
0
Makléři
0
Detail