51 981 aktuálních nabídek
od 895 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Synergy nabízí

Prodej rodinného domu 180 m²

Základní údaje

Datum vložení 6. ledna 2023 ID nemovitosti 344115
Plocha pozemku 120 m² Užitná plocha 180 m²
Plocha zastavěná 120 m² Energetiká náročnost C - Úsporná (i)
Elektřina 230 V, 400 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Konstrukce Jiná Stav objektu Po rekonstrukci

Popis nemovitosti

Nově nabízím ke koupi rodinný dům se zavedenou restaurací v přízemí, ve Španělsku, v okrajové a klidné části přístavního města Dénia.

Z Dénia je hlavní spojení trajektem na ostrovy Ibiza a Mallorka, jedná se o přístavní město, které leží uprostřed mezi městy Alicante a Valencia. Město má zhruba 42 tis obyvatel s tím, že v letní sezóně je ve městě až 200 tis obyvatel. Strategicky se jedná o velmi zajímavé místo, protože jak z Valencia, tak i z Alicante se létá do ČR a obě města jsou vzdálena od Dénia zhruba 100 km s tím, že je vše propojeno dálnicemi. Město je obklopeno horami což umocňuje krásu této oblasti a zároveň hory zajišťují, že je zde mírné klima, teploty v zimě neklesají pod 0 °C a v létě se pohybují v průměru v rozmezí 28-30 °C a díky povětrnostním podmínkám je zde opravdu velmi příznivé podnebí.

Rodinný dům, který nabízím je v okrajové části Dénia a přímo pod horskou oblastí, kde je urbanizace krásných rodinných domů. Dům prošel kompletní rekonstrukcí s tím, že obytná část v 1. patře (2. NP), je připravena na dodělání dle představ nového majitele. Obytná část má 4 pokoje a šatnu, dále funkční terasu a po úpravě (vybudování vstupu) je zde ještě jedna terasa, ze které je nádherný výhled na hory i město.

V přízemí domu je momentálně uzavřená, ale jinak plně provozuschopná restaurace s barem, která má veškeré náležitosti a povolení k okamžitému provozu. Před restaurací je povoleno venkovní posezení.

Dům i restaurace má samostatný vchod a i samostatné číslo popisné, jedná se tedy o 2 nemovitosti s tím, že je lze zakoupit pouze jako celek. Je jen na novém majiteli, zda restauraci nebo obytnou část pronajme, či jednu část prodá. Vzhledem k turistickému ruchu se jedná o velký potenciál k zajímavým výnosům.

Nemovitost nabízí

RE/MAX Synergy
Reklama
TOPlist