55 202 aktuálních nabídek
od 902 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Beroun, - okres
okres Beroun
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Prodej bytů Beroun

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 575 864 Kč do 14 900 000 Kč

Ceny bytů v okrese Beroun

Cena bytů na prodej v okrese Beroun se momentálně pohybuje od 575 864 Kč do 14 900 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 2 759 Kč do 71 390 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 78 029 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 62 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v okrese Beroun.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Beroun?

Na trhu v Berounu jsou v současné době nejpočetnější byty 2+kk (31) v cenách od 2 999 000 Kč, následují byty 3+kk (25) od 1 900 000 Kč, byty 2+1 (16) od 2 750 000 Kč, byty 3+1 (12) od 2 600 000 Kč, byty 1+1 (9) od 575 864 Kč, byty 4+kk (7) od 8 883 500 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (2) od 1 680 000 Kč, byty 5+1 a více (1) od 14 900 000 Kč a byty 4+1 (1) od 7 700 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v okrese Beroun, je byt za cenu 11 979 000 Kč , který má obytnou plochu 119 m2.

Lokality bytů k prodeji

V okrese Beroun nabízíme byty v celkem 21 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů v Berouně (50), Prodej bytů v Králově Dvoře (13), Prodej bytů ve Zdicích (8), Prodej bytů v Hořovicích (6), Prodej bytů v Hýskově (4), Prodej bytů v Nižboru (3), Prodej bytů v Mořině (3), Prodej bytů v Záluží (2), Prodej bytů v Rpetech (2), Prodej bytů v Karlštejně (2), Prodej bytů v Zaječově (1), Prodej bytů v Chrustenicích (1), Prodej bytů v Tmani (1), Prodej bytů ve Vysokém Újezdě (1), Prodej bytů v Praskolesích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Beroun sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Kladno, Praha-západ, Příbram, Rokycany a Rakovník.

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (32), centrum (25), sídliště (7), okraj obce (4), rušná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (41). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Berounu s garáží (4) nebo byty v Berounu s parkovacím stáním (5).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (28) a 2. patře (18), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (25). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Beroun na prodej byty v bezvadném stavu (32), v dobrém stavu (27), novostavby (22), po rekonstrukci (11), rozestavěné (6), k rekonstrukci (3).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v Berounu dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Beroun nabízejí nejčastěji zděné byty (39). V nabídce k prodeji jsou také jiné byty (23), panelové byty (11), montované byty (2) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce bytů v okrese Beroun

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Berounu také k dispozici i byt v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Beroun dle inzerenta:

V Berounu a okolí pochází 104 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (24), Domov - realitní společnost s.r.o. (14), BIDLI reality, a.s. (10), CENTURY 21 Česká republika (6), Reality 11 (6), Fincentrum Reality s.r.o. (4), ERA ONE (4), PROFIT REALITY Ltd. (4), EVROPA realitní kancelář (3) a Broker Consulting, a.s. (3).

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v okrese Beroun?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Beroun 10 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Berounu?

V okrese Beroun působí 223 realitních makléřů, spadajících pod 91 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, ECON REAL s.r.o. Praha, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Oleksandr Hychka Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Beroun

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Mgr. Zuzana Rosenbergová, Jitka Lišková, Michal Kutzendörfer, Carmen Idris Beshirová, Jan Svatý, Thijs Ramp, Petr Landa, Ing. Daniel Rapák, Stanislav Vácha a Ondřej Růžička.

Nejvíce nemovitostí v okolí Berounu nabízí (17). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+1, 85m2, Beroun, Havlíčkova

Prodej částečně zrekonstruovaného bytu 3+1 o celkové výměře 85 m2 v blízkosti centra města Beroun. Byt se nachází v 5. nadzemním podlaží s výtahem panelového domu. V bytě se nachází chodbička, ze které se vchází do dětského pokoje, ke kterému…

Prodej bytu 3+kk, 59m2, Králův Dvůr - Levín, Na Vyhlídce

Byt s vlastní předzahrádkou, nebo raději se dvěma. Ano, máme. Nabízíme k prodeji velmi zajímavý byt 3+KK, kde ze dvou pokojů je přímý vstup na vlastní předzahrádku. Celkem 139 m2. Dům z roku 2013 se třemi byty ve třech podlažích se nachází…

Prodej bytu 3+kk, 77m2, Králův Dvůr, Na Horizontu

CENTURY 21 Česká republika

Rádi byste bydlení v dosahu lesů s nádherným výhledem na Český kras a Koněprusy? Nenechte si ujít nabídku zajímavého bytu 3+kk s lodžií, sklepem a parkovacím stáním, v rezidenčním projektu Královský Horizont z roku 2008, v katastru Králův Dvůr…

Prodej bytu 2+1, 54m2, Beroun - Beroun-Město, Na Tržišti

ERA ONE

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme byt ve 2. poschodí zděného bytového domu. Byt je ideální jako startovací bydlení pro jednotlivce či rodinu. Díky tomu, že je vyklizený, je stejně tak snadné popustit uzdu fantazii a zrekonstruovat ho dle vlastních představ…

Prodej bytu 1+1, 33m2, Beroun, Mládeže

K prodeji nabízíme byt 1+1 o velikosti 33 m2, který se nachází v 1. NP menšího bytového domu v klidné a žádané části Berouna. Byt je čistý, udržovaný, má plastová okna, v kuchyni i v ložnici jsou plovoucí podlahy. Bytový dům před několika lety…

Prodej bytu 4+1, 100m2, Beroun - Beroun-Město, Karly Machové

CENTURY 21 Česká republika

Láká Vás bydlet v městě které je již několik let hodnoceno jako druhé nejlepší místo pro život v České republice? Jestliže ano, nabízím Vám ke koupi nádherně zrekonstruovaný byt v Berouně. Beroun jen 15 minut jízdy od Prahy, přesto je v okolí nádherná příroda podél řeky…

Prodej bytu 3+kk, 74m2, Králův Dvůr, Na Horizontu

ERA ONE

Realitní kancelář ERA ONE Brodan&Kutzendörfer nabízí k prodeji krásný byt 3+kk o celkové užitné ploše 74 m2 orientovaný východním směrem, který se nachází ve třetím patře bytového domu v klidné lokalitě v ulici Na Horizontu v Králově Dvoře. Popis…

Prodej bytu 2+1, 57m2, Beroun - Beroun-Město, Košťálkova

NOVIS reality s.r.o.

Prodej bytu 2+1 o celkové ploše 57 m² v Berouně, ulice Košťálkova. Byt prošel kompletní rekonstrukcí. Je v dobrém a udržovaném stavu, nacházející se v 5. NP bytového domu s výtahem. Podlahová plocha bytu je 52 m². Po vstupu do bytu se dostanete…

Prodej bytu 2+1, 54m2, Beroun - Beroun-Město, Košťálkova

Exkluzivně nabízíme prodej světlého bytu 2+1 48,9 m2 s lodžií 3,8 m2 a sklepem 1,3 m2, Beroun město, Košťálkova ulice. Jedná se o byt v osobním vlastnictví ve 3. patře zatepleného panelového domu, dům má kompletně osazena…

Prodej bytu 2+1, 54m2, Beroun, Josefa Hory

K prodeji zděný byt o velikosti 2+1, situovaný v prvním zvýšeném nadzemním podlaží ze čtyř, který se nachází v žádané části obce Beroun - Město. Na domě zateplená fasáda, nová střešní krytina, nové vstupní vchodové dveře. V bytě proběhla výměna oken za plastová,…

Prodej bytu 3+kk, 72m2, Beroun - Beroun-Město, Nad Paloučkem

Zprostředkujeme vám prodej bytové jednotky o dispozici 3 + kuchyňský kout, která se nachází ve třetím NP čtyřpodlažního bytového domu umístěného ve velmi klidné a vyhledávané berounské lokalitě Palouček. Výměra jednotky činí 72,8 m2 a sestává z vstupní…

Prodej bytu 3+kk, 71m2, Beroun - Beroun-Město, Tovární

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji tento světlý a prostorný byt 3+kk v zatepleném panelovém domě. Byt najdete v 9. podlaží, kam se dostanete výtahem a k dispozici jsou rovnou dva, jeden menší a druhý velký, kterým vyvezete do bytu cokoliv,…

Prodej bytu 2+kk, 62m2, Hýskov, Nad Sokolovnou

ERA ONE

Realitní kancelář ERA ONE Brodan & Kutzendörfer nabízí k prodeji slunný, západně orientovaný a velmi zdařile řešený byt číslo A.3.2. o dispozici 2+kk (61,6 m2) s balkónem (8,8m2) a parkovacím místem, který je umístěný v 3NP (v druhém patře) novostavby menšího bytového…

Prodej bytu 2+kk, 62m2, Hýskov, Nad Sokolovnou

ERA ONE

Realitní kancelář ERA ONE Brodan & Kutzendörfer nabízí k prodeji slunný, východně orientovaný a velmi zdařile řešený byt číslo A.2.2 o dispozici 2+kk (61,6 m2) s balkónem (8,1 m2) a parkovacím místem, který je umístěný v 2NP (v prvním patře) novostavby menšího bytového…

Prodej bytu 2+kk, 61m2, Zdice

KOMFORT REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji ojedinělý byt o dispozici 2+kk, výměře 61 m2 s terasou, umístěný v 1. nadzemním podlaží. Tento byt je určen pro klienty, kteří preferují příjemné, klidné bydlení v sousedství přírody, s požadavkem na zachování maximálního…

Prodej bytu 3+kk, 72m2, Záluží

Nabízíme k prodeji byt 3+kk s lodžií a zahradou, který je po částečné rekonstrukci včetně nových rozvodů. Samotný byt se nachází v 3.NP cihlového domu a skládá se z 2 samostatných pokojů, technické místnosti, obývacího pokoje s kuchyní, samostatné toalety,…

Prodej bytu 2+kk, 71m2, Beroun - Beroun-Město, Cihlářská

Broker Consulting, a.s.

Prodej bytu 2+KK s parkovacím stáním a balkonem.Rezidenční čtvrť - Berounská brána, která je vzdálena 200 metrů od centra města Berouna.Celková plocha - 58,8 m2Balkon - 4,6 m2Sklep - 1,4 m2Parkovací stání.Byt ve 4. NP. / 5 NP. nabízí výhled, skvělé dispoziční…

Prodej bytu 1+1, 39m2, Králův Dvůr - Počaply, Plzeňská

BIDLI reality, a.s.

Nabízíme k prodeji atraktivní byt 1+1 v menším činžovním domě s parkovacím stáním a zahradou v Králově Dvoře, s výbornou dopravní dostupností do Berouna či do Prahy. Jednotka sestává z jednoho obytného pokoje, samostatné kuchyně, koupelny se…

Prodej bytu 1+1, 41m2, Beroun - Beroun-Město, Plzeňská

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej bytu 1+1, užitná plocha 41 m2 (čistá obytná plocha 36 m2), OV, s balkonem (více jak 3 m2), Beroun, Plzeňská ulice, K bytu náleží sklep v suterénu domu (2 m2) a komora v kuchyňské části. Oplocený pozemek okolo domu tvoří venkovní společná zahrádka…

Prodej bytu 2+kk, 51m2, Hořovice, Slavíkova

Naše RK Vám nabízí k prodeji velmi hezký byt 2+kk v Hořovicích, ul. Slavíkova. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu, sestává se z  obývacího pokoje s kuchyňským koutem, samostatnou ložnicí, chodba, koupelna a samostatné WC. Dům se nachází…


TOPlist