55 202 aktuálních nabídek
od 902 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Beroun, - okres
okres Beroun
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byt 2+1 na prodej Beroun

Aktuálně se zde cena bytů 2+1 k prodeji pohybuje od 2 750 000 Kč do 4 890 000 Kč

Ceny bytů 2+1 v okrese Beroun

Cena bytů 2+1 na prodej v okrese Beroun se momentálně pohybuje od 2 750 000 Kč do 4 890 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 13 176 Kč do 23 429 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 78 265 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 62 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+1 k prodeji v okrese Beroun.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Beroun?

Na trhu v Berounu jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (32) v cenách od 2 999 000 Kč, následují byty 3+kk (23) od 1 900 000 Kč, byty 2+1 (15) od 2 750 000 Kč, byty 3+1 (12) od 2 600 000 Kč, byty 1+1 (9) od 575 864 Kč, byty 4+kk (7) od 8 883 500 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (2) od 1 680 000 Kč, byty 5+1 a více (1) od 14 900 000 Kč a byty 4+1 (1) od 7 700 000 Kč.

Lokality bytů 2+1 k prodeji

V okrese Beroun nabízíme byty 2+1 v celkem 6 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 2+1 v Berouně (7), Prodej bytů 2+1 v Králově Dvoře (3), Prodej bytů 2+1 ve Zdicích (2), Prodej bytů 2+1 v Chrustenicích (1), Prodej bytů 2+1 v Hořovicích (1), Prodej bytů 2+1 v Nižboru (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Beroun sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Kladno, Praha-západ, Příbram, Rokycany a Rakovník.

Jak vybrat byt 2+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 2+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (4), centrum (2), sídliště (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 2+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (8). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 2+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 2+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 2+1 v Berounu s garáží nebo byty 2+1 v Berounu s parkovacím stáním (2).

Před pořízením bytu 2+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+1 v 1. patře (5) a 2. patře (2), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (3). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+1 v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Beroun na prodej byty 2+1 v dobrém stavu (6), v bezvadném stavu (5), k rekonstrukci (2), po rekonstrukci (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 2+1 v Berounu dle vlastnictví

Byty 2+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 2+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 2+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 2+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Beroun nabízejí nejčastěji zděné byty 2+1 (5). V nabídce k prodeji jsou také jiné byty 2+1 (3), panelové byty 2+1 (2) či byty 2+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 2+1 v okrese Beroun dle inzerenta:

V Berounu a okolí pochází 15 bytů 2+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 2+1 k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (4), KUZO Partners s.r.o. (2), Domov - realitní společnost s.r.o. (2), Fincentrum Reality s.r.o. (1), REMAX ALFA (1), EVROPA realitní kancelář Kladno (1), FARAON reality, s.r.o (1), Zapa reality, s.r.o. (1), Reality 11 (1) a NOVIS reality s.r.o. (1).

Jak najít vhodný byt 2+1 na prodej v okrese Beroun?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Beroun 2 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+1 v Berounu?

V okrese Beroun působí 15 realitních makléřů, spadajících pod 11 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, ECON REAL s.r.o. Praha, Oleksandr Hychka Praha, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Beroun

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Jitka Lišková, Mgr. Zuzana Rosenbergová, Michal Kutzendörfer, Carmen Idris Beshirová, Thijs Ramp, Jan Svatý, Petr Landa, Ing. Daniel Rapák, Ondřej Růžička a Stanislav Vácha.

Nejvíce nemovitostí v okolí Berounu nabízí Petr Berka (2). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+1, 54m2, Beroun - Beroun-Město, Na Tržišti

ERA ONE

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme byt ve 2. poschodí zděného bytového domu. Byt je ideální jako startovací bydlení pro jednotlivce či rodinu. Díky tomu, že je vyklizený, je stejně tak snadné popustit uzdu fantazii a zrekonstruovat ho dle vlastních představ…

Prodej bytu 2+1, 57m2, Beroun - Beroun-Město, Košťálkova

NOVIS reality s.r.o.

Prodej bytu 2+1 o celkové ploše 57 m² v Berouně, ulice Košťálkova. Byt prošel kompletní rekonstrukcí. Je v dobrém a udržovaném stavu, nacházející se v 5. NP bytového domu s výtahem. Podlahová plocha bytu je 52 m². Po vstupu do bytu se dostanete…

Prodej bytu 2+1, 54m2, Beroun - Beroun-Město, Košťálkova

Exkluzivně nabízíme prodej světlého bytu 2+1 48,9 m2 s lodžií 3,8 m2 a sklepem 1,3 m2, Beroun město, Košťálkova ulice. Jedná se o byt v osobním vlastnictví ve 3. patře zatepleného panelového domu, dům má kompletně osazena…

Prodej bytu 2+1, 54m2, Beroun, Josefa Hory

K prodeji zděný byt o velikosti 2+1, situovaný v prvním zvýšeném nadzemním podlaží ze čtyř, který se nachází v žádané části obce Beroun - Město. Na domě zateplená fasáda, nová střešní krytina, nové vstupní vchodové dveře. V bytě proběhla výměna oken za plastová,…

Prodej bytu 2+1, 62m2, Nižbor, Pod Nádražím

Domov - realitní společnost s.r.o.

Hledáte-li klidné bydlení blízko přírody, tak by Vám neměla uniknout nabídka tohoto prostorného bytu nacházejícího se v obci Nižbor přímo v CHKO Křivoklátsko. Jedná se o bytovou jednotku s dispozicí 2+1 a podlahovou plochou 62 m2 umístěnou v 2. NP…

Prodej bytu 2+1, 59m2, Králův Dvůr - Počaply, Plzeňská

KUZO Partners s.r.o.

Nabízím Vám ke koupi světlý byt 2+1 v ul. Plzeňská v Králově Dvoře o velikosti 59m2. Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží cihlového domu. Pokoje jsou neprůchozí. Byt je ve velmi dobrém udržovaném stavu. Teplo a teplou vodu zajišťuje vlastní plynový kotel.…

Prodej bytu 2+1, 54m2, Beroun - Beroun-Město, Švermova

Reality 11 Vám zprostředkují koupi světlého prostorného bytu 2+1 ve vyhledávané lokalitě v Berouně. Užitná plocha je 54 m2. Bytová jednotka prošla částečnou rekonstrukcí a je připravena k okamžitému nastěhování. Má plastová okna, novou plovoucí podlahu, nové…

Prodej bytu 2+1, 56m2, Hořovice, Palackého náměstí

Hledáte byt na investici nebo na trvalé bydlení? Nabízíme byt v osobním vlastnictví, o dispozici 2+1 s balkónem, na Palackého náměstí v Hořovicích. Nachází se v druhém patře zděného domu a je v původním stavu. Koupelna s vanou…

Prodej bytu 2+1, 91m2, Zdice, Palackého náměstí

Na prodej prostorný byt 2+1 o rozloze 91m? v cihlovém domě v centru města Zdice s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti pár minut. Dům je podsklepený a má 3 nadzemní podlaží. V roce 2020 ukončena rekonstrukce domu včetně střechy, zateplení…

Prodej bytu 2+1, 58m2, Beroun, Branislavova

FARAON reality, s.r.o

Byt 2+1 s lodžií, v osobním vlastnictví, o celkové ploše 58,3 m2, v 6. patře panelového domu s výtahem, v části Beroun - Hlinky. Dům leží v klidné jednosměrné ulici, s překrásnými výhledy na okolní kopce a přírodu. Pěšky…

Prodej bytu 2+1, 61m2, Králův Dvůr - Počaply, Plzeňská

KUZO Partners s.r.o.

Nabízím Vám ke koupi světlý byt 2+1, 61m2 v osobním vlastnictví, jež se nachází v 1. patře cihlového bytového domu v ulici Plzeňská v Králově Dvoře. Velkou předností koupě tohoto bytu je spoluvlastnický podíl k pozemku za domem, kde jsou pro Vás vyhrazena dvě…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Králův Dvůr, Na Louce

Dovolujeme si Vám nabídnout krásný slunný byt 2+1 o celkové ploše 68 m2. Byt se nachází ve 3 patře revitalizovaného cihlového domu v lokalitě Na Louce, v Králově Dvoře. Hlavní předností bytu je plně funkční krbová vložka na topení dřevem, která bez problémů…

Prodej bytu 2+1, 69m2, Beroun - Beroun-Město, Hrnčířská

REMAX ALFA

Mám pro Vás hezký byt ve 2NP, 2+1 (55,6m²) jen několik kroků od centra města Berouna (ul. Hrnčířská) a zároveň od krásného parku a řeky. Byt prošel zdařilou rekonstrukcí před 12 lety a změnilo se jeho původní uspořádání a využití místností. K přednostem bytu patří jeho…

Prodej bytu 2+1, 55m2, Beroun - Beroun-Město, Jaselská

Domov - realitní společnost s.r.o.

Přijďte si prohlédnout velice pěkný, prostorný, cihlový byt 2+1 o celkové podlahové ploše 54,9 m2 v žádané lokalitě na Velkém sídlišti v Berouně - ulice Jaselská. Byt v osobním vlastnictví se nachází v 3.NP cihlového nízko-podlažního…

Prodej bytu 2+1, 83m2, Zdice, Palackého náměstí

Nabízíme k prodeji velmi prostorný byt 2+1 o velikosti podlahové plochy 83m2, který se nachází v prvním patře třípodlažního cihlového domu na Palackého náměstí, v obci Zdice. Byt nabízí dva krásné, opravdu velmi prostorné pokoje, které mají velmi nadstandardní, 3,5 metru…

Prodej bytu 2+1, 51m2, Chrustenice

Z jedné strany výhled na rybník, z druhé na zalesněné kopce a rodinné domy skýtá tento dvoupokojový byt uprostřed vesnice vlastně skoro přesně mezi Prahou a Berounem. Byt je v prvním patře, kam dojdete po schodech, vejdete do předsíně, přímo proti vchodu je…


TOPlist