47 124 aktuálních nabídek
od 937 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Beroun, - okres
okres Beroun
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byt 2+1 na prodej Beroun

Aktuálně se zde cena bytů 2+1 k prodeji pohybuje od 2 850 000 Kč do 4 500 000 Kč

Ceny bytů 2+1 v okrese Beroun

Cena bytů 2+1 na prodej v okrese Beroun se momentálně pohybuje od 2 850 000 Kč do 4 500 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,19 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 12 506 Kč do 19 746 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 85 178 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 71 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+1 k prodeji v okrese Beroun.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Beroun?

Na trhu v Berounu jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+kk (18) v cenách od 3 790 000 Kč, následují byty 2+kk (16) od 2 590 000 Kč, byty 4+kk (6) od 7 150 000 Kč, byty 2+1 (6) od 2 850 000 Kč, byty 3+1 (6) od 4 950 000 Kč, byty 4+1 (3) od 4 999 000 Kč, byty 1+1 (2) od 2 990 000 Kč, byty 5+kk (2) od 7 000 000 Kč a byty 1+kk a garsoniéry (1) od 3 790 000 Kč.

Lokality bytů 2+1 k prodeji

V okrese Beroun nabízíme byty 2+1 v celkem 6 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 2+1 v Králově Dvoře (1), Prodej bytů 2+1 v Komárově (1), Prodej bytů 2+1 v Chrustenicích (1), Prodej bytů 2+1 ve Zdicích (1), Prodej bytů 2+1 v Zaječově (1), Prodej bytů 2+1 v Berouně (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Beroun sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Kladno, Praha-západ, Příbram, Rokycany a Rakovník.

Byty 2+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (2), sídliště (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt 2+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 2+1 v Berounu s garáží nebo byty 2+1 v Berounu s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu 2+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+1 v 1. patře (2) a 2. patře (2), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše. Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+1 v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Beroun na prodej byty 2+1 v dobrém stavu (4), k rekonstrukci (1), v bezvadném stavu (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 2+1 v Berounu dle vlastnictví

Byty 2+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 2+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 2+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Dražby a aukce bytů 2+1 v okrese Beroun

Kromě bytů 2+1 standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Berounu také k dispozici i byt 2+1 v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů 2+1 v okrese Beroun dle inzerenta:

V Berounu a okolí pochází 6 bytů 2+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 2+1 k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (2), NEXT REALITY GROUP a.s. (1), ERA ONE (1), Swiss Life Select Reality (1), a Domov - realitní společnost s.r.o. (1),.

Jak najít vhodný byt 2+1 na prodej v okrese Beroun?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Beroun 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+1 v Berounu?

V okrese Beroun působí 12 realitních makléřů, spadajících pod 10 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AZ Homestaging Praha, Reality Biliková Lázně Toušeň, Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, LOUDA REALITY a.s. Choťánky, ECON REAL s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Beroun

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Jitka Lišková, Jana Havránková, Michal Preisler, Michal Kutzendörfer, Mgr. Zuzana Rosenbergová, Pavel Vališ, Mgr. Ondřej Jaroš, Thijs Ramp, Miroslava Kůsová a Josef Petýrek.

Nejvíce nemovitostí v okolí Berounu nabízí Mgr. Markéta Kelnerová (2). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+1, 54m2, Beroun, Švermova

Prodej bytu 2+1, 54 m?, Beroun, ul. Švermova

Dražba bytu 2+1, 54m2, Beroun - Beroun-Město

Byt 2+1, Beroun ,Při „prodeji“ nemovitosti z insolvenčního řízení se všeobecně může jednat o jednoduchý proces, kde se díky takovému „prodeji“ může kupující dostat k velmi výhodné kupní ceně. Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány…

Vyvolávací cena: 2.944.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

TOPlist