52 165 aktuálních nabídek
od 902 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Cheb, - okres
okres Cheb
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 3+1 na prodej Český les

Aktuálně se zde cena bytů 3+1 k prodeji pohybuje od 440 000 Kč do 7 499 000 Kč

Ceny bytů 3+1 v okrese Cheb

Cena bytů 3+1 na prodej v okrese Cheb se momentálně pohybuje od 440 000 Kč do 7 499 000 Kč. Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 46 038 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 88 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 3+1 k prodeji v okrese Cheb.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Cheb?

Na trhu v Chebu jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+1 (65) v cenách od 970 000 Kč, následují byty 3+1 (63) od 440 000 Kč, byty 2+kk (34) od 990 000 Kč, byty 3+kk (31) od 999 000 Kč, byty 1+1 (23) od 535 000 Kč, byty 4+kk (12) od 4 699 000 Kč, byty 5+1 a více (8) od 5 700 000 Kč, byty 4+1 (7) od 2 650 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (5) od 860 000 Kč, byty 5+kk (4) od 7 990 000 Kč a ostatní byty (2) od 6 950 000 Kč.

Lokality bytů 3+1 k prodeji

V okrese Cheb nabízíme byty 3+1 v celkem 7 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 3+1 v Chebu (30), Prodej bytů 3+1 v Mariánských Lázních (17), Prodej bytů 3+1 v Aši (6), Prodej bytů 3+1 ve Františkových Lázních (4), Prodej bytů 3+1 v Lázních Kynžvartě (3), Prodej bytů 3+1 ve Velké Hleďsebi (2), Prodej bytů 3+1 v Teplé (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 3+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Cheb sousedí 4 okresy, můžete tedy rozšířit hledání o okres Sokolov, Karlovy Vary, Plzeň-sever a Tachov.

Jak vybrat byt 3+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 3+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: sídliště (13), klidná část obce (11), centrum (11), rušná část obce (1), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 3+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (19). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 3+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 3+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 3+1 v Chebu s garáží nebo byty 3+1 v Chebu s parkovacím stáním (5).

Před pořízením bytu 3+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+1 v 1. patře (10) a 2. patře (9), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (13). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+1 v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Cheb na prodej byty 3+1 v dobrém stavu (32), v bezvadném stavu (18), po rekonstrukci (6), k rekonstrukci (5), rozestavěné (2).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 3+1 v Chebu dle vlastnictví

Byty 3+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 3+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 3+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 3+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Cheb nabízejí nejčastěji zděné byty 3+1 (21). V nabídce k prodeji jsou také panelové byty 3+1 (17), montované byty 3+1 (4), jiné byty 3+1 (2) či byty 3+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 3+1 v okrese Cheb dle inzerenta:

V Chebu a okolí pochází 63 bytů 3+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 3+1 k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (23), Reala Lakomá s.r.o. - realitní kancelář (6), REAL CHEB reality s.r.o. (6), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (6), Realitní kancelář Rebellion s.r.o. (5), RK23 - Realitní Kancelář (MUZOR s.r.o.) (3), Dobrébydlení Trading s.r.o. (2), Fincentrum Reality s.r.o. (2), Broker Consulting, a.s. (2) a RE/MAX G8 Reality Litoměřice (1).

Jak najít vhodný byt 3+1 na prodej v okrese Cheb?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Cheb 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+1 v Chebu?

V okrese Cheb působí 33 realitních makléřů, spadajících pod 18 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: OTTE Reality Plzeň, Alena Kubinčanová Cheb, Realitní kancelář Sedláček s.r.o. Sokolov, Fidox s.r.o. Klatovy, Realitní kancelář Rebellion s.r.o. Františkovy Lázně, MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o. Kašperské Hory, Loyd - reality, spol. s r.o. Karlovy Vary, HARVILLA - REALITY s.r.o. Plzeň, Realitní kancelář SALZMANN Plzeň a REAL CHEB reality s.r.o. Cheb.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Cheb

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Lucie Bulvasová, Edita Kostrounová, Monika Veberová, Martin Sládek, Josef Zakrzewski, Hubert Krejčí, Karel Marek, Karel Janovec, Mirek Reindl a Jindřich Mottl.

Nejvíce nemovitostí v okolí Chebu nabízí Lucie Bulvasová (8). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+1, 63m2, Mariánské Lázně - Úšovice, Hroznatova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu vel. 3+1 v jižní části Mariánských Lázních (ulice Hroznatova, městská část Úšovice). Vlastnictví uvedené nemovitosti je osobní. Plocha bytu činí 63 m2. Byt je situován do 3. NP (2.patro) patrového, panelového domu. Koupelna má…

Prodej bytu 3+1, 69m2, Mariánské Lázně - Úšovice, Americká

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi krásného útulného bytu 3+1 o celkové rozloze 69,4 m2 (z čehož 6 m2 tvoří dva sklepy, 2 m2 tvoří balkon), který se nachází v prvním patře cihlové budovy. K bytu náleží 2 sklepy a 2 balkony,…

Prodej bytu 3+1, 65m2, Mariánské Lázně - Úšovice, Mánesova

Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivní prodej velmi pěkného bytu s balkonem, po přestavbě řešeným jako 3+1 o výměře 65 m2 na klidném místě v Mariánských Lázních. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, dokončenou z více než 90 %. V bytě bylo vybouráno…

Prodej bytu 3+1, 100m2, Mariánské Lázně, Ruská

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej krásného bytu s vysokými stropy o dispozici 3+1 v bytovém domě SPLENDID v lázeňském centru Mariánských Lázní. Byt má podlahovou výměru 100 m2 z čehož 9 m2 tvoří dva balkony. Byt je situován do 3.…

Prodej bytu 3+1, 120m2, Mariánské Lázně, Ruská

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej luxusního bytu vel 3+1 a bytu 1+1 v srdci centrální lázeňské části Mariánských Lázní. Celková plocha bytu/ů činí 120 m2. Byt/y jsou v osobním vlastnictví bez jakýchkoliv omezení vlastnického práva. Hlavní byt (č. 1) vel. 3+1 má…

Prodej bytu 3+1, 63m2, Mariánské Lázně, Hroznatova

Prodej bytu 3+1, 63 m2, ve třetím patře panelového domu bez výtahu v Mariánských Lázních - Úšovicích. V bytě jsou plastová okna, jádro je obložené sádrokartonem a je zde sprchový kout. Pokoje jsou neprůchozí, se zachovalými parketami. Rozvody elektřiny…

Prodej bytu 3+1, 82m2, Lázně Kynžvart, Dlouhá

Broker Consulting, a.s.

Nabízíme k prodeji celkově zrekonstruovaný byt 3+1 o ploše 77m2 + zasklená lodžie 5m2 + sklep 3m2. Byt je v osobním vlastnictví. Rekonstrukce v roce 2021 obsahovala: zděnou koupelnu - zvětšena na cca 7m2 plochy, masážní sprchový kout, místo na pračku…

Prodej bytu 3+1, 83m2, Lázně Kynžvart, nám. Republiky

Prodej bytu 3+1, 83 m2, ve druhém patře menšího bytového domu v centru obce Lázně Kynžvart. Jedná se o podkrovní byt, proběhla zde výměna oken za plastová a renovace kuchyně, jinak je byt v udržovaném stavu, vhodný k úpravám. Vytápění a ohřev…

Prodej bytu 3+1, 65m2, Mariánské Lázně, Plzeňská

Prodej bytu 3+1, 65 m2, ve zvýšeném přízemí bytového domu na ulici Plzeňská v Mariánských Lázních. Byt prošel v posledních letech rekonstrukcí, je zde nová koupelna, plastová okna, rozvody elektřiny a vody, podlahy. Pokoje jsou slunné, orientované…

Prodej bytu 3+1, 64m2, Mariánské Lázně, Dykova

RK23 - Realitní Kancelář (MUZOR s.r.o.)

Prodej podkrovního bytu 3+1 s balkonem v centru města Mariánských Lázních, který se nachází na ulici Dykova. Byt je umístěn ve 2. patře cihlového bytového domu. Vytápění a ohřev vody je zajištěno pomocí plynového kotle. V okolí domu se nachází parky, prameny, kavárny,…

Prodej bytu 3+1, 65m2, Mariánské Lázně, Lužická

Prodej bytu 3+1 s balkónem o celkové výměře 65 m?, který se nachází ve 2. patře bytového domu v centru Mariánských Lázní. Byt prošel v minulosti kompletní rekonstrukcí, je vybaven novými, plastovými, trojsklennými okny, bezpečnostními dveřmi, novým jádrem, novou koupelnou…

Prodej bytu 3+1, 68m2, Velká Hleďsebe, Petra Bezruče

Realitní samoobsluha s.r.o.

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji podíl o velikosti ideální poloviny bytové jednotky v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 (68m2) v obci Velká Hleďsebe. Bytový dům je situován v klidné části obce Velká Hleďsebe. Byt se nachází v 2. nadzemním podlaží…

Prodej bytu 3+1, 92m2, Mariánské Lázně, Tyršova

Na rohu ulic Tyršova a Nerudova v Mariánských Lázních nabízím k prodeji byt v osobním vlastnictví umístěný ve 3.patře cihlového domu. V domě, kde se byt nachází jsou jen tři bytové jednotky a v suterénu domu dva komerční prostory. Nabízený byt má obytnou…

Prodej bytu 3+1, 68m2, Mariánské Lázně, Lužická

RK23 - Realitní Kancelář (MUZOR s.r.o.)

Připravujeme prodej bytu 3+1 s balkonem v Mariánských Lázních na ul. Lužická, který se nachází v 1. patře bytového domu bez výtahu. Vytápěný a ohřev vody je zajištěno dálkovým rozvodem. Dům je v dobře udržovaném a čistém stavu. V blízkosti domu se nalézá…

Prodej bytu 3+1, 55m2, Mariánské Lázně - Úšovice, Husova

Nabízíme k prodeji útulný byt o dispozici 3+1 a celkové ploše 55 m2. Obrovskou výhodou tohoto bytu je, že se nachází v klidném, bezpečném a příjemném prostředí lázeňského města. Mariánské Lázně se vyznačují kouzelnou atmosférou, přírodními krásami,…

Prodej bytu 3+1, 68m2, Mariánské Lázně, Chebská

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví v ulici Chebská, Mariánské Lázně. Byt o rozloze 68 m2 se nachází v přízemí bytového domu. Byt prošel rekonstrukcí a působí velmi příjemným dojmem. Dispozičně je bytová jednotka řešena jako 3+1,…

Prodej bytu 3+1, 94m2, Mariánské Lázně, Lidická

Prodej nadstandardně zrekonstruovaného bytu 3+1 ve třetím patře bytového domu bez výtahu v centru Mariánských Lázní, na ulici Lidická. Jsou zde nové rozvody vody, elektřiny, odpadů, nová eurookna, bezpečnostní dveře, izolované podlahy s kvalitní dlažbou v kuchyni…

Prodej bytu 3+1, 75m2, Lázně Kynžvart, 5. května

Nabízíme Vám prodej v původním stavu o dispozici 3+1 se zahradou ve městě Lázně Kynžvart, kde jsou velkou předností Léčebné lázně s unikátním přírodním bohatstvím, lázně jsou specifické pro rodinné láznění i s dětmi. To znamená, že se zde může současně léčit dětský…

Prodej bytu 3+1, 76m2, Lázně Kynžvart, Polní

Nabízíme zrekonstruovaný byt 3+1 ve vyhledávané lokalitě Lázní Kynžvart .V docházkové vzdálenosti je zámek Kynžvart. Byt je o dispozici 3+1 a nachází se v přízemí a náleží k němu sklep. V Lázních Kynžvart je kompletní občanská vybavenost. S financováním…

Prodej bytu 3+1, 80m2, Mariánské Lázně, Třebízského

RE/MAX Partner

Nabízím k prodeji ve výhradním zastoupení prostorný byt o dispozici 3+1 s celkovou podlahovou plochou 80 m2 nedaleko krásné přírody. Byt se nachází v 1.NP cihlového domu ve velmi klidné části města (lázeňská zóna). Byt prošel velmi zdařilou rekonstrukcí…


TOPlist