55 211 aktuálních nabídek
od 902 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 4+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Český Krumlov, - okres
okres Český Krumlov
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 4+1 na prodej Českokrumlovsko

Aktuálně se zde cena bytů 4+1 k prodeji pohybuje od 1 800 000 Kč do 6 490 000 Kč

Ceny bytů 4+1 v okrese Český Krumlov

Cena bytů 4+1 na prodej v okrese Český Krumlov se momentálně pohybuje od 1 800 000 Kč do 6 490 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 8 624 Kč do 31 095 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 64 758 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 68 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 4+1 k prodeji v okrese Český Krumlov.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Český Krumlov?

Na trhu v Českém Krumlově jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+1 (34) v cenách od 1 590 000 Kč, následují byty 2+1 (26) od 1 680 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (20) od 1 490 000 Kč, byty 2+kk (18) od 1 490 000 Kč, byty 3+kk (16) od 2 590 000 Kč, byty 4+1 (8) od 1 800 000 Kč, byty 4+kk (8) od 5 690 000 Kč, byty 1+1 (7) od 1 590 000 Kč, byty 5+1 a více (4) od 5 800 000 Kč, pokoje (2) od 2 800 000 Kč a ostatní byty (1) od 900 000 Kč.

Lokality bytů 4+1 k prodeji

V okrese Český Krumlov nabízíme byty 4+1 v celkem 2 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 4+1 v Českém Krumlově (7), Prodej bytů 4+1 v Kaplici (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 4+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Český Krumlov sousedí 2 okresy, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice a České Budějovice.

Byty 4+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: sídliště (3), centrum (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt 4+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 4+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 4+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 4+1 v Českém Krumlově s garáží nebo byty 4+1 v Českém Krumlově s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 4+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 4+1 v 1. patře a 2. patře (2), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (6). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 4+1 v 6. a vyšším poschodí (2). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 4+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 4+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Český Krumlov na prodej byty 4+1 v bezvadném stavu (5), v dobrém stavu (2), k rekonstrukci (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 4+1 v Českém Krumlově dle vlastnictví

Byty 4+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 4+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 4+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Nabídka bytů 4+1 v okrese Český Krumlov dle inzerenta:

V Českém Krumlově a okolí pochází 8 bytů 4+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 4+1 k prodeji inzerují tyto realitky: NEXT REALITY GROUP a.s. (2), RK CHALUPA s.r.o. (1), BIDLI reality, a.s. (1), Jan Kolář - realitní kancelář (1), GEPARD REALITY / Boars (1), Keller Williams Czech Republic (1), a Vicek Reality (1),.

Jak najít vhodný byt 4+1 na prodej v okrese Český Krumlov?

Pokud máte konkrétní představu bytu 4+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 4+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 4+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 4+1 v Českém Krumlově?

V okrese Český Krumlov působí 8 realitních makléřů, spadajících pod 8 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, AD REALITY České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Český Krumlov

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, František Ardó, Jan Kubeš, Milan Talíř, Petr Migl, Marek Ertl, Jiří Kejšar, Pavel Daoudi, Hana Tomšů a Rudolf Poborský.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českého Krumlova nabízí Jan Vicek (1). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 4+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 4+1, 86m2, Český Krumlov, Urbinská

Dva byty v jednom, to je dvougenerační bytová jednotka o dispozici 4+1+kk s dvěma sociálními zařízeními (2x sprchový kout, 2x WC) po celkové rekonstrukci v 6. patře 8mi patrového panelového domu v Urbinské ulici. 86 m2 velký byt s balkónem vás zaujme už…

Prodej bytu 4+1, 84m2, Český Krumlov - Plešivec

Keller Williams Czech Republic

Prodej bytu 4+1 s balkonem, Sídliště Plešivec, Český Krumlov. Tento prostorný byt s podlahovou plochou 79 m2, se nachází v sedmém patře revitalizovaného panelového domu. Interiér zahrnuje prostorný obývací pokoj se vstupem na balkon, kuchyni, dále tři neprůchozí…

Prodej bytu 4+1, 88m2, Český Krumlov - Domoradice, Urbinská

BIDLI reality, a.s.

Prodej výjimečného bytu, který je koncipován jako dvougenerační. 4+1 se dvěma koupelnami a WC. Vše v tomto bytě je v téměř původním stavu, ale velice udržované a útulné. V prodeji se takto zajímavý byt objevuje jen zřídka. Samotná výměra přes 80m2 přesahuje…

Prodej bytu 4+1, 83m2, Český Krumlov, Urbinská

Exkluzivně Vám k prodeji nabízíme dvougenerační byt 4+1 o užitné ploše 83 m2. Bytová jednotka se nachází v 5.patře panelového domu s výtahem na adrese Urbinská. Jedná se o severovýchodní část Českého Krumlova - Domoradice. Naleznete zde veškerou…

Prodej bytu 4+1, 85m2, Český Krumlov - Domoradice, Urbinská

Prodej dvougeneračního bytu v původním stavu o dispozici 4+1 s balkonem na sídlišti Mír v Českém Krumlově. Byt se nachází v pátém patře z osmi v panelovém domě s výtahem. Dispozice: vstup, chodba, malá koupelna se sprchovacím koutem a toaletou,…

Prodej bytu 4+1, 83m2, Český Krumlov, Urbinská

Jedná se o starší byt v 5. patře panelového domu, který je určen ke kompletní opravě. Jedná se o byt 1+3 se sociálním zařízením a garsonku s vlastním sociálním zařízením. Byt 1+3 nemá kuchyni - zakryta sádrokartonem, je zde voda, odpady, el. instalace; obývací…

Prodej bytu 4+1, 78m2, Český Krumlov - Horní Brána, Polská

RK CHALUPA s.r.o.

Nabízíme k prodeji byt ve vlastnictví, velikosti 4+1 o celkové výměře 78 m2, nyní upraveno na 3+1, součástí lodžie s krásným výhledem na okolí, krumlovský zámek, koupaliště a sportoviště (viz. videoprohlídka). Byt se nachází v 5. patře…


TOPlist