52 144 aktuálních nabídek
od 899 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Upřesnit požadovanou lokalitu
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Pozemky na prodej Krušné hory

Aktuálně se zde cena pozemků k prodeji pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč

Ceny pozemků v České republice

Cena pozemků na prodej v České republice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 4,84 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od několika tisíc Kč do 518 501 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější pozemky k prodeji v České republice.

Jaké jsou pozemky na prodej na našem trhu?

Na trhu v České republice jsou v současné době nejpočetnější stavební parcely (3084) v cenách od 0 Kč, následují zemědělská půda (1896) od 21 600 Kč, ostatní pozemky (959) od 20 100 Kč, louky (799) od 22 500 Kč, zahrady (710) od 26 250 Kč, komerční pozemky (632) od 35 200 Kč, lesy (500) od 11 180 Kč a vodní plochy (31) od 40 000 Kč.

Typy pozemků

Stavební pozemky nebo také stavební parcely umožňují stavbu domu (zastavěná plocha a nádvoří). Zemědělský pozemek zahrnuje ornou půdu, zahradu, louku (trvalý travní porost), ale také například ovocný sad či vinici nebo chmelnici. Dalším specifickým druhem pozemku je lesní pozemek. Samostatnou kapitolou jsou vodní plochy. Pokud se konkrétní pozemek nevejde do jedné z výše uvedených kategorií, uvádí se jako ostatní plocha.

Při koupi pozemku si prostudujte územní plán

Typ pozemku, uváděný při jeho prodeji, není jedinou věcí, kterou je třeba sledovat. Důležité je také plánované využití, definované územním plánem obce. V plánu můžete najít informaci o tom, že současná orná půda bude využita pro výstavbu. Dejte si pozor i na různá omezení výstavby.

Lokality pozemků k prodeji

V České republice nabízíme pozemky v celkem 99 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej pozemků v Praze (145), Prodej pozemků v Brně (69), Prodej pozemků v Ostravě (63), Prodej pozemků v Plzni (57), Prodej pozemků v Ústí nad Labem (56), Prodej pozemků v Karviné (45), Prodej pozemků v Olomouci (44), Prodej pozemků v Liberci (41), Prodej pozemků ve Vracově (37), Prodej pozemků v Děčíně (35), Prodej pozemků v Karlových Varech (34), Prodej pozemků v Chebu (33), Prodej pozemků v Bzenci (33), Prodej pozemků v Českých Budějovicích (33), Prodej pozemků v Jeřmanicích (32).

Developerské projekty a novostavby

V případě, že preferujete novostavby a nemovitosti v rámci developerských projektů, pak si v České republice a okolí můžete aktuálně vybrat z těchto nabídek:

Atraktivní pozemek v obchodní zóně ul. Strakonická České Budějovice

Atraktivní pozemek v obchodní zóně

Lokalita: ul. Strakonická České Budějovice
Ceny od 6 000 Kč
Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek v obchodní zóně v příměstí Českých Budějovic v sousedství obchodního domu Sconto, Albert, McDonald, na sousedním pozemku se nachází rozsáhlá myčka automobilů.
Více detailů k projektu Atraktivní pozemek v obchodní zóně.

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny Mýto u Rokycan, lokalita

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny

Lokalita: Mýto u Rokycan, lokalita "U Sladovny"
Ceny od 3 062 000 Kč
V Mýtě u Rokycan, v lokalitě U Sladovny připravila firma IKO stavby s.r.o. výstavbu obytné lokality. Záměrem bylo vytvořit ucelený, kvalitní obytný komplex, kde návrh zástavby vychází z požadavků specifikovaných územním plánem. Objekty jsou komponovány s ohledem na místní podmínky.
Více detailů k projektu Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny.

Dražby a aukce pozemků v České republice

Kromě pozemků standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v České republice také k dispozici 291 pozemků v dražbě či v aukci.

Nabídka pozemků v České republice dle inzerenta:

V České republice pochází 8565 pozemků z nabídky realitních kanceláří a 46 pozemků jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde pozemky k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (2415), FondRealit.cz (636), ORCA ESTATE a.s. (627), Přímý prodej půdy s.r.o. (264), Správa TOP realit s.r.o. (217), CENTURY 21 Česká republika (202), BIDLI reality, a.s. (153), BO! reality a finance (128), Broker Consulting, a.s. (125) a Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (119). Dalších 46 pozemků je nabízených přímo od majitele bez realitky.

Prodej pozemků podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy pozemků:

Turistické oblasti

Vybírat své pozemky můžete v těchto atraktivních lokalitách: Beskydy, Blatensko, České Středohoří, České Švýcarsko, Českomoravská vrchovina, Český les, Chodsko, Chřiby, Doksy - Máchovo jezero, Dolní Berounka, Jeseníky, Jihočeské rybníky, Jizerské hory, Kaplicko, Křivoklátsko, Krkonoše, Krušné hory, Lužické hory, Pálava, Podkrkonoší, Podyjí, Posázaví, Pošumaví, Povodí Orlice, Přesticko, Slovácko, Střední Vltava, Šumava, Táborsko, Valašsko, Západočeské Lázně, Třeboňsko, Javorníky, Lednicko-valticko, Lipno, Český ráj, Novohradské hory, Ostravsko, Českokrumlovsko, Opavsko, Plzeňsko, Brněnsko, Polabí, Bílé Karpaty, Hostýnské vrchy, Adršpašsko, Babiččino údolí a Blaník.

Jak najít vhodný pozemek na prodej v České republice?

Pokud máte konkrétní představu pozemku, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný pozemek na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v České republice 711 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví pozemek podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout pozemek v České republice?

V České republice působí 2000 realitních makléřů, spadajících pod 880 realitních kanceláří, které můžete oslovit.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v České republice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ivana Sychrová, Lucie Opatřilová, Martin Vacek, David Machač, Ing. Daniel Rapák, Veronika Kůrková, Soňa Piatková, Thijs Ramp, Romana Marhounová a Anette Stoszková.

Pokud chcete prodat či pronajmout pozemek vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej stavebního pozemku, 658m2, Kraslice, Kraslice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavební parcely v ulici Horní, město Kraslice. Z pozemku je krásný výhled na město a okolí. U pozemku vede místní komunikace, vo dosahu pozemku jsou inženýrské sítě. V případě zájmu je k dispozici stavební dokumentace, podle…

Prodej stavebního pozemku, 550m2, Dubí

RE/MAX Synergy

V zastoupení majitele nabízíme parcelu o výměře 550 m2 v nově zřízené zahrádkářské osadě Slunečná- Mstišov v Podkrušnohorské ulici. Pozemek je zařazen do Územního plánu města Dubí v plochách obytných smíšených k rodinné rekreaci a je zde možné…

Novinka
1.155.000,-, (2.100,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej louky, 149520m2, Krásný Les

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje soubor pozemků o celkové velikosti 149.520 m2 u obce Krásný Les, okres Karlovy Vary. Celkem 29 pozemků smíšeného druhu ( ovocný sad, lesní pozemky, vodní plocha, zbořenině apod.) se nachází u hlavní silnice směr Karlovy Vary…

5.980.800,-, (40,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 692m2, Kadaň

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji zahradu o velikosti 692 m2 s chatkou o velikosti 15 m2 s číslem evidenčním v kolonii U Průhonu naproti benzínce Shell v Kadani. Vše v osobním vlastnictví. Chatka je ve špatném stavu…

Novinka
1.200.000 Kč (1.734,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, Vysoká Pec, Slunečné sady

Je nám potěšením Vám nabídnout pozemek v luxusní čtvrti na prahu Krušných hor. Pokud toužíte po bydlení v s nadstandardními možnostmi relaxace, s lesy v bezprostředním okolí a zároveň se skvělou občanskou vybaveností větších měst v pohodlné blízkosti, je tato…

Prodej stavebního pozemku, 1450m2, Bublava

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku o rozloze 1450 m2 z celkových 2628 m2 v krásném prostředí obce Bublava v Krušných horách. Pozemek je situován na okraji obce u lesa. Pozemek je vhodný pro stavbu rodinného domu,…

Prodej stavebního pozemku, 2335m2, Loučná pod Klínovcem - Háj

Reality 11 Vám zprostředkují koupi velmi pěkného, slunného, obdélníkového pozemku, s výměrou 2.335 m2, umístěného nedaleko hlavního parkoviště pro SkiAreál Klínovec, v centru obce Háj, se zástavbou rodinných domů a menších penzionů v okolí. Pozemek je mírně…

9.316.650,-, (3.990,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 9092m2, Bublava, Bublava

Zprostředkujeme Vám prodej stavebního pozemku CP 9092 m2, Bublava okr. Sokolov. Pozemek je možný využít na stavbu chaty nebo případně rozdělit na více menších pozemků. Na hranici pozemku je elektřina 220/380V. Příjezdová cesta je zpevněná do poloviny pozemku. Velmi…

2.718.508,-, (299,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 277m2, Krupka, Krupka

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zahrady v osobním vlastnictví, o velikosti 277 m2, v obci Krupka, ulice Mlýnská. Na zahradě zřízena el. přípojka. Užitková voda v blízkosti, nutno přivést na pozemek. Okolo zahrady teče horský pramen. Před rokem byla…

Novinka
500.000 Kč (1.805,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, Rotava

Prodáme slunnou zahradu s dřevěnou chatkou a pergolou. Do chatky o velikosti 9 m2 je zavedena elektřina, připojená pergola má 17 m2 a je ideální k pořádání oslav i k odpočinku. Zahrada má přívod sezonního vodovodu, díky kterému se…

Dražba zahrady, 740m2, Krásný Les

Centrum aukcí.cz s.r.o.

Jedná se o ocenění ideálního spoluvlastnického podílu ve výši 1/2 k nemovité věci - pozemku - zahrada, v k.ú. Krásný Les, obec Krásný Les, okres Karlovy Vary, který je situován v centrální zastavěné části obce Krásný Les, v mírně sklonitém terénu…

Vyvolávací cena: 226.667,- Kč, (306,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej ostatní, 16939m2, Krupka

Správa TOP realit s.r.o.

Ve výhradním zastoupení nabízím prodej pozemků v k.ú Krupka, LV 3823 o celkové výměře 16939 m2. Na pozemky je přístup přes pozemky vlastnící město a Česká republika.

Prodej zahrady, 276m2, Krupka - Bohosudov, Dlouhá

Molík reality s.r.o

Nabízíme k prodeji zahradu v osobním vlastnictví v klidné části Krupky při výjezdu na Soběchleby v ulici Dlouhá. Jedná se o vyhledávanou lokalitu v dosahu MHD s možností parkování u zahrady. Přístup k zahradě dlážděnou cestou z jedné strany…

Prodej stavebního pozemku, 1114m2, Dubí - Bystřice, Dlouhá

Nabízíme stavební pozemek 1114 m2 v Dubí- Bystřici. Pozemek je kompletně zasíťovaný (voda, kanalizace, elektřina, silnice). Kdo chce bydlet u lesa s dostupností do města, tak tento pozemek je přesně to co hledá. Z pozemku je nádherný výhled na České…

3.342.000 Kč (3.000,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 430m2, Meziboří

Dobrý den, nabízíme Vám prodej zahrady se zděnou chatou a pergolou na okraji obce Meziboří v severní části u sjezdovky, na kterou navazují dále již pouze vršky a lesy. Nabízená nemovitost se nachází ze začátku oploceného areálu s možností příjezdu autem…

Prodej zahrady, 533m2, Hroznětín, Hřbitovní

Nabízím k prodeji zahradu v osobním vlastnictví v obci Hroznětín, ul. Hřbitovní o výměře 553m2. Na zahradu je přivedena pitná voda z vodovodního řádu obce Hroznětín i elektřina. Součástí zahrady je kůlna na nářadí, zahradní altán a zděná udírna. Dle územního…

Prodej zahrady, 542m2, Kadaň

Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o.

Společnost ZOO reality vám nabízí zahradu v osobním vlastnictví o celkové ploše 542 m2 v Kadani, na Nové kolonii. Zahrada obdélníkového tvaru je kousek od parkovacího stání do kolonie, v blízkosti zástavby bytových domů, velmi dobře přístupná…

Prodej zahrady, Kadaň

Nabízíme Vám k prodeji krásnou zahradu s chatkou v osobním vlastnictví v oblíbené zahrádkářské kolonii v Kadani. Nejen, že zahrada je kousek od centra Kadaně, ale je to i ideální místo pro rekreaci pro rodinu s dětmi. Celý pozemek je oplocen. Na pozemku…

Prodej stavebního pozemku, 1453m2, Abertamy

Myšák Reality

Pokud hledáte pozemek k individuální výstavbě rodinného domu či rekreačního objektu, dovolujeme si Vám v zastoupení majitele nabídnout výjimečnou příležitost k jeho koupi. Nachází se v atraktivní lokalitě hřebenu Krušných hor, v městečku Abertamy a jedná se…

Prodej komerčního pozemku, 5196m2, Krupka - Nové Modlany

Při rychlém jednání sleva. Prodeji pozemku vhodného ke komerčním účelům na okraji města Krupka. Plocha pozemku činí 5 196 m2. Dle územního plánu, je možné pozemek využít ke stavebním účelům (průmyslová a řemeslná výroba, sklady a zařízení pro skladování,…

5.400.000 Kč (1.039,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

TOPlist