47 959 aktuálních nabídek
od 918 realitních kanceláří a soukromníků

Články, rady, tipy a návody - Články

 • Logo Nejvýhodnější hypotéka? Zájemcům nově zjednodušuje život Fingo! Nejvýhodnější hypotéka? Zájemcům nově zjednodušuje život Fingo!

  Máme skvělé zprávy nejen pro zájemce o koupi nemovitosti. V Česku začal působit nový zprostředkovatel finančních služeb, se kterým pořídíte hypotéku opravdu výhodně a rychle.

 • Logo Místo rychlého zisku půl roku starostí Místo rychlého zisku půl roku starostí

  Prodávat nebo prodat nemovitost je rozdíl. Jak poznali manželé Vyhnalovi, i v době vysoké poptávky se prodej domu na vlastní pěst může změnit na noční můru.

 • Logo Co rozhoduje při výběru realitní kanceláře Co rozhoduje při výběru realitní kanceláře

  Jak lidé vybírají realitní kancelář? Realitní trh je pestrý a existují nadšení zákazníci i ti velmi zklamaní jako v jiných oborech. U prodeje či pronájmu nemovitosti se nicméně jedná o zásadní rozhodnutí s vážnými dopady, se kterými se pojí silné emoce. Podle jakých ukazatelů se potenciální prodejci či pronajímatelé rozhodují, které realitní kanceláři svěří svoji nemovitost?

 • Logo Třicátý FOR ARCH v září zahájí kontraktační den pro odborníky Třicátý FOR ARCH v září zahájí kontraktační den pro odborníky

  Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH vstupuje do svého 30. ročníku. I letos se bude konat v PVA EXPO PRAHA v Letňanech, a to od 17. do 21. září 2019. Pokračovat bude Technologické fórum, prezentace Stavba roku, odborné konference a další projekty. Organizátoři chystají několik novinek, jednou z nich je 1. kontraktační den pro odborníky, techniky, řemeslníky a architekty. Generálním partnerem veletrhu FOR ARCH je Skupina ČEZ.

 • Logo Průzkum říká, že na prvním místě je při výběru bytu cena Průzkum říká, že na prvním místě je při výběru bytu cena

  Přestože je na prvním místě při výběru bytu cena, měly by být moderní české bytové domy inteligentnější. V tyto dny byly zveřejněny výsledky rozsáhlého průzkumu na téma Moderní bytové domy. Průzkum zadaný společností 2N se uskutečnil v březnu na reprezentativním vzorku české populace. První část studie se týkala hodnocení cen bytů. Další část průzkumu prokázala i stále se zvyšující nároky na standardní vybavenost novostaveb.

 • Logo Veletrh FOR ARCH 2019 jako partner pro vaše stavební plány Veletrh FOR ARCH 2019 jako partner pro vaše stavební plány

  Jubilejní 30. ročník veletrhu FOR ARCH přinese kromě novinek a trendů z oblasti stavebnictví také klíčové informace, jak pro své bydlení získat dotace. Ať už se jedná o rekonstrukci, výstavbu nebo koupi domu i bytu, pomoci může příspěvek. Jaké peníze jsou nyní k dispozici? I to zjistí návštěvníci ve dnech 17. až 21. září v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. 

 • Logo Velký průvodce odhady nemovitostí! Co se vyplatí znát? Velký průvodce odhady nemovitostí! Co se vyplatí znát?

  Víte, jaké odhady nemovitostí existují a k čemu slouží? Podívejme se, jak se vlastně určují ceny, kdo takový odhad může vypracovat a k jakému účelu lze ten který typ odhadu použít.

 • Logo Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti

  Největší počet návštěvníků v historii, přes 25 000, zaznamenal veletrh STŘECHY PRAHA, který proběhl v PVA EXPO PRAHA 7. – 9. 2. 2019. Veletrh byl skvělou prezentací oboru střech i souvisejících odvětví a vstoupil tak velkolepě do třetího desetiletí své existence. 

 • Logo Jubilejní 30. ročník FOR ARCH 2019 zahájí kontraktační den pro odborníky Jubilejní 30. ročník FOR ARCH 2019 zahájí kontraktační den pro odborníky

 • Logo Nové developerské projekty v Praze představí výstava BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY Nové developerské projekty v Praze představí výstava BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY

  Ve dnech 21. až 24. března 2019 se v PVA EXPO PRAHA v Letňanech uskuteční specializovaná výstava BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Představí nové developerské projekty i aktuální trendy v bydlení. 

 • Logo O zahradě sní stále více Čechů, jak ji zdokonalit? Poradí FOR GARDEN! O zahradě sní stále více Čechů, jak ji zdokonalit? Poradí FOR GARDEN!

  Průzkumy posledních let dokazují, že Češi stále více touží po vlastní zahradě. Ta se může stát dokonalou zónou, ale vyžaduje pravidelnou péči a mnohdy i zásah odborníka. Mezinárodní veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky FOR GARDEN nabízí návštěvníkům novinky a trendy, širokou nabídku produktů a nejvíce odborníků na jednom místě. Jak učinit zahradu dokonalou? Zjistíte ve dnech 21. až 24. března v PVA EXPO PRAHA.

 • Logo Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT? Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?

  Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR HABITAT představí komplexní nabídku v oboru pevných interiérových prvků, stavby a rekonstrukcí. Novinky a trendy tuzemských i zahraničních společností mohou vidět odborníci i široká veřejnost ve dnech 21. až 24. března 2019 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Chybět nebudou ani cenné rady odborníků. Na co dalšího se můžete těšit?

 • Logo Chcete bydlet ve svém v Budějovicích? Kde v ČB koupit nový byt? Chcete bydlet ve svém v Budějovicích? Kde v ČB koupit nový byt?

  Ptali jste se sami sebe, kde by se dal ještě koupit v Českých Budějovicích byt? A nemyslíme tím na sídlišti? Možností k novému bydlení přeci jsou, a i na místech, kde byste je možná zprvu nečekali. Třeba právě jako byty v Mladém. A že se investice do bytu nevyplatí? Určitě ano!

 • Logo Veletrh Střechy Praha nově s festivalem dřeva a nářadí Veletrh Střechy Praha nově s festivalem dřeva a nářadí

  Zveme vás na největší oborový veletrh pro střechy, fasády, izolace, dřevo, řemeslo a úspory energií STŘECHY PRAHA. Jeho součástí je nově Festival dřeva a nářadí. Obě akce proběhnou v areálu PVA EXPO Praha Letňany 7. – 9. 2. 2019. Na co se můžete těšit?

 • Logo Co byste měli vědět, než podepíšete s realitní kanceláří smlouvu o exkluzivitě Co byste měli vědět, než podepíšete s realitní kanceláří smlouvu o exkluzivitě

  Je smlouva o exkluzivitě pouze nástroj realitních kanceláří, jak si uvázat klienta, nebo v sobě skrývá i výhody, které by zákazník bez této smlouvy nezískal?

 • Logo Festival dřeva a nářadí na veletrhu STŘECHY PRAHA Festival dřeva a nářadí na veletrhu STŘECHY PRAHA

  Největší veletrh pro střechy, řemeslo, dřevo a úspory energií STŘECHY PRAHA vstupuje do třetího desetiletí své existence. 21. ročník proběhne 7. – 9. 2. 2019 v PVA EXPO PRAHA Letňany. 

 • Logo Keller Williams - realitní společnost budovaná makléři pro makléře Keller Williams - realitní společnost budovaná makléři pro makléře

  Gary Keller, v minulém roce vyhlášen celosvětovým lídrem v oblasti realit, kdysi sdělil: „Budu spokojený, když na mém náhrobním kameni bude napsáno – tady odpočívá realitní makléř.“

 • Logo CENTURY 21 slaví 10 let v Česku CENTURY 21 slaví 10 let v Česku

  Dne 18. listopadu 2018 je to právě 10 let, co na český realitní trh vstoupila světová realitní jednička CENTURY 21. 

 • Logo Hypotéční sazby letí nahoru. Ceny bytů poprvé vystoupaly nad 3 miliony! Hypotéční sazby letí nahoru. Ceny bytů poprvé vystoupaly nad 3 miliony!

  Hypoteční sazby i ceny bytů rychle rostou, což má fatální dopad na dostupnost vlastnického bydlení. Spolu s tím od října začaly platit i nová pravidla ČNB pro posuzování žádostí o úvěr. Množina lidí, kteří dosáhnou na vlastní bydlení, se tím vším rychle zmenšuje. 

 • Logo Chcete si dobře prověřit realitní kancelář? Zaměřte se i na její makléře! Chcete si dobře prověřit realitní kancelář? Zaměřte se i na její makléře!

  Pro úspěšný prodej či pronájem nemovitosti je třeba si vybrat správného partnera. Jenže realitních kanceláří je mnoho a nemusí být zcela jasné, která je pro vás ta pravá. Jak si ji prověřit a dobře vybrat?

TOPlist