38 252 aktuálních nabídek
od 867 realitních kanceláří a soukromníků

Novostavby a developerské projekty Brno-venkov

Počet nalezených novostaveb: 4
Panorama Rosice

Společnost Bramley, s.r.o. započala v roce 2019 přestavbu a revitalizaci areálu bývalého nábytkářského učiliště v Rosicích v atraktivní poloze nad centrem města představuje neopakovatelnou příležitost klidného a komfortního bydlení či podnikání v poptávané lokalitě v blízkosti Brna.

Lokalita: Rosice, Na Vyhlídce

od 3 518 257 Kč
Rezidence Pasohlávky

Vytvořili jsme autentické domy zasazené do prostředí vinic s mírnou fikcí dávných časů. Přitom využíváme nejmodernější technologie, aby domy byly uživatelsky pohodlné a úsporné.

Lokalita: Pasohlávky

Cena na dotaz
Nové byty Pohořelice

Bytový dům obsahuje 42 nových bytových jednotek o vel. 3+kk a 2+kk, 14 sklepních boxů, 3 zděné sklepy, 8 vnitřních garážových stání, kočárkárnu - kolárnu, technické zázemí, 4 samostatné zděné garáže, 40 venkovních garážových stání. Bytový dům nabízí 4. NP a 1. PP. Probíhá výstavba a rezervace. Možnost prohlídky vzorového bytu. Volných 37 bytových jednotek.

Lokalita: Pohořelice

od 5 098 415 Kč
Rodinné domy Ochoz u Brna

Výstavba rodinných domů v developerském projektu Pod skalkou v Ochozu u Brna, vzdáleném sedm kilometrů od brněnské městské části Líšeň, je umístěna na jižním svahu, v klidné části obce.

Lokalita: Ochoz u Brna

od 15 500 000 Kč
TOPlist