38 289 aktuálních nabídek
od 868 realitních kanceláří a soukromníků

Byty a bytové domy

Počet nalezených novostaveb: 35
Petrův Grunt

V krkonošském Bratrouchově nedaleko Rokytnice nad Jizerou vzniká nový projekt Petrův Grunt.

Lokalita: Jablonec nad Jizerou, 73 č.p.

od 4 875 000 Kč
Nové byty v Chrášťanech

Moderní soubor bytových domů vyrostl v blízkosti nákupního centra Metropole – Zličín a konečné trasy metra B.

Lokalita: Chrášťany, V Chaloupkách

od 7 348 500 Kč
Nové byty Olomouc – Nová Okružní

Bytový projekt Nová Okružní vzniká na západním okraji Olomouce v městské části Olomouc - Nová Ulice (Tabulový vrch) v blízkosti nově vznikající prodejny Kaufland.

Lokalita: Olomouc, Okružní

Cena na dotaz
Bytové domy Solné mlýny

Vznikající soubor tří architektonicky netradičních pětipodlažních bytových domů bude nabízet nové, velmi příjemné komfortní bydlení v klidném prostředí v Olomouci.

Lokalita: Olomouc, U solných mlýnů

Cena na dotaz
Byty Žatec

Novostavba Bytového domu Žatec v klidné části obce Pod Klínem s překrásným výhledem na Krušné hory a široké okolí nabízí 28 nových bytů určené pro jednotlivce nebo malé rodiny.

Lokalita: Žatec, Dr. Václava Kůrky

od 2 100 000 Kč
AVIA CITY

Již od roku 2007 usilujeme o přeměnu industriálního areálu AVIA Letňany na moderní městskou čtvrť. A ne jen tak ledajakou. Na svůj zrod čeká víc než jen kvalitní bydlení, zeleň a služby všeho druhu.

Lokalita: Praha, Veselská

Cena na dotaz
Panorama Rosice

Společnost Bramley, s.r.o. započala v roce 2019 přestavbu a revitalizaci areálu bývalého nábytkářského učiliště v Rosicích v atraktivní poloze nad centrem města představuje neopakovatelnou příležitost klidného a komfortního bydlení či podnikání v poptávané lokalitě v blízkosti Brna.

Lokalita: Rosice, Na Vyhlídce

od 3 518 257 Kč
Apartmánová vila na Dolní Moravě

Elite real service s.r.o Vám nabízí v zastoupení majitele nabídku prodeje apartmánové vily v klidné části obce Dolní Morava. Jedná se o samostatně stojící dvoupodlažní vilu, částečně podsklepenou, se čtyřmi samostatnými apartmány.

Lokalita: Dolní Morava

Cena na dotaz
Nové byty Pohořelice

Bytový dům obsahuje 42 nových bytových jednotek o vel. 3+kk a 2+kk, 14 sklepních boxů, 3 zděné sklepy, 8 vnitřních garážových stání, kočárkárnu - kolárnu, technické zázemí, 4 samostatné zděné garáže, 40 venkovních garážových stání. Bytový dům nabízí 4. NP a 1. PP. Probíhá výstavba a rezervace. Možnost prohlídky vzorového bytu. Volných 37 bytových jednotek.

Lokalita: Pohořelice

od 5 098 415 Kč
Rezidence u Vaňkovky

REZIDENCE U VAŇKOVKY V přímém sousedství Galerie Vaňkovka a Paláce Trnitá vzniká nový developerský projekt, citlivě zrekonstruovaná a moderně rozšířená secesní nárožní budova, která je součástí budoucího bulváru rozšiřujícího se centra Brna.

Lokalita: Brno, Opuštěná

od 6 977 050 Kč
Byty Skuherského

Tato unikátní nabídka představuje 26 nadstandardních prostorných bytů ve Skuherského ulici v Českých Budějovicích.

Lokalita: České Budějovice, Skuherského

od 2 005 200 Kč
Nové Královice

Developerský projekt Nové Královice vytváří nové jádro obce – náměstí s jezírkem a vzrostlou zelení, restaurací, kavárnou a novou budovou radnice.

Lokalita: Praha, Vyskočilova

Cena na dotaz
Rezidenční areál Park Zličín

Oblíbená lokalita necelé 3 minuty chůze od metra B Zličín, kde vznikne v sedmi bytových domech 526 bytů s efektivními a promyšlenými dispozicemi od 1+kk po 4+kk.

Lokalita: Praha

od 3 398 250 Kč
Rezidence Hálkova

Pražské předměstí, prestižní českobudějovická lokalita, místo s nezaměnitelným geniem loci. Právě v jejím srdci nyní vzniká originální a nezaměnitelná rezidence Hálkova, je další z rezidenčních projektů společností OMEGA & partners, podle návrhu architekta Martina Kouby.

Lokalita: České Budějovice, Hálkova

od 3 300 000 Kč
Terasy Branišovská

Zahajujeme prodej bytových jednotek v nově stavěných bytových domech v klidné okrajové části města České Budějovice, v těsné blízkosti vysokoškolských kolejí a nedaleko lesoparku Stromovka.

Lokalita: České Budějovice, Branišovská

od 3 600 000 Kč
Krumlovský Vltavín

Kvalitní bydlení se stěhuje na jih. A s ním i výhodná investice! Poznejte oblast v zeleném údolí, na břehu Vltavy, před branami jedinečného města.

Lokalita: Český Krumlov, Za Jitonou

Cena na dotaz
Rezidence Preslova

Poznejte bydlení v samotném centru severomoravské metropole.

Lokalita: Ostrava, Preslova

od 4 367 000 Kč
Apartmány na horách

Apartmány přímo na sjezdovce v Krkonoších.

Lokalita: Janské Lázně

od 4 948 000 Kč
Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny

V Mýtě u Rokycan, v lokalitě U Sladovny připravila firma IKO stavby s.r.o. výstavbu obytné lokality. Záměrem bylo vytvořit ucelený, kvalitní obytný komplex, kde návrh zástavby vychází z požadavků specifikovaných územním plánem. Objekty jsou komponovány s ohledem na místní podmínky.

Lokalita: Mýto, U Sladovny

od 3 062 000 Kč
Byty Hostivice Jih

Obytný komplex Hostivice Jih se nachází 10 minut jízdy od stanice metra Zličín, která je umístěna v obchodním centru Metropole.

Lokalita: Hostivice

od 2 659 536 Kč
TOPlist