55 393 aktuálních nabídek
od 900 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Kladno, - okres
okres Kladno
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byt 2+1 na prodej Kladno

Aktuálně se zde cena bytů 2+1 k prodeji pohybuje od 1 900 000 Kč do 5 181 500 Kč

Ceny bytů 2+1 v okrese Kladno

Cena bytů 2+1 na prodej v okrese Kladno se momentálně pohybuje od 1 900 000 Kč do 5 181 500 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 9 103 Kč do 24 826 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 72 948 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 58 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+1 k prodeji v okrese Kladno.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Kladno?

Na trhu v Kladně jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+1 (54) v cenách od 2 850 000 Kč, následují byty 2+kk (51) od 1 990 000 Kč, byty 3+kk (36) od 3 470 000 Kč, byty 2+1 (30) od 1 900 000 Kč, byty 1+1 (18) od 1 990 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (16) od 1 890 000 Kč, byty 4+1 (11) od 4 299 900 Kč, byty 4+kk (10) od 4 990 000 Kč a byty 5+kk (1) od 12 083 000 Kč.

Lokality bytů 2+1 k prodeji

V okrese Kladno nabízíme byty 2+1 v celkem 3 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 2+1 v Kladně (28), Prodej bytů 2+1 ve Stochově (1), Prodej bytů 2+1 v Slaném (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Kladno sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Litoměřice, Mělník, Praha-západ, Beroun, Rakovník a Louny.

Jak vybrat byt 2+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 2+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (13), centrum (7), sídliště (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 2+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (8). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 2+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 2+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 2+1 v Kladně s garáží nebo byty 2+1 v Kladně s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 2+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+1 v 1. patře (6) a 2. patře (1), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (12). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+1 v 6. a vyšším poschodí (2). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Kladno na prodej byty 2+1 v bezvadném stavu (13), v dobrém stavu (10), po rekonstrukci (5), k rekonstrukci (2).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 2+1 v Kladně dle vlastnictví

Byty 2+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 2+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 2+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 2+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Kladno nabízejí nejčastěji panelové byty 2+1 (10). V nabídce k prodeji jsou také zděné byty 2+1 (8), jiné byty 2+1 (2) či byty 2+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 2+1 v okrese Kladno dle inzerenta:

V Kladně a okolí pochází 30 bytů 2+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 2+1 k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (7), RE/MAX G8 Reality Kladno (4), NEXT REALITY GROUP a.s. (3), Jaroš Real Estate s.r.o. (3), DUNA HOUSE (2), Home 4 People (2), BIDLI reality, a.s. (2), RE/MAX Anděl (1), RE Partners (1) a Matrix Reality, a.s. (1).

Jak najít vhodný byt 2+1 na prodej v okrese Kladno?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Kladno 2 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+1 v Kladně?

V okrese Kladno působí 35 realitních makléřů, spadajících pod 17 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Oleksandr Hychka Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Kladno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Dominik Ondrůšek, LL.M., Irena Hřibová, Veronika Hrabčák Kohoutová, Tomáš Horák, Monika Tyleová, Otto Rudovský, Radek Janatka, Bc Lukáš Holeček, Jana Nekvinda Vraštilová a Eva Vondrová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kladna nabízí Veronika Vespremiová (2). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+1, 47m2, Kladno - Kročehlavy, Herbenova

Reality PROSTOR s.r.o.

Tento dispozičně velmi zajímavý byt se nachází v 1.NP., kompletně zrekonstruovaného bytového domu, tj. vstupní vestibul, dveře, rozvody, zateplená nová fasáda, střecha. Byt je v původním, udržovaném stavu, vhodný k renovaci dle vlastních představ. Dispozice 2+1, nabízí prostornou…

Prodej bytu 2+1, 64m2, Kladno - Kročehlavy

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej bytu 2+1 OV 64 m2, cihla, Kladno Kročehlavy, Vrchlického ve zvýšeném přízemí. Byt má plastová okna, jinak v původním stavu určeno k rekonstrukci. V pokojích jsou parkety. Chodba, WC a koupelna keramická dlažba, kuchyně PVC. Dům je po revitalizaci…

Prodej bytu 2+1, 54m2, Kladno - Kročehlavy, Jaroslava Foglara

Nabízíme Vám prodej útulného bytu o dispozici 2+1 v osobním vlastnictví, s obytnou plochou 54 m2, v 1.NP (bezpečné zvýšené přízemí 3,2 m) cihlového bytového domu. Bytová jednotka může řešit potřebu vlastního bydlení nebo se stát investicí s následným…

Prodej bytu 2+1, 53m2, Kladno - Kročehlavy, Obránců míru

Prosperity Real Estate s.r.o.

Slunný byt v klidné části Kladna.Bytová jednotka se nachází v 10.patře panelového domu se dvěma výtahy. Dispoziční řešení bytu: chodba, samostatné WC, koupelna, obývací pokoj, ložnice šatna a kuchyň, která je vybavena myčkou, plynovým sporákem s elektrickou troubou,…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Kladno - Kročehlavy, gen. Píky

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 2+1 (60m2) v původním stavu s balkónem (2m2) a dvěma prostornými sklepy. Bytová jednotka se nachází v cihlovém domě s výtahem, ve 3.nadzemním podlaží (2.patro ze 4) v Kladně – ulice Generála Píky. Po vstupu…

Prodej bytu 2+1, 42m2, Kladno - Kročehlavy

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji byt 2+1, OV, 42m2 - ul. Hřebečská, Kladno. Byt v původním stavu, má okna plastová, koupelnu s vanou, WC, kuchyň s linkou a sporákem - místo pro jídelní stůl. K bytu náleží komora na patře a dále sklepní kóje. Dům je po…

Prodej bytu 2+1, 54m2, Kladno, Brjanská

Prodej bytu 2+1, v cihlovém době v Brjanské ulici, 1. NP ze čtyř, 54 m2 vč. sklepa 2m2. Byt je před celkovou rekonstrukcí. Plastová okna orientovaná na severní a jižní stranu. Stoupačky v plastu. V bytě jsou nízké měsíční poplatky. Veškerá občanská…

Prodej bytu 2+1, 61m2, Kladno, Helsinská

Hledáte úsporný byt na Kladně? Máte rádi přírodu, ale zároveň chcete bydlet ve městě? To Vám nabízí úsporný slunný byt 2+1 s vytápěním formou infrapanelů, o podlahové ploše 55 m2 ve 4. patrě cihlového domu v Kladně - Rozdělově. Byt prošel…

Prodej bytu 2+1, 52m2, Kladno, Brjanská

RE Partners

Dovoluji si vám nabídnout prodej bytu 2+1 o velikosti 52 m2, v osobním vlastnictví v Kladně ulice Brjanská, byt se nachází ve 3. patře cihlového domu bez výtahu. Po vstupu do bytu se ocitnete v předsíni s prostornou vestavěnou skříní.…

Prodej bytu 2+1, 49m2, Kladno, Petrohradská

exkluzivně prodej pěkného slunného bytu 2+1/L, 49,6m2 v Kladně, ul. Petrohradská. V místě kompletní občanská vybavenost, základní školy, školky, restaurace, obchod Tesco a sportovní areál Sletiště, nachází se v blízkosti lesa. Velmi dobré spojení s Prahou PID kousek od…

Prodej bytu 2+1, 52m2, Kladno - Kročehlavy, U Hvězdy

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji byt 2+1/L, OV, 52m2, Kladno, ul. U Hvězdy. Dispozice - vstupní chodba, obývací pokoj s přístupem na lodžii, kuchyň s linkou a sporákem, ložnice, koupelna s vanou, umyvadlem, WC samostatně. K bytu náleží komora. Byt je po částečných…

Prodej bytu 2+1, 54m2, Kladno, Helsinská

REALITY PRO TEBE

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 na Kladně v ulici Helsinská. Byt o celkové podlahové ploše cca 54m2 nabízí vnitřní užitnou plochu 48,83 m2 bez započtení výměry balkónu (cca 3m2) a výměry sklepa (cca 2,5m2). Byt v původním stavu se…

Prodej bytu 2+1, 74m2, Kladno, Čs. armády

Chcete bydlet v centru města, užívat si zahrady a v obývacím pokoji relaxovat u krbu? To vše nabízí cihlový byt 2+1 v centru Kladna v blízkosti nemocnice Kladno. Dům je po revitalizaci v roce 2016. Byt prošel rekonstrukcí, v pokoji je krb, v kuchyni…

Prodej bytu 2+1, 58m2, Kladno, Vašíčkova

Nabízíme k prodeji byt 2+1 s lodžií (3,5) v Kladně - Rozdělově. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí čtyřpodlažního cihlového domu v klidné části, v přímé blízkosti zástavby rodinných domů. Byt prošel částečnou rekonstrukcí - rozvody vody a odpadů…

Prodej bytu 2+1, 62m2, Kladno - Kročehlavy, gen. Píky

Zprostředkujeme Vám exkluzivně prodej prostorného cihlového bytu o dispozici 2+1, 62m2+5m2 sklep, OV, nachází se v 1.np. z5, v Kladně- ul.Gen.Klapálka. Kompletní občanská vybavenost v místě školy, školky, supermarkety, zdravotnické středisko, v blízkosti lesa. Velmi dobrá…

Prodej bytu 2+1, 61m2, Kladno, Čs. armády

Nabízíme Vám ke koupi prostorný byt o dispozici 2+1 v osobním vlastnictví o výměře 52 m2 v 6. patře revitalizovaného panelového domu v aktraktivní části města Kladna přímo u nemocnice, ul. Čs. armády. Po vstupu do bytu se nacházíte…

Prodej bytu 2+1, 68m2, Kladno, Ke stadionu

Vytvořte si bydlení v centru města Kladna dle svých představ, vhodné také pro investora. Byt 2+1 v prvním patře cihlového domu, kousek od nemocnice, je určený k rekonstrukci dle svých představ. Má vlastní pozemek s vjezdem, kde pohodlně zaparkujete auto nebo posedíte…

Prodej bytu 2+1, 52m2, Kladno - Kročehlavy, Bulharská

RE/MAX Anděl

K prodeji nabízíme byt 2+1 o výměře 52 m2, který se nachází v přízemí revitalizovaného panelového domu. Dominantou tohoto bytu je prostorný obývací pokoj z nějž je vstup do ložnice. Na podlahách v těchto dvou místnostech jsou nově repasované dřevěné…

Prodej bytu 2+1, 63m2, Kladno - Kročehlavy, Wednesbury

Dovoluji si vám nabídnout prodej kompletně zrekonstruovaného bytu 2+1 v atraktivním bytovém domě ulici Wednesbury v Kladně. Byt se nachází ve 4. patře modernizovaného a kompletně zatepleného panelového domu s výtahem a má 3 prostorné lodžie orientované směrem…

Prodej bytu 2+1, 62m2, Kladno - Kročehlavy, Pařížská

Matrix Reality, a.s.

Prodej bytu s balkónem a komorou v žádané lokalitě v ul. Pařížská - Kladno - pokud preferujete oddělenou a dostatečně prostornou ložnici - máte rádi světlý obývací pokoj s orientací na východ propojený s plně vybavenou kuchyní - poté si zajdete…


TOPlist