51 712 aktuálních nabídek
od 895 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+kk
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Brno, - okres
okres Brno-město
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 3+kk na prodej Brno

Aktuálně se zde cena bytů 3+kk k prodeji pohybuje od 5 690 000 Kč do 14 890 000 Kč

Ceny bytů 3+kk v okrese Brno

Cena bytů 3+kk na prodej v okrese Brno se momentálně pohybuje od 5 690 000 Kč do 14 890 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,49 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 25 817 Kč do 67 560 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 101 861 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 68 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 3+kk k prodeji v okrese Brno.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Brno?

Na trhu v Brně jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (82) v cenách od 3 090 000 Kč, následují byty 3+1 (76) od 4 849 000 Kč, byty 2+1 (59) od 4 000 000 Kč, byty 3+kk (53) od 5 690 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (44) od 2 390 000 Kč, byty 1+1 (39) od 2 650 000 Kč, byty 4+kk (29) od 5 999 999 Kč, byty 4+1 (17) od 1 845 000 Kč, byty 5+kk (4) od 10 990 000 Kč a byty 5+1 a více (2) od 10 990 000 Kč.

Lokality bytů 3+kk k prodeji

Jak vybrat byt 3+kk k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 3+kk nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (32), klidná část obce (13), okraj obce (3), rušná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 3+kk v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (24). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 3+kk k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 3+kk a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+kk pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+kk se zajištěným parkováním, tedy byty 3+kk v Brně s garáží (4) nebo byty 3+kk v Brně s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 3+kk se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+kk v 1. patře (15) a 2. patře (8), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (15). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+kk v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+kk s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+kk: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Brno na prodej byty 3+kk v bezvadném stavu (20), novostavby (12), rozestavěné (9), po rekonstrukci (6), v dobrém stavu (5), k rekonstrukci (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 3+kk v Brně dle vlastnictví

Byty 3+kk zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 3+kk v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 3+kk se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 3+kk podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Brno nabízejí nejčastěji zděné byty 3+kk (36). V nabídce k prodeji jsou také jiné byty 3+kk (5), panelové byty 3+kk (1), kamenné byty 3+kk (1), skeletonové byty 3+kk či byty 3+kk s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 3+kk v okrese Brno dle inzerenta:

V Brně a okolí pochází 52 bytů 3+kk z nabídky realitních kanceláří a 1 byt 3+kk je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde byty 3+kk k prodeji inzerují tyto realitky: CENTURY 21 Česká republika (12), M&M reality holding a.s. (5), GAUTE, a.s. (4), LeoReal Uherské Hradiště (4), Broker Consulting, a.s. (3), Frami Real (3), AvrioReal, s.r.o. (3), FIEDLER REALITY s.r.o. (2), I.E.T. Reality, s.r.o. (2) a BIDLI reality, a.s. (2). Další byt 3+kk je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 3+kk na prodej v okrese Brno?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+kk, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+kk na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Brno 2 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+kk podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+kk v Brně?

V okrese Brno působí 39 realitních makléřů, spadajících pod 23 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Liška Real s.r.o. Bílovice nad Svitavou, Profimakléřky s.r.o. Brno, Spolehlivá realitka s.r.o. Brno, Reality Hynštová Blansko, David Raus realitní služby Brno, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, REALmix s.r.o. Brno, 1. Nonstop Reality Jihlava, Multicont reality Vyškov a REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Brno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Jan Valko, Thijs Ramp, Jaroslav Jakubec, Ing. Martina Klimešová, Jarmila Pitlová, David Borek, Ing. David Raus, Dušan Valach, Michala Hvězdová a Patricie Vojtěchovská.

Nejvíce nemovitostí v okolí Brna nabízí Ivo Škaroupka (6). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+kk vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+kk, 71m2, Brno - Štýřice, Táborského nábřeží

Staňte se vlastníkem a prvním uživatelem jednotky/atelieru s terasou v dokončované novostavbě Rezidence Viviena II - atraktivního polyfunkčního domu na nároží ul. Vídeňská/Táborského nábřeží. Jedná se o typ 3kk s podlahovou plochou 60,9 m2 +…

Prodej bytu 3+kk, 67m2, Brno - Slatina, Moutnická

Nabízím k prodeji krásný byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+kk s lodžií, vlastním parkovacím stáním a podlahovou plochou 67,27 m2. Bytová jednotka se nachází ve 3NP bytového domu v Brně - Slatině na ulici Moutnická 4.Dominantou…

Prodej bytu 3+kk, 80m2, Brno - Štýřice, Jaroslava Foglara

CENTURY 21 Česká republika

Sníte o bydleni v novostavbě v centru města, ale zároveň potřebujete svůj klid a přírodu, mám pro Vás prostorný byt 3KK na ul. Jaroslava Foglara o celkové ploše 80m2 v bytovém domě s výtahem. Byt je situován v 3. NP.Dům se nachází…

Prodej bytu 3+kk, 68m2, Brno - Dolní Heršpice, Vomáčkova

Frami Real

Nabízíme k prodeji krásný, nový byt v Brně - Dolních Heršpicích. Pokud hledáte bydlení v lokalitě, která vám nabídné veškerou vybavenost a služby velkoměsta, ale zároveň poskytne krásné, klidné okolí, tak jste právě našli ideální byt pro vás.Bytový dům byl zkolaudován…

Prodej bytu 3+kk, 96m2, Brno - Starý Lískovec, U Leskavy

Frami Real

Nabízíme prostorný 3KK v moderní novostavbě z roku 2015.Dostatek úložného prostoru díky na míru dělaným vestavným skříním.Byt se nachází v 1.patře cihlového domu s výtahem.2 pokoje s orientací do klidného vnitrobloku a obývací pokoj s balkónem…

Prodej bytu 3+kk, 103m2, Brno - Sadová, Gustava Broma

Frami Real

Nabízíme k prodeji novostavbu bytu 3+k s balkonem ve 2.NP bytového domu D. Slepá ulice na samém okraji obytného souboru nabízí soukromí, minimální dopravu, bezpečí, klid a nádherné výhledy do zeleného údolí, na jaře plného kvetoucích zahrádek. Rušné město zmizelo,…

Prodej bytu 3+kk, 85m2, Brno

Nabízíme k prodeji náš byt 3+KK o velikosti 85,13 m2 (plus balkón 4,5 m2 ) ve velmi žádané lokalitě Brno-Medlánky. Umístění: Byt se nachází v klidné…

Prodej bytu 3+kk, 81m2, Brno - Veveří, Botanická

CENTURY 21 Česká republika

Představuji Vám krásný byt na dobré adrese za rohem od Lužáneckého parku na ulici Botanické. Celková výměra je 82 m2, byt je umístěny v 2.N.P. šestipatrového cihlového domu s výtahem a dispozičně řešený jako 3kk. Moderní koupelna a kuchyňská…

Prodej bytu 3+kk, 67m2, Brno - Žebětín

CENTURY 21 Česká republika

Ve výhradním zastoupení majitele Vám ke koupi nabízíme byt o dispozici 3+kk v klidné a žádané lokalitě Brno – Kamechy na ulici Lišejníková. Nachází se v 2. patře novostavby cihlového domu. Byt o ploše 65 m2 má prostornou chodbu se samostatnou…

Prodej bytu 3+kk, 140m2, Brno - Kníničky, Ondrova

FIEDLER REALITY s.r.o.

K prodeji nabízíme byt 3+kk ve výstavbě s terasou a garážovým stáním v Brně Kníničkách. Jedná se o terasový dům, byt se nachází v 1.NP domu s výhledem k lesu a jeho podlahová plocha je 69,1 m2 + příslušenství. Vstup je do předsíně,…

Prodej bytu 3+kk, 137m2, Brno - Kníničky, Rozdrojovická

CENTURY 21 Česká republika

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji bytovou jednotku s celkovou podlahovou plochou 60,42 m2 s prostornou terasou 77,15 m2 v obci Rozdrojovice - ulice Cihelna 92.Byt prošel částečnou rekonstrukcí - v obývacím pokoji…

Prodej bytu 3+kk, 79m2, Brno - Husovice, Musilova

GAUTE, a.s.

Prodej moderního bytu s energetickou náročností A. Byt se nachází v 5NP, posledním patře bytového domu, Musilova 9, naproti Střední průmyslové školy chemické. Dispozice 3+kk, výměra bytu 79,34m2, terasa 15,42m2, úložný box naproti bytu 2,5 m2. V domě jsou použity…

Prodej bytu 3+kk, 96m2, Brno - Chrlice, Jánošíkova

CENTURY 21 Česká republika

Možnost převodu hypotečního úvěru se sazbou 2,39% p.a. se zafixovanou sazbou do roku 2026! Pro bližší informace volejte!Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostorný mezonetový byt s balkonem v Brně - Chrlicích, ulice Jánošíkova. Jedná se o byt…

Prodej bytu 3+kk, 83m2, Brno - Bystrc, Kamechy

FIEDLER REALITY s.r.o.

K prodeji nabízíme byt 3+kk ve výstavbě s balkonem, terasou a dvěma garážovými stáními v Brně na rozhraní katastrálních území Bystrc a Žebětín. Byt se nachází ve 2.NP bytového domu a jeho podlahová plocha je 67,8 m2 + příslušenství. Vstup je…

Prodej bytu 3+kk, 71m2, Brno, Křehlíkova

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 3+kk o celkové ploše 71 m?. Byt se nachází v klidné lokalitě Brněnské části Slatina, v 1. NP zděného domu zkolaudovaného v roce 2012. Byt disponuje dvěma neprůchozími pokoji, koupelnou s  vanou a toaletou, dále se zde…

Prodej bytu 3+kk, 79m2, Brno - Husovice, Musilova

GAUTE, a.s.

Prodej moderního bytu s energetickou náročností A. Byt se nachází v 5NP, posledním patře bytového domu, Musilova 9, naproti Střední průmyslové školy chemické. Dispozice 3+kk, výměra bytu 79,34m2, terasa 15,42m2, úložný box naproti bytu 2,5 m2, dvě garážová stání…

Prodej bytu 3+kk, 78m2, Brno - Žebětín, Bartolomějská

CENTURY 21 Česká republika

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji světlý byt o dispozici 3+kk se dvěma lodžiemi v  klidné lokalitě "Nad rybníkem" v Popůvkách u Brna. Byt v osobním vlastnictví, ve 3. NP s celkovou plochou 78 m2 se nachází v novostavbě bytového…

Prodej bytu 3+kk, 67m2, Brno - Bystrc

CENTURY 21 Česká republika

Ve výhradním zastoupení nabízíme ke koupi byt 3+kk s balkonem v osobním vlastnictví v Brně-Bystrci na ulici Černého. Byt se nachází v 6NP/6 bytového domu s výtahem ve zděné nádstavbě z roku 2007. K bytu náleží sklepní kóje. Byt je ve velmi…

Prodej bytu 3+kk, 74m2, Brno - Trnitá, Špitálka

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi krásný prostorný byt po celkové rekonstrukci, nacházející se v secesním bytovém domě v centru města Brna na ulici Špitálka. Byt o velikosti 64 m2 s dispozicí 3+kk a neprůchozími místnostmi se…

Prodej bytu 3+kk, 67m2, Brno - Židenice, Líšeňská

Představujeme Vám byt 3+kk o výměře 67 m2, který je umístěn na jihozápadním rohu bytového domu.V tomto bytě nebude muset rodina řešit, kam uložit své věci včetně sportovního vybavení. Kromě komory, která je přístupná z bytu, patří k tomuto bytu více než 10metrový…


Hledáte byty?

Byty Brněnsko
TOPlist