47 526 aktuálních nabídek
od 895 realitních kanceláří a soukromníků

Články, rady, tipy a návody - Články

 • Logo Dotace, bezpečnost, chytrá města i kontraktační den Dotace, bezpečnost, chytrá města i kontraktační den

  Již potřicáté se představí mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, který přinese novinky a trendy pro odborníky i laiky. Od 17. do 21. září 2019 nastíní aktuální dění v oblasti stavebnictví, dotací, představí vize chytrých měst i bezpečných domácností. Na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA se bude konat také konference TECHNOLOGICKÉ FÓRUM a první den veletrhu bude kontraktační pro odborníky, techniky, řemeslníky a architekty. Generálním partnerem veletrhu je Skupina ČEZ.

 • Logo ČESKÉREALITY.cz slaví právě dnes 20 let! ČESKÉREALITY.cz slaví právě dnes 20 let!

  Na den přesně právě dnes před 20 lety byla zaregistrována doména ceskereality.cz, na které byl záhy v druhé polovině roku 1999 spuštěn realitní server ČESKÉREALITY.cz.

 • Logo Veletrh FOR INTERIOR představí bohémský styl bydlení i design asijských mistrů Veletrh FOR INTERIOR představí bohémský styl bydlení i design asijských mistrů

  Dvanáctý ročník oblíbeného veletrhu FOR INTERIOR představí novinky a trendy ze světa nábytku, interiérů a bytových doplňků. Přijďte se ve dnech 10. až 13. října 2019 na letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA seznámit s pracemi čínských designérů a japonských nábytkářů, ale také s bohémským stylem bydlení.

 • Logo Jsou hypotéky v České republice drahé? Jsou hypotéky v České republice drahé?

  Evropská hypoteční federace před pár dny vydala zprávu, ve které mapuje vývoj na hypotečním trhu v prvním čtvrtletí letošního roku. Kromě jiného je součástí zprávy také porovnání úrokových sazeb sjednaných hypoték. Jak si stojí česká republika v mezinárodním srovnání?

 • Logo Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech

  Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní venkovní stínění oken a mnoho dalších novinek uvidí návštěvníci zářijového veletrhu FOR ARCH. Jubilejní 30. ročník nahlédne do budoucnosti a zaostří na chytré bydlení, města i bezpečnost. Vystavovatelé v PVA EXPO PRAHA ve dnech 17. až 21. září představí systémy reagující na zvyšující se požadavky energetických úspor, hospodaření s energií a energetické účinnosti. Generálním partnerem veletrhu je Skupina ČEZ.

 • Logo Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc

  Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME představí oborové trendy a novinky již ve dnech 5. až 7. září 2019. V tradičních prostorách veletrhu, na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech, se uskuteční s příjemnou obměnou – souběžně proběhne specializovaný veletrh hodin, hodinek, zlatých a stříbrných šperků HODINY A KLENOTY. Na odborníky čeká i atraktivní doprovodný program a spousta novinek.

 • Logo Nejvýhodnější hypotéka? Zájemcům nově zjednodušuje život Fingo! Nejvýhodnější hypotéka? Zájemcům nově zjednodušuje život Fingo!

  Máme skvělé zprávy nejen pro zájemce o koupi nemovitosti. V Česku začal působit nový zprostředkovatel finančních služeb, se kterým pořídíte hypotéku opravdu výhodně a rychle.

 • Logo Místo rychlého zisku půl roku starostí Místo rychlého zisku půl roku starostí

  Prodávat nebo prodat nemovitost je rozdíl. Jak poznali manželé Vyhnalovi, i v době vysoké poptávky se prodej domu na vlastní pěst může změnit na noční můru.

 • Logo Co rozhoduje při výběru realitní kanceláře Co rozhoduje při výběru realitní kanceláře

  Jak lidé vybírají realitní kancelář? Realitní trh je pestrý a existují nadšení zákazníci i ti velmi zklamaní jako v jiných oborech. U prodeje či pronájmu nemovitosti se nicméně jedná o zásadní rozhodnutí s vážnými dopady, se kterými se pojí silné emoce. Podle jakých ukazatelů se potenciální prodejci či pronajímatelé rozhodují, které realitní kanceláři svěří svoji nemovitost?

 • Logo Třicátý FOR ARCH v září zahájí kontraktační den pro odborníky Třicátý FOR ARCH v září zahájí kontraktační den pro odborníky

  Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH vstupuje do svého 30. ročníku. I letos se bude konat v PVA EXPO PRAHA v Letňanech, a to od 17. do 21. září 2019. Pokračovat bude Technologické fórum, prezentace Stavba roku, odborné konference a další projekty. Organizátoři chystají několik novinek, jednou z nich je 1. kontraktační den pro odborníky, techniky, řemeslníky a architekty. Generálním partnerem veletrhu FOR ARCH je Skupina ČEZ.

 • Logo Průzkum říká, že na prvním místě je při výběru bytu cena Průzkum říká, že na prvním místě je při výběru bytu cena

  Přestože je na prvním místě při výběru bytu cena, měly by být moderní české bytové domy inteligentnější. V tyto dny byly zveřejněny výsledky rozsáhlého průzkumu na téma Moderní bytové domy. Průzkum zadaný společností 2N se uskutečnil v březnu na reprezentativním vzorku české populace. První část studie se týkala hodnocení cen bytů. Další část průzkumu prokázala i stále se zvyšující nároky na standardní vybavenost novostaveb.

 • Logo Veletrh FOR ARCH 2019 jako partner pro vaše stavební plány Veletrh FOR ARCH 2019 jako partner pro vaše stavební plány

  Jubilejní 30. ročník veletrhu FOR ARCH přinese kromě novinek a trendů z oblasti stavebnictví také klíčové informace, jak pro své bydlení získat dotace. Ať už se jedná o rekonstrukci, výstavbu nebo koupi domu i bytu, pomoci může příspěvek. Jaké peníze jsou nyní k dispozici? I to zjistí návštěvníci ve dnech 17. až 21. září v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. 

 • Logo Velký průvodce odhady nemovitostí! Co se vyplatí znát? Velký průvodce odhady nemovitostí! Co se vyplatí znát?

  Víte, jaké odhady nemovitostí existují a k čemu slouží? Podívejme se, jak se vlastně určují ceny, kdo takový odhad může vypracovat a k jakému účelu lze ten který typ odhadu použít.

 • Logo Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti

  Největší počet návštěvníků v historii, přes 25 000, zaznamenal veletrh STŘECHY PRAHA, který proběhl v PVA EXPO PRAHA 7. – 9. 2. 2019. Veletrh byl skvělou prezentací oboru střech i souvisejících odvětví a vstoupil tak velkolepě do třetího desetiletí své existence. 

 • Logo Jubilejní 30. ročník FOR ARCH 2019 zahájí kontraktační den pro odborníky Jubilejní 30. ročník FOR ARCH 2019 zahájí kontraktační den pro odborníky

 • Logo Nové developerské projekty v Praze představí výstava BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY Nové developerské projekty v Praze představí výstava BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY

  Ve dnech 21. až 24. března 2019 se v PVA EXPO PRAHA v Letňanech uskuteční specializovaná výstava BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Představí nové developerské projekty i aktuální trendy v bydlení. 

 • Logo O zahradě sní stále více Čechů, jak ji zdokonalit? Poradí FOR GARDEN! O zahradě sní stále více Čechů, jak ji zdokonalit? Poradí FOR GARDEN!

  Průzkumy posledních let dokazují, že Češi stále více touží po vlastní zahradě. Ta se může stát dokonalou zónou, ale vyžaduje pravidelnou péči a mnohdy i zásah odborníka. Mezinárodní veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky FOR GARDEN nabízí návštěvníkům novinky a trendy, širokou nabídku produktů a nejvíce odborníků na jednom místě. Jak učinit zahradu dokonalou? Zjistíte ve dnech 21. až 24. března v PVA EXPO PRAHA.

 • Logo Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT? Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?

  Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR HABITAT představí komplexní nabídku v oboru pevných interiérových prvků, stavby a rekonstrukcí. Novinky a trendy tuzemských i zahraničních společností mohou vidět odborníci i široká veřejnost ve dnech 21. až 24. března 2019 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Chybět nebudou ani cenné rady odborníků. Na co dalšího se můžete těšit?

 • Logo Chcete bydlet ve svém v Budějovicích? Kde v ČB koupit nový byt? Chcete bydlet ve svém v Budějovicích? Kde v ČB koupit nový byt?

  Ptali jste se sami sebe, kde by se dal ještě koupit v Českých Budějovicích byt? A nemyslíme tím na sídlišti? Možností k novému bydlení přeci jsou, a i na místech, kde byste je možná zprvu nečekali. Třeba právě jako byty v Mladém. A že se investice do bytu nevyplatí? Určitě ano!

 • Logo Veletrh Střechy Praha nově s festivalem dřeva a nářadí Veletrh Střechy Praha nově s festivalem dřeva a nářadí

  Zveme vás na největší oborový veletrh pro střechy, fasády, izolace, dřevo, řemeslo a úspory energií STŘECHY PRAHA. Jeho součástí je nově Festival dřeva a nářadí. Obě akce proběhnou v areálu PVA EXPO Praha Letňany 7. – 9. 2. 2019. Na co se můžete těšit?

TOPlist