56 004 aktuálních nabídek
od 925 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Opava
V okruhu
Opava
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byt 3+1 na prodej, obec Opava

Aktuálně se zde cena bytů 3+1 k prodeji pohybuje od 2 670 000 Kč do 4 990 000 Kč

Ceny bytů 3+1 v obci Opava

Cena bytů 3+1 na prodej v obci Opava se momentálně pohybuje od 2 670 000 Kč do 4 990 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 12 793 Kč do 23 908 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v této obci se pohybuje kolem 54 297 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 66 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 3+1 k prodeji v obci Opava.

Jaké jsou byty na prodej v obci Opava?

Na trhu v Opavě jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+1 (18) v cenách od 2 670 000 Kč, následují byty 2+1 (17) od 1 980 000 Kč, byty 3+kk (9) od 3 790 000 Kč, byty 2+kk (9) od 1 900 000 Kč, byty 4+1 (7) od 3 680 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (6) od 2 290 000 Kč, byty 1+1 (5) od 1 500 000 Kč, byty 4+kk (4) od 3 500 000 Kč a ostatní byty (1) od 4 490 000 Kč.

Lokality bytů 3+1 k prodeji

V obci Opava nabízíme byty 3+1 v celkem 5 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty 3+1 na prodej v Předměstí (8), Byty 3+1 na prodej v Kateřinkách (7), Byty 3+1 na prodej v Městě (1), Byty 3+1 na prodej v Kylešovicích (1), Byty 3+1 na prodej v Jaktaři (1).

Byty 3+1 si můžete vybrat také dle městských částí: Byty 3+1 na prodej MČ Opava (nečleněná část města) (15).

Jak vybrat byt 3+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 3+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (7), sídliště (5), klidná část obce (2), okraj obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 3+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (8). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 3+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 3+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 3+1 v Opavě s garáží nebo byty 3+1 v Opavě s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu 3+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+1 v 1. patře (3) a 2. patře (3), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (6). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+1 v 6. a vyšším poschodí (2). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Opava na prodej byty 3+1 v bezvadném stavu (9), v dobrém stavu (5), po rekonstrukci (2), k rekonstrukci (2).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 3+1 v Opavě dle vlastnictví

Byty 3+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 3+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 3+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 3+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Opava nabízejí nejčastěji panelové byty 3+1 (9). V nabídce k prodeji jsou také zděné byty 3+1 (4), montované byty 3+1 (2) či byty 3+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů 3+1 v obci Opava

Kromě bytů 3+1 standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Opavě také k dispozici i byt 3+1 v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů 3+1 v obci Opava dle inzerenta:

V Opavě a okolí pochází 18 bytů 3+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 3+1 k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (5), 1. opavská realitka s.r.o. (3), Broker Consulting, a.s. (3), JOLK REALITY (2), ByrFin Real Estate (2), Znalecká a poradenská kancelář s.r.o. (1), BO! reality a finance (1), a Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (1),.

Jak najít vhodný byt 3+1 na prodej v obci Opava?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+1 v Opavě?

V obci Opava působí 21 realitních makléřů, spadajících pod 12 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, Realitní společnost Morava Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Opava

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ing. Jarmila Špirutová, Zbyněk Kunz, Tomáš Kořistka, Renáta Gratzová, Ing. Václav Hořínek, Karolína Kunzlová, Petr Novák, Gabriela Schindlerová, Robin Konopka a Petr Vícha.

Nejvíce nemovitostí v okolí Opavy nabízí (6). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+1, 64m2, Opava - Město, Kolářská

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej slunného bytu o dispozici 3+1 s balkonem o podlahové ploše 64m2, jež se nachází na ulici Kolářská v samém centru města Opavy. Bytová jednotka v osobním vlastnictví je umístěna ve 2.NP dvoupodlažního cihlového domu…

Prodej bytu 3+1, 70m2, Opava - Kateřinky, Šrámkova

1. opavská realitka s.r.o.

Nabízíme prodej bytu 3+1 o velikosti 70 m2, ul. Šrámkova, Opava. Byt je situován v přízemí panelového domu s výtahem, je po částečné revitalizaci. V bytě se nachází předsíň, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, kuchyně s kuchyňskou linkou, koupelna se…

Prodej bytu 3+1, 75m2, Opava - Předměstí, Jaselská

Broker Consulting, a.s.

Nově nabízíme ke koupi byt 3+1 (75m2) v osobním vlastnictví, který se nachází v revitalizovaném panelovém domě na ulici Jaselská. Byt je díky své poloze (2. nadzemní podlaží) dobře izolován. Interiér bytu je určen k celkové rekonstrukci, vyměněna jsou pouze plastová okna.…

Prodej bytu 3+1, 75m2, Opava - Kateřinky, Ratibořská

JOLK REALITY

Zájemcům o bydlení poblíž hlavní tepny Opavy - Kateřinek na okraji sídliště s výhledem do centra města vzdáleného cca 7 minut nabízíme dispozičně zajímavý a vkusně uspořádaný byt 3+1 v 6. NP panelového domu, který byl nedávno revitalizován do podoby se…

Prodej bytu 3+1, 69m2, Opava - Předměstí, Krnovská

1. opavská realitka s.r.o.

Nabízíme prodej bytu 3+1 s lodžií v Opavě na ul. Krnovská. Byt se nachází v 5. patře panelového domu s výtahem. Dům je po celkové revitalizaci včetně výtahu, bez revitalizačního úvěru. Dům je bezbariérový a výtah zastavuje přímo na patře u bytu. V bytě…

Prodej bytu 3+1, 102m2, Opava - Jaktař, Šebelova

JOLK REALITY

Milovníkům periferie města venkovského typu s bohatou zelení a potůčkem vinoucím se kolem domu o dvou bytových jednotkách nabízím právě jednu z nich v osobním vlastnictví, a to se samostatným vstupem, chodbou a elegantním schodištěm spojujícím dvě podlaží…

Prodej bytu 3+1, 69m2, Opava, Hradecká

Nabízíme k prodeji velmi krásný byt v blízkosti centra s balkonem v osobním vlastnictví o dispozici 3+1, který prošel rekonstrukcí: elektřina v mědi, rozvody vody a odpadů v plastu, podlahová krytina - PVC, v jednom pokoji koberec, interiérové dveře…

Prodej bytu 3+1, 77m2, Opava - Kateřinky, Ratibořská

Nabízíme vám ke koupi byt o výměře 77 m2 v Opavě - Kateřinkách, ulice Ratibořská. Dispozice bytu: vstupní chodba, dva neprůchozí pokoje, obývací pokoj se vstupem na balkon a průchodem do kuchyně, koupelna s rohovou vanou, samostatná toaleta…

Prodej bytu 3+1, 68m2, Opava - Kateřinky, Pekařská

ByrFin Real Estate

Exkluzivně Vám nabízím k prodeji byt v osobním vlastnictví v Opavě Kateřinkách o dispozici 3+1 68m2 s prostorným balkónem a sklepem. Byt se nachází ve 3. patře panelového domu se zrekonstruovaným výtahem. Panelový dům je ve velmi dobrém stavu, prošel…

Dražba bytu 3+1, 72m2, Opava - Kylešovice, Vaníčkova

Centrum aukcí.cz s.r.o.

Byt 3+1, Opava-Kylešovice. Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního rejstříku, bez součinnosti účastníků Insolvenčního řízení. Ocenění nemovitosti je převzato z údajů Insolvenčního rejstříku. Dle údajů z Insolvenčního rejstříku je…

Vyvolávací cena: 2.777.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 3+1, 72m2, Opava, Jaselská

Prodáme byt 3+1 v družstevním vlastnictví o velikosti 72 m2, na žádaném místě v Opavě Předměstí, v blízkosti městských sadů, na ulici Jaselská. Byt se nachází v 7. nadzemním podlaží revitalizovaného bytového panelového domu a je po částečné…

Prodej bytu 3+1, 75m2, Opava - Kylešovice, 17. listopadu

Broker Consulting, a.s.

Pokud hledáte bydlení v Kylešovicích, za mě ulice 17. listopadu nejlepší volba. V centru jste procházkou, přes Kylešovský kopec za 10 minut, trolejbusem a na kole za 5! Všude spousta zeleně, je tu kde parkovat a vše co potřebujete v okruhu 500 metrů. Mám…

Prodej bytu 3+1, 96m2, Opava - Předměstí, Hany Kvapilové

Broker Consulting, a.s.

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 a velikosti 96 m2 ve 3. podlaží cihlového domu se zahradou a soukromým parkovištěm atraktivní lokality ul. Hany Kvapilové v Opavě Předměstí. Byt je velmi prostorný a sestává se…

Prodej bytu 3+1, 70m2, Opava - Kateřinky, Antonína Sovy

ByrFin Real Estate

Možnost koupě formou splátek s úrokem 3,1% p.a. při uhrazení vlastních zdrojů 1,6 mil. Kč. Celková cena 4,3 mil. Kč. Více info po telefonu. Hledáte-li v Opavě bydlení pro svou rodinu, chcete mít nízké náklady na bydlení, preferujete dobrou dostupnost služeb, školy/školky…

Prodej bytu 3+1, 77m2, Opava - Kateřinky, Zeyerova

BO! reality a finance

BO! Vám nabízí ke koupi byt 3+1 s balkónem nacházející se v samém centru Opavy na ulici Zeyerova. Byt ze nachází v 7.NP revitalizovaného domu a je v osobním vlastnictví. Byt je po částečné rekonstrukci, kdy v celém bytě byly položeny vinylové podlahy,…

Prodej bytu 3+1, 68m2, Opava, Haškova

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt 3+1 se třemi lodžiemi, který má podlahovou plochu 68 m2 a nachází se v 1. NP panelového domu v klidné a žádané lokalitě města Opavy. Dům prošel revitalizací a samotný byt byl v roce 2020 rekonstruován.…

Prodej bytu 3+1, 69m2, Opava, Na Rybníčku

Nabízíme k prodeji byt 3+1, komora, sklepní koje, osobní vlastnictví, o rozloze 69 m2, nachází se v 1NP, za domem je dvůr. Bytový dům se nachází v blízkosti centra města. Dům je zateplen, také jsou zateplené stropy sklepních prostor. Bytová jednotka je…

Prodej bytu 3+1, 89m2, Opava - Předměstí, Krnovská

1. opavská realitka s.r.o.

Nabízíme prodej velmi hezkého bytu 3+1 v Opavě na ul. Krnovská. Byt se nachází ve 2. patře cihlového domu bez výtahu. Byt prošel celkovou rekonstrukcí včetně nové elektřiny, omítek, rozvodů topení a podlah. Všechny pokoje včetně kuchyně jsou velké. V kuchyni je prostorná…

Prodej bytu 3+1, 65m2, Opava - Kateřinky, Antonína Sovy

1. opavská realitka s.r.o.

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s lodžií a komorou na ulici Antonína Sovy v Opavě - Kateřinkách. Byt prošel v roce 2006 částečnou rekonstrukcí - nová dřevěná okna, nová koupelna a WC, nová kuchyňská linka. Byt je velmi dobře dispozičně řešen, v bytě je…

Prodej bytu 3+1, 76m2, Opava, Holasická

Nabízíme k prodeji výjimečný byt 3+1 s francouzskými okny v osobním vlastnictví s komorou, šatnou, nadstandardním sklepem a krásným balkonem. Byt je výborně prostorově řešen, je velice slunný a situován v klidné a žádané lokalitě v blízkosti řeky.…


TOPlist